NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ahogy a szezon közepén írtam nektek, az elmúlt évtizedből most hiszek egyedül igazán a címvédésben és egy csodával határos esetet leszámítva (ami nem is következett be 😊 ), nagyon szurkolok nektek.

Öröm nézni ezt a védelmet! És ezt az egységet tökéletesen kiegészítő Offense-t is! Defense wins the Championship! Ahogy 2008-ban nem láttam, hogy lehetne legyőzni a Steelers védelmét és ezáltal a csapatot, úgy most sem látom. Annyival vonal feletti színvonalat nyújt, hogy az szinte kompenzálhatatlan. Kb 100%-os játék kellene az ellenféltől, ez pedig ugyebár közel lehetetlen. Ez nem azt jelenti, hogy egy-egy alkalommal, ne lehetne pontokat tenni a táblára, akár vezetni a Seahawks ellen, de ekkor jön ez az Offense, amely amikor kell, akkor ugyanúgy felteszi a pontokat. Tökéletesen kihasználja a Defense által biztosított előnyöket. A szememben ilyen egy igazi bajnokcsapat. Az elmúlt 10 évből a 2 legkedvesebb SB-győztes a 08-as Steelers és a tavalyi és remélhetőleg idei Hawks. (Mondom ezt úgy, hogy ebben a periódusban volt még Steelers siker, de ott csak jól jött ki a lépés) Én ezt a 2 csapatot éreztem olyannak, hogy no brainer choice-ként rá tudtam volna vágni, hogy melyik az NFL abszolút kiemelkedő legjobb csapata. A többinél volt 2-3 kiemelkedően jó és abból nyert az egyik. De 08-ban, tavaly és idén nálam egyértelmű és kizárólagos legjobb van.

Szóval remélem, behúzzátok a másodikat is! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
Na ezt összehoztuk. Kancellár egy állat!! Bizakodó vagyok és várom az elődöntőt,remélem a Green bay jön. Lynch mai gyengébb teljesítményét nem csak a jó Phanters #D ben látom. Az a rókázás elég csunya volt 😀
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Simon szar. Sweezey szar. Britt minosithetetlen. Ez a három játékos szégyen.undisputedly
Csak ez a 3 szar az még mindig igen jó arány szerintem. 😊 Maxwell egyébként visszatérhet jövőhéten? Elkéne...
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Simon szar. Sweezey szar. Britt minosithetetlen. Ez a három játékos szégyen.undisputedly
Mármint sima W, elsőként 9 év óta címvédőként 😀
De jó meccs volt...

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Simon szar. Sweezey szar. Britt minosithetetlen. Ez a három játékos szégyen.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az eredmenykovetot kihagyom, jó szurkolast. Reméljük jól jövünk ki a pihenő hétről. Nem lenne jó úgy bealudni, mint tette a Pats.

Go Hawks!
több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000456017/article/seahawks-to-make-russell-wilson-highestpaid-qb?campaign=Twitter_atn

Wilson állítólag a legjobban fizetett QB lesz a szezon után.empty taxi
Szó se róla, valóban top qb-vá vált nagyon gyorsan, de szerintem legjobban fizetetté tenni túlzás. Nagyon jól jött neki ez a run heavy offense Lynch-csel az élen, továbbá a top1 defense. Szerintem azért Rodgers azért még eléggé Wilson felett van, nála nem kéne többet kapnia.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Helló mindenki, egy apró kérdésem lenne. Az imin térképen ( imin.seahawks.com/#) a kis helyzetjelölő nyilacska miért nem marad meg? Próbálkozott más is rajtam kívül ezzel? (bocsi ha már volt kérdés)Scarecrow
Én is bejelöltem magam, még sem látom most. Nem tudom miért.Sebii
Ugyanez. Sőt, korábban láttam több hazai vagy szomszédos országbeli jelet, ami azóta eltűnt. Nekem a 19 ezer összes regisztráció is nagyon kevésnek tűnik.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Leave no doubt! GO HAWKS!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
Nem kell ennyire leírni a Phanterst. Ellenünk sose voltak szarok. Nyernünk kell nem vitás,de a PO-ban egyik meccsünket sem tudom már ülve végig nézni. Mindenkinek jó meccsnézést és GO HAWKS!!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nem tudom srácok ti hogy vagytok vele, de én már nem bírok magammal. Kezdődjön már!Sebii
Kemény, én se bírok magammal, pedig a mi meccsünk kezdődik hamarabb. 😀
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Egyébként kicsit tartok a meccstől. Akkora esélyesek vagyunk mindenhol, hogy itt csak veszíthetünk. Persze egy impresszív teljesítménnyel elég komoly fejvakarásra késztetnénk a következő ellenfelet.Sebii
szerintem a hétvégén ez az egy meccs, ami nem kétesélyes. a panthers az arizona ellen sem volt túl meggyőző.
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Nem tudom srácok ti hogy vagytok vele, de én már nem bírok magammal. Kezdődjön már!Sebii
Lesz még egy pikáns Ravens-Pats is, ahol lehet Brownernek drukkolni. Lassan vége a szezonnak, ki kell élvezni.undisputedly
Bármennyire is szeretem Brownert, nem tudok a Patsnek szurkolni. Főleg úgy, hogy a Ravens a 2. kedvencem az AFC-ből a Browns után, de nekik sajnos nem nagyon lehet szurkolni a PO-ban. 😀

