Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Itt van a listája azoknak akikre nem, vagy vélhetően nem számíthatunk a Rams ellen (IR +még rostere,de sérült):

IR:
Coleman, Derrick FB
Farwell, Heath LB
undisputedly
Nem tudom, Farwell csinált-e valaha bármit is a pályán, de meccs előtti pályára futásoknál ő vitte a zászlót, meg mindig kiment a pénzfeldobáshoz is, úgyhogy nálam hozzátartozik a csapathoz, nekem hiányzik. 😊 A többiek közül viszont igazán csak Coleman, Mebane, Miller.tejbegrrr!!!
Ne hulyeskedj, nagyon hasznos jatekos es nekem pl. hianyzik az offense terrorizalasa. Na meg a zaszlot is jol viszi. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Itt van a listája azoknak akikre nem, vagy vélhetően nem számíthatunk a Rams ellen (IR +még rostere,de sérült):

IR:
Coleman, Derrick FB
Farwell, Heath LB
undisputedly
Nem tudom, Farwell csinált-e valaha bármit is a pályán, de meccs előtti pályára futásoknál ő vitte a zászlót, meg mindig kiment a pénzfeldobáshoz is, úgyhogy nálam hozzátartozik a csapathoz, nekem hiányzik. 😊 A többiek közül viszont igazán csak Coleman, Mebane, Miller.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
fenét, a frisco sérültlistájahoz képest ez semmi. csoda h 7 w-t össze tudtak hozni.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 760 — SuperBowl Champions 2013/2014
Itt van a listája azoknak akikre nem, vagy vélhetően nem számíthatunk a Rams ellen (IR +még rostere,de sérült):

IR:
Coleman, Derrick FB
Farwell, Heath LB
Gilreath, David WR
Marsh, Cassius DE
McCoy, Anthony TE
Mebane, Brandon DT
Miller, Zach TE
Pierre-Louis, Kevin LB
Schilling, Stephen C
Smith, D'Anthony DT
Taylor, Mike OLB
Williams, Jesse DT

Injury List:
Cooper Helfet
Jermaine Kearse
Tony Moeaki
Demarcus Dobbs
Tharold Simon
Chris Matthews
Marshawn Lynch
Russell Okung
Max Unger

Plusz akkor az O-fal egész éves sérülései (legalább két kezdő kb mindig sérült), hogy a L.o.B. kb 10 fordulón keresztül nem tudott összeállni, vagy az, hogy TC óta mindig sérült volt egy vagy lét LB...

Mondjuk még mindig jobban jártunk sokkal,mint pl. a Cards.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 760 — SuperBowl Champions 2013/2014
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 760 — SuperBowl Champions 2013/2014
amugy az megvan h a frisco negatív mérleggel áll?! 😀braxa88
Érdekes lesz az utolsó meccsük,mert a draft hely miatt bukniuk kellene, de a Cards meg 3. számú Qb-val áll ki ismét.

Amúgy papíron még az is lehet, hogy WC helyen megyünk csak playoffba.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amugy az megvan h a frisco negatív mérleggel áll?! 😀
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Lynch megint büntit kapott, most a TD-s hanyattvetődéses zacsimarkolás miatt. Ez a liga annyira álszent amerikai! Gurulós fociban mennyi zseton hullana egy-egy meccsen a sok zacsizás miatt (a sorfal állítás pedig emiatt hatóságilag tilos lenne)

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 760 — SuperBowl Champions 2013/2014
Btw,melyik jatekos meze lesz a következő nálatok a celkeresztben?

Nekem Wagner. Így a szerződése tükrében könnyű választás. Mondjuk Kancellár mezem sincs.undisputedly
Még kb. 3-4 éve rendeltem egy Kenny Britt-es Titans mezt, nagyjából pár napra rá elszakította az összes szalagját, két évre kiesett, majd kirakták... Tavaly amikor rendeltem egy pólót, gondolkoztam 3 ember közül, a Thomas-Chancellor-Harvin trióból az utolsót választottam, elvégre friss igazolás, berobban majd stb. Kurvajól döntöttem, én már nem veszek neves pólókat szerintem... 😀Duff
Nagyon szépen kérlek NE !!! rendelj Russel Wilson mezt. 😀😀BigBaltazar
Nyugi Menyasszonyom meglepett egy Bears jersey-vel szülinapimra...persze nem tudta hogy Hester már nincs nállunk 😀Tomcsik
Semmilyen Hawks mezt ne vegyél idén légy oly kedves 😀


1,Ha már Wagner a téma, tudtátok,hogy majdnem Rams lett? Az akkori Rams LB edző -aki a mostani bountygate-es Williams DC fia-röviddel a saját 50. pickjük előtt küldött egy üzenetet neki, hogy "légy készen", de mi kihúztuk még előttük 😀
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/117371/bobby-wagner-says-he-was-nearly-a-ram

Itt pedig Wagner visszatérésének hatásáról, a probowlról és egyéb témákról:
 blog.thenewstribune.com/seahawks/2014/12/24/28688/

"Bobby Wagner was doing what the main linebacker on the league’s top defense is supposed to do days before a huge game: he was studying film with his position coach.
That’s why he didn’t answer his phone.
Carroll was calling. To Wagner, who had just seen Carroll for two hours at practice, that meant two things: Bad. And worse.

