Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Patrick Lewis és Shead megkapta az RFA tenderét!
braxa88
1,67M egy backup szintű centerért, ezek szerint akkor kezdőként számolnak vele? Egyébként rajtuk kívül megkapta Helfet, Burley, Seisay, Jesse Williams, Pinkins és AJ francis is.
Nadal17
persze h kezdő. nagyot javult vele a fal. nem elit, de jobb mint a két szuperguard mellette.
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Patrick Lewis és Shead megkapta az RFA tenderét!
braxa88
1,67M egy backup szintű centerért, ezek szerint akkor kezdőként számolnak vele? Egyébként rajtuk kívül megkapta Helfet, Burley, Seisay, Jesse Williams, Pinkins és AJ francis is.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Patrick Lewis és Shead megkapta az RFA tenderét!
több mint 8 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Irvin min 9M/év fizut kaphat. nyilván nem itt.
mi lesz a helyével szerintetek? KPL? rookie? veterán?
remélem KPL, van benne potenciál 😊
braxa88
Lacanfora szerint aki 9 - ért megkapja Irvint az még boldog is lesz!
KPL a Panthers ellen játszott kezdőként az alapszakaszban és sajna (a szakértők szerint) teljes homály volt, ráadásul elég porcelánnak tűnik. Pedig én is sokat vártam tőle mert atlétikus és az offseasonben Carroll nagyon hájpolta. Valószínűleg hoznak valami veteránt versenytársnak + ott van Pinkins akit LB - be akarnak konvertálni.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Irvin min 9M/év fizut kaphat. nyilván nem itt.
mi lesz a helyével szerintetek? KPL? rookie? veterán?
remélem KPL, van benne potenciál 😊
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Örülök h nem akarjuk megfizetni az igényeit
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kears teszteli a piacot.....
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
😊
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
ezért szar a falunk
 vine.co/v/i6wdOiBVlKi
😀
braxa88
Nem csodálom, hogy fáradt. A többi O-line edzővel ellentétben ő a vedofal játékosokat is scoutingolta 😀
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ezért szar a falunk
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

😀
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
172: R5P33
OT WILLIE BEAVERS WESTERN MICHIGAN
braxa88
Ha csak neveket draftolnának ez lenne az elvitathatatlan 1/1! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 overthecap.com/positional-spending
lehetne elemezni, de az OL az csodás, 3M össz, 10 alatt mellettünk csak a Bears (9M)...
(Lynch pénze még benne van az adatbázisban amugy)
braxa88
A jelenleg contract alatt lévő falemberek nem is érnek többet.
undisputedly
ú télleg.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
 overthecap.com/positional-spending
lehetne elemezni, de az OL az csodás, 3M össz, 10 alatt mellettünk csak a Bears (9M)...
(Lynch pénze még benne van az adatbázisban amugy)
braxa88
A jelenleg contract alatt lévő falemberek nem is érnek többet.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 overthecap.com/positional-spending
lehetne elemezni, de az OL az csodás, 3M össz, 10 alatt mellettünk csak a Bears (9M)...
(Lynch pénze még benne van az adatbázisban amugy)
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kurva nagy a csend, lassan jöhetnének a hírek Rubinról, Mebaneről, Kearseről, Laneről, SHeadről, Ryanről, na meg Okungról.
két hét és FApiac nyitás
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
5. Precedens. Nem kedvezhet sokat az FO Kancellárnak, mert még mindig precedens értéke lenne a követelésére adott válaszunknak.
.
undisputedly
Azért a trade is elég erős precedens volna... Bár vannak akik szerint az elcserélés is egyfajta jutalom lenne Kancellárnak, mert máshol megkaphatná a pénzt amiért itt balhézik.
Én mondjuk személy szerint a legjobban arra vagyok kíváncsi,hogy mi lesz PCJS párossal. Remélem legkésőbb az idény megkezdése előtt hosszabbít velük legalább két évet PA.
Tessu
Igen,de mondjuk ha elcserélik a liga egyik legjobb védelméből mondjuk egy Tampába (nem sértésből), azért megnézem,hogy az egója mit mondana.

