Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
nekem még Graham is kérdőjel, hogy be tudjuk-e építeni
nélküli jobban pörgött az offense, remélem az offseason elég lesz arra, hogy összeszokjanak, mert az idei teljesítménye alapján még nem érte meg (függetlenül attól, hogy lesérült félúton)
funkyparduc
kár h sérült és egész offseasonban nem fognak tudni gyakorolni vele
ja és felépülése is kérdéses h mikorra lesz 100as
braxa88
ez így nem túl biztató :/
funkyparduc
Ez egy félreértelmezés, hogy nélküle jobban pörgött az O#.

Úgy lenne helyes, hogy Lewisszal a centerben jobban pörgött az O#. Pechjére mire lecseréltük Nowakot és összeszokott az O#, addigra kiesett.

Top3 elkapó TE, a szezon végi passhappy O# nagyon fog neki feküdni, és ha tud a többiekkel gyakorolni, 1000 yardos szezon instant.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nekem még Graham is kérdőjel, hogy be tudjuk-e építeni
nélküli jobban pörgött az offense, remélem az offseason elég lesz arra, hogy összeszokjanak, mert az idei teljesítménye alapján még nem érte meg (függetlenül attól, hogy lesérült félúton)
funkyparduc
kár h sérült és egész offseasonban nem fognak tudni gyakorolni vele
ja és felépülése is kérdéses h mikorra lesz 100as
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Egy kis nosztalgikus írás az általunk annyira kedvelt eseményről:
http://index.hu/sport/amerikaifutball/2016/02/03/super_bowl_xlviii_broncos_seahawks_safety/

Egyébként én Irvin maradásában bízok, szerintem Okung tuti menni fog, Lynch pedig egy hatalmas kérdőjel egyenlőre.

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
O#

Wr/elkapó-TE (Baldwin-Lockett-Graham-Willson elég, mögéjük töltelék és project kell)

undisputedly
"Wr/elkapó-TE (Baldwin-Lockett-Graham-Willson elég, mögéjük töltelék és project kell)"
nemár. nekem azt ne mondja senki h ez elég... még akkor se elég ha számolunk Richardsonnal. kell elkapó
braxa88
Szerintem úgy értette Undi, hogy nem kell az első két napon elkapót húzni. Utolsó napon már bárhol jöhet WR de akár egy TE is.
Medvepapa
tudom h így értette, nem is értek vele egyet. WR kell!
én a 3.körben nagyon eltudnék képzelni egy erős félépítésű WRt.
braxa88
Éppen én sem sírnék miatta, de azért sem, ha ezt későbbi körökre hagyjuk.
Medvepapa
Big body receiver: Graham
No. 1 WR Baldwin
No. 2. WR Lockett
No. 3. WR Richardson és a többiek

Tartalék elkapó TE, illetve 4-5 WR-es felállásoknál Willson és a többi project Wr.

Szerintem hiba lenne 1.-3. körös WR. Maximum ha Graham és Baldwin elvesztésével számolunk a contractjaik után.


Szerk: Amúgy mindig értsétek oda, hogy felőlem draftolhatnak első körben elkapót, ha Allpro lesz belőle egyből, vagy bármely releváns posztra ami nem need, hozhatnak ilyen instant allpro játékosokat.
undisputedly
Graham TE, attól még lehet WRként használni nem lesz az. lassú, sok routot nem lehet vele megfuttatni szélen, stb
vékony a WR corp. ráadásul ha megy Kearse akkor csak vékony, alacsony wr marad. mondom mégegyszer Grahamet ne vegyük ide.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
O#

