Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egyébként Lynch után így állunk jelenleg RB fronton: Thomas Rawls, Fred Jackson, Christine Michael, Bryce Brown.

Rawls az első, az egyértelmű. FJ marad? CM biztató volt 1-2 meccsen.
Lesz RB draft vagy kukázunk valakit mélyíteni a posztot?
funkyparduc
csak Rawlsnak van szerződése jövőre.
braxa88
akkor meg főleg kell RB
Fred Jacksonnek ez volt a kilencedik éve a ligában, vele már nem lehet számolni hosszútávon
a többi meg nem annyira meggyőző
funkyparduc
meglepődnék ha Michaelt nem tartaná meg a csapat. ezzel meg lenne a sima 1-2. RB. Rawls és Michael. 3.RBnek meg jöhet egy 6-7.körös/udfa. rutinos RB mint Jackson is jöhet akár aki érti a dolgát 3.downoknál: jol blokkol/elkap, de akkor Michael távozik. szerintem.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egyébként Lynch után így állunk jelenleg RB fronton: Thomas Rawls, Fred Jackson, Christine Michael, Bryce Brown.

Rawls az első, az egyértelmű. FJ marad? CM biztató volt 1-2 meccsen.
Lesz RB draft vagy kukázunk valakit mélyíteni a posztot?
funkyparduc
csak Rawlsnak van szerződése jövőre.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
igazabol ebben semmi meglepo nincsen szamomra , RW emberi kvalitasaival kalcsolatban,az a tudat, hogy akkora tisztelet van benne a csapattarsai irant hogy minden egyes snap elott leterdel elottuk es ugy mondja be a jatekot , az en szemembe mindent visz , foleg ugy hogy tudjuk es o is tudja milyen szar jatekosok vedik a segget , még is meg adja a tiszteletet nekik mindig, a nagy iranyitok kozul senki nem viselkedik igy , talan Camtol lattam ezt parszor
Sherman
Óbaszki, bő húsz éve nézek NFL-t, de eddig még sose esett le, hogy a QB azért térdel le a huddle-ben, mert megtiszteli ezzel a társait. Most megvilágosodtam. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nekem néha sok rz a kliseszeruen jofius viselkedés, de inkább ilyen legyen, mint mondjuk Newton.
undisputedly
csak az emberünknél hiteles... ha Big Ben csinálna, mondana ilyeneket senki nem hinné el... mert megjátszaná... de RW mindig is ilyen volt... mindig úgy viselkedik, ahogy a nagy könyvben meg van írva, tudjuk mennyire vallásos, mennyit segít a kommjunitibe, stb... Ő tényleg a jó fiú példája és nem megjátssza... ezért hiteles. Mondjuk egy Vick szájából az ilyenek viccesen hangzanának...
SeaSzilaHawk
Nem is azt mondtam, hogy hiteltelen, csak azt, hogy néha már sok 😊
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Nekem néha sok rz a kliseszeruen jofius viselkedés, de inkább ilyen legyen, mint mondjuk Newton.
undisputedly
csak az emberünknél hiteles... ha Big Ben csinálna, mondana ilyeneket senki nem hinné el... mert megjátszaná... de RW mindig is ilyen volt... mindig úgy viselkedik, ahogy a nagy könyvben meg van írva, tudjuk mennyire vallásos, mennyit segít a kommjunitibe, stb... Ő tényleg a jó fiú példája és nem megjátssza... ezért hiteles. Mondjuk egy Vick szájából az ilyenek viccesen hangzanának...

Ez különösen sztem magyar embereknek nagyon imponáló, mert belénk is ez van sulykolva, hogy legyél szerény, még amikor a legjobb is vagy á lá Erdei vagy Cseh Laci... és amcsiban ez azért ritka, csak nézzük meg pl Katinkát, akinek van egy jó kis amcsi befolyása, hogy ő már másként viselkedik.
ÉS csak jelzem a különbséget nem mondom, hogy az egyik vagy másik a jobb, de én mindig az előbbit részesítettem előnyben... talán mert ezt tanították nekem, ezért ez a szimpatikusabb viselkedési forma.

