Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 8 éve
buccaneer 490
Üzenet jason Licht-nek! Kérném szépen azonnal rárepülni Matt Slauson-ra!
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Mindehol azt olvasom hogy ez a Aguayo mekkora zseni a maga posztján hat amiket nézegetem videókat 40 yard felett elég pontatlan a srác videók alapján engem nem győzött meg...
több mint 8 éve
buccaneer 490
Megint FB posztra sikerült húzni az utolsó pickkel. Érdekel, hogy vajon Vitale is repül-e, mint Iosefa. Bent volt még Cash is.
TheBerzerker
Az engem is! 😊 Én imádom a jó fullback-ek játékát és Dan Vitale azért nem tűnik rossz anyagnag. De hát tavaly Iosefa sem tűnt annak. Majd meglátjuk New Engalndben tudják-e használni! Azt nyilván nem tudom megmondani, hogy ez a draft jó volt-e vagy sem, ezt majd az idő elönti. Csak azt tudom megmondani tetszett-e, és őszintén szólva vegyes érzelmeim vannak. Kíváncsi leszek rá, hogy Noah Spence beválik-e az NFL-ben mint 4-3as DE, vagy kénytelenek leszünk LB-ként használni a végén. S azt is kétlem, hogy egy jó rúgóért nemhogy második kört, de egyáltalán draftcetlit kell adni.Tényleg csak Aguayo jelentett potenciált a piacon? Ha Benenoch-ból sikerül egy konstans jobb oldali kezdőt faragni, akkor jó választás volt, mert így erő és plusz potenciál szabadul fel a falunkban, amire valljuk meg, szükségünk lenne! Csak nehogy hasonló legyen a pályafutása, mint Kadeem Edwards-é! Én ettől tartok leginkább. Ismerve a draft húzásait, minden pozícióban a legjobb elérhető játékost feltételezve, nekem nyilván teljesen más döntéseim lettek volna az adott helyeken. Talán egyedül Dan Vitale lett volna azonosság, a második mondatomban írtak miatt.
több mint 8 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Nekem tetszik a mostani draft is. Teljesen jol felepitett koncepcio. Bar eloszor ahogy jott a kicker draft kicsit rancolni kezdtem a szemoldokom, mert biztos volt a marketingnek is benne szerepe, de valoban jo a srac. Plusz valoszinuleg nem volt veletlen a trade mert mas is vitte volna itt korul
több mint 8 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Én azt mondon,hogy nagyon jó pick volt! Sokan lekicsinyítik egy K szerepét,pedig nem kéne!
Én pl.nagyon örültem volna,ha behúzzuk valamikor, mert Myers nagyon a bögyömben van, simán elment rajta 2-3 meccs tavaly!
Stoki
Mondjuk szerintem Tampában nem fogják felkötni ezért Koetteréket, tényleg nem akarok hülyeséget mondani, de tavaly kb. hat meccs ment el a kickeren, és ezt tudják a szurkolók is. Tény, hogy szükség volt rá. De vajon így? 😊

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Megint FB posztra sikerült húzni az utolsó pickkel. Érdekel, hogy vajon Vitale is repül-e, mint Iosefa. Bent volt még Cash is.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 464 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Én azt mondon,hogy nagyon jó pick volt! Sokan lekicsinyítik egy K szerepét,pedig nem kéne!
Én pl.nagyon örültem volna,ha behúzzuk valamikor, mert Myers nagyon a bögyömben van, simán elment rajta 2-3 meccs tavaly!
Stoki
Jah, csak tök mellékes, hogy Aguayo 40+-ról nem tud rúgni.
Egy dolog, hogy közelebbről mindent bever, csak nem biztos, hogy ez második kört ér.
Stez
Annyi a baja, hogy kicsit gyenge a lába, ezért nem olyan jó 40+-ról. De több szakértő szerint a technikája gyakorlatilag tökéletes, lábizmot meg lehet növelni. Én miután pontosan utánanéztem a srácnak nagyon bízok benne.