Wr/elkapó-TE (Baldwin-Lockett-Graham-Willson elég, mögéjük töltelék és project kell)

undisputedly
"Wr/elkapó-TE (Baldwin-Lockett-Graham-Willson elég, mögéjük töltelék és project kell)"
nemár. nekem azt ne mondja senki h ez elég... még akkor se elég ha számolunk Richardsonnal. kell elkapó
braxa88
Szerintem úgy értette Undi, hogy nem kell az első két napon elkapót húzni. Utolsó napon már bárhol jöhet WR de akár egy TE is.
Medvepapa
tudom h így értette, nem is értek vele egyet. WR kell!
én a 3.körben nagyon eltudnék képzelni egy erős félépítésű WRt.
braxa88
Éppen én sem sírnék miatta, de azért sem, ha ezt későbbi körökre hagyjuk.
Medvepapa
Big body receiver: Graham
No. 1 WR Baldwin
No. 2. WR Lockett
No. 3. WR Richardson és a többiek

Tartalék elkapó TE, illetve 4-5 WR-es felállásoknál Willson és a többi project Wr.

Szerintem hiba lenne 1.-3. körös WR. Maximum ha Graham és Baldwin elvesztésével számolunk a contractjaik után.


Szerk: Amúgy mindig értsétek oda, hogy felőlem draftolhatnak első körben elkapót, ha Allpro lesz belőle egyből, vagy bármely releváns posztra ami nem need, hozhatnak ilyen instant allpro játékosokat.

Szerk 2: Project és töltelék = 4. kör+

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
O#

Wr/elkapó-TE (Baldwin-Lockett-Graham-Willson elég, mögéjük töltelék és project kell)

undisputedly
"Wr/elkapó-TE (Baldwin-Lockett-Graham-Willson elég, mögéjük töltelék és project kell)"
nemár. nekem azt ne mondja senki h ez elég... még akkor se elég ha számolunk Richardsonnal. kell elkapó
braxa88
Szerintem úgy értette Undi, hogy nem kell az első két napon elkapót húzni. Utolsó napon már bárhol jöhet WR de akár egy TE is.
Medvepapa
tudom h így értette, nem is értek vele egyet. WR kell!
én a 3.körben nagyon eltudnék képzelni egy erős félépítésű WRt.
braxa88
Éppen én sem sírnék miatta, de azért sem, ha ezt későbbi körökre hagyjuk.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
O#

Wr/elkapó-TE (Baldwin-Lockett-Graham-Willson elég, mögéjük töltelék és project kell)

undisputedly
"Wr/elkapó-TE (Baldwin-Lockett-Graham-Willson elég, mögéjük töltelék és project kell)"
nemár. nekem azt ne mondja senki h ez elég... még akkor se elég ha számolunk Richardsonnal. kell elkapó
braxa88
Szerintem úgy értette Undi, hogy nem kell az első két napon elkapót húzni. Utolsó napon már bárhol jöhet WR de akár egy TE is.
Medvepapa
tudom h így értette, nem is értek vele egyet. WR kell!
én a 3.körben nagyon eltudnék képzelni egy erős félépítésű WRt.
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
O#

Wr/elkapó-TE (Baldwin-Lockett-Graham-Willson elég, mögéjük töltelék és project kell)

undisputedly
"Wr/elkapó-TE (Baldwin-Lockett-Graham-Willson elég, mögéjük töltelék és project kell)"
nemár. nekem azt ne mondja senki h ez elég... még akkor se elég ha számolunk Richardsonnal. kell elkapó
braxa88
Szerintem úgy értette Undi, hogy nem kell az első két napon elkapót húzni. Utolsó napon már bárhol jöhet WR de akár egy TE is.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
D-line:
A Rubin-Mebane kettősből valamelyiket biztosan visszaigazoljuk.
Ott van még Hill, a 3.(?) éve jön, már vele sem lehet tartalékolni, ha kezdő akar lenni, itt a lehetőség. Lehet, hogy a rotációba Williams is visszatér. Clark passz szituációkban szezon végén többször indult belső pozícióból.
Ergo runstuffer DT ami hiányként felléphet. Ha nem látják meg valakiben a következő Donaldot, akkor szerintem hiba a DT pick első körben. Két éve Williams, tavaly Rubin jött olcsóért, idén is találhatunk valakit az FA piacon.

