Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 7 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0413%2Fr199383_1296x729_16-9.jpg
WR Murphy arrested with loaded gun at airport
Former NFL receiver Louis Murphy was arrested for carrying a loaded Glock 23 pistol in his backpack at Tampa International Airport.


Újabb agysebész.

Az Engram pick nekem tetszik, nem érzem szükségtelennek sem. Jó sebessége van és bár nem Howard méretű, de jó páros lennének Brateval. Főleg hogy van egy Evansünk is. Azért ez 3 igen veszélyes matchup akárhogy is nézzük. Mélységi célpontnak meg ott van D-Jax. Az első körös RB pick helyett viszont én is inkább cornert húznék esetleg safetyt pl.: Jabrill Pepperst
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 846 — !SuPeR6BoWL!
Tegnapi mock draft játékban én gondoztam a Bucsot. Csuklásra felkészültem és íme az eredmény:

1 19 Dalvin Cook, RB (Florida State)
2 50 Evan Engram, TE (Ole Miss)
3 84 Antonio Garcia, OT (Troy)
4 125 Marcus Maye, FS (Florida)
5 162 Howard Wilson CB (Houston)
6 204 DeAngelo Brown DT (Louisville)
7 237 Samson Ebukam,EDGE, (Eastern Washington)

Úgy álltam neki ha a TOP3 futó közül bent lesz valamelyik akkor viszem az egyiket így jött Cook. Majd még egy fegyvert adtam Winston kezébe, de nem Engram volt a boardon hanem safety pick , de mivel mind a kettő kiment akit szerettem volna így jött TE. Majd a támadófalra lőttem el a harmadikat igaz lehet a negyedikben is elérhető lett volna Garcia.

Ezzel az O-t letudtam és próbáltam foltozni a D-t.
Mivel Grimes már nem lesz fiatalabb, de rutinja az ifjoncoknak sokat érhet.

Az utolsó két pick olyan hasracsapos volt 😛

Szerintem egy jó erős szódával rendben van a draft.
ThundersNFL
Milyen szódával? Whiskey-szóda? 8-P
Viccen kívül, kicsit szerintem túl van misztifikálva az RB-need a Bucsnál, tavaly Rodgers elég jól tolta, Martin meg el van tiltva, de addig sem törik ketté. Ha a Bucs nem vágja ki, szvsz bőven elég lenne egy veterán a piacról harmadiknak, az első kört erősnek érzem. De oké, ráció van benne.

A tavaly, semmiből felbukkanó, fiatal Brate mellé viszont tight end már végképp erős nálam. Előbb mondanék akár tackle-t, de akár a védelemből a linebackert, akár safetyt, akár cornert, mert mint mondtad, Grimes nem lesz fiatalabb, a cornerposzt meg vastag, második körben is lehet találni kezdő kalibert, bőven.

A posztokkal nincsen bajom, csak a sorrenddel.

ui.: szar dolog a whiskey-szóda.
Stez
Kijött belőlem a fotelszurkoló na 😛

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tegnapi mock draft játékban én gondoztam a Bucsot. Csuklásra felkészültem és íme az eredmény:

1 19 Dalvin Cook, RB (Florida State)
2 50 Evan Engram, TE (Ole Miss)
3 84 Antonio Garcia, OT (Troy)
4 125 Marcus Maye, FS (Florida)
5 162 Howard Wilson CB (Houston)
6 204 DeAngelo Brown DT (Louisville)
7 237 Samson Ebukam,EDGE, (Eastern Washington)

Úgy álltam neki ha a TOP3 futó közül bent lesz valamelyik akkor viszem az egyiket így jött Cook. Majd még egy fegyvert adtam Winston kezébe, de nem Engram volt a boardon hanem safety pick , de mivel mind a kettő kiment akit szerettem volna így jött TE. Majd a támadófalra lőttem el a harmadikat igaz lehet a negyedikben is elérhető lett volna Garcia.

Ezzel az O-t letudtam és próbáltam foltozni a D-t.
Mivel Grimes már nem lesz fiatalabb, de rutinja az ifjoncoknak sokat érhet.

Az utolsó két pick olyan hasracsapos volt 😛

Szerintem egy jó erős szódával rendben van a draft.
ThundersNFL
Milyen szódával? Whiskey-szóda? 8-P
Viccen kívül, kicsit szerintem túl van misztifikálva az RB-need a Bucsnál, tavaly Rodgers elég jól tolta, Martin meg el van tiltva, de addig sem törik ketté. Ha a Bucs nem vágja ki, szvsz bőven elég lenne egy veterán a piacról harmadiknak, az első kört erősnek érzem. De oké, ráció van benne.

A tavaly, semmiből felbukkanó, fiatal Brate mellé viszont tight end már végképp erős nálam. Előbb mondanék akár tackle-t, de akár a védelemből a linebackert, akár safetyt, akár cornert, mert mint mondtad, Grimes nem lesz fiatalabb, a cornerposzt meg vastag, második körben is lehet találni kezdő kalibert, bőven.

A posztokkal nincsen bajom, csak a sorrenddel.

ui.: szar dolog a whiskey-szóda.