Eléggé skizofrén dolog ez a Kancellár ügy. Nehéz érzelmileg elvonatkoztatni a régi Kancellártól, aki tényleg vezér volt és tört-zúzott, de az év eleji balhéja, aztán pedig a nem csak korábbi önmagához képest gyenge, hanem átlagos szintet sem hozó játéka után valami eltörött bennem az irányába. Szóval nem tudom mi lenne az igazán jó megoldás. Ha marad és fut még egy ilyen gyenge évet, akkor jóval kevesebb lóvét (picket) kaphatunk érte, mint most, amikor a közelmúltra emlékezhetnek a potenciális kérők.
garrett27
Én úgy vagyok vele, hogy ha visszatekintünk 10-15 évet, akkor azt látjuk, hogy minden csapatnál van 1-2, max 3 vagy 4 veterán akik 5-10 évig ott vannak egy sikeres csapatnál, de több nincs. Mert lekopnak, nem lehet őket megtartani. Pl a Cardsnál ott van LArry, meg Campbell talán a falból. Patsből volt Bruschi, Troy Brown, Brady, stbstb.

Nekünk szerencsénk volt ezzel a történelmi léptékkel is jónak számító védelemmel, és, hogy kb mindenkit mit draftoltunk közülük, de 4-7 a posztján elit játékost nem lehet rotáció nélkül 5-10 évig a rosteren tartani szerintem.

Én, ha választhatok, inkább a Wagner-Sherm-ET hármast választom a védelem oldaláról Russ mellé.
Nálam Kancellár bőven nem legenda még. Elit játékos a kicsinek számító Seahawks frencsájz legsikeresebb időszakából, de nem tarthatunk meg mindenkit, csak akkor, ha egy-kettővel sikerül a csapat számára is kedvező megállapodást kicsikarni, ahogyan az történt Kancellár esetében is, de látjuk, hogy a sapka 25%-al nőtt az elmúlt 3 évben, és a játékosok mindent megtesznek, hogy újra piacra kerülhessenek, mert most a 2. és 3. vonalas playerek is bankot robbantanak.

Egész egyszerűen ennyi már bizonyított, elit játékost, a jelen NFL-ben, főleg ha hisztiznek is, nem lehet tartani a labda egyik oldalán. És inkább az SS poszton cseréljünk egy elit játékost átlagosan jóra (ezzel még mindig jól járunk, főleg, ha a picket is számoljuk), mint egy elit CB-t, vagy elit MLB-t pl.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Eléggé skizofrén dolog ez a Kancellár ügy. Nehéz érzelmileg elvonatkoztatni a régi Kancellártól, aki tényleg vezér volt és tört-zúzott, de az év eleji balhéja, aztán pedig a nem csak korábbi önmagához képest gyenge, hanem átlagos szintet sem hozó játéka után valami eltörött bennem az irányába. Szóval nem tudom mi lenne az igazán jó megoldás. Ha marad és fut még egy ilyen gyenge évet, akkor jóval kevesebb lóvét (picket) kaphatunk érte, mint most, amikor a közelmúltra emlékezhetnek a potenciális kérők.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
5. Precedens. Nem kedvezhet sokat az FO Kancellárnak, mert még mindig precedens értéke lenne a követelésére adott válaszunknak.
.
undisputedly
Azért a trade is elég erős precedens volna... Bár vannak akik szerint az elcserélés is egyfajta jutalom lenne Kancellárnak, mert máshol megkaphatná a pénzt amiért itt balhézik.
Én mondjuk személy szerint a legjobban arra vagyok kíváncsi,hogy mi lesz PCJS párossal. Remélem legkésőbb az idény megkezdése előtt hosszabbít velük legalább két évet PA.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Umm, mégis lehet alapja a Kam trade spekulációknak:

Kameron @Kam_Chancellor
"When you know, you go" the way to progress
Tessu
Én még mindig valószínűbbnek látom, hogy marad, DE a "trade"-pártiak táborát erősítem a következők miatt:

1. Túl nagy figyelemelterelés a nagyobb bérért folytatott harca. Láthattuk tavaly is, hogy az első 2-3 forduló ráment erre.