O-line:
OL hatalmas need, miattuk buktuk a rájátszást, azaz a Cable féle irány miatt, ami Dlinemenekből akar Olinemeneket nevelni. Mivel Cable még a csapatnál van, és semmit nem hallani ami a bűnbánásával lenne kapcsolatos, lehet, hogy maradunk a "szarból várat" elv mellett, és megpróbáljuk ilyen Britt félékkel megépíteni RW előtt a falat.
Persze erre majd jön az, hogy találnak valakit aki brutál SPARQ számokat hoz, és behúzzuk őt...
Mindenesetre én úgy vagyok vele, hogy inkább legyen egy csere, mint egy elcseszett Britt féle magas húzás a semmiért.

Ami egyértelműen nem need idén:

O#

Wr/elkapó-TE (Baldwin-Lockett-Graham-Willson elég, mögéjük töltelék és project kell)
RB (Rawls felépülése jól halad, mellé CM, projectnek emg lehet 7. körös vagy UDFA)
QB (ez a poszt egyértelmű)

Tehát marad needre az: OL- RG/LG, RT/LT hatalmas need (gyakorlatilag az 5 posztból 4, lol)

D#

S (E.T adott és ha megy Kancellár, akkor McCray átveheti a helyét)

Needek:
CB (Lane-Sherman-Burley/Shead mellé egy legitim Cb2 kell, habár ide vannak projectjeink,de azért ez need)
LB (Irvin helyére kell valaki)
DL (Avril szerződéséből egy év van, ha minden igaz, Bennett ugye nem boldog a szerződésével, Irvin elmehet, tehát a 3 passrusherből egyik helye sincs biztosítva a most következő szezon után, és mint tudjuk (i) passrusherből nem lehet elég, (ii) rookie rushereknek kell legalább egy év az esetek 90%-ában, hogy ne 5 sack/szezon legyen)

Ezt ugye variálja, hogy milyen FA listánk lesz 2 év múlva. Azt most nem néztem.

Fentiekből nyilvánvaló, hogy ami ordas nagy need idén (!) az

1. OL
2. CB2
3. DT (FA függvényében)
undisputedly
"Wr/elkapó-TE (Baldwin-Lockett-Graham-Willson elég, mögéjük töltelék és project kell)"
nemár. nekem azt ne mondja senki h ez elég... még akkor se elég ha számolunk Richardsonnal. kell elkapó

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
D-line:
A Rubin-Mebane kettősből valamelyiket biztosan visszaigazoljuk.
Ott van még Hill, a 3.(?) éve jön, már vele sem lehet tartalékolni, ha kezdő akar lenni, itt a lehetőség. Lehet, hogy a rotációba Williams is visszatér. Clark passz szituációkban szezon végén többször indult belső pozícióból.
Ergo runstuffer DT ami hiányként felléphet. Ha nem látják meg valakiben a következő Donaldot, akkor szerintem hiba a DT pick első körben. Két éve Williams, tavaly Rubin jött olcsóért, idén is találhatunk valakit az FA piacon.

O-line:
OL hatalmas need, miattuk buktuk a rájátszást, azaz a Cable féle irány miatt, ami Dlinemenekből akar Olinemeneket nevelni. Mivel Cable még a csapatnál van, és semmit nem hallani ami a bűnbánásával lenne kapcsolatos, lehet, hogy maradunk a "szarból várat" elv mellett, és megpróbáljuk ilyen Britt félékkel megépíteni RW előtt a falat.
Persze erre majd jön az, hogy találnak valakit aki brutál SPARQ számokat hoz, és behúzzuk őt...
Mindenesetre én úgy vagyok vele, hogy inkább legyen egy csere, mint egy elcseszett Britt féle magas húzás a semmiért.

