Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
én olyanra nem emlékszem, ami 3 hétnél tovább belelógott volna a szezonba.
Höri
Mankins 200910-ben november elejéig tartott ki. Most is érvényes szabály (X hetet játszanod kell az elismert szezonért) kényszerítette vissza.

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Volt már rá példa, hogy valaki végig holdoutolta az egész szezont.
BigBaltazar
Jó, de azért a 80-as évekig ne menjünk vissza 😀 én olyanra nem emlékszem, ami 3 hétnél tovább belelógott volna a szezonba.
Höri
Az új CBA alatt ez az első eset, hogy egy játékos holdoutja belelog a szezonba.

A legelegansabb az lenne, ha a már két millió dollar felett járó büntetést behajtanank és valami jótékony célra adomanyozna a csapat. (nyilcan közvetlenül nem lehet,de attetelesen)
undisputedly
Egyáltalán van lehetőségetek megadni azt a pénzt amit ő követel? Nem tudom milyen helyzetben vagytok fizetési sapkával.

Steelers fan
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Volt már rá példa, hogy valaki végig holdoutolta az egész szezont.
BigBaltazar
Jó, de azért a 80-as évekig ne menjünk vissza 😀 én olyanra nem emlékszem, ami 3 hétnél tovább belelógott volna a szezonba.
Höri
Az új CBA alatt ez az első eset, hogy egy játékos holdoutja belelog a szezonba.

A legelegansabb az lenne, ha a már két millió dollar felett járó büntetést behajtanank és valami jótékony célra adomanyozna a csapat. (nyilcan közvetlenül nem lehet,de attetelesen)
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Volt már rá példa, hogy valaki végig holdoutolta az egész szezont.
BigBaltazar
Jó, de azért a 80-as évekig ne menjünk vissza 😀 én olyanra nem emlékszem, ami 3 hétnél tovább belelógott volna a szezonba.

több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Valami hír Kancellár-ról?
Még mindig nem adta be a derekát? Amúgy ezt meddig szokták tűrni a csapatok általában? Gondolom van egy limit a Menedzsereknél is hogy oké ennyi volt belőle, meguntuk, vagy valami hasonló.
Coolearie
Még holdout-on van.
Volt már rá példa, hogy valaki végig holdoutolta az egész szezont.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Valami hír Kancellár-ról?
Még mindig nem adta be a derekát? Amúgy ezt meddig szokták tűrni a csapatok általában? Gondolom van egy limit a Menedzsereknél is hogy oké ennyi volt belőle, meguntuk, vagy valami hasonló.
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
 totalpackers.com/wp-content/uploads/2015/09/jr-sweezy.jpg
több mint 10 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
„Szerintem Michael Bennett abszolút alul van fizetve. Legjobb lenne, ha most azonnal holdoutolni kezdene”Sitton-(G)-Packers
:,D :,D
alatriste
Csak a felesége nem engedi XD
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
„Szerintem Michael Bennett abszolút alul van fizetve. Legjobb lenne, ha most azonnal holdoutolni kezdene”Sitton-(G)-Packers
:,D :,D


Liverpool Fc
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Most nezem, hogy vasárnap miénk az utolsó meccs, így csak kesobb tudom nézni.

Amire szamitok :

Jobb tamadofal munka, és blokkoló Te használata. Konzisztensebb futás.

Passzban kíváncsi vagyok,hogy dobunk-e végre egy underneathet, habar kétlem,nem kompatibilis Russ skilljeivel.

Védelem oldalán keveseb blitz és azt, hogy elterunk a cover 3 szerű játéktól.

Go Hawks.
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Bevell témához: Lynch mama facebook posztban követeli a "worst play-caller ever" kirúgását xD

 espn.go.com/nfl/story/_/id/13664109/marshawn-lynch-mom-calls-seattle-seahawks-fire-darrell-bevell
Nadal17
lemaradtál pár napot, Helmut már posztolta. hát ez a ciki nem a faláb...
petey
Mi benne a ciki?
Coolearie
a muter hisztije, nem az hogy nem látta Nadal *smiley*
petey
Delisha pls..Miért csinálod ezt velünk?

Szerkesztette: Coolearie
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Bevell témához: Lynch mama facebook posztban követeli a "worst play-caller ever" kirúgását xD

 espn.go.com/nfl/story/_/id/13664109/marshawn-lynch-mom-calls-seattle-seahawks-fire-darrell-bevell
Nadal17
lemaradtál pár napot, Helmut már posztolta. hát ez a ciki nem a faláb...
petey
Mi benne a ciki?
Coolearie
a muter hisztije, nem az hogy nem látta Nadal *smiley*

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
Helmut
Delisa-t ne bántsd, nyilván védi a kis buksit. 😀