Egyre inkább biztos vagyok benne, hogy nagyon jó pick volt. Határozottan látni a koncepciót Licht munkájában.
Mondjuk innentől csak keretmélyítés jön, hacsak bele nem nyúlnak valamibe.
TheBerzerker
Technika?
Azért egy Kickerről beszélünk, akiért felcserélt a Buccaneers második körbe. Ne szórakozzunk, ha repülni tud vagy ő a Batman, akkor sem ér ennyit. Nem mellesleg pont, hogy az erőt nehezebb növelni. Nagyobb potenciál van valakiben, aki 65-ről is röhögve elrúg a kapuig, de pontatlan, mivel a pontosságot hatékonyabban lehet javítani, sok gyakorlással.

De mindegy, kinek mi, én alapból nem vagyok elájulva a gyerektől, az elmebeteg hype egyik nagy nyertese, de második kör...
Stez
Termeszetesen minden attól függ,hogy mennyire van szükség egy jó rúgóra, mennyire megbízható,stabil a már rosterben lévő kicker,mert ha igen, tényleg luxus egy 2.pick, viszont ha több sebből vérzik, lsd. Myers akkor nagyon fontos ez a poszt is!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én azt mondon,hogy nagyon jó pick volt! Sokan lekicsinyítik egy K szerepét,pedig nem kéne!
Én pl.nagyon örültem volna,ha behúzzuk valamikor, mert Myers nagyon a bögyömben van, simán elment rajta 2-3 meccs tavaly!
Stoki
Jah, csak tök mellékes, hogy Aguayo 40+-ról nem tud rúgni.
Egy dolog, hogy közelebbről mindent bever, csak nem biztos, hogy ez második kört ér.
Stez
Annyi a baja, hogy kicsit gyenge a lába, ezért nem olyan jó 40+-ról. De több szakértő szerint a technikája gyakorlatilag tökéletes, lábizmot meg lehet növelni. Én miután pontosan utánanéztem a srácnak nagyon bízok benne.

Egyre inkább biztos vagyok benne, hogy nagyon jó pick volt. Határozottan látni a koncepciót Licht munkájában.
Mondjuk innentől csak keretmélyítés jön, hacsak bele nem nyúlnak valamibe.
TheBerzerker
Technika?
Azért egy Kickerről beszélünk, akiért felcserélt a Buccaneers második körbe. Ne szórakozzunk, ha repülni tud vagy ő a Batman, akkor sem ér ennyit. Nem mellesleg pont, hogy az erőt nehezebb növelni. Nagyobb potenciál van valakiben, aki 65-ről is röhögve elrúg a kapuig, de pontatlan, mivel a pontosságot hatékonyabban lehet javítani, sok gyakorlással.

De mindegy, kinek mi, én alapból nem vagyok elájulva a gyerektől, az elmebeteg hype egyik nagy nyertese, de második kör...

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Szerintem Licht egy zseni. Nálam Noah Spence volt az első körös választott nagyjáből a Senior Bowl óta. A legjobb pure edge rusher volt idén. Sikerült megszerezni a második körben. Első körben pedig elhoztuk VH3-at akiért én speciel nem voltam oda, de ha minden jól megy akkor a CB poszt is megoldott pár évre. Grimes mellett játszhat majd, aki a példaképe, remélem sokat fog tőle tanulni és csak kapkodjuk majd a fejünket, hogy mennyi interception lesz idén. Spence pedig Jay Hayes kezei között igazi beast lehet.
Roll
Lesz vele munka, mert túl agresszív rengeteget bliccelt és emiatt futás ellen konkrétan szar volt a játéka. De pass rusherként nagyon jó és rengeteg potenciál van benne.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én azt mondon,hogy nagyon jó pick volt! Sokan lekicsinyítik egy K szerepét,pedig nem kéne!
Én pl.nagyon örültem volna,ha behúzzuk valamikor, mert Myers nagyon a bögyömben van, simán elment rajta 2-3 meccs tavaly!
Stoki
Jah, csak tök mellékes, hogy Aguayo 40+-ról nem tud rúgni.
Egy dolog, hogy közelebbről mindent bever, csak nem biztos, hogy ez második kört ér.
Stez
Annyi a baja, hogy kicsit gyenge a lába, ezért nem olyan jó 40+-ról. De több szakértő szerint a technikája gyakorlatilag tökéletes, lábizmot meg lehet növelni. Én miután pontosan utánanéztem a srácnak nagyon bízok benne.