Ami egyértelműen nem need idén:

O#

Wr/elkapó-TE (Baldwin-Lockett-Graham-Willson elég, mögéjük töltelék és project kell)
RB (Rawls felépülése jól halad, mellé CM, projectnek emg lehet 7. körös vagy UDFA)
QB (ez a poszt egyértelmű)

Tehát marad needre az: OL- RG/LG, RT/LT hatalmas need (gyakorlatilag az 5 posztból 4, lol)

D#

S (E.T adott és ha megy Kancellár, akkor McCray átveheti a helyét)

Needek:
CB (Lane-Sherman-Burley/Shead mellé egy legitim Cb2 kell, habár ide vannak projectjeink,de azért ez need)
LB (Irvin helyére kell valaki)
DL (Avril szerződéséből egy év van, ha minden igaz, Bennett ugye nem boldog a szerződésével, Irvin elmehet, tehát a 3 passrusherből egyik helye sincs biztosítva a most következő szezon után, és mint tudjuk (i) passrusherből nem lehet elég, (ii) rookie rushereknek kell legalább egy év az esetek 90%-ában, hogy ne 5 sack/szezon legyen)

Ezt ugye variálja, hogy milyen FA listánk lesz 2 év múlva. Azt most nem néztem.

Fentiekből nyilvánvaló, hogy ami ordas nagy need idén (!) az

1. OL
2. CB2
3. DT (FA függvényében)

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jelen állás szerint nem értem miért akar szinte minden "expert" DT-t választatni velünk 1. körben. OL need egyértelmű, ha Okung megy, akkor minden posztra, de az interiort úgy ahogy van fejleszteni kell. Na most ha választanom kell, hogy mely posztot hosszabbítom vagy fejlesztem FA-n(Sweezy, Britt vagy akár Lewis vs Mebane, Rubin), az érték egyértelműen a védőfalban van. Akár Mebane vagy Rubin újraigazolható szerintem reálértéken, ugyanez szerintem Sweezy-re nem igaz, Britt meg nem kezdő szint. Ha "nyugodtan" akarunk draftolni, akkor a DT párosnak kéne lennie a prioritásnak, úgy a középső-hátsó körökben lehetne próbálkozni.
Na most nyilván szart sem ér amit mondtam, ha Pete vagy Schneider beleszerelmesedik valamelyik prospect-be, de ezek a "draftguruk" sem ilyen szempontból állítják össze a mock-jaikat, hanem hogy ki lesz UFA meg ki nem.
Mondjuk eleve kár volt ennyi karaktert pazarolnom a témára...
Medvepapa
azért van minden mockban DT pick mert a két kezdő DTnk UFA, ennyi.
ahhoz h maradjanak bele kell nyúlni a pénztárcába, és ugye az van köztudatban h tök szarul állunk a cappel, ami azért annyira nem igaz.
Okung amikor kiesett akkor az OL meg nem volt észrevehetően rosszabb (nehéz is lenne annál 😀 )

Én EBBŐL a DT classbol nagyon örülnék ha vinnénk 1.körben DTt, olyan játékosok vannak h beszarás, vétek lenne egy alapbol need poszton nem beruházni akár egy Rankinsbe v Butlerbe vRobinsonba. és még rajtuk kívűl is van még kb +5db 1.körös DT prospect.



