Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
RW a hét támadójátékosa az NFC-ben.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Most hogy már biztos, hogy januárban is lesz dolga a srácoknak, nyugodtabb szívvel kívánok mindenkinek Boldog és Békés Karácsonyt!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
CSABI27 Seattle Seahawks 99 — vinczellercsaba@gmail.com
Kellemes ünnepeket, és gyűrűkben gazdag új évet mindenineK!
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Wagner,Lynch,E.T., Sherm és Kancellár került be a probowl keretbe.

Boldog Karácsonyt Minden Forumozonak! 😊undisputedly
Boldog karácsonyt! Az új évre meg azt kívánom a 12. embernek, hogy a probowlereinknek január végén ne nagyon legyen idejük holmi gálameccsen bohóckodni! 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Go Hawks!
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Bejgliben gazdag Karácsonyt Mindenkinek!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Megnéztem a pro bowl keretet, no comment!

Boldog Karit Srácok! 😊
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 760 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wagner,Lynch,E.T., Sherm és Kancellár került be a probowl keretbe.

Boldog Karácsonyt Minden Forumozonak! 😊
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Békés, Boldog Karácsonyt Mindenkinek! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Négy napig offline voltam, de az eredményt nagy nehezen megszereztem. Fantasztikus, hogy az Arizonát az otthonukban így elkaptuk. Na megyek le is szedem a meccset ahogy Undi javasolta. Csak így tovább. A kosokat megverni a CLinken kötelező, ésakkor meglehet a 1st seed. Két hónapja ki hitte volna?

Go Hawks!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
aricsiek nem vették észre bumm 😀 Sanyi olyan vakon h hihetetlen. elkezdi sorolni a Lb sor legjobbjait: Wagner, Smith, Morgan... aha. kár h utobbi kettő STer.braxa88
Most az ST-n a sor, hogy rendbe kapja magát, és rájuk is fér Ryan kesztyűtlenkedése, Hau 3 kihagyott FG-ja után. Ahogy a Rams ellen is kevesebb izgulnivalónk lenne, ha az első körben nem eszik meg a fake puntot. Kick off és punt returnökre sincs igazán jó megoldás Harvin óta, mondjuk legalább ET-t nem eröltetjük egy balul sikerült negyed után... 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Ami zavart az a sok bünti. Kb. 10-1-re nyertük ezt a csatát és egy pályányit ballagtunk hátrafelé. PC is megjegyezte "Flag Fest" az első félidőben.garrett27
A szünetben minden érintett alapos fejmosást kapott a nyilatkozatok szerint, ami hatott, mert az összesen tíz büntetésből egyetlen egy esett a második félidőre. Egyébként meg az Arizona összesen öt yardja is érdekes...

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hill, Simon, Bailey, Richardson, Willson, Turbin. a fiatalok is egyre jobbak
mar ha wagne, thomas v wilson öreg 😀
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
aricsiek nem vették észre bumm 😀 Sanyi olyan vakon h hihetetlen. elkezdi sorolni a Lb sor legjobbjait: Wagner, Smith, Morgan... aha. kár h utobbi kettő STer.

Kearse: hamstring. ki kell hagynia majd vmennyit. rem Norwood és nem Walters kap többet
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
King-ről nem sok mindent tudtam kideríteni, dec 11-én kukáztuk valahonnan, viszont biztató volt a játéka.
Kearse sérüléséről ki tud valamit? Ricsiék se vették észre, pedig menet közben már civilben járkált.
Ami zavart az a sok bünti. Kb. 10-1-re nyertük ezt a csatát és egy pályányit ballagtunk hátrafelé. PC is megjegyezte "Flag Fest" az első félidőben.
Tukuafu szintén hasznos igazolás volt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 760 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szedjetek le a meccset. Élmény volt,ne hagyjátok ki 😊undisputedly
Na fel is kerult tenyardra 😊endorphyn
Mehet a gyűjteménybe. Egy szezonon belül nullaztuk a Cardinalst ea a 9erst. Utóbbit mondjuk nem volt nagy szám 😀

Nem tudom amúgy mi történt a cards védelmével,de nagyon be lettek alazva.
Bowles agresszív playhívása egy negyedig tudta féken tartani Russt.

Figyelni kell,mert a 9ers olyan harmat,hogy biztosan verik őket a Pintyek,szóval vernunk kell a Ramst,habár már az sem érdekel,ha 5. helyen megyünk a south gyoztesehez. Idén ismét láthatjuk rajatszasban a csapatot.
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szedjetek le a meccset. Élmény volt,ne hagyjátok ki 😊undisputedly
Na fel is kerult tenyardra 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
Emlékeim szerint kb 0.7 pont/meccsel vagyunk lemaradva a legkevesebb pontot kapó Detroit mögött. A yardokat vezetjük.

