Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
CSN Washington believes Roy Helu and No. 154 pick RB Chris Thompson are competing for the same roster spot.
The same is true of Evan Royster and No. 228 pick Jawan Jamison. Thompson and Helu are both change-of-pace type runners, while Royster and Jamison rely more on vision and power.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Kis karácsony, nagy karácsony,
Kisült-e már a térdkalácsom?

Laci, még nem sült ki.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Nagyon köszönöm a kimerítő válaszokat a patella, az ugye valami sör, vagy az termékmegjelenítésnek számít, anyukám is nézi a meccseket, de csak amikben szerepel a Rosalinda, aki úgy vágyik Róbertre, mikor adják a következő évadot, azt is csúsztatják egy évvel, és tényleg mi van a térdével, mert mi itt nagyon aggódunk, már több mint egy hete, és lehet még számot küldeni Újvidékre? Me ra gyógyulás érdekében küldenénk attól a gyerektől, az elestem a motorral című dalt, puszi, Laci. Ja és kuvagyorsan hozzák viszza a Skoda akksiját, mármint az újvidéki rokonok.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Laci Szombathelyről. 😀sutianap
Laci!
- Az a sárga vonal a pályán nincs berajzolva, azt csak a külföldi kollégák odaszerkesztik, Sanyi?
-Nem tudomsapka
Nagyon köszönöm a választ, így már a nagymamám is nézi az NFL-t kakaóscsigasütés közben. Egyúttal szertném megkérdezni, hogy miért örülnek a játékosok, amikor a pálya végén lévő színes területre érnek a labdával. Géza Sajóbábonyból U.I.: A barátnőmmel a 3 és fél hónapos évfordulónkon is Ricsi NFL könyvéből olvastunk fel egymásnak! Nagyon szép esténk volt!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Laci Szombathelyről. 😀sutianap
Laci!
- Az a sárga vonal a pályán nincs berajzolva, azt csak a külföldi kollégák odaszerkesztik, Sanyi?
-Nem tudom

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Tudjátok nem nagyon követem az eseményeket, de van ami érdekel, mer a vizsgák is, mer az espéen is, de nagyon nagyon érdekelne mi van Grúber Rifkin Drei térdével, mer én szeretem a térdeket, Laci Szombathelyről. 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Akkor úgy néz ki Fletch egyedüli csúcstartó lesz - Ronde Barber visszavol. Gyűrűt persze nem adnak a csúcstartásért, de a csapat és saját hírnevét öregbíti ezzel is.nexion218
pedig mindkettejüknek van gyűrűje
tippre Fletch a rekord miatt marad csak 😕, de nem baj! ezt úgysem fogja senki sem az elkövetkezendő 20 évben megdönteni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Akkor úgy néz ki Fletch egyedüli csúcstartó lesz - Ronde Barber visszavol. Gyűrűt persze nem adnak a csúcstartásért, de a csapat és saját hírnevét öregbíti ezzel is.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
most srácok tényleg minden egyes udfa leigazolást le fogunk írni, aki csak embermennyiségnek kell a training campre? 😊a.kacsa
Ígérem, többé nem teszem, becsszó meg se szólalok augusztusig!!!

------------------------------

agent T
nem kell a ló túloldalára átesni azért 😊
csak egy építő hozzászólás volt
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
most srácok tényleg minden egyes udfa leigazolást le fogunk írni, aki csak embermennyiségnek kell a training campre? 😊a.kacsa
Ígérem, többé nem teszem, becsszó meg se szólalok augusztusig!!!

------------------------------

Kérdés: egy évvel ezelőtt az offseason hírei jelentős százalékban arról szóltak, hogy futball betiltás az agysérülések miatt, meg úristen az agyrázkódások meg mittomén.
Tudom, a perek mennek a maguk jogi útján, de egyébként eléggé csend van úgy veszem le.
Bekussoltak, vagy nem figyelek eléggé a szirénhangokra?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
most srácok tényleg minden egyes udfa leigazolást le fogunk írni, aki csak embermennyiségnek kell a training campre? 😊a.kacsa
ez a srác a Matthews klánból van 😀
de úgy tudtam nem rossz játékos, csak sérülékenysapka
Scusa mi
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
most srácok tényleg minden egyes udfa leigazolást le fogunk írni, aki csak embermennyiségnek kell a training campre? 😊a.kacsa
ez a srác a Matthews klánból van 😀
de úgy tudtam nem rossz játékos, csak sérülékeny

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
most srácok tényleg minden egyes udfa leigazolást le fogunk írni, aki csak embermennyiségnek kell a training campre? 😊
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Redskins Sign Center Kevin Matthews

hm?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kezdődik:
Redskins third-round TE Jordan Reed did not participate in rookie minicamp due to a bone bruise in his knee and a pulled quad.

Redskins fifth-round RB Chris Thompson is sitting out rookie minicamp while rehabbing his torn left ACL.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
The Redskins see No. 119 overall pick Phillip Thomas as a free safety.
Thomas led the nation with eight interceptions last season at Fresno State, and he also forced four fumbles

ez meglepő😊

ez is: Jimbo Fisher bevállalt egy interjút egy beat writerrel (FSU HC)
 washingtonexaminer.com/qa-with-jimbo-fisher/article/2528754

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Náám RáÁàmbóóó, Rííímbaúúú


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azért picit hasonlít ténylegesen is (ott a tűz a szemében 😀):


Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Örülök, hogy jó a hangulatotok így a draft után. Nekem mindenki kínai, amíg nem látom a csapatban játszani. Ennyit tudok mondani, kérem kapcsolja ki. 😀Bjoca
Hát a draft mindig nagy lutri, pláne ha az ember másodszor is Griffint választja első körben. Meg jövőre másodikban is. De az öregnek szerencsés keze van, tudja mit akar. Talán most is bejön egy-két figura. Rambónak szurkolok... 😀apeszos
ilyen névvel nyilván 😀a.kacsa
sőt kötelező

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Örülök, hogy jó a hangulatotok így a draft után. Nekem mindenki kínai, amíg nem látom a csapatban játszani. Ennyit tudok mondani, kérem kapcsolja ki. 😀Bjoca
Hát a draft mindig nagy lutri, pláne ha az ember másodszor is Griffint választja első körben. Meg jövőre másodikban is. De az öregnek szerencsés keze van, tudja mit akar. Talán most is bejön egy-két figura. Rambónak szurkolok... 😀apeszos
ilyen névvel nyilván 😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Örülök, hogy jó a hangulatotok így a draft után. Nekem mindenki kínai, amíg nem látom a csapatban játszani. Ennyit tudok mondani, kérem kapcsolja ki. 😀Bjoca
Hát a draft mindig nagy lutri, pláne ha az ember másodszor is Griffint választja első körben. Meg jövőre másodikban is. De az öregnek szerencsés keze van, tudja mit akar. Talán most is bejön egy-két figura. Rambónak szurkolok... 😀
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Örülök, hogy jó a hangulatotok így a draft után. Nekem mindenki kínai, amíg nem látom a csapatban játszani. Ennyit tudok mondani, kérem kapcsolja ki. 😀

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nemjuteszembe)sapka
KerikerGomezPaul?sutianap
Carriker? De má' mikor? 😀apeszos
Őöööő historybó ne bukjunkmásutianap
Tényleg ne. 2007 nem most vót..
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
nemjuteszembe)sapka
KerikerGomezPaul?sutianap
Carriker? De má' mikor? 😀apeszos
Őöööő historybó ne bukjunkmá


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nemjuteszembe)sapka
KerikerGomezPaul?sutianap
Carriker? De má' mikor? 😀