How often does the coach call players he sees all the time?
“Not too often,” Wagner said Wednesday before the Seahawks’ final practice before having this Christmas Day off. “So when you get a phone call from him, it means something.”
This meant the world to Wagner.

“Coach Carroll called me and he left a voicemail so I immediately thought I was in trouble,” Wagner said. “I thought something happened. I didn’t know what to expect so as I’m walking to his office. I’m trying to think of all the things that I might’ve done to get him to call me for something.

“And so I walked into his office and he told me that I made the Pro Bowl.”


2, Az első 10 meccs alatt csináltunk 13db sacket -hiányoltuk is a passrusht-, az utolsó öt meccsen viszont beindultak a srácok, mert ezen az öt mérkőzésen összeszedtek 20db sacket. A tavalyi 44 sacktől idén így is elmaradunk.
 www.heraldnet.com/article/20141223/SPORTS/141229684/1018/Seahawks-turn-up-the-heat

3, A héten m,indenhol az idei év újonc elkapóiról volt szó, és arról,hogy bolond aki nem draftolt idén elkapót. Ez a kép viszont azt mutatja, hogy az idei újoncok habár jobbak az átlagnál, annyira azért mégsem kiemelkedőek. Mondjuk egy ODB elfért volna nálunk is a Harvinért adott pickből.




4, Számomra meglepetésként Willsont nagyon hypolta Schneider és a csapata már a draft előtt is. Ez a cikk róla szól, a Tightendek között is ritkának számító sebességéről, a draftolásáról, és arról,hogy talán végre lesz egy TE aki rossz matchup az ellenfélnek. Bevell a 80 yardos TD elkapása után azt mondta neki,hogy "Most már végre elhiszem,hogy 4.5-t futsz " 😀
 www.heraldnet.com/article/20141224/SPORTS/141229563/1018/Big-play-threat

5, Egy érdekes írás arról,hogy pár ellenfelünknél hogyan alakult a pont/drájv mutatója ellenünk illetve az összes többi elenfelük ellen. Már önmagukban a táblázatok is megérik a klikket:
 www.fieldgulls.com/2014/12/23/7439631/good-defense-or-bad-back-ups

6, Okung elvileg játszik a hétvégén, Ungerre is van esély. Kearse és Simon viszont nem játszik. Helfet, Matthews és Dobbs sem edzett.
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/117396/russell-okung-and-max-unger-participate-in-seahawks-practice
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 986
Btw,melyik jatekos meze lesz a következő nálatok a celkeresztben?

Nekem Wagner. Így a szerződése tükrében könnyű választás. Mondjuk Kancellár mezem sincs.undisputedly
Még kb. 3-4 éve rendeltem egy Kenny Britt-es Titans mezt, nagyjából pár napra rá elszakította az összes szalagját, két évre kiesett, majd kirakták... Tavaly amikor rendeltem egy pólót, gondolkoztam 3 ember közül, a Thomas-Chancellor-Harvin trióból az utolsót választottam, elvégre friss igazolás, berobban majd stb. Kurvajól döntöttem, én már nem veszek neves pólókat szerintem... 😀Duff
Nagyon szépen kérlek NE !!! rendelj Russel Wilson mezt. 😀😀BigBaltazar
Nyugi Menyasszonyom meglepett egy Bears jersey-vel szülinapimra...persze nem tudta hogy Hester már nincs nállunk 😀

több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Megnéztem a Cards elleni meccsünket, és elszörnyedve láttam az első félidőben mennyi sárgát dobtak ránk. Erre felbuzdulva megtekintettem a csapat statisztikát, hogy mennyire rossz helyen vagyunk a büntik tekintetében. Mit gondoltok hányadik a védelem a kapott büntetésekben. Kapaszkodjatok, a legkevesebb büntetést kaptuk mind darabszám, mind yard tekintetében. Én nagyon meglepődtem ezen. Az év elején mindenki azt mondta, hogy az ilyen fizikális védekezés, különösen a SEC ellen sok sárga zászló fog repülni. Hát ez nem igazolódott be.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_person_squared_mobile/t_lazy/f_auto/league/dyrrl1knhcxqjwuvhcwm
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


Az is igaz, hogy a támadó oldalon viszont elég szépen termeltek a srácok.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
A vasárnapi meccs tétje: "With a win and the outcome of the Lions at the Packers not being a tie, the Seahawks will have home-field throughout the playoffs for the third time in franchise history. Each of the first two times, the Seahawks reached the Super Bowl (2005 and 2013)." (nfl.com Mind-blowing stat)

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Btw,melyik jatekos meze lesz a következő nálatok a celkeresztben?

