Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
27-20 -ra mentünk már és kb két játékkal átmentek rajtunk... meg kellett volna tartani az előnyt.
Az már megint más kérdés, hogy 27-27 mi támadtunk és a támadónk kezéből kiütötték a labdát majd rávetődve megszerezték.. nevetség a köbön.
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Idén őszintén reméltem hogy végre playoffban láthatom 6 év szurkolás után a csapatom, de nagyon csalódott vagyok, mert én már most sem látom reálisnak ezt, persze lehet még innen egy nagyot robbantani, és hirtelen minden összeáll, de nem hiszem hogy ennek túl sokat segítene hogy bye week nélkül nyomjuk végig a szezont.
Idén amikor nyertünk akkor sem mi voltunk olyan hű de jók hanem inkább az ellenfél volt sokkal gyengébb. Pedig szezon elején mindenhol elolvashattam ha NA majd most, hát nem úgy tűnik.
Azon kívül, hogy a(z állítólagosan) sok offense fegyverünket sem tudjuk használni, nálam Winstonnál sem látszik a fejlődés, amit talán még nagyobb probléma az előbbinél.
Remélem csak a szak avatatlan szemem miatt van 😕
Greg666
Sajnos én is így érzem...Pats ellen Folkon csúnyán elment a meccs, most pedig az első negyedben totálisan bealudtunk... Pedig ebben a csapatban több van. Szerintem sem lesz meg a PO, de bárcsak rácáfolnának most hétvégén a srácok! Ámen! 😀
több mint 6 éve
Greg666 Tampa Bay Buccaneers 58 — mindig_ujpest@freemail.hu
Idén őszintén reméltem hogy végre playoffban láthatom 6 év szurkolás után a csapatom, de nagyon csalódott vagyok, mert én már most sem látom reálisnak ezt, persze lehet még innen egy nagyot robbantani, és hirtelen minden összeáll, de nem hiszem hogy ennek túl sokat segítene hogy bye week nélkül nyomjuk végig a szezont.
Idén amikor nyertünk akkor sem mi voltunk olyan hű de jók hanem inkább az ellenfél volt sokkal gyengébb. Pedig szezon elején mindenhol elolvashattam ha NA majd most, hát nem úgy tűnik.
Azon kívül, hogy a(z állítólagosan) sok offense fegyverünket sem tudjuk használni, nálam Winstonnál sem látszik a fejlődés, amit talán még nagyobb probléma az előbbinél.
Remélem csak a szak avatatlan szemem miatt van 😕

több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Winstonnal helyzet?
ThundersNFL
Megúszta, csak ficam!
A csapat összekaphatná magát.. bár po ról már álmodni se merek..
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Winstonnal helyzet?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
A mi rúgóink is kiválóak az utóbbi években, nyugi....
harras
sajnos pár perce nézem de ez a védelem amit csinál nálunk.. nevetséges és fel is húztak pár perc alatt 😊 14-0..
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
A mi rúgóink is kiválóak az utóbbi években, nyugi....
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
már alig várom hogy rámenjünk ma este egy fg-ra : )
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Mit vártok Cardinals ellen? Folk már nem lesz 😉
vajthod
5 kihagyott mezőnygólt, majd a meccs után egy aguayo resign-et, amivel 20 évre megoldódik itt a kicker poszt, roberto meg 25 év múlva first ballot kerül cantonba.
peach
Beteg : DDDD
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Mit vártok Cardinals ellen? Folk már nem lesz 😉
vajthod
5 kihagyott mezőnygólt, majd a meccs után egy aguayo resign-et, amivel 20 évre megoldódik itt a kicker poszt, roberto meg 25 év múlva first ballot kerül cantonba.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Mit vártok Cardinals ellen? Folk már nem lesz 😉
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Eddig érdekes.. Már csak azért is mert belőttem az órát 2:10 -re fel is keltem aztán csak most sikerült 3:40-kor bekapcsolnom a tv-t. Vélemények a meccsről?
vajthod
Remélem nem kávéfőzés közben bóbiskoltál vissza! 😊
buccaneer
Sajnos az ágyból sem jutottam ki, instant visszaaludtam 😀 Már maradok ébren, sajnos ezek a hajnali meccsek nem magyar szemekre lettek tervezve.
vajthod
Meg magyar főnökökre a melóban. De sebaj! Feszegetni kell a határokat!
buccaneer
Egyébként ha kint élnék én mennék mindenre.. nhl, nba , nfl... nem lehet rossz 😉