Úgy mindenkinek: egy meccs után azért sikerült elég(túl) sok következtetést levonni. 😊 Bennem inkább kérdések fogalmazódtak meg, amikre a köv. 3-4 forduló biztos szállít majd választ is. Én kivárnám.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Lassan lenyugszanak az idegek, lehet koncentrálni a következő, igen nagy falatra. Tényleg nincs értelme temetni a csapatot és gyanítom az ellenfelek se ebből a meccsből fognak kiindulni. Ez egy kutyaütő játék volt, de szeptember van és nem december. Inkább most legyen betli. Mondjuk az megért volna nálam egy mozijegyet ha bekukkanthattam volna a csapat zártkörű meccs utáni megbeszélésére (mert tuti volt ilyen és lehet hogy sokszor került elő a 4 betűs szócska). Jöjjön a Packers és okozzunk meglepetést!
Egyébként meg Lynch muternak igaza van!
garrett27
Miben van igaza lynch anyukának, és miért?
Helmut
Azt mondta hogy, Bevellt a legutóbbi Super Bowl után ki kellett volna rúgni az utolsó play miatt, és most a STL ellen is csak azért hívtak futást a meccs végén, hogy kompenzáljanak valamit a döntőben történtek miatt.
Oszi
Aha, ez az érvrendszer kikezdhetetlen...

Egy a lényeg fuck Roman...!
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
'' Kam Chancellor is still MIA. The Loss didn't change things, so holdout continues for #Seahawks S Kam Chancellor. He's not in Seattle, 'Hawks will play without him again.''
Még mindig nem bíztató hírek.
több mint 10 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Lassan lenyugszanak az idegek, lehet koncentrálni a következő, igen nagy falatra. Tényleg nincs értelme temetni a csapatot és gyanítom az ellenfelek se ebből a meccsből fognak kiindulni. Ez egy kutyaütő játék volt, de szeptember van és nem december. Inkább most legyen betli. Mondjuk az megért volna nálam egy mozijegyet ha bekukkanthattam volna a csapat zártkörű meccs utáni megbeszélésére (mert tuti volt ilyen és lehet hogy sokszor került elő a 4 betűs szócska). Jöjjön a Packers és okozzunk meglepetést!
Egyébként meg Lynch muternak igaza van!
garrett27
Miben van igaza lynch anyukának, és miért?
Helmut
Azt mondta hogy, Bevellt a legutóbbi Super Bowl után ki kellett volna rúgni az utolsó play miatt, és most a STL ellen is csak azért hívtak futást a meccs végén, hogy kompenzáljanak valamit a döntőben történtek miatt.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Lassan lenyugszanak az idegek, lehet koncentrálni a következő, igen nagy falatra. Tényleg nincs értelme temetni a csapatot és gyanítom az ellenfelek se ebből a meccsből fognak kiindulni. Ez egy kutyaütő játék volt, de szeptember van és nem december. Inkább most legyen betli. Mondjuk az megért volna nálam egy mozijegyet ha bekukkanthattam volna a csapat zártkörű meccs utáni megbeszélésére (mert tuti volt ilyen és lehet hogy sokszor került elő a 4 betűs szócska). Jöjjön a Packers és okozzunk meglepetést!
Egyébként meg Lynch muternak igaza van!
garrett27
Miben van igaza lynch anyukának, és miért?
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Bevell témához: Lynch mama facebook posztban követeli a "worst play-caller ever" kirúgását xD

 espn.go.com/nfl/story/_/id/13664109/marshawn-lynch-mom-calls-seattle-seahawks-fire-darrell-bevell
Nadal17
lemaradtál pár napot, Helmut már posztolta. hát ez a ciki nem a faláb...
petey
Mi benne a ciki?
Coolearie
...az, hogy azt gondolom minden Seahox fan őszinte izgalommal várja az írásaimat, közben kiderü, el sem olvassák azokat... hát hova jut így a világ? 😊 😊 😊 😊 😊
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Lassan lenyugszanak az idegek, lehet koncentrálni a következő, igen nagy falatra. Tényleg nincs értelme temetni a csapatot és gyanítom az ellenfelek se ebből a meccsből fognak kiindulni. Ez egy kutyaütő játék volt, de szeptember van és nem december. Inkább most legyen betli. Mondjuk az megért volna nálam egy mozijegyet ha bekukkanthattam volna a csapat zártkörű meccs utáni megbeszélésére (mert tuti volt ilyen és lehet hogy sokszor került elő a 4 betűs szócska). Jöjjön a Packers és okozzunk meglepetést!
Egyébként meg Lynch muternak igaza van!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Bevell témához: Lynch mama facebook posztban követeli a "worst play-caller ever" kirúgását xD

 espn.go.com/nfl/story/_/id/13664109/marshawn-lynch-mom-calls-seattle-seahawks-fire-darrell-bevell
Nadal17
lemaradtál pár napot, Helmut már posztolta. hát ez a ciki nem a faláb...
petey
Mi benne a ciki?
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Bevell témához: Lynch mama facebook posztban követeli a "worst play-caller ever" kirúgását xD

 espn.go.com/nfl/story/_/id/13664109/marshawn-lynch-mom-calls-seattle-seahawks-fire-darrell-bevell
Nadal17
lemaradtál pár napot, Helmut már posztolta. hát ez a ciki nem a faláb...
petey
Valóban, átsiklottam felette, sry. (az a pár nap az 1, de igazad van 😀)

