Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
örülök h visszavonult mert már nem volt hasznára a csapatnak, de mégis szomorú vagyok.
egy ikon vonult vissza, többet nemlátjuk játszani 😕

 www.youtube.com/watch?v=WM8qNdKJmzE

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
rgeorge Seattle Seahawks 7 — I'M IN
Kár, hogy egy ilyen szezon után kell visszavonulnia, de ez már csak rosszabb lenne.
Az SB-ről: azt hiszem, a tavalyi döntőt Cam Newton nem a helyszínen nézte, ezt érti, aki érti. Jövőre jóval alázatosabb hozzáállással újra megpróbálhatják. A sheriff pedig belelovagolhatott a naplementébe, ahogy kell. Omaha.

2015: Every setback has a major comeback.
2016: Grateful for the opportunity. We will be back.
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A Beastquake-et a mai napig a legnagyobb NFL-es élményemnek tartom. Szomorú pillanat ez, de el kellett jönnie :/
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Köszönet Neki az élményt, hogy láthattuk Seahawks mezben játszani.

Sok sikert a civil életben!
BigBaltazar
Fantasztikus játékos!
Nagyon örülök neki, hogy a seattle-i karrierjét már végig tudtam követni. A földrengéses futás pedig örök élmény marad!
Beast mod off....
Sonics
A HoF nem lesz meg neki, de a Seahawks történetének egyik legjobb játékosa, az biztos 😊
Talán mindkét félnek így a legjobb most.
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Köszönet Neki az élményt, hogy láthattuk Seahawks mezben játszani.

Sok sikert a civil életben!
BigBaltazar
Fantasztikus játékos!
Nagyon örülök neki, hogy a seattle-i karrierjét már végig tudtam követni. A földrengéses futás pedig örök élmény marad!
Beast mod off....

több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Köszönet Neki az élményt, hogy láthattuk Seahawks mezben játszani.

Sok sikert a civil életben!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lynch visszavonult a Superbowl közben. iktriad
Lynchnek még a visszavonulása se átlagos, az is ilyen furán időzített, Lynch-es lett. 😊

Sok sikert neki az életben. Vehetne rögtön részvényeket egy cukorkagyárban, és kijöhetne valami saját márkával, kasszasiker lenne. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 420
Ha nem is a legjobb játékos, de az egyik legjobb karakter volt a ligában.
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
😥
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
KÖSZÖNÜNK MINDENT BEAST!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lynch visszavonult a Superbowl közben.
 twitter.com/MoneyLynch/status/696525541826924546
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Teammates still attempting to change his mind, but Seahawks' RB Marshawn Lynch has told some close to him he plans to retire, per sources.
Beki
Sajnos várható, talán így jobb, mint hogy elküldjék, azért már felmerült ez 2 évvel korábban is. Rengeteg ütést kapott, hihetetlen mikre volt képes ez az ember. Rengeteg örömet okozott nekünk szurkolóknak, de azt hiszem kevés NFL kedvelő van aki ne tudna egy-egy emlékezetes jelenetet előidézni. Remélhetőleg maradandó károsodások nélkül tud majd élni ezután.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Teammates still attempting to change his mind, but Seahawks' RB Marshawn Lynch has told some close to him he plans to retire, per sources.
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Mondjuk én nagyon tudnék szeretni egy

Kancellár + a 6+ milliós fizetése = Jax 2.kör cserét
undisputedly
Ezt már csak azért sem lenne jó, mert képesek vagyunk 2. körben Justin Britteket húzni.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lynch lenyilatkozta, hogy egy centet sem költött abból, amit az NFL-ben keresett eddig. Közel 50 millió dollár 😀 | ($49,703,823) |
Borbinho
még az első fizujaibol sem? 😮
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Lynch lenyilatkozta, hogy egy centet sem költött abból, amit az NFL-ben keresett eddig. Közel 50 millió dollár 😀 | ($49,703,823) |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk én nagyon tudnék szeretni egy

Kancellár + a 6+ milliós fizetése = Jax 2.kör cserét

McCray nem egy Kancellár, de az idei Kam szintjét hozza, spórolunk 5.5 milliót, amivel már talán megtarthatjuk a Rubin - Mebane kettős mindegyikét, és a 2. körös pickel pedig hozhatnánk egy falembert (vagy egy No2 CB-t ) 😊

Mi is jól járunk, és a Jax is. Egyrészt nem cseszik el újból a DB draftjukat magas körben, hanem kapnak egy egészségesen elit SS-t, másrészt a közel 70 milliós capspaceük simán bírná Kancellár fizetését 😊
undisputedly
azért az hihetetlen h egy többszörös probowlos mármár legendánkrol csak igy lemondanál...
én ha bármelyik nagy játékosunk lelép és 1.kört v bármit kapunk érte szomorú leszek
braxa88
Egyszerű. Nálam eljatszotta az ikonna válás lehetőséget a tavalyi huzavonajaval. A teljesítményét látva pedig a csapat profitalna belőle, ha elcserelnenk. A csereerteket rontja, hogy mindenki tudja, hogy megy a berharc közte és az FO között, így hiába ér meg 1. kört is bőven, nagy rá az esély, hogy nem kapnánk meg.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Brownert kiteszi a Saints. LOB újra?
Nadal17
tavalyi SB után? nem kéne
amugy is nagyon szar éve volt..
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Brownert kiteszi a Saints. LOB újra?
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mondjuk én nagyon tudnék szeretni egy

Kancellár + a 6+ milliós fizetése = Jax 2.kör cserét

McCray nem egy Kancellár, de az idei Kam szintjét hozza, spórolunk 5.5 milliót, amivel már talán megtarthatjuk a Rubin - Mebane kettős mindegyikét, és a 2. körös pickel pedig hozhatnánk egy falembert (vagy egy No2 CB-t ) 😊

Mi is jól járunk, és a Jax is. Egyrészt nem cseszik el újból a DB draftjukat magas körben, hanem kapnak egy egészségesen elit SS-t, másrészt a közel 70 milliós capspaceük simán bírná Kancellár fizetését 😊
undisputedly
azért az hihetetlen h egy többszörös probowlos mármár legendánkrol csak igy lemondanál...
én ha bármelyik nagy játékosunk lelép és 1.kört v bármit kapunk érte szomorú leszek
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk én nagyon tudnék szeretni egy

Kancellár + a 6+ milliós fizetése = Jax 2.kör cserét

McCray nem egy Kancellár, de az idei Kam szintjét hozza, spórolunk 5.5 milliót, amivel már talán megtarthatjuk a Rubin - Mebane kettős mindegyikét, és a 2. körös pickel pedig hozhatnánk egy falembert (vagy egy No2 CB-t ) 😊

Mi is jól járunk, és a Jax is. Egyrészt nem cseszik el újból a DB draftjukat magas körben, hanem kapnak egy egészségesen elit SS-t, másrészt a közel 70 milliós capspaceük simán bírná Kancellár fizetését 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Sweezy ufa ha neki uj szerződést adunk az mindennek a legalja...
braxa88
Óóó biztos marad olcsóért 😀
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sweezy ufa ha neki uj szerződést adunk az mindennek a legalja...
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Graham-ben én még bízok, ugye elég jót játszott kiesése előtt a panthers ellen😊 Irvin kérdéses, szerintem bele megy a kevesebb pénzért marad egy SB esélyes csapatban😊 Mebane-t remélem megtartjuk. De nekem gyanús hogy még Kábel a OL coach addig Britt-Sweezy maard, vagy mondták előttem, szarból akar várat építeni.