Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Alapszakasz ellenfeleink a következő szezonban: (otthon) St. Louis, Arizona, San Francisco, Chicago, Detroit, Cleveland, Pittsburgh, Carolina, (idegenben) St. Louis, Arizona, San Francisco, Green Bay, Minnesota, Baltimore, Cincinnati, Dallas.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Amióta 16 meccset játszanak az alapszakaszban, a Hawks az első csapat, amelyik az utolsó hat fordulóban negyvennél kevesebb (39) pontot engedett az ellenfeleknek.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
willson ma újra szar volt. az biztos h ő nem lehet hosszútávú megoldás TE poszton.
playoff: lions/cards/panthers. mind3 csapatnál jobb a seahawks. nyerni kell majd
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
#1 seed again! 😊
Mostmár tényleg vége az Eagles szezonjának, úgyhogy 1 fővel bővül majd #12-ek száma, ha nem bánjátok 😊

GO HAWKS!
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
A meccs előtt úgy voltam vele, hogy ha ki is kapunk, egy KC elleni bukta után NE mintára behúzunk egymás után 5 W-t. 11-4-es mérleggel mennénk az utolsó fordulóban a STL-hoz. 😊tejbegrrr!!!
6-4 után írtam, tök jó, hogy bejött. 😊 Fura belegondolni, hogy az az állás tulajdonképpen előrelépés volt az induló 3-3-hoz képest.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Szeretek mindent látni a csapatból, de ezt az első félidőt jobb lett volna átaludni. Leginkább csak szép pillanataink voltak támadóoldalon, Richardson egyre ígéretesebb, ADB szép first downt csinált, a D meg a D. Egy hét pihi, aztán a Cards-Panthers győztesével vagy a Lions-szal játszunk az NFC döntőért.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 760 — SuperBowl Champions 2013/2014
the Seahawks have given up the fewest points in the NFL for three straight seasonsbaggio
És legutoljára azt hiszem a legendás Bears tudta két egymást követő szezonban is a legjobb védelmet kiállítani a ligában a yard/meccs és a pont/meccs kategóriákban. Ezt is beértük 😊

A "könnyű" ágon vagyunk- Álom scenario:

Det vs Dallas ---> Dallas vs GB --- Győztes vs Hawks

Így a három legnagyobb riválisból kettő úgy esik ki biztosan,hogy nem játszottunk velük, mondjuk nem hiszem,hogy bárkitől is tartani kellene.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 212 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
the Seahawks have given up the fewest points in the NFL for three straight seasons


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
eppen most nyer a GB, akkor most megvan az elso kiemeles?endorphyn
annak a meccsnek döntetlennek kellene lennie, hogy ne legyen megtejbegrrr!!!
Koszi! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
1.seed!
Hill és Wright remélem kipiheni a sérülést.
Unger nagyon kell vissza.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
eppen most nyer a GB, akkor most megvan az elso kiemeles?endorphyn
annak a meccsnek döntetlennek kellene lennie, hogy ne legyen meg

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
eppen most nyer a GB, akkor most megvan az elso kiemeles?

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Meg van a W, ez a lényeg, a Frisco pedig nem feküdt le a Cards-nak (mondjuk én nem is néztem ki belőlük - respect). Most jól jön az a kis pihenő, aztán mehet az igazi éles meccs!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
hat a fraszt hoztak ram az elso fellel de az utolso negyed azert mar rendben volt. A Rams addig szepen helytallt. Mondjuk most eleg volt ennyi is. Egy biztos, ez a tamado teljesitmeny nem lesz eleg a playoffban.

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
😊


http://seahawks.hu
több mint 9 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Sajnos nem leszek gépközelben,de remélem nem okoz gondot a Rams...
Kevés pontra számítok,csak a W a fontos, mindegy milyen áron,hiszen a PO-ban hazai pályán sokkal nagyobb az esélyünk arra,hogy ismét nagyot alkossunk.Ha meg a Rams durván játszik,akkor sztem mi még durvábban fogunk😊
Go Hawks!!!

több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Okung és Moeaki valszeg játszik a kosok ellen. Unger meg valszeg nem, és Helfet sem. Kearse pedig out.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Azt már megénekeltük, hogy Jordán hegy mennyire jó kis játékos?
H.picsába tudnak minden drafton legalább 2 ilyen csávót összekaparni.
Ez tutit nem szerencse, illetve az köztudott, hogy az egyik legerősebb pozíciót edzői gárda a hoxé.Helmut Zimmer
Jó kis játékos már most,pedig ez az első teljes éve. Én is nemrég gondolkoztam ezen. Szerintem is a tehetség fejlesztésben jarhatunk az élen,mert olyan nincs,hogy ennyi hátsó korossel és rendszeridegen játékossal telibe találjunk.