Egyébként kicsit tartok a meccstől. Akkora esélyesek vagyunk mindenhol, hogy itt csak veszíthetünk. Persze egy impresszív teljesítménnyel elég komoly fejvakarásra késztetnénk a következő ellenfelet.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudom srácok ti hogy vagytok vele, de én már nem bírok magammal. Kezdődjön már!Sebii
Lesz még egy pikáns Ravens-Pats is, ahol lehet Brownernek drukkolni. Lassan vége a szezonnak, ki kell élvezni.
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Nem tudom srácok ti hogy vagytok vele, de én már nem bírok magammal. Kezdődjön már!
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000456017/article/seahawks-to-make-russell-wilson-highestpaid-qb?campaign=Twitter_atn

Wilson állítólag a legjobban fizetett QB lesz a szezon után.empty taxi
Két gyűrűvel megérdemelné 😊
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mn9tt87vqcs29exghrhg
Seahawks to make Russell Wilson highest-paid QB
The Seahawks are expected to make Russell Wilson the NFL's highest-paid quarterback in the coming offseason, reports Ian Rapoport. Does Wilson deserve a better deal than Aaron Rodgers?


Wilson állítólag a legjobban fizetett QB lesz a szezon után.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Helló mindenki, egy apró kérdésem lenne. Az imin térképen ( imin.seahawks.com/#) a kis helyzetjelölő nyilacska miért nem marad meg? Próbálkozott más is rajtam kívül ezzel? (bocsi ha már volt kérdés)Scarecrow
Én is bejelöltem magam, még sem látom most. Nem tudom miért.
több mint 9 éve
Scarecrow Seattle Seahawks 1
Helló mindenki, egy apró kérdésem lenne. Az imin térképen ( imin.seahawks.com/#) a kis helyzetjelölő nyilacska miért nem marad meg? Próbálkozott más is rajtam kívül ezzel? (bocsi ha már volt kérdés)
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Moeaki összeszedett egy kisebb sérülést edzésen. Meccsnapon dől el,hogy játszhat-e.undisputedly
Ez milyen meglepő. 😊ulpianus
Miért, ismert a sérüléseiről? 😀



GAME DAY BABY!
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Moeaki összeszedett egy kisebb sérülést edzésen. Meccsnapon dől el,hogy játszhat-e.undisputedly
Ez milyen meglepő. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Seahawks survey (We asked 11 Seahawks the stuff you might want to know, and here’s how they voted.)
 seattletimes.com/html/seahawks/2025408583_seahawkssurvey09xml.html#_ga=1.255022475.289554503.1420874697

Most likely to get yelled at by a coach
1) Ricardo Lockette (8)

Biggest prankster
1) Pete Carroll (6)

Most likely to be a coach some day
1) Earl Thomas (5)
több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Seahawks’ defense is in the discussion of best ever in NFL history
 seattletimes.com/html/seahawks/2025408518_seahawksdefensemainbar09xml.html

Persze nehéz összehasonlítani különböző korokat és nyilván nem a valaha volt legjobb védelem a Seahawksé, de a top 5-ben van (3 éves periódusban).
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Bam Bam Kam fantázianévre hallgató, őrületesen guszta pulykacomb, aminek 10 dolcsiba kóstál adagja, és mindegyiken szerepel a névadó Kam Chancellor száma, a 31-es is
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"