Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Lesz aki fent marad? Én tervezem.
vajthod
Én is ( kivételesen szabin vagyok ) tervezem, nagy pontháborút várok a meccstől, semleges szemnek szórakoztató lesz
Jack Zoltán
Szuper! Én meg csak holnap délután dolgozom, szóval itt leszek. Sok pontot várok én is!
Egyébként jó itt látni egy Seattle fant, én személy szerint pár éve mikor csúcsra értek nagyon megkedveltem őket. A 12. ember meg óriási : )

Szerkesztette: vajthod
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végre kezd jól működni a Bucs. És az, hogy ma már azt tudjuk mindani, hogy esélyesként vagytok tartva NE ellen, szerintem már önmagában nagy szó!
Wong
Már milyen esélyesként? Most megnéztem egy fogadási oldalt, majdnem kétszer akkora az odds a Bucs-győzelmen, mint a Patsén

több mint 6 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Lesz aki fent marad? Én tervezem.
vajthod
Én is ( kivételesen szabin vagyok ) tervezem, nagy pontháborút várok a meccstől, semleges szemnek szórakoztató lesz
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Lesz aki fent marad? Én tervezem.
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
( Mondjuk most nézem, hogy kalóz fan utoljára 3 hónappal ezelőtt szólt hozzá a topichoz. Lehet költői kérdés lesz abból amit feltettem? Érdekes. )
Wong
Én próbálok aktív lenni: ) bár friss szerelem nekem ez a bucs-al, a mostani dolgaikkal igyekszek képben lenni

Mit vársz a meccstől?
vajthod
Vagy Blowout win lesz vagy 1 pont különbség....de, hogy kinek? Akinek a védelme hamarabb összekapja magát...
ThundersNFL
Ha most nem kaptatok volna ki akkor azt mondanám hogy behúzzuk a meccset.. de így sebzett vad esete... : D
vajthod
Végre kezd jól működni a Bucs. És az, hogy ma már azt tudjuk mindani, hogy esélyesként vagytok tartva NE ellen, szerintem már önmagában nagy szó!
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
( Mondjuk most nézem, hogy kalóz fan utoljára 3 hónappal ezelőtt szólt hozzá a topichoz. Lehet költői kérdés lesz abból amit feltettem? Érdekes. )
Wong
Én próbálok aktív lenni: ) bár friss szerelem nekem ez a bucs-al, a mostani dolgaikkal igyekszek képben lenni

Mit vársz a meccstől?
vajthod
Vagy Blowout win lesz vagy 1 pont különbség....de, hogy kinek? Akinek a védelme hamarabb összekapja magát...
ThundersNFL
Ha most nem kaptatok volna ki akkor azt mondanám hogy behúzzuk a meccset.. de így sebzett vad esete... : D
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
( Mondjuk most nézem, hogy kalóz fan utoljára 3 hónappal ezelőtt szólt hozzá a topichoz. Lehet költői kérdés lesz abból amit feltettem? Érdekes. )
Wong
Én próbálok aktív lenni: ) bár friss szerelem nekem ez a bucs-al, a mostani dolgaikkal igyekszek képben lenni

Mit vársz a meccstől?
vajthod
Vagy Blowout win lesz vagy 1 pont különbség....de, hogy kinek? Akinek a védelme hamarabb összekapja magát...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
( Mondjuk most nézem, hogy kalóz fan utoljára 3 hónappal ezelőtt szólt hozzá a topichoz. Lehet költői kérdés lesz abból amit feltettem? Érdekes. )
Wong
Én próbálok aktív lenni: ) bár friss szerelem nekem ez a bucs-al, a mostani dolgaikkal igyekszek képben lenni

Mit vársz a meccstől?
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Egyébként kíváncsi vagyok én is milyen formában van, gondolom motiváltsággal most sem lesz gond.
vajthod
Jó lenne sokáig lenn tartani a pályáról Bradyt, ehhez pedig a jó futójáték elengedhetetlen lesz. Talán stabilitást hozhat benne. Mármint ha a tavaly előtti formáját hozza!
buccaneer
de jó lenne! Várom már a hajnalt.. chips és kóla mellé már csak egy W kellene.
Talán beindul DeSean Jackson is 😉

Szerkesztette: vajthod
több mint 6 éve
buccaneer 490
Egyébként kíváncsi vagyok én is milyen formában van, gondolom motiváltsággal most sem lesz gond.
vajthod
Jó lenne sokáig lenn tartani a pályáról Bradyt, ehhez pedig a jó futójáték elengedhetetlen lesz. Talán stabilitást hozhat benne. Mármint ha a tavaly előtti formáját hozza!
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Egyébként kíváncsi vagyok én is milyen formában van, gondolom motiváltsággal most sem lesz gond.
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
D.Martin mekkora szerepet kaphat a TNFen?
braxa88
Ezt találtam:
Doug Martin admitted he is "not sure" how many snaps he'll play in Thursday night's game against the Patriots.