én 100%ig biztos vagyok benne h nem fogjuk elbaszni veteránra vagy letradere az 1.körösünket.
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Jelen állás szerint nem értem miért akar szinte minden "expert" DT-t választatni velünk 1. körben. OL need egyértelmű, ha Okung megy, akkor minden posztra, de az interiort úgy ahogy van fejleszteni kell. Na most ha választanom kell, hogy mely posztot hosszabbítom vagy fejlesztem FA-n(Sweezy, Britt vagy akár Lewis vs Mebane, Rubin), az érték egyértelműen a védőfalban van. Akár Mebane vagy Rubin újraigazolható szerintem reálértéken, ugyanez szerintem Sweezy-re nem igaz, Britt meg nem kezdő szint. Ha "nyugodtan" akarunk draftolni, akkor a DT párosnak kéne lennie a prioritásnak, úgy a középső-hátsó körökben lehetne próbálkozni.
Na most nyilván szart sem ér amit mondtam, ha Pete vagy Schneider beleszerelmesedik valamelyik prospect-be, de ezek a "draftguruk" sem ilyen szempontból állítják össze a mock-jaikat, hanem hogy ki lesz UFA meg ki nem.
Mondjuk eleve kár volt ennyi karaktert pazarolnom a témára...
Medvepapa
És ugye Schneider kifejtette már korábban, hogy a szurkolók nagyon túlértékelik az 1. körös választás jogát, és ők inkább felhasználják egy elit veteránra, ha tehetik. Az sem biztos, hogy újra húzunk első körben.

Négy éve húztunk első körös játékost utoljára!
undisputedly
És ebben is igaza van szerintem, főleg mondjuk 20. választástól lefele. Mi meg utóbbi években ebben az intervallumban húztunk(volna), ami nem baj. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jelen állás szerint nem értem miért akar szinte minden "expert" DT-t választatni velünk 1. körben. OL need egyértelmű, ha Okung megy, akkor minden posztra, de az interiort úgy ahogy van fejleszteni kell. Na most ha választanom kell, hogy mely posztot hosszabbítom vagy fejlesztem FA-n(Sweezy, Britt vagy akár Lewis vs Mebane, Rubin), az érték egyértelműen a védőfalban van. Akár Mebane vagy Rubin újraigazolható szerintem reálértéken, ugyanez szerintem Sweezy-re nem igaz, Britt meg nem kezdő szint. Ha "nyugodtan" akarunk draftolni, akkor a DT párosnak kéne lennie a prioritásnak, úgy a középső-hátsó körökben lehetne próbálkozni.
Na most nyilván szart sem ér amit mondtam, ha Pete vagy Schneider beleszerelmesedik valamelyik prospect-be, de ezek a "draftguruk" sem ilyen szempontból állítják össze a mock-jaikat, hanem hogy ki lesz UFA meg ki nem.
Mondjuk eleve kár volt ennyi karaktert pazarolnom a témára...
Medvepapa
És ugye Schneider kifejtette már korábban, hogy a szurkolók nagyon túlértékelik az 1. körös választás jogát, és ők inkább felhasználják egy elit veteránra, ha tehetik. Az sem biztos, hogy újra húzunk első körben.

Négy éve húztunk első körös játékost utoljára!

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Jelen állás szerint nem értem miért akar szinte minden "expert" DT-t választatni velünk 1. körben. OL need egyértelmű, ha Okung megy, akkor minden posztra, de az interiort úgy ahogy van fejleszteni kell. Na most ha választanom kell, hogy mely posztot hosszabbítom vagy fejlesztem FA-n(Sweezy, Britt vagy akár Lewis vs Mebane, Rubin), az érték egyértelműen a védőfalban van. Akár Mebane vagy Rubin újraigazolható szerintem reálértéken, ugyanez szerintem Sweezy-re nem igaz, Britt meg nem kezdő szint. Ha "nyugodtan" akarunk draftolni, akkor a DT párosnak kéne lennie a prioritásnak, úgy a középső-hátsó körökben lehetne próbálkozni.
Na most nyilván szart sem ér amit mondtam, ha Pete vagy Schneider beleszerelmesedik valamelyik prospect-be, de ezek a "draftguruk" sem ilyen szempontból állítják össze a mock-jaikat, hanem hogy ki lesz UFA meg ki nem.
Mondjuk eleve kár volt ennyi karaktert pazarolnom a témára...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
érdekes h én is OLt szeretnék első körben (jelenleg), de a felsorolt prospectek között pont azt az egy OT-t, Clarkot nem szeretném. ő nem lenne előrelépés(a felsorolt DL prospectek mind eléggé tetszenek)