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 846 — !SuPeR6BoWL!
Tegnapi mock draft játékban én gondoztam a Bucsot. Csuklásra felkészültem és íme az eredmény:

1 19 Dalvin Cook, RB (Florida State)
2 50 Evan Engram, TE (Ole Miss)
3 84 Antonio Garcia, OT (Troy)
4 125 Marcus Maye, FS (Florida)
5 162 Howard Wilson CB (Houston)
6 204 DeAngelo Brown DT (Louisville)
7 237 Samson Ebukam,EDGE, (Eastern Washington)

Úgy álltam neki ha a TOP3 futó közül bent lesz valamelyik akkor viszem az egyiket így jött Cook. Majd még egy fegyvert adtam Winston kezébe, de nem Engram volt a boardon hanem safety pick , de mivel mind a kettő kiment akit szerettem volna így jött TE. Majd a támadófalra lőttem el a harmadikat igaz lehet a negyedikben is elérhető lett volna Garcia.

Ezzel az O-t letudtam és próbáltam foltozni a D-t.
Mivel Grimes már nem lesz fiatalabb, de rutinja az ifjoncoknak sokat érhet.

Az utolsó két pick olyan hasracsapos volt 😛

Szerintem egy jó erős szódával rendben van a draft.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
20 napja egy kóbor kutya se, de most itt a lehetőség: Szurkolói MOCK draft játék és a Tampán a sor!

Link:
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Mock Draft Game - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Mock draft game-ben kiadó helyek vannak még, közte a TB is üres. Jó móka ! 😊
(bocs a flame-ért)

Szerkesztette: Drip

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Hoppá:
Bucs are cutting Alterraun Verner
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/01/02/dirk-koetter-considering-giving-up-play-calling/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Kokszizott

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/f6xnpthzkdnouq5wkmzt
Doug Martin suspended four games, entering rehab
Tampa Bay Buccaneers running back Doug Martin has been suspended four games for violating the NFL's drug policy and he is entering a treatment facility.


több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Én viszont nagyon drukkolok nektek.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Hat sracok van egy rossz hirem:
Tobb meccsen mar nem nektek szurkolnak az ikreim 😀

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Ez jo vot

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Köszi szépen 😉
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Evans tegnap ült a himnusz közben, ezzel tiltakozva Trump ellen.
Készüljetek, egy ígéretes karrier ért véget, Mike néhány héten belül lógni fog. 8)

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Szokott itt valaki kinti forumokat olvasgatni?

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
azt mondják Martin vasárnap lehet visszaáll.
Höri
Azt mondják,hogy a Bears drukkerek ennek örülnének a legjobban....! 😊
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt mondják Martin vasárnap lehet visszaáll.

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 846 — !SuPeR6BoWL!
Az offense 2 meghatározó alakját tegnap rendesen telibeverték....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
"Banks már kiment "

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A 9ers meccsre már nézett ki úgy is, hogy fel fog épülni, végül mégse játszott Martin. Nincs semmi arról, hogy a Raiders ellen esetleg már visszatérne?
Bár a SF ellen Rodgers és Barber sem zárt épp rossz napot.
alatriste
rásérült edzésen az előző bajára

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 073 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A 9ers meccsre már nézett ki úgy is, hogy fel fog épülni, végül mégse játszott Martin. Nincs semmi arról, hogy a Raiders ellen esetleg már visszatérne?
Bár a SF ellen Rodgers és Barber sem zárt épp rossz napot.
alatriste
Azért a Niners futás elleni védelménél szarabb nincs sok 😊
empty taxi
Néztem a meccset, csak nem akartam nagyon kihangsúlyozni. 😊 És igen, az is tény.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
A 9ers meccsre már nézett ki úgy is, hogy fel fog épülni, végül mégse játszott Martin. Nincs semmi arról, hogy a Raiders ellen esetleg már visszatérne?
Bár a SF ellen Rodgers és Barber sem zárt épp rossz napot.
alatriste
Azért a Niners futás elleni védelménél szarabb nincs sok 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 073 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A 9ers meccsre már nézett ki úgy is, hogy fel fog épülni, végül mégse játszott Martin. Nincs semmi arról, hogy a Raiders ellen esetleg már visszatérne?
Bár a SF ellen Rodgers és Barber sem zárt épp rossz napot.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Roll Tampa Bay Buccaneers Florida State Seminoles 15 — Don Johnson
Koetter mostani "ámokfutása" Aguayo irányába kicsit meglepő nekem (még ha tök igaza is van a teljesítményével kapcsolatban). Mire gondolok? Kihagyott ugyan két FG-t, de a meccsdöntőt berúgta. Nem vagyok sportpszichológus, de én ezzel úgy éreztem (reméltem), hogy átszakad nála valami gát és elindul a teljesítménye jó irányba. Azt tudjuk, hogy rúgni tud, fejben van gáz. Ezért is nem értem azt, hogy ezek mellett Koetter a meccs óta folyamatosan őt ekézi. Amit átszakíthatott volna azzal a sikeres rúgással, azt ezek a nyilatkozatok (és ki tudja mi zajlik a One Buc Place falai között) megint oda vezethetik, hogy ott folytatja bye után ahol abbahagyta. Nem hiszem, hogy a plusz nyomás rápakolása segítene a srácon.
Tudom, hogy ez az NFL és hogy mindenki Pro, de akkor meg vágják ki szerencsétlent...

Monte Kiffin: "I want 11 guys getting to the ball as quick as we can."