Az nfl történetében 3 olyan csapat volt akik backtoback nyertek a ligat a legkevesebb yard/meccs és a legkevesebb pont/meccs kategóriában. A Detroit a sajtfejuekkel játszik az utolso fordulóban,mi pedig a ramsszel. Amennyiben kb 12-13 ponttal kevesebbet kapunk,mint a Lions,akkor a történelem negyedik ilyen csapata lehetünk 😊

Kiemelnem meg tegnapról,hogy egy db sacket nyeltunk be. Britten kívül jó volt a fal. Britt szégyen,hogy mennyire gyenge.

Richardsontol az a visszafelé mozgasbol történő elkapas gyönyörű volt. Lehet,hogy az idei második korosunkbol jó játékos lesz?

Lynchre nincsenek szavak. Beastmode 😊

Russ földönkívüli. A futott touchdownnal,a stiffarm és a testcsel után ott néztem a képernyőt,és nem akartam elhinni,hogy ilyen létezik. Eszmeletlen jatekintelligencia és hozzá páratlan fizikai képességek.

Willson (te) továbbra is inkonzisztens,mint allaround te,de tegnap nagy napja volt,gratula neki 😊

Norwoodbol kellene még többet látni. Baldwin hozta a szintjét. 100 yard felett.

Amugy Russ 50+ yard körüli futasa is eszméletlen volt.

Lockett remekül blokkolt az egész meccsen. Tukafou jó pickup volt, az utolsó playben majdnem sacket is csinált 😀 Azért egy fullbacktol nem rossz.

King nevű jatekosrol meg sosem hallottam a rosterunkon. Csinált egy sacket. Utána olvastam. A tipikus hibrid játékos akit keresünk. Rotacioba remélem bevalik.

Hill remek játékos lesz. Annulaltak egy nagy játékát,de így is csinált sacket.

Williams jól vette át Mebane posztját,pedig a centerrel szemben gyorsabb a játék,mint a guard külső vallanal. Ennek ellenére 11.(?)szezonjában kiválóan játszik ott is.

Sherm egyszer kicsit bealudt,nem lett belőle baj,amugy meg a liga legjobb cornere. Futás ellen is elit. Csak emlékeztetőül,Patrick Petersont tegnap Lynch kitette a pályáról.

Élvezni kell az ilyen meccseket,ki tudja meddig tart. Most latjuk az arany generációt. Az Fo munkájára pillantva biztos vagyok benne,hogy még jópar évig sikeresek leszünk 😊undisputedly
yeah
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 461 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Emlékeim szerint kb 0.7 pont/meccsel vagyunk lemaradva a legkevesebb pontot kapó Detroit mögött. A yardokat vezetjük.

Az nfl történetében 3 olyan csapat volt akik backtoback nyertek a ligat a legkevesebb yard/meccs és a legkevesebb pont/meccs kategóriában. A Detroit a sajtfejuekkel játszik az utolso fordulóban,mi pedig a ramsszel. Amennyiben kb 12-13 ponttal kevesebbet kapunk,mint a Lions,akkor a történelem negyedik ilyen csapata lehetünk 😊

Kiemelnem meg tegnapról,hogy egy db sacket nyeltunk be. Britten kívül jó volt a fal. Britt szégyen,hogy mennyire gyenge.

Richardsontol az a visszafelé mozgasbol történő elkapas gyönyörű volt. Lehet,hogy az idei második korosunkbol jó játékos lesz?

Lynchre nincsenek szavak. Beastmode 😊

Russ földönkívüli. A futott touchdownnal,a stiffarm és a testcsel után ott néztem a képernyőt,és nem akartam elhinni,hogy ilyen létezik. Eszmeletlen jatekintelligencia és hozzá páratlan fizikai képességek.

Willson (te) továbbra is inkonzisztens,mint allaround te,de tegnap nagy napja volt,gratula neki 😊

Norwoodbol kellene még többet látni. Baldwin hozta a szintjét. 100 yard felett.

Amugy Russ 50+ yard körüli futasa is eszméletlen volt.

Lockett remekül blokkolt az egész meccsen. Tukafou jó pickup volt, az utolsó playben majdnem sacket is csinált 😀 Azért egy fullbacktol nem rossz.

King nevű jatekosrol meg sosem hallottam a rosterunkon. Csinált egy sacket. Utána olvastam. A tipikus hibrid játékos akit keresünk. Rotacioba remélem bevalik.

Hill remek játékos lesz. Annulaltak egy nagy játékát,de így is csinált sacket.

Williams jól vette át Mebane posztját,pedig a centerrel szemben gyorsabb a játék,mint a guard külső vallanal. Ennek ellenére 11.(?)szezonjában kiválóan játszik ott is.

Sherm egyszer kicsit bealudt,nem lett belőle baj,amugy meg a liga legjobb cornere. Futás ellen is elit. Csak emlékeztetőül,Patrick Petersont tegnap Lynch kitette a pályáról.