Szerkesztette: SeaSzilaHawk

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
igazabol ebben semmi meglepo nincsen szamomra , RW emberi kvalitasaival kalcsolatban,az a tudat, hogy akkora tisztelet van benne a csapattarsai irant hogy minden egyes snap elott leterdel elottuk es ugy mondja be a jatekot , az en szemembe mindent visz , foleg ugy hogy tudjuk es o is tudja milyen szar jatekosok vedik a segget , még is meg adja a tiszteletet nekik mindig, a nagy iranyitok kozul senki nem viselkedik igy , talan Camtol lattam ezt parszor
Sherman
Ezt minden qb így csinálja... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nekem néha sok rz a kliseszeruen jofius viselkedés, de inkább ilyen legyen, mint mondjuk Newton.
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Kettő dolog sose fog kimenni a fejemből, az egyik D.Baldwin bizonyos mondatai Wilsonhoz a legutóbbi Vikings meccsen,: ,,If you lead us to the dark, I will follow you!"
Oszi
Baldwin idén nemcsak játékosként ugrott szintet, hanem a pálya szélén és a meccsek között is példamutatóan viselte magát. Nagyon bízom benne, hogy ősztől tudja tartani a tempót. Ma már nagyon kevesen követik el azt a hibát, hogy nem ismerik el a Seahawks teljesítményét, játékerejét. Az elkapóké talán az egyetlen poszt, ami még kicsit tovább viszi a számomra nagyon szimpatikus underdog-mentalitást. Azért nem hullatnék könnyeket, ha DB és Lockett vezényletével ők is végleg kinőnék a "középszerű" skatulyát.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
igazabol ebben semmi meglepo nincsen szamomra , RW emberi kvalitasaival kalcsolatban,az a tudat, hogy akkora tisztelet van benne a csapattarsai irant hogy minden egyes snap elott leterdel elottuk es ugy mondja be a jatekot , az en szemembe mindent visz , foleg ugy hogy tudjuk es o is tudja milyen szar jatekosok vedik a segget , még is meg adja a tiszteletet nekik mindig, a nagy iranyitok kozul senki nem viselkedik igy , talan Camtol lattam ezt parszor
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
RW olyan mint egy kínai váza a buszmegállóban. Csoda hogy még nem tört össze. Remélem idén igazolunk néhány igazi kőművest, akik rendes falat húznak majd elé! Szerintem megérdemli.
Csak az idén megsérült QB-kból néhány: Big Ben, Romo, Manning, Flacco, Dalton, Luck.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Kettő dolog sose fog kimenni a fejemből, az egyik D.Baldwin bizonyos mondatai Wilsonhoz a legutóbbi Vikings meccsen,: ,,If you lead us to the dark, I will follow you!"
AZ alábbi videóban 1:50-től.
https://i.ytimg.com/vi/6RomU_H73EY/maxresdefault.jpg
Doug Baldwin Mic'd Up | Seahawks vs. Vikings (Wild Card Playoffs) | NFL Films | Sound FX
Listen as Doug Baldwin was wired for sound as the Seahawks square off against the Vikings in the Wild Card round.Subscribe to the NFL YouTube channel to see ...

Másik pedig a Panthers ellen amikor Wilson még onside kick-ből is ki akarta venni a részét😀 :
https://i.ytimg.com/vi/xK9G2-cn2-w/maxresdefault.jpg
Russell Wilson Tries to Join Onside Kick Huddle, Carroll Pulls Him Out | Seahawks vs. Panthers | NFL
Seahawks Russell Wilson tries to join onside kick huddle, Carroll tells him to leave.Subscribe to the NFL YouTube channel to see immediate in-game highlights...

Wilson a csapaton belül, és a magánéletben is egy remek ember😊
több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
 www.theplayerstribune.com/russell-wilson-peyton-manning-superbowl/
Wilson megint bizonyította h kevés jobb arc van nála a ligában.
braxa88
Komolyan mondom, egy gombóc volt a torkomban amikor olvastam, és Wilsonnak elhiszem, hogy valóban így is gondolja amit leír.
Fantasztikus ember és sportoló. Legyen neki sok sikerélménye, csak ne ellenünk. 😊
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Egy nfl fr arcnak siman van pr ügynöke.
Persze ő azt irja meg amit te szeretnél csak jobbá teszi.
Egy kőbunkó nem is alkalmaz pr szakembert

több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
és aki buzizni mer, azt elkapom a szigeten 😀
SeaSzilaHawk
 www.youtube.com/watch?v=aTJVSkGI46c
empty taxi
melóból nem tudom megnézni, de így látatlanba is bekaphatod : D
SeaSzilaHawk
Csak semmi buzulás. Ezt kiskorúak olvashatják. 😉 😀

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
és aki buzizni mer, azt elkapom a szigeten 😀
SeaSzilaHawk
 www.youtube.com/watch?v=aTJVSkGI46c
empty taxi
melóból nem tudom megnézni, de így látatlanba is bekaphatod : D

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
és aki buzizni mer, azt elkapom a szigeten 😀
SeaSzilaHawk


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
 www.theplayerstribune.com/russell-wilson-peyton-manning-superbowl/
Wilson megint bizonyította h kevés jobb arc van nála a ligában.
braxa88
Három szó: felemelő, megtisztelő, gyönyörű.