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Alul a szavazás mindent elmond 😀
 www.seahawks.com/news/2016/02/03/post-senior-bowl-mock-drafts-who-will-seattle-seahawks-select-no-26
Oszi
Jelenleg 77% szeretne támadófalba embert az első körben 😀 Szép.
undisputedly
Ehhez képest a cikkben elemzők közül csak egy választott O falembert.
Matthew99
A "szakértőket" arról kérdezték, hogy szerintük kit húz a csapat, a szavazókat pedig arról, hogy kit szeretnének.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
Alul a szavazás mindent elmond 😀
 www.seahawks.com/news/2016/02/03/post-senior-bowl-mock-drafts-who-will-seattle-seahawks-select-no-26
Oszi
Jelenleg 77% szeretne támadófalba embert az első körben 😀 Szép.
undisputedly
Ehhez képest a cikkben elemzők közül csak egy választott O falembert.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Alul a szavazás mindent elmond 😀
 www.seahawks.com/news/2016/02/03/post-senior-bowl-mock-drafts-who-will-seattle-seahawks-select-no-26
Oszi
Jelenleg 77% szeretne támadófalba embert az első körben 😀 Szép.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Alul a szavazás mindent elmond 😀
 www.seahawks.com/news/2016/02/03/post-senior-bowl-mock-drafts-who-will-seattle-seahawks-select-no-26
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nálam ez az egész probowl egy vicc. A preseason meccsek is előrébb vannak nála a fontossági listán, mert ott legalább a cserék cserei igazából is odateszik magukat.
undisputedly
nyílván 😀
pro bowl egy gála, ökörködés,jó kedv. fun
preseason meccs nyíilván egy cserének, rosterért küzdő arcnak élethalál
...
braxa88
Ezek a srácok egész szezonban gyilkolják egymást, fizikálisan és verbálisan egyaránt. Rájuk fér egy kis idény végi haverkodás. Nem nagyon van az egésznek más célja. Nekem meg kicsit gyógyír, hogy RW megkapta az MVP-t, mert 3 éve elvették tőle, amikor Kyle Rudolph kapta.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nálam ez az egész probowl egy vicc. A preseason meccsek is előrébb vannak nála a fontossági listán, mert ott legalább a cserék cserei igazából is odateszik magukat.
undisputedly
nyílván 😀
pro bowl egy gála, ökörködés,jó kedv. fun
preseason meccs nyíilván egy cserének, rosterért küzdő arcnak élethalál
...
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nálam ez az egész probowl egy vicc. A preseason meccsek is előrébb vannak nála a fontossági listán, mert ott legalább a cserék cserei igazából is odateszik magukat.
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Amikor Wagner szerelte az keresztbe-kasul futkározó Shermant az volt a nap egyik nagy pillanata. A másik Bennett TD futása, amit szerintem már csak kegyeletből fújtak vissza. A sporik se bírták már a végén a bohóckodást.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
feki Seattle Seahawks 79
érdemes letölteni? érdemes 3 órát rászánni?
SeaSzilaHawk
En élveztem/élvezem hisz most nézem
De amugy én szeretem a pro bowlt
Amugy azt a 3 driveit mikor Wilson bennvolt látni kell
braxa88
jól van... kösz a hype-ot... meglesem én is akkor este...
SeaSzilaHawk
Sherman futàsa miatt màr megèri... 😀
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
érdemes letölteni? érdemes 3 órát rászánni?
SeaSzilaHawk
En élveztem/élvezem hisz most nézem
De amugy én szeretem a pro bowlt
Amugy azt a 3 driveit mikor Wilson bennvolt látni kell
braxa88
jól van... kösz a hype-ot... meglesem én is akkor este...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”