Élvezni kell az ilyen meccseket,ki tudja meddig tart. Most latjuk az arany generációt. Az Fo munkájára pillantva biztos vagyok benne,hogy még jópar évig sikeresek leszünk 😊undisputedly
Ad1: Vontae >Sherman
Ad2: Shermant ugyan úgy kipakolta volna a pálya szélére Lynch, ahogy PP-t tette. Az megint más, h PP idén nem az igazi.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Az utolsó mondat!  www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap3000000448066/Week-16-Sunday-Swagger 😀

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Nem mindig csak "Yeah" a válasz 😊

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 760 — SuperBowl Champions 2013/2014
Emlékeim szerint kb 0.7 pont/meccsel vagyunk lemaradva a legkevesebb pontot kapó Detroit mögött. A yardokat vezetjük.

Az nfl történetében 3 olyan csapat volt akik backtoback nyertek a ligat a legkevesebb yard/meccs és a legkevesebb pont/meccs kategóriában. A Detroit a sajtfejuekkel játszik az utolso fordulóban,mi pedig a ramsszel. Amennyiben kb 12-13 ponttal kevesebbet kapunk,mint a Lions,akkor a történelem negyedik ilyen csapata lehetünk 😊

Kiemelnem meg tegnapról,hogy egy db sacket nyeltunk be. Britten kívül jó volt a fal. Britt szégyen,hogy mennyire gyenge.

Richardsontol az a visszafelé mozgasbol történő elkapas gyönyörű volt. Lehet,hogy az idei második korosunkbol jó játékos lesz?

Lynchre nincsenek szavak. Beastmode 😊

Russ földönkívüli. A futott touchdownnal,a stiffarm és a testcsel után ott néztem a képernyőt,és nem akartam elhinni,hogy ilyen létezik. Eszmeletlen jatekintelligencia és hozzá páratlan fizikai képességek.

Willson (te) továbbra is inkonzisztens,mint allaround te,de tegnap nagy napja volt,gratula neki 😊

Norwoodbol kellene még többet látni. Baldwin hozta a szintjét. 100 yard felett.

Amugy Russ 50+ yard körüli futasa is eszméletlen volt.

Lockett remekül blokkolt az egész meccsen. Tukafou jó pickup volt, az utolsó playben majdnem sacket is csinált 😀 Azért egy fullbacktol nem rossz.

King nevű jatekosrol meg sosem hallottam a rosterunkon. Csinált egy sacket. Utána olvastam. A tipikus hibrid játékos akit keresünk. Rotacioba remélem bevalik.

Hill remek játékos lesz. Annulaltak egy nagy játékát,de így is csinált sacket.

Williams jól vette át Mebane posztját,pedig a centerrel szemben gyorsabb a játék,mint a guard külső vallanal. Ennek ellenére 11.(?)szezonjában kiválóan játszik ott is.

Sherm egyszer kicsit bealudt,nem lett belőle baj,amugy meg a liga legjobb cornere. Futás ellen is elit. Csak emlékeztetőül,Patrick Petersont tegnap Lynch kitette a pályáról.

Élvezni kell az ilyen meccseket,ki tudja meddig tart. Most latjuk az arany generációt. Az Fo munkájára pillantva biztos vagyok benne,hogy még jópar évig sikeresek leszünk 😊
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Jó kis meccs volt! Reálisan nézve se volt egy perc esélye sem a Cardsnak. Mondjuk ilyen offense-el nem is lesz. Ma viszont a defense se alkotott maradandót, pedig tartottam tőlük. Sima lett. Lynch rokkantan is állat és a TD-nél ugyanazzal a pózzal ugrott egy hátast mint anno a Saints elleni földrengéses szaladgálása után. Wiillson nekem kellemes meglepetés volt, főleg az 1. TD-nél mikor simán lefutotta a védőjét TE létére. (Kellett is a jó játéka mert Moeaki tényleg porcelán, megmondták előre)
Wilson - hát igen, nagy pénz kell a srácnak és meg is érdemli. Az a testcsel a futott TD-je előtt, az nálam az év momentuma!
A Def meg űberállat volt megint, most már tényleg üzemi hőfokon nyomják.
A támadófal is elég tűrhető volt, külön tetszett Bailey Okung helyén, pedig korábban hogy szidtuk. Britt továbbra is gyenge, oda erősíteni kell. Sweezy jó, Carp szintén.
Na de a lényeg: Ma Hausch fizeti a sört! (igaz húzós volt a távolság, de a 3 az 3)!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 760 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szedjetek le a meccset. Élmény volt,ne hagyjátok ki 😊
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Sajnos alukálni kellett, most néztem meg az összes videót NFL.comon. Nagyon penge meccsnek tűnik, viszont ami kinyomta a szememet mi az a 3/0 Halacskánál? o_oHanni
Nagyon hosszú próbálkozások voltak (45-50+). A fieldgulls.com azon poénkodik, hogy igazi csapatember, tét nélkülinek bizonyult hibákkal nyomta lejjebb a saját szabadpiaci árát, hogy kevesebbe kerüljön újraszerződtetnünk ebben a nagyon költségesnek ígérkező évben. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.