Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
A kommersz mockokban (pl.: nfl.com)olyan 1-3 körös húzások vannak nálunk, hogy DT/WR/CB/CB(a 3.körös compenzációs pick).

Igaz, hogy lehetetlen megjósolnunk a draftot a BPA húzásaink és az absztrakt boardjaink miatt, de az azért meredek, hogy a top 4 pickünkből nem húznak falembert, holott jelenleg a kezdő ötösből 3 hely van meg, de abból a háromból is mindegyiket upgradelni kellene, plusz az egyik hiányposztunk a LT...

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A következő szezonban az 5. legnehezebb sorsolásunk van ( már megint ). De akiről igazán el lehet mondani a szegény ember és az ág, az a 49-ers. Nekik a legnehezebb a sorsolásuk jövőre.

 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25485818/nfl-strength-of-schedule-49ers-falcons-at-no-1-packers-at-no-32

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Attól, hogy DT-t húzunk, még nem biztos, hogy nem lesz belőle kezdő LT 😀

Szerkesztette: Nadal17
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Most van itt a mock draftok időszaka, és már a sokadiknál látom, hogy az első körben DT húznak nekünk. Azzal tisztában vagyok, hogy Mebane és Rubin is FA lesz, de az egyiket szvsz könnyen megtarthatjuk. Nehezen tudom elképzelni, hogyha Okung távozik ( már pedig ennek nagy a valószínűsége ), hogy ne OT legyen első pick.

Vélemény?
BigBaltazar
hasonlóan nagy need mindkettő.
de ja inkább LT
braxa88
mind my words:
első kör LB, második RB
SeaSzilaHawk
3. TE + QB 😀
braxa88
első kör letrade, második CB és RB 😊
funkyparduc
LT, DT, CB, QB, RB, meg a resztli, ami jut.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Most van itt a mock draftok időszaka, és már a sokadiknál látom, hogy az első körben DT húznak nekünk. Azzal tisztában vagyok, hogy Mebane és Rubin is FA lesz, de az egyiket szvsz könnyen megtarthatjuk. Nehezen tudom elképzelni, hogyha Okung távozik ( már pedig ennek nagy a valószínűsége ), hogy ne OT legyen első pick.

Vélemény?
BigBaltazar
hasonlóan nagy need mindkettő.
de ja inkább LT
braxa88
mind my words:
első kör LB, második RB
SeaSzilaHawk
3. TE + QB 😀
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Most van itt a mock draftok időszaka, és már a sokadiknál látom, hogy az első körben DT húznak nekünk. Azzal tisztában vagyok, hogy Mebane és Rubin is FA lesz, de az egyiket szvsz könnyen megtarthatjuk. Nehezen tudom elképzelni, hogyha Okung távozik ( már pedig ennek nagy a valószínűsége ), hogy ne OT legyen első pick.

Vélemény?
BigBaltazar
hasonlóan nagy need mindkettő.
de ja inkább LT
braxa88
mind my words:
első kör LB, második RB

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Most van itt a mock draftok időszaka, és már a sokadiknál látom, hogy az első körben DT húznak nekünk. Azzal tisztában vagyok, hogy Mebane és Rubin is FA lesz, de az egyiket szvsz könnyen megtarthatjuk. Nehezen tudom elképzelni, hogyha Okung távozik ( már pedig ennek nagy a valószínűsége ), hogy ne OT legyen első pick.

Vélemény?
BigBaltazar
hasonlóan nagy need mindkettő.
de ja inkább LT
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Most van itt a mock draftok időszaka, és már a sokadiknál látom, hogy az első körben DT húznak nekünk. Azzal tisztában vagyok, hogy Mebane és Rubin is FA lesz, de az egyiket szvsz könnyen megtarthatjuk. Nehezen tudom elképzelni, hogyha Okung távozik ( már pedig ennek nagy a valószínűsége ), hogy ne OT legyen első pick.

Vélemény?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Carroll 1968-ban, középiskolásként 😊



 www.seattletimes.com/sports/seahawks/finding-pete-carroll-a-tour-of-his-bay-area-home-uncovers-the-essence-of-the-seahawks-coach/

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
van valahol egy összefoglaló a teljes offseason menetrendről? mikor lesz piacnyitás, combine, stb?
funkyparduc
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ymdhdxnznojwqbfqohfh
Key NFL offseason dates for 2016
The window for teams to franchise or transition tag players opens February 16 and closes March 1. That and all the other key dates you need to know for the 2016 NFL offseason.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Ufford leplezetlenül nagy Seahawks fan, de valahogy mindig sikerül fején találnia a szöget... még amikor elfogult is.

 www.youtube.com/watch?v=keuK0taUXYE

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
no offense... ezek csak így kiugrottak... nem utálom a Steelerst... annyira, mint a Patset : D
nem csak valahogy a tudat alattim előhozta belőlem a kedvenc QB-k listáját : D
SeaSzilaHawk
Valld be nyugodtan, hogy civilizálatlan ösztönlény vagy 😛
empty taxi
as always, you show up in the right time : D
akkor bevallom egy civilizálatlan ösztönlény vagyok... és mindezt nyugodtan mondom : D

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
no offense... ezek csak így kiugrottak... nem utálom a Steelerst... annyira, mint a Patset : D
nem csak valahogy a tudat alattim előhozta belőlem a kedvenc QB-k listáját : D
SeaSzilaHawk
Valld be nyugodtan, hogy civilizálatlan ösztönlény vagy 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Nekem néha sok rz a kliseszeruen jofius viselkedés, de inkább ilyen legyen, mint mondjuk Newton.
undisputedly
csak az emberünknél hiteles... ha Big Ben csinálna, mondana ilyeneket senki nem hinné el... mert megjátszaná... de RW mindig is ilyen volt... mindig úgy viselkedik, ahogy a nagy könyvben meg van írva, tudjuk mennyire vallásos, mennyit segít a kommjunitibe, stb... Ő tényleg a jó fiú példája és nem megjátssza... ezért hiteles. Mondjuk egy Vick szájából az ilyenek viccesen hangzanának...