A fejben lévő dolgok különböztetik meg az embereket, játékosokat. Sok játékost lehet szeretni, de nem mindenik játékost lehet emberként is kedvelni, szeretni. Pl. Szeretem én Bennett játékát, de mint embert nem kedvelem.
Hogy lehet nem kedvelni egy Peytont? Egy RW-t? Egy Matty Ice-ot? Egy Ed Reed-et? Egy Troy Polamalu-t? Egy Brett Favre-t? Egy Clay Matthews-t? Egy Jared Allen-t? Egy Calvin Johnson-t? és folytathatnám... a magas játéktudás mellett, az IQ szint, a tisztelet, az emberség, ami megkülönböztet legendát és legendát... Peyton a legendák közt is legenda.
SeaSzilaHawk
Ez kicsit nyálasra sikerült, de igaz. 😀
Medvepapa
😀
Ez van, RW írása megérintett... én ilyen újfajta férfi vagyok, felvállalom az érzelmeim 😀
és aki buzizni mer, azt elkapom a szigeten 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
 www.theplayerstribune.com/russell-wilson-peyton-manning-superbowl/
Wilson megint bizonyította h kevés jobb arc van nála a ligában.
braxa88
Három szó: felemelő, megtisztelő, gyönyörű.

A fejben lévő dolgok különböztetik meg az embereket, játékosokat. Sok játékost lehet szeretni, de nem mindenik játékost lehet emberként is kedvelni, szeretni. Pl. Szeretem én Bennett játékát, de mint embert nem kedvelem.
Hogy lehet nem kedvelni egy Peytont? Egy RW-t? Egy Matty Ice-ot? Egy Ed Reed-et? Egy Troy Polamalu-t? Egy Brett Favre-t? Egy Clay Matthews-t? Egy Jared Allen-t? Egy Calvin Johnson-t? és folytathatnám... a magas játéktudás mellett, az IQ szint, a tisztelet, az emberség, ami megkülönböztet legendát és legendát... Peyton a legendák közt is legenda.
SeaSzilaHawk
Ez kicsit nyálasra sikerült, de igaz. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
 www.theplayerstribune.com/russell-wilson-peyton-manning-superbowl/
Wilson megint bizonyította h kevés jobb arc van nála a ligában.
braxa88
Három szó: felemelő, megtisztelő, gyönyörű.

A fejben lévő dolgok különböztetik meg az embereket, játékosokat. Sok játékost lehet szeretni, de nem mindenik játékost lehet emberként is kedvelni, szeretni. Pl. Szeretem én Bennett játékát, de mint embert nem kedvelem.
Hogy lehet nem kedvelni egy Peytont? Egy RW-t? Egy Matty Ice-ot? Egy Ed Reed-et? Egy Troy Polamalu-t? Egy Brett Favre-t? Egy Clay Matthews-t? Egy Jared Allen-t? Egy Calvin Johnson-t? és folytathatnám... a magas játéktudás mellett, az IQ szint, a tisztelet, az emberség, ami megkülönböztet legendát és legendát... Peyton a legendák közt is legenda.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
 www.theplayerstribune.com/russell-wilson-peyton-manning-superbowl/
Wilson megint bizonyította h kevés jobb arc van nála a ligában.
braxa88
Pont ellene sikerült lejátszania az első és a győztes SB finálét...
Így még pikánsabb a két évvel ezelőtti döntő.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.theplayerstribune.com/russell-wilson-peyton-manning-superbowl/
Wilson megint bizonyította h kevés jobb arc van nála a ligában.
braxa88
Épp most találtam rá, és jöttem ide, hogy beírjam. 😊

Az a fura, hogy miközben a levelet olvastam, aközben a háttérben az egyik podcastot hallgatom, amiben éppen Cam Newton superbowl utáni viselkedését véleményezgetik. Mit mondjak ... tehetségben talán nincs sok különbség a két srác között, de ti vagyok a szerencsésebbek.... És nem feltétlenül arra gondolok, hogy neki már van egy gyűrűje... Ez a srác meg fogja kapni a saját levelét 15 év múlva, akár nyer még többet, akár nem.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
 www.theplayerstribune.com/russell-wilson-peyton-manning-superbowl/
Wilson megint bizonyította h kevés jobb arc van nála a ligában.
braxa88
Remélem 15 év múlva Wilson-nak címeznek majd egy hasonló levelet.
Egyébként tisztelet Manning-nek.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.theplayerstribune.com/russell-wilson-peyton-manning-superbowl/
Wilson megint bizonyította h kevés jobb arc van nála a ligában.
több mint 8 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Miatta kezdtem el nézni az NFL-t és lettem Hawks szurkoló, a BeastQuake volt a belépőm.
Sok sikert a továbbiakban Beast!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
örülök h visszavonult mert már nem volt hasznára a csapatnak, de mégis szomorú vagyok.
egy ikon vonult vissza, többet nemlátjuk játszani 😕

 www.youtube.com/watch?v=WM8qNdKJmzE

Szerkesztette: braxa88