Kérdés,ha mondjuk elmegy DQ és minden edző egy szintet előre lép,akkor mi lesz.undisputedly
A múltkor töprengtem azon, hogy nem várhatja-e be, amíg ő léphet egy szintet házon belül? Nálunk PC félig GM, és bár nem nagyon tűnik úgy, hogy a visszavonulást tervezné, ezt és a belakott kereteket másutt nem kapná meg DQ.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Visszajön Gus 😊 😕
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 760 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azt már megénekeltük, hogy Jordán hegy mennyire jó kis játékos?
H.picsába tudnak minden drafton legalább 2 ilyen csávót összekaparni.
Ez tutit nem szerencse, illetve az köztudott, hogy az egyik legerősebb pozíciót edzői gárda a hoxé.Helmut Zimmer
Jó kis játékos már most,pedig ez az első teljes éve. Én is nemrég gondolkoztam ezen. Szerintem is a tehetség fejlesztésben jarhatunk az élen,mert olyan nincs,hogy ennyi hátsó korossel és rendszeridegen játékossal telibe találjunk.

Kérdés,ha mondjuk elmegy DQ és minden edző egy szintet előre lép,akkor mi lesz.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Azt már megénekeltük, hogy Jordán hegy mennyire jó kis játékos?
H.picsába tudnak minden drafton legalább 2 ilyen csávót összekaparni.
Ez tutit nem szerencse, illetve az köztudott, hogy az egyik legerősebb pozíciót edzői gárda a hoxé.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Akkor meg is van a magyarázat arra, hogy miért biceg idén az ST. 😊 A holnapitól a győzelmen túl talán leginkább azt várom, hogy nekik is sikerül felnőni a másik két egységünkhöz, és revansot venni a Ramsen az első meccs megaláztatásaiért. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 760 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hauschka és Ryan a ST 2 kapitánya.braxa88
Tavaly Heath volt, és ha nem sérül meg az offseasonban, valószínűleg most is ő lett volna.
A kérdésem félreérthető volt, de nem azt kérdeztem,hogy most ki/kik töltik be a posztot.

Ezért "vitte ő a zászlót" és volt fent a pénzfeldobásnál 😊
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hauschka és Ryan a ST 2 kapitánya.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 760 — SuperBowl Champions 2013/2014
Itt van a listája azoknak akikre nem, vagy vélhetően nem számíthatunk a Rams ellen (IR +még rostere,de sérült):

IR:
Coleman, Derrick FB
Farwell, Heath LB
undisputedly
Nem tudom, Farwell csinált-e valaha bármit is a pályán, de meccs előtti pályára futásoknál ő vitte a zászlót, meg mindig kiment a pénzfeldobáshoz is, úgyhogy nálam hozzátartozik a csapathoz, nekem hiányzik. 😊 A többiek közül viszont igazán csak Coleman, Mebane, Miller.tejbegrrr!!!
Ne hulyeskedj, nagyon hasznos jatekos es nekem pl. hianyzik az offense terrorizalasa. Na meg a zaszlot is jol viszi. 😊endorphyn
McCoy jo kis TE lenne,de az elmúlt két éve kuka a sérülések miatt. Ő jól jött volna nagyon amikor kiesett Miller.

KPL-bol nagyon jó kis játékos lesz. A drafton a frisco Lb edzője mondta róla, hogy mini-Bowman. Idén is segithetett volna, voltak ígéretes dolgok tőle.

Jessenek idén kellett volna robbantania. Hill és ő egy szinten álltak kb, csak Jesse kidőlt.

Marsh a rotacio fontos tagja volt. Nálunk upfront pedig ez a lényeg. Rotacio.

Schilling amúgy játszott is idén, mert elfogytunk centerben, az ő kiesése miatt jött LJP.

Amúgy meg... egy kérdés. Ki a ST kapitány,ha nem sérült?