Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
( Mondjuk most nézem, hogy kalóz fan utoljára 3 hónappal ezelőtt szólt hozzá a topichoz. Lehet költői kérdés lesz abból amit feltettem? Érdekes. )
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Ti bánjátok, hogy JJ Wilcox ment?
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ward 3 évre a tiétek. Azért nem rossz kis csapat épült itt.
dande
papíron... plusz a Hard Knocks is elég szimpatikusnak állítja be a csapatot, de szerintem a gyakorlatban ebből nagyobb eséllyel lesz pofára esés, mint playoff run
baggio
Hard Knocks ide vagy oda ez a csapat nagyon jónak tűnik a labda mindkét oldalán.
Ennek az Evans-DeSean-Brate hármasnak nagyon tudnék tapsikolni a Lionsnál is. A védelemben is megvannak a leaderek.
Winstonon áll vagy bukik a dolog.
Bazzani
Trenchesben mind a 2 oldalon gyengusz ez a csapat, az ilyen meg ált. 8-8 körül végez ha jó a többi csapatrész.
empty taxi
Én max a támadófalra mondom, hogy átlag alatti. A safety volt ilyen még, de Ward erősítés.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Ward 3 évre a tiétek. Azért nem rossz kis csapat épült itt.
dande
papíron... plusz a Hard Knocks is elég szimpatikusnak állítja be a csapatot, de szerintem a gyakorlatban ebből nagyobb eséllyel lesz pofára esés, mint playoff run
baggio
Hard Knocks ide vagy oda ez a csapat nagyon jónak tűnik a labda mindkét oldalán.
Ennek az Evans-DeSean-Brate hármasnak nagyon tudnék tapsikolni a Lionsnál is. A védelemben is megvannak a leaderek.
Winstonon áll vagy bukik a dolog.
Bazzani
Trenchesben mind a 2 oldalon gyengusz ez a csapat, az ilyen meg ált. 8-8 körül végez ha jó a többi csapatrész.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ward 3 évre a tiétek. Azért nem rossz kis csapat épült itt.
dande
papíron... plusz a Hard Knocks is elég szimpatikusnak állítja be a csapatot, de szerintem a gyakorlatban ebből nagyobb eséllyel lesz pofára esés, mint playoff run
baggio
Hard Knocks ide vagy oda ez a csapat nagyon jónak tűnik a labda mindkét oldalán.
Ennek az Evans-DeSean-Brate hármasnak nagyon tudnék tapsikolni a Lionsnál is. A védelemben is megvannak a leaderek.
Winstonon áll vagy bukik a dolog.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ward 3 évre a tiétek. Azért nem rossz kis csapat épült itt.
dande
papíron... plusz a Hard Knocks is elég szimpatikusnak állítja be a csapatot, de szerintem a gyakorlatban ebből nagyobb eséllyel lesz pofára esés, mint playoff run
baggio
Speciel nem láttam a Hard Knocksot 😛, nem ezért írtam. Majd kiderül, hogy a papír valósággá válik-e. Olyanon egyébként nem izgat a dolog, csak megjegyeztem, hogy így érzem 😊
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 889 — No es importante
Ward 3 évre a tiétek. Azért nem rossz kis csapat épült itt.
dande
papíron... plusz a Hard Knocks is elég szimpatikusnak állítja be a csapatot, de szerintem a gyakorlatban ebből nagyobb eséllyel lesz pofára esés, mint playoff run


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem rossz, nem rossz, csak sok a feka, ráadásul Aguayo sincs már. Nem igazán vanik győztes mentalitás. 8-(

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ward 3 évre a tiétek. Azért nem rossz kis csapat épült itt.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Koetter a csütörtök éjjeli tervekről a kezdőknek.
 twitter.com/BrentASJax/status/897490257561702401

Ma egyébként több összezördülés is volt a Jags és Bucs játékosai között. Conte, Evans és a Bucs O-line(főleg Donovan Smith és Ali Marpet) keveredett főleg bele. Részletek a Jags topikban.

Fitzpatrick amúgy 3 picket is dobott ma.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Írtam a Jax topikba egy közös edzés összefoglalót, elsősorban a Jagsre fókuszálva, de tartalmaz azért némi infót a Bucsról is. Akinek van kedve, nézzen be oda.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000828992/article/bucs-waive-kicker-former-secondrounder-roberto-aguayo

Aquayo repült.
kapitnono
Elbaszták. Beismerték.
Jobb mint évekig húzni a storyt.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rfhyxmw692ggwfd1lhyp
Kicker Roberto Aguayo waived by Buccaneers
The Tampa Bay Buccaneers announced they waived kicker and former second-round draft pick Roberto Aguayo on Saturday, the team announced.


Aquayo repült.


több mint 6 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Fitzpatrick érkezett.
Beki
rossz hír, mert akármerre járt, sose volt playoff
Höri
De lehet megtanítja Winstont, hogy kell kirakni a rubik kockát 😀
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fitzpatrick érkezett.
Beki
rossz hír, mert akármerre járt, sose volt playoff

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Augusztus 14.-én és 15.-én együtt edz a Bucs és a Jags a két csapat előszezon meccsének a hetében.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Fitzpatrick érkezett.
több mint 7 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
több mint 7 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
OJ Howard érkezett az 1. körben. Úgy néz ki lesz kinek dobálni Winstonnak. Elég brutál felsorolás: Evans, D-Jax, Howard, Brate.. Kosárcsapat 2.0 egy igazi mélységi célponttal kiegészülve. De, hogy OL mikor lesz már Winston elé téve az rejtély. Idén tuti nem.

Mára csak abban reménykedek, hogy nem jövünk fel Cookért. Ha már RB akkor Mixonnak vagy Kamarának jobban örülnék. A legjobb forgatókönyv nálam egy safety esetleg egy corner lenne. Budda Bakert el tudnám viselni, vagy Melifonwu. CB-k közül Kevin Kinget vagy Tabort.

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/18251650_1839868106264433_8735437484009193472_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=VJEBxmKvpg0Q7kNvgE6H6mc&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCEIDHg9RFO3W2rWMa_WO9cURK3uLmCXoq5iEZxrSpJyQ&oe=663D018A
Tampa Bay Buccaneers on Instagram: "Prepare for Cannonfire!"
6,047 likes, 146 comments - buccaneers on April 28, 2017: "Prepare for Cannonfire!".


Szerkesztette: D11
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az NBA-topikba még nem raktad be.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei program
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
OFF:
ma a Dózsa György úton előttem egy szürke Kalos, a hátsó ablakon "Fanatical Bucs Fan" matrica.
melyikőtök volt? 😊

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 889 — No es importante
 twitter.com/TBBuccaneers/status/854741865823961090


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Na Knocks..
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 846 — !SuPeR6BoWL!
Utólag átgondolva a futó ráért volna a harmadik körben és egy DL vagy LB lehetett volna az első pick

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018