Egyre inkább biztos vagyok benne, hogy nagyon jó pick volt. Határozottan látni a koncepciót Licht munkájában.
Mondjuk innentől csak keretmélyítés jön, hacsak bele nem nyúlnak valamibe.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én azt mondon,hogy nagyon jó pick volt! Sokan lekicsinyítik egy K szerepét,pedig nem kéne!
Én pl.nagyon örültem volna,ha behúzzuk valamikor, mert Myers nagyon a bögyömben van, simán elment rajta 2-3 meccs tavaly!
Stoki
Jah, csak tök mellékes, hogy Aguayo 40+-ról nem tud rúgni.
Egy dolog, hogy közelebbről mindent bever, csak nem biztos, hogy ez második kört ér.

több mint 8 éve
Roll Tampa Bay Buccaneers Florida State Seminoles 15 — Don Johnson
Szerintem Licht egy zseni. Nálam Noah Spence volt az első körös választott nagyjáből a Senior Bowl óta. A legjobb pure edge rusher volt idén. Sikerült megszerezni a második körben. Első körben pedig elhoztuk VH3-at akiért én speciel nem voltam oda, de ha minden jól megy akkor a CB poszt is megoldott pár évre. Grimes mellett játszhat majd, aki a példaképe, remélem sokat fog tőle tanulni és csak kapkodjuk majd a fejünket, hogy mennyi interception lesz idén. Spence pedig Jay Hayes kezei között igazi beast lehet. A draft előtt túl lett parázva az extasy kérdés, nem lesz ebből a kérdésből probléma, jó helyre, jó társak közé került.

Roberto pedig gyakorlatilag egy harmadik körös választottként jött. A VH3 trade-ből beesett extra 4. körösért úgy érzem nem fáj, ha tényleg akkora korszakos zseni. Neki is van tampai kötődése, ő is floridai egyetemről jött. Ezekkel a lépésekkel Winston, VH3, Roberto Aguayo... növelni tudjuk a floridai bázisunkat, új egyetemi szurkolókat tudunk behúzni és ráadásul még elit játékosok is. (A JAX is nagyon jól csinálja ezt).

Szóval, egy szó mint száz: inLichtwetrust


Mára jó lenne még erősíteni a S, DT, WR, LB vonalat.

Ha minden jól megy, akkor simán jobb lesz ez a draft mint a tavalyi, ahol négy kezdőnk lett.

Monte Kiffin: "I want 11 guys getting to the ball as quick as we can."
több mint 8 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 464 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Én azt mondon,hogy nagyon jó pick volt! Sokan lekicsinyítik egy K szerepét,pedig nem kéne!
Én pl.nagyon örültem volna,ha behúzzuk valamikor, mert Myers nagyon a bögyömben van, simán elment rajta 2-3 meccs tavaly!
több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Azért ez EPIC volt feltrade a 2. körben egy kickerért... Ezzel tuti történelmet írtatok...
Tomcsik
Eléggé, főleg hogy szerintem 3. körben is elérhető lett volna.
több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
4/10-re nekem a következők teteszenének:
#1 Rashard Higgins WR, Andrew Billings DT, Christian Westerman G
#2 Malcolm Mitchell WR, Sheldon Day DT, Vadal Alexander G
#3 Devin Lucien WR, Nick Kwiatkowski LB/Joshua Perry LB, Spencer Drango G
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azért ez EPIC volt feltrade a 2. körben egy kickerért... Ezzel tuti történelmet írtatok...