I'm just going to go out there and play to the best of my ability. Whatever that is, it's Coach [Dirk Koetter's] decision, it's what he decides to do. I'm for it." Martin has spent the last three weeks watching the Bucs' games at sports bars while staying in shape. A true featured role seems unlikely in Week 5, but that is a decision that has not yet been made.
Oct 2 - 5:23 PM /forrás ESPN/
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
D.Martin mekkora szerepet kaphat a TNFen?
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Necces volt nagyon, de behúztuk. Folk meg érdekes.. Meccs után Winston neki mondott köszönetet, de ennek inkább annyi jelentősége van hogy a qb baromi jó vezér. Meccsek mehetnek még el Folk-on. :/
vajthod
A hard knocks torzít, értem?!
peach
fejtsd ki peach 😀
vajthod
Nekem sok volt ez az így kíváló - úgy kíváló vezető szöveg mind az fo, mind saját maga részéről. Ha a külvilágnak vmit ennyire mantrázni kell az nem szokott jót jelenteni. Ezzel együtt winston remek játékos és karakter, de sztem ez még nem az ő csapata. pl evans a vezérürü sztem az o-ban, hiába fr. qb winston.
peach
Valóban kicsit túlvitték ezt a leader szálat : D meglátjuk mennyire lesz ez elég, illetve múlik-e érdemben ezen a szinten bármi is (nem gondolom motivációval lenne gond a csapatnál).
Viszont azt látni, hogy bármennyire is már-már erőltetett ez a vezető dolog, ő 100%-osan beleéli magát és hisz benne.

Szerkesztette: vajthod
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Necces volt nagyon, de behúztuk. Folk meg érdekes.. Meccs után Winston neki mondott köszönetet, de ennek inkább annyi jelentősége van hogy a qb baromi jó vezér. Meccsek mehetnek még el Folk-on. :/
vajthod
A hard knocks torzít, értem?!
peach
fejtsd ki peach 😀
vajthod
Nekem sok volt ez az így kíváló - úgy kíváló vezető szöveg mind az fo, mind saját maga részéről. Ha a külvilágnak vmit ennyire mantrázni kell az nem szokott jót jelenteni. Ezzel együtt winston remek játékos és karakter, de sztem ez még nem az ő csapata. pl evans a vezérürü sztem az o-ban, hiába fr. qb winston.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Necces volt nagyon, de behúztuk. Folk meg érdekes.. Meccs után Winston neki mondott köszönetet, de ennek inkább annyi jelentősége van hogy a qb baromi jó vezér. Meccsek mehetnek még el Folk-on. :/
vajthod
A hard knocks torzít, értem?!
peach
fejtsd ki peach 😀
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Necces volt nagyon, de behúztuk. Folk meg érdekes.. Meccs után Winston neki mondott köszönetet, de ennek inkább annyi jelentősége van hogy a qb baromi jó vezér. Meccsek mehetnek még el Folk-on. :/
vajthod
A hard knocks torzít, értem?!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Necces volt nagyon, de behúztuk. Folk meg érdekes.. Meccs után Winston neki mondott köszönetet, de ennek inkább annyi jelentősége van hogy a qb baromi jó vezér. Meccsek mehetnek még el Folk-on. :/
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Ma nyerni kell Giants ellen!
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Hard Knocksban fehér, hosszú hajú, sokat dumáló csávó (Riley?) befért az 53ba?
steelwolf
Riley Bullough
PS
baggio
Picsába, nem csak a GOT-ot szpojlerezik szét. 😀

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Hard Knocksban fehér, hosszú hajú, sokat dumáló csávó (Riley?) befért az 53ba?
steelwolf
Riley Bullough
PS

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hard Knocksban fehér, hosszú hajú, sokat dumáló csávó (Riley?) befért az 53ba?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
( Mondjuk most nézem, hogy kalóz fan utoljára 3 hónappal ezelőtt szólt hozzá a topichoz. Lehet költői kérdés lesz abból amit feltettem? Érdekes. )
Wong
Kalóz fanok most építik a hajót 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
OJ Howard mennyire lesz elkapásra használva? Vagy inkább csak blokkoló lesz egyelőre?