2. A tavaly egy 5. körös cetliért a KC-től hozott McCray hozott egy átlagos szintet a posztján.

3. Kancellár tavaly bőven a képességei alatt játszott.

4. Az a feltehetően 2. körös (nagyon talán 1.) pick és a fizetési sapka alatt felszabaduló hely nagyon vonzó ajánlat. A pickkel hozhatnánk még egy elit prospectet, és a megmaradt pénzből pedig egy másik FA-t tarthatunk itt.

5. Precedens. Nem kedvezhet sokat az FO Kancellárnak, mert még mindig precedens értéke lenne a követelésére adott válaszunknak.


Negatívum, hogy ha egészséges és méltóztatik is játszani, tényleg egy gamechanger. Az, hogy ő a védelem szíve, az meg maximum érzelmileg értelmezhető, mert miután visszajött, akkor is rengeteg miscommunication volt (pl a jellegzetes Sherm-Kancellár mutogatás egy feladott TD után). Az érzelmi vezér szerepére meg ott van más jól fizetett sztárunk. Wagner, akinek ez posztjából adódóan testhezálló feladat lenne, vagy Sherm, ET stbstb.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Umm, mégis lehet alapja a Kam trade spekulációknak:

Kameron @Kam_Chancellor
"When you know, you go" the way to progress
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
P-Rich posztolt egy videót amin sprintel, és gyors irányváltásokat is csinál.
Reméljük egészséges tud maradni.

 mynorthwest.com/292/2916671/Video-Seahawks-Paul-Richardson-shows-his-hamstring-injury-no-longer-an-issue
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Boyd a harmadik körben meglepne, ha benn lenne, pláne ennyire a végén.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
pörög a topic, így egy nagyon korai mockot nyomtam:

26: R1P26
OT TAYLOR DECKER OHIO STATE

56: R2P25
G JOSHUA GARNETT STANFORD

90: R3P27
WR TYLER BOYD PITTSBURGH

98: R3P35
DE SHAWN OAKMAN BAYLOR

125: R4P26
DT MATT IOANNIDIS TEMPLE

172: R5P33
OT WILLIE BEAVERS WESTERN MICHIGAN

215: R6P37
DB DEON BUSH MIAMI (FLA.)

223: R7P4
QB BRANDON ALLEN ARKANSAS

245: R7P26
TE JAKE MCGEE FLORIDA


 fanspeak.com/ontheclock/
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
A kommersz mockokban (pl.: nfl.com)olyan 1-3 körös húzások vannak nálunk, hogy DT/WR/CB/CB(a 3.körös compenzációs pick).

Igaz, hogy lehetetlen megjósolnunk a draftot a BPA húzásaink és az absztrakt boardjaink miatt, de az azért meredek, hogy a top 4 pickünkből nem húznak falembert, holott jelenleg a kezdő ötösből 3 hely van meg, de abból a háromból is mindegyiket upgradelni kellene, plusz az egyik hiányposztunk a LT...
undisputedly
Glowinski is megvan a 4.helyre.
braxa88
Én azért nem lennék elégedett, ha csak a LT poszt hiányát tömné be a csapat (Okung vagy draft, mindegy). Glowinski nálam no brainer Sweezy helyén, de azért Lewis és Britt maradása az érkezőktől függetlenül is hasonló szinten tartaná az egységet. Gilliam runblockban egész jó, talán ő lógna ki legkevésbé egy tisztességes OL-ból, 5 új emberrel meg úgyse vágunk neki a szezonnak.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A kommersz mockokban (pl.: nfl.com)olyan 1-3 körös húzások vannak nálunk, hogy DT/WR/CB/CB(a 3.körös compenzációs pick).

Igaz, hogy lehetetlen megjósolnunk a draftot a BPA húzásaink és az absztrakt boardjaink miatt, de az azért meredek, hogy a top 4 pickünkből nem húznak falembert, holott jelenleg a kezdő ötösből 3 hely van meg, de abból a háromból is mindegyiket upgradelni kellene, plusz az egyik hiányposztunk a LT...
undisputedly
Glowinski is megvan a 4.helyre.