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Hát ha nem is A-, de egy B-t adhatunk rá. Ha majd kiderül, hogy ki lesz az az All-Pro játékos, aki Aguayo után ment ki akkor szívhatjuk Licht vérét. 😀
D11
Akkor B+ 😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Eddig nekem tetszik amit Licht-ék összehoztak ezen a drafton. 😀
4/10-re hiány posztra kellene húzni (safety), engem valamiért nagyon meggyőzött Deandre Houston-Carson, ha nem is kezdőnek, de a poszt mélyítésére szerintem jó lenne.

több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Hát ha nem is A-, de egy B-t adhatunk rá. Ha majd kiderül, hogy ki lesz az az All-Pro játékos, aki Aguayo után ment ki akkor szívhatjuk Licht vérét. 😀
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Betömtünk két nagy lyukat valószínű a draft class posztokon lévő legjobb játékosaival. Húzhattunk volna WR-t, guardot, DT-t, OLB-t mert ott vannak lyukaink. Legkisebb gondunk volt kicker, de legalább tuti értékes játékos ő is posztján és a legjobb.
D11
Oké ha mondjuk én ott vagyok én se mentem volna fel egy kickerért, de van benne ráció. 3 olyan játékost kaptak el a drafton, akik közül kettőnek floridai kötődése van, ami vélhetően plusz potenciált jelent a játékosok számára, a harmadiknak meg megfelelési kényszere van, amihez a talán a legjobb táptalajt kapta meg.

Én azt mondom:
Day 1: A
Day 2: A-

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Betömtünk két nagy lyukat valószínű a draft class posztokon lévő legjobb játékosaival. Húzhattunk volna WR-t, guardot, DT-t, OLB-t mert ott vannak lyukaink. Legkisebb gondunk volt kicker, de legalább tuti értékes játékos ő is posztján és a legjobb.
több mint 8 éve
buccaneer 490
Azt hittem reggel rosszul látok. De nem. Addig értem a koncepciót, hogy az elmúlt két évben egy rakat meccs ment el a Brindza féle hibákon. Meg, hogy a gyerek a college futball történetének legpontosabb rúgója, de mindezért egy feltrade a második körbe... kissé nem tudom hova tenni. Megint rajtunk röhögnek. Aztán remélem Koetter tíz év múlva jót röhög a markában, amikor sorra készítik az interjúkat Aguayo-val, hogy tudott Vinatieri fölé kerekedni karrierje. 😀
Cay
De nyugtass meg, hogy ők még akkor is Tampában fognak tevékenykedni. Nem mondjuk a Dallas Cowboys-ban. 😊
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Nekem dereng egy Eagles kicker aki ncaa hős volt...
Na most akkor zseni a GM vagy nem?

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Azt hittem reggel rosszul látok. De nem. Addig értem a koncepciót, hogy az elmúlt két évben egy rakat meccs ment el a Brindza féle hibákon. Meg, hogy a gyerek a college futball történetének legpontosabb rúgója, de mindezért egy feltrade a második körbe... kissé nem tudom hova tenni. Megint rajtunk röhögnek. Aztán remélem Koetter tíz év múlva jót röhög a markában, amikor sorra készítik az interjúkat Aguayo-val, hogy tudott Vinatieri fölé kerekedni karrierje. 😀
Cay
Gondold végig...adtunk érte egy 3.kört és egyet az extra 4. közül. Nem volt ez gáz deal.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Elször sokat bosszankodtam ezen a lépésen, de aztán elgondolkodtam rajta. Ha Aguayo valóban akkora korszakalkotó tehetség mint mondják (márpedig úgy néz ki), akkor cirka 15 évre megoldja a bucs rúgó problémáit. Licht hosszútávra gondolkodik. Ezt a picket majd az idő fogja igazolni, de mivel volt egy extra 4.kör kezdem azt érezni, hogy megérte felmenni Aguayo miatt.

Spence megintcsak jó húzás volt. Szerintem jót tett neki, hogy osb kivágta. Szerintem iszonyú nagy bizonyítási kényszere van a srácnak, amit az is bizonyít, hogy az elmúlt 20 negatív drogtesztjét elküldte még a pápának is. A bucs öltözője ideális számára, mert tampában nincsenek problémás alakok az öltözőben. A pozitív hatások majd kihozzák belőle a vadállatot a pályán.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin