Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sziasztok. Szerintetek köze lehet a Bucs negatív szezonjának ahhoz, hogy JMD visszamondta a Colts vezetőedzői posztját?

több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
És egy óriási köszönet a Tampának a comebackért, mert így Los Angelesbe megy a Falcons, és nem megint New Orleansba... legalábbis egyelőre 😀
nnnorbert
Vártam is egy szezonzáró wint, remélem jövőre PO lesz... Ámen
több mint 6 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
És egy óriási köszönet a Tampának a comebackért, mert így Los Angelesbe megy a Falcons, és nem megint New Orleansba... legalábbis egyelőre 😀
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Sztetek koetternek ígyis-úgyis harangoztak, vagy ha fog egyet a panthers, saints kettősből akkor kap még egy évet? Sztem ha 0-6 a csoport akkor vége van, ha lehoznak még két meccset olyan winston féle játékkal mint ellenünk és behúzzák az egyiket akkor maradhat.
peach
Remélem nem kap már esélyt. Én nem látok semmi előrelépést.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Sztetek koetternek ígyis-úgyis harangoztak, vagy ha fog egyet a panthers, saints kettősből akkor kap még egy évet? Sztem ha 0-6 a csoport akkor vége van, ha lehoznak még két meccset olyan winston féle játékkal mint ellenünk és behúzzák az egyiket akkor maradhat.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
A mai meccs után egyértelmű számomra, hogy Koettert kell elzavarni, egy új stábbal pedig megpróbálni kihozni Winstonból a maximumot. Sokkal többet vártam tőle idén, de meggyőződésem, hogy a stáb a gátja a QB-nak, nem pedig fordítva.
gabokocka
érzésem szerint is ez egy egész jó keret, amivel ez a finoman szólva is nem túl klasszis stáb nem tudott mit kezdeni
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 750 — Keep pounding
A mai meccs után egyértelmű számomra, hogy Koettert kell elzavarni, egy új stábbal pedig megpróbálni kihozni Winstonból a maximumot. Sokkal többet vártam tőle idén, de meggyőződésem, hogy a stáb a gátja a QB-nak, nem pedig fordítva.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Pedig Lovie Smith sikeres megpuccsolása után szerintem az lett volna a minimum, hogy a támadósort a QB-tól a falig rendbe teszi, erre most is ott tartunk, hogy papíron jajj de jó Winston, meg ha majd egyszer összeáll az OL, akkor végre hasítani fog az offense. Ebből mi Koetter erénye? Winstont és Evans-t nem ő draftolta, a nagyobb FA-igazolások is csak a mezeladások fellendítésére voltak jók, minimális kritikai szemlélettel sejteni lehetett, hogy a falnélküliséget nem lehet büntetlenül megúszni.

Az egyetlen ok a megtartása mellett, hogy a potenciál továbbra is megvan és nem feltétlen oké két évente edzőt váltani, de ez a kukába feleslegesen kidobott év után én a tulajdonos helyében nem mernék még egy ilyet megkockáztatni... Persze ez függ a lehetséges utódoktól is, ott pedig nincs jelenleg nagy felhozatal.
baggio
Én sem adnék több esélyt. Ez a szezon volt az esély.. Ebből a keretből ennyit kihozni elég szegényes.
Sajnos a koncepciót sem látom, mert össze-vissza játszunk.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Pedig Lovie Smith sikeres megpuccsolása után szerintem az lett volna a minimum, hogy a támadósort a QB-tól a falig rendbe teszi, erre most is ott tartunk, hogy papíron jajj de jó Winston, meg ha majd egyszer összeáll az OL, akkor végre hasítani fog az offense. Ebből mi Koetter erénye? Winstont és Evans-t nem ő draftolta, a nagyobb FA-igazolások is csak a mezeladások fellendítésére voltak jók, minimális kritikai szemlélettel sejteni lehetett, hogy a falnélküliséget nem lehet büntetlenül megúszni.

Az egyetlen ok a megtartása mellett, hogy a potenciál továbbra is megvan és nem feltétlen oké két évente edzőt váltani, de ez a kukába feleslegesen kidobott év után én a tulajdonos helyében nem mernék még egy ilyet megkockáztatni... Persze ez függ a lehetséges utódoktól is, ott pedig nincs jelenleg nagy felhozatal.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Mert kövezzetek meg, de Winston sokkal jobb qb és vezér mint Goff. Winstont továbbra is szétszedik,
TheBerzerker
Goffhoz képest nem tudom, de egyébként kiváló vezér és kiváló qb szerintem is.
több mint 6 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Felröppent mostanában egy amolyan félkamu hír, hogy Koetter széke ingog. Én továbbra is azt mondom, hogy nem a Koettert hanem Warhoppot kellene kibaszni. Nézzétek meg a Ramst, és hogy Goff mit művel idén. A Ramsnek van az egyik legjobb támadófala. Ki kell baszni azt a fasz Warhoppot, a jövő évi pikkekből a 3. 4. kört egy jó futóra költeni a többit meg cornerre és támadó falemberre. Itt van szegény Howard is, aki az első körben behúztak és mit csinál? Blokkol. Nyilván kurvajó abban is, de ha nem kellene a szar fal miatt állandóan blokkoltatni egy Evans, Jackson, Brate, Howard négyes Winstonnal együtt bármilyen védelmet ripityára tudna szedni. Mert kövezzetek meg, de Winston sokkal jobb qb és vezér mint Goff. Winstont továbbra is szétszedik, zsákolják, megütik stb. Ha van fal, mennek a rövid és középtávú passzok, jön az önbizalom mennek a nagy játékok is. Itt van Jackson is, de ő sincs kihasználva, mert kurva nehéz odadobi neki a labdát ha nincs az irányítónak 2 mp-e se. Szerintem itt nem Koeterrel van a baj.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Winston úgy tűnt, mintha sérülten játszott volna egész évben, vagy nagyon durván visszafejlődött... Fitzmagic se csinál semmi különöset, hozza a szokásos szintjét, amiben benne van pár nagyon jó play meg egy csomó nagyon szar 😊 De látszik, hogy az idei Winstonnál ennyivel is egyértelműen jobb.
Jakehomer
Szerintem inkább a sérülés.. Az biztos hogy megvan benne a potenciál, ráadásul a hozzáállásával sem látok gondot. Remélem bizonyítja, hogy több van benne.

Szerkesztette: vajthod
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Winston úgy tűnt, mintha sérülten játszott volna egész évben, vagy nagyon durván visszafejlődött... Fitzmagic se csinál semmi különöset, hozza a szokásos szintjét, amiben benne van pár nagyon jó play meg egy csomó nagyon szar 😊 De látszik, hogy az idei Winstonnál ennyivel is egyértelműen jobb.

Perception is reality.
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Fitz ma nem is volt rossz a Miami ellen!

Viszont vagy 25 pont különbséggel keleltt volna nyernünk, a Miami gyűjtötte a sárga zászlókat ..
vajthod
Azėrt nyertetek vele 2meccset zsinórban!! A csoport alakulásába beleszolhattok egy-egy győzelemmel!
Lehet mégiscsak Winstonnal van a bibi?
Fattyu
Simán benne van, mert Winstonnak sok rossz húzása volt.
Én az edzői stábban is látom a problémát, rengeteg a szoros meccs amit simán hozhattunk volna egy két értelmesebb játék hívásával.
Plusz Folk-on is volt hogy elment meccs.

Ami fájó, hogy olyan szoros vereségeink voltak, ha kicsit jobban ott vagyunk fejben, jobb az edzői stáb (3. és 2-nél nem hail maryzünk egyet hogy int. legyen, hanem futunk.) akkor egy elég jó csapat lennénk! Feltételes mód..

Szerkesztette: vajthod
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Fitz ma nem is volt rossz a Miami ellen!

Viszont vagy 25 pont különbséggel keleltt volna nyernünk, a Miami gyűjtötte a sárga zászlókat ..
vajthod
Azėrt nyertetek vele 2meccset zsinórban!! A csoport alakulásába beleszolhattok egy-egy győzelemmel!
Lehet mégiscsak Winstonnal van a bibi?

több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Fitz ma nem is volt rossz a Miami ellen!

Viszont vagy 25 pont különbséggel keleltt volna nyernünk, a Miami gyűjtötte a sárga zászlókat ..
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Szerintem Jameis bust.
Semmivel sem képes jobb teljesítményre, mint a career-backup Fitzpatrick.
Höri
Szerintem meg peche van is van, mert nem feltétlen egy kompetens edzői kézbe került. Bár lehet az alázat is hiányzik belőle. Láttuk, hogy ez mennyit számít pl Goffnál is. Tény Mularkey sem egy zseni, ha Mariotara gondolunk, de ott a FO-nak LeBeu megadja azért a szintet, és van egyfajta koncepció, mit, hogyan akarnak.
dande
szerintem Mariota robotikus, jó értelemben vett kockázatkerülő játéka itt extra győzelmeket érne.
Höri
Mondtam én h Mariota >>> Winston.
| Pedig QB-knél rendre mellélövök h kiből lesz a cserebogár. |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem Jameis bust.
Semmivel sem képes jobb teljesítményre, mint a career-backup Fitzpatrick.
Höri
Szerintem meg peche van is van, mert nem feltétlen egy kompetens edzői kézbe került. Bár lehet az alázat is hiányzik belőle. Láttuk, hogy ez mennyit számít pl Goffnál is. Tény Mularkey sem egy zseni, ha Mariotara gondolunk, de ott a FO-nak LeBeu megadja azért a szintet, és van egyfajta koncepció, mit, hogyan akarnak.
dande
szerintem Mariota robotikus, jó értelemben vett kockázatkerülő játéka itt extra győzelmeket érne.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem Jameis bust.
Semmivel sem képes jobb teljesítményre, mint a career-backup Fitzpatrick.
Höri
Szerintem meg peche van is van, mert nem feltétlen egy kompetens edzői kézbe került. Bár lehet az alázat is hiányzik belőle. Láttuk, hogy ez mennyit számít pl Goffnál is. Tény Mularkey sem egy zseni, ha Mariotara gondolunk, de ott a FO-nak LeBeu megadja azért a szintet, és van egyfajta koncepció, mit, hogyan akarnak.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Szerintem Jameis bust.
Semmivel sem képes jobb teljesítményre, mint a career-backup Fitzpatrick.
Höri
Osztom, és nem azért mert Saint-es vagyok. A csávó egyértelműen megrekedt egy szinten (ami nem túl magas), aztán hogy ez azért van-e, mert ennyire képes max, vagy mert nem is próbál fejlődni, az passz.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Na és Fitz csinált-e már ilyet?
 twitter.com/NFLonFOX/status/927234954181853184?s=09

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem Jameis bust.
Semmivel sem képes jobb teljesítményre, mint a career-backup Fitzpatrick.

több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Baromi nagy csalódás a Bucs idén, nflgauntleten valami 12-4-et tippeltem nektek szezon előtt 😕
mustaine
Sajnos nekem is, a játékosok képességeihez méltatlanok nem csak az eredmények de maga a játék is. Talán Bills ellen még benn volt hogy felállunk azóta viszont annyira szétestünk hogy már rossz nézni.

Szerkesztette: vajthod
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Baromi nagy csalódás a Bucs idén, nflgauntleten valami 12-4-et tippeltem nektek szezon előtt 😕

több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
és ismét egy nagy L....