Szerkesztette: vajthod
több mint 6 éve
buccaneer 490
Eddig érdekes.. Már csak azért is mert belőttem az órát 2:10 -re fel is keltem aztán csak most sikerült 3:40-kor bekapcsolnom a tv-t. Vélemények a meccsről?
vajthod
Remélem nem kávéfőzés közben bóbiskoltál vissza! 😊
buccaneer
Sajnos az ágyból sem jutottam ki, instant visszaaludtam 😀 Már maradok ébren, sajnos ezek a hajnali meccsek nem magyar szemekre lettek tervezve.
vajthod
Meg magyar főnökökre a melóban. De sebaj! Feszegetni kell a határokat!
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Eddig érdekes.. Már csak azért is mert belőttem az órát 2:10 -re fel is keltem aztán csak most sikerült 3:40-kor bekapcsolnom a tv-t. Vélemények a meccsről?
vajthod
Remélem nem kávéfőzés közben bóbiskoltál vissza! 😊
buccaneer
Sajnos az ágyból sem jutottam ki, instant visszaaludtam 😀 Már maradok ébren, sajnos ezek a hajnali meccsek nem magyar szemekre lettek tervezve.
több mint 6 éve
buccaneer 490
Eddig érdekes.. Már csak azért is mert belőttem az órát 2:10 -re fel is keltem aztán csak most sikerült 3:40-kor bekapcsolnom a tv-t. Vélemények a meccsről?
vajthod
Remélem nem kávéfőzés közben bóbiskoltál vissza! 😊
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Eddig érdekes.. Már csak azért is mert belőttem az órát 2:10 -re fel is keltem aztán csak most sikerült 3:40-kor bekapcsolnom a tv-t. Vélemények a meccsről?
több mint 6 éve
buccaneer 490
Lesz aki fent marad? Én tervezem.
vajthod
Persze! Hivatalból! 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szemellenzős Pats fanoknak nyilván 2-es. Tökösöknek mehet egy 1-es. Mert -bár furán hangzik- van esélye a Bucsnak a Pats ellen de -figyelem- ez nem egyenlő azzal, hogy a Bucs az esélyesebb. Ezt már csak Wyatt látta bele...
Wong
Az esélyesként vagytok tartva azt jelenti, hogy a Bucs az esélyes. És mivel szerintem nem, ezért rákérdeztem. És jól éreztem, hogy nem erre gondolt a költő, majd legközelebb pontosabban fogalmaz 😊

több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Szemellenzős Pats fanoknak nyilván 2-es. Tökösöknek mehet egy 1-es. Mert -bár furán hangzik- van esélye a Bucsnak a Pats ellen de -figyelem- ez nem egyenlő azzal, hogy a Bucs az esélyesebb. Ezt már csak Wyatt látta bele...
Wong
Betelőknek egyértelmű hazai. 1,4 -ért nem éri meg rakni - idegenben, tele sérülttel, forma sem a legjobb.
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Szemellenzős Pats fanoknak nyilván 2-es. Tökösöknek mehet egy 1-es. Mert -bár furán hangzik- van esélye a Bucsnak a Pats ellen de -figyelem- ez nem egyenlő azzal, hogy a Bucs az esélyesebb. Ezt már csak Wyatt látta bele...
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Félre ne érts, ha arra vonatkozott, hogy esélyes, hogy van esélye a Pats ellen, akkor persze mindenképp, de azért általában mindenkinek van mindenki ellen, nekem pedig úgy jött ebből le, hogy inkább favorit lenne a Bucs, ami viszont szerintem nincs így.

Egy 2.20 szerintem is közelebb lenne az igazsághoz, viszont így hendivel is lehet szépen hozni a Bucs-győzelemmel 😀

Amilyen szutyok szar volt a védelmünk eddig, simán benne van, hogy lazán 30 pont fölé juttok, de valamiért pont emiatt nem lepne meg az sem, ha végre összeállna valami, és kivételesen a szebbik arcunkat mutatnánk.

Szerintem nyerünk, de én a Panthers ellen is ezt gondoltam 😊
Wyatt
Ugyanezt érzem. Most benne van hogy nyerünk, de az is hogy megmutatjátok mindenkinek: kár volt temetni a Pats-t.

A 3-as odds valóban erős, egyrészt hazai pálya, másrészt szerintem jó a csapatunk. (Vikings elleni meccset mai napig nem értem)

Viszont kb akkor ott tartunk megint, hogy bármit lehet, mint mindig az NFL -ben : D
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Félre ne érts, ha arra vonatkozott, hogy esélyes, hogy van esélye a Pats ellen, akkor persze mindenképp, de azért általában mindenkinek van mindenki ellen, nekem pedig úgy jött ebből le, hogy inkább favorit lenne a Bucs, ami viszont szerintem nincs így.

Egy 2.20 szerintem is közelebb lenne az igazsághoz, viszont így hendivel is lehet szépen hozni a Bucs-győzelemmel 😀

Amilyen szutyok szar volt a védelmünk eddig, simán benne van, hogy lazán 30 pont fölé juttok, de valamiért pont emiatt nem lepne meg az sem, ha végre összeállna valami, és kivételesen a szebbik arcunkat mutatnánk.

Szerintem nyerünk, de én a Panthers ellen is ezt gondoltam 😊

több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Végre kezd jól működni a Bucs. És az, hogy ma már azt tudjuk mindani, hogy esélyesként vagytok tartva NE ellen, szerintem már önmagában nagy szó!
Wong
Már milyen esélyesként? Most megnéztem egy fogadási oldalt, majdnem kétszer akkora az odds a Bucs-győzelmen, mint a Patsén
Wyatt
Néztem, és meg is lepődtem az oddsokon. Az hittem hazai max 2,2 es odds lesz de nem...
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Lesz aki fent marad? Én tervezem.
vajthod
Én is ( kivételesen szabin vagyok ) tervezem, nagy pontháborút várok a meccstől, semleges szemnek szórakoztató lesz
Jack Zoltán
Szuper! Én meg csak holnap délután dolgozom, szóval itt leszek. Sok pontot várok én is!
Egyébként jó itt látni egy Seattle fant, én személy szerint pár éve mikor csúcsra értek nagyon megkedveltem őket. A 12. ember meg óriási : )

Szerkesztette: vajthod
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végre kezd jól működni a Bucs. És az, hogy ma már azt tudjuk mindani, hogy esélyesként vagytok tartva NE ellen, szerintem már önmagában nagy szó!
Wong
Már milyen esélyesként? Most megnéztem egy fogadási oldalt, majdnem kétszer akkora az odds a Bucs-győzelmen, mint a Patsén