Szerkesztette: Nadal17
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Bevell témához: Lynch mama facebook posztban követeli a "worst play-caller ever" kirúgását xD

 espn.go.com/nfl/story/_/id/13664109/marshawn-lynch-mom-calls-seattle-seahawks-fire-darrell-bevell
Nadal17
lemaradtál pár napot, Helmut már posztolta. hát ez a ciki nem a faláb...

több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Bevell témához: Lynch mama facebook posztban követeli a "worst play-caller ever" kirúgását xD

 espn.go.com/nfl/story/_/id/13664109/marshawn-lynch-mom-calls-seattle-seahawks-fire-darrell-bevell
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
According to Pro Football Focus, Sherman played 13 coverage snaps in the slot Sunday, more than any other Seahawks defender. To put that into context, he only played 19 coverage snaps in the slot all of last year.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Biztosan van abban igazság, amit Helm írt, hogy próbálna ő komplexebb játékokat hívni, de RW miatt nem tud.

Viszont Bevell itt van már a kezdetek óta. Lynch és RW együtt 2012 óta játszik nálunk. A fal sosem volt jó, a kezdetek óta pocsék. 4-5 év alatt illene megtanulnia, hogy milyen egységei vannak, mik az erősegei ezeknek az egységeknek és mik a gyengéi.

Példaként mondom, hogy egy ilyen szar passprot falhoz miért nem hoztunk blokkoló TE-et?
Vagy Tukuafou miért nem volt aktív? Miért nem készült fel arra, hogy szétkapják a falunkat. Ha Cable lenyilatozza, hogy ezt várta összességében (6 sacket, agyondominált falat), akkor vagy ki kell rúgni azonnal, mert szerinte ez így jó, vagy pedig megkérdezni, hogy mi gátolta a jobb teljesítmény elérésében.

Miért nem úgy készültünk, hogy rommá lesz zúzva a fal? PC szavaiból ítélve Jimmy-nek hosszabb routok voltak tervezve az első félidőre, ezért nem ment felé labda. Amatőr hiba. Azt vártuk, hogy ha megkérjük Donaldot, hogy csak minden második snapnél zúzza le Sweezy-t, akkor minden jó lesz?

A védelem a másik bűnbak. Hiányzik az SS, új srác van a CB2-ben és a CB3-ban, nincs semmilyen tape arról, hogy mi vár minket a Rmas ellen, mert Foles új, a sérültek helyett pályára lépőkről szintúgy semmi. Miért variálja meg teljesen azt a rendszert ami évekig jól működött?


Mondok jobbat. Sokszor amikor egy DC vagy OC hülyének tűnik a szurkolók szemében, valójában rossz végrehajtás, vagy a játékosok képességeiben rejlő hiba okozza a korai ítéletmondást.

Tavaly év elején alig használtuk Lynchet. Minden fan szidta Bevellt, hogy az új rendszer szar, térjünk vissza a régihez. Hamar ki is derült, hogy nem volt itt semmi rejtett indok, ténylegesen azt gondolták, hogy eltérnek a runheavytől. Visszaálltunk és mentünk is a SuperBowlba.

Vagy tavaly Harvinra mentek a screenek meg a bubble, már a szurkolóknak a töke kivolt az eredménytelen , átlátszó hívásokkal. Kiderült, hogy abban sem volt semmilyen rejtett faktor, teszem fel sérülés vagy bármi más. Nem. Bevell azt gondolta, hogy majd az működni fog, és egy fél szezon kellett neki, hogy rájöjjön nem fog.

Summa summarum, a coordinátorokon sokszor csattan az ostor olyankor is amikor nem kellene, de kvázi Bevell többször bizonyította már, hogy néha tényleg az van amit látunk, és egyszerűen csak ő a szar.

A LB sor bőven kijavítható (mondjuk nem értem, hogy probowler "ászoknak" miért kell minden év elején újra megtanítani, hogy mi a feladatuk, demost tekintsünk el ettől).

Az ellenfél defensive frontja sem lesz mindig ennyire elit, és szerencsére most az AFC-ben több a jó upfront, mint nálunk az NFC-ben, viszont abban biztos vagyok, hogy minden csapat rommá fog minket blitzelni, mert amíg nem tudjuk a védőfal mögé betenni a labdát 1-3 yardra a lostól a blitznél, hülyék lennének nem azt csinálni.

Green Bay ellen 70-30-ra adok a Sajtfejeknek, ne legyen igazam.

Szerk: Bolond aki most követeli Bevell fejét, még mindig vele van a legjobb esélyünk az OC poszton, de nálam ennyi blama után már sem Cable, sem az OC nem ülne helyén, hiszen nem csak a játékosokra kellene, hogy az always compete mantra igaz legyen

Szerkesztette: undisputedly