És pont 2 Steelers QB-t kellet felhoznod példának?! .-)SeaSzilaHawk
bcsarli
no offense... ezek csak így kiugrottak... nem utálom a Steelerst... annyira, mint a Patset : D
nem csak valahogy a tudat alattim előhozta belőlem a kedvenc QB-k listáját : D

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
nfl.comon azt írják nekünk van az 5. legnagyobb capspace. nem tudom hogy, de oké 😀
braxa88
Ez volt az:
https://external.xx.fbcdn.net/emg1/v/t13/17126792050900851634?url=http%3A%2F%2Fs3.amazonaws.com%2Fphotos.socialagency.com%2F321%2F1455337088709_U2VhLmpwZw%3D%3D.original.jpeg&fb_obo=1&utld=amazonaws.com&stp=c0.5000x0.5000f_dst-jpg_flffffff_p600x600_q75&ccb=13-1&oh=06_Q399cSUX3gRPHbBzPNohF6kK3T4QmG9UyAaMmzmnFl0463M&oe=66335F94&_nc_sid=867500
NFL
5. Seattle Seahawks 4. Tampa Bay Buccaneers 3-1. ??? Top 5 teams with the most cap space in 2016. #NFLNow

http://seahawks.hu
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
nfl.comon azt írják nekünk van az 5. legnagyobb capspace. nem tudom hogy, de oké 😀
braxa88
150 milliós cappal számolva a 19. legtöbb cap-spaceetek van, jelenleg 18 millió.
kapitnono
Nfl.comon egy videoban más volt
braxa88
a legtöbb ezzel foglalkozó oldal szerint is kb 18 milliótok van, de itt a részletes lista.
 overthecap.com/salary-cap-space


több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nfl.comon azt írják nekünk van az 5. legnagyobb capspace. nem tudom hogy, de oké 😀
braxa88
150 milliós cappal számolva a 19. legtöbb cap-spaceetek van, jelenleg 18 millió.
kapitnono
Nfl.comon egy videoban más volt
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
nfl.comon azt írják nekünk van az 5. legnagyobb capspace. nem tudom hogy, de oké 😀
braxa88
150 milliós cappal számolva a 19. legtöbb cap-spaceetek van, jelenleg 18 millió.


több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Seahawks defensive end Michael Bennett brought some unexpected heat to the 2016 MTR Western Sports Star of the Year Awards on Wednesday night.
As the winner, Bennett gave a speech and addressed the other finalists -- Seattle Sounders star Clint Dempsey, Seattle Mariners designated hitter Nelson Cruz, Washington State quarterback Luke Falk, Washington golfer Cheng-Tsung Pan and Seattle University soccer's Pete Fewing -- and took that opportunity to zing Panthers quarterback Cam Newton.

"I hope you guys aren't sore losers like Cam Newton," Bennett said, via SeattlePI.com.

Kedvenc védőjátékosunk most sem okozott csalódást 😊
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nekem néha sok rz a kliseszeruen jofius viselkedés, de inkább ilyen legyen, mint mondjuk Newton.
undisputedly
csak az emberünknél hiteles... ha Big Ben csinálna, mondana ilyeneket senki nem hinné el... mert megjátszaná... de RW mindig is ilyen volt... mindig úgy viselkedik, ahogy a nagy könyvben meg van írva, tudjuk mennyire vallásos, mennyit segít a kommjunitibe, stb... Ő tényleg a jó fiú példája és nem megjátssza... ezért hiteles. Mondjuk egy Vick szájából az ilyenek viccesen hangzanának...


És pont 2 Steelers QB-t kellet felhoznod példának?! .-)SeaSzilaHawk

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nfl.comon azt írják nekünk van az 5. legnagyobb capspace. nem tudom hogy, de oké 😀
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
fiúk, lányok
mintha nem tudnátok szívetek mélyén, hogy 2. körben hozunk egy RB-t... plusz kukázunk két veterán RB-t, CM-et visszaigazoljuk, és hadd nyomassák a preseasonben.
A 2. köröst tartjuk 2 évig, hogy majd kicsesszük, mert nem jó semminek. : D
Közben az Ofal meg marad Kábel aranybányája.
SeaSzilaHawk
Én is azt mondom, míg Kábel itt van, itt def-ből lesznek átnevelve az emberek az o-falba, mert az annyira jó😀
Oszi
Azért pl Rubinból tuti jobb G lenne, mint Sweezyből : D

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
fiúk, lányok
mintha nem tudnátok szívetek mélyén, hogy 2. körben hozunk egy RB-t... plusz kukázunk két veterán RB-t, CM-et visszaigazoljuk, és hadd nyomassák a preseasonben.
A 2. köröst tartjuk 2 évig, hogy majd kicsesszük, mert nem jó semminek. : D
Közben az Ofal meg marad Kábel aranybányája.
SeaSzilaHawk
Én is azt mondom, míg Kábel itt van, itt def-ből lesznek átnevelve az emberek az o-falba, mert az annyira jó😀
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
fiúk, lányok
mintha nem tudnátok szívetek mélyén, hogy 2. körben hozunk egy RB-t... plusz kukázunk két veterán RB-t, CM-et visszaigazoljuk, és hadd nyomassák a preseasonben.
A 2. köröst tartjuk 2 évig, hogy majd kicsesszük, mert nem jó semminek. : D
Közben az Ofal meg marad Kábel aranybányája.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”