Nekem Wagner. Így a szerződése tükrében könnyű választás. Mondjuk Kancellár mezem sincs.undisputedly
Még kb. 3-4 éve rendeltem egy Kenny Britt-es Titans mezt, nagyjából pár napra rá elszakította az összes szalagját, két évre kiesett, majd kirakták... Tavaly amikor rendeltem egy pólót, gondolkoztam 3 ember közül, a Thomas-Chancellor-Harvin trióból az utolsót választottam, elvégre friss igazolás, berobban majd stb. Kurvajól döntöttem, én már nem veszek neves pólókat szerintem... 😀Duff
Nagyon szépen kérlek NE !!! rendelj Russel Wilson mezt. 😀😀

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 085
Btw,melyik jatekos meze lesz a következő nálatok a celkeresztben?

Nekem Wagner. Így a szerződése tükrében könnyű választás. Mondjuk Kancellár mezem sincs.undisputedly
Még kb. 3-4 éve rendeltem egy Kenny Britt-es Titans mezt, nagyjából pár napra rá elszakította az összes szalagját, két évre kiesett, majd kirakták... Tavaly amikor rendeltem egy pólót, gondolkoztam 3 ember közül, a Thomas-Chancellor-Harvin trióból az utolsót választottam, elvégre friss igazolás, berobban majd stb. Kurvajól döntöttem, én már nem veszek neves pólókat szerintem... 😀
több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Boldog karácsonyt mindenkinek ! 😊
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 760 — SuperBowl Champions 2013/2014
Btw,melyik jatekos meze lesz a következő nálatok a celkeresztben?

Nekem Wagner. Így a szerződése tükrében könnyű választás. Mondjuk Kancellár mezem sincs.undisputedly
Earl Thomas.tejbegrrr!!!
E.T. sem rossz 😀

Nézegettem kicsit az FA listánkat. Szinte már szégyellem magam,hogy jövőre összesen kb 3-4 kezdő játékosunknak nincs szerződése (Maxi, Carp, Williams és Kearse)

Role playerek közül pedig T-Jax, Lockette,Smith, Tukuafu és Moeaki.

Ez így eléggé vékonyka kis FA lista, még ha senkit sem sikerül visszaszerződtetni, akkor is bőven pótolható.

 www.spotrac.com/free-agents/nfl/seattle-seahawks/
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Btw,melyik jatekos meze lesz a következő nálatok a celkeresztben?

Nekem Wagner. Így a szerződése tükrében könnyű választás. Mondjuk Kancellár mezem sincs.undisputedly
Earl Thomas.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Legyen olyan boldog a karácsonyotok mint ennek a srácnak 😊
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Utolag en is boldog Karit mindenkinek! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 760 — SuperBowl Champions 2013/2014
Btw,melyik jatekos meze lesz a következő nálatok a celkeresztben?

Nekem Wagner. Így a szerződése tükrében könnyű választás. Mondjuk Kancellár mezem sincs.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 760 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ki mondja, hogy nincs fehér karácsonyunk?  www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap3000000449224/Inside-the-NFL-Seahawks-vs-Cardinals-highlights 😊
A Lynch TD meg nem énekelt hőse Lockette, legalább 4 védőt ő takarított el az útból. Egy pazar blokk után kettőt kitett az oldalvonalon túlra, és még így is felért, hogy a végébe belepiszkáljon.tejbegrrr!!!
Igen,igen. Eredmenykovetoben írtam is,hogy elkepesztoen hasznosan játszik mostanában. A sebessegebol ízelítőt kapott a Cards is 😊
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Ki mondja, hogy nincs fehér karácsonyunk?  www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap3000000449224/Inside-the-NFL-Seahawks-vs-Cardinals-highlights 😊
A Lynch TD meg nem énekelt hőse Lockette, legalább 4 védőt ő takarított el az útból. Egy pazar blokk után kettőt kitett az oldalvonalon túlra, és még így is felért, hogy a végébe belepiszkáljon.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Okung és Moeaki is edzett, Helfet, Kearse, Simon nem.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 760 — SuperBowl Champions 2013/2014
Előző héten kérdéses módon és szandekbol a Giants csodagyereket, ODB-t tibbszor is játékon kívül ütötték meg, és elhangzottak olyan nyilatkozatok,hogy szándékosan sérülést akartak neki okozni. Ez Fischertol és stábjától ugye nem távoli mentalitás.

Reméljük nem lesz szándékos serulesokozas,mert kinezem belőlük.
Verni kell őket,mert a 9ers szerintem a jobb draft helyezesert lefekszik a Cardinalsnak.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Sherm sajtótájékoztatón:
- Hogyan védekeznél Russell Wilson ellen?
- 13 embert küldenék pályára. 😀

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.