Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.washingtonpost.com/blogs/football-insider/wp/2013/07/12/finding-a-third-down-back-key-for-redskins/sapka
Szerintem Royster fog kihullani. Williams-t nem is használta Shanny, Helu ha tényleg meggyógyult, jobb mint Royster. Az új fiúkat nem ismerem, de ha igaz a sérülésekről a hír, akkor remélhetőleg Jamison beáll harmadiknak, kb mint Morris tavaly. Őt is csak a labda zavarta, aztán mi lett belőle... 😊 Thompson IR lesz... Morris ha megismétli a tavalyi eredményeit, nagyobb király lesz Washingtonban, mint Portis volt..
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
 www.washingtonpost.com/blogs/football-insider/wp/2013/07/12/finding-a-third-down-back-key-for-redskins/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ex-Player Sues Redskins, Gregg Williams

több mint 11 éve
carragher 46
 www.youtube.com/user/redskinsdotcom?v=jm5QXGVdepE

Élő műsor most.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sziasztok, tudtok nekem infot adni RG3-ről? Gondolkodok rajta fantasyban és jó lenne ha felépülni szezonkezdetre 😊samu09
eddig nagyon bíztató hírek érkeztek felőle
rekordokat említenek, sőt már gyakorol is, nem teljes értékű munkával, de mozog dobál stb.
de a preseasonba nem várható még, szóval akár lehet az egész hírfolyamot szkeptikusan is kezelni
de várhatóan fog tudni kezdeni, (pl. Cousins biztos ebben), hatékonyság más kérdés

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 027 — I like the Texans, I like who we are
Sziasztok, tudtok nekem infot adni RG3-ről? Gondolkodok rajta fantasyban és jó lenne ha felépülni szezonkezdetre 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
According to Pro Football Focus, Ryan Kerrigan led all 3-4 outside linebackers in quarterback hurries with 50 last season

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
olvasgattam edzés reportokat, és Brandon Jenkinsről nagyon jókat írtak, úgy tűnik sikerült visszatérnie egy év kihagyás után a profi szintre
és Haslett próbálgatja a még Mangini-féle nemjuteszembeaneve LB-s felállásokat (valaki segítsen ki)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
igazhoty tavalyi, de hátha valaki be akarja köttetni

 prod.static.redskins.clubs.nfl.com/assets/docs/2012-Washington-Redskins-Media-Guide.pdf


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
úgy néz ki Minnifield felépült a sérüléséből
jó sok idő volt, remélem meghálálja a bizalmat, mintha helyi srác lenne

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
LOL Pedig milyen boldogan linkeltem, hogy találtam egy újabb tök jó írást... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
“Regardless of how we sliced the data, there was no statistically significant difference in injury rates between mobile and conventional quarterbacks. Quarterbacks of both types tend to lose 11 to 14 percent of their starts to injury . . . three of the four tests produced a lower injury rate for mobile quarterbacks. The gap, though, is small enough that a statistician would call it zero.”

 www.slate.com/articles/sports/sports_nut/2013/02/quarterback_injuries_are_mobile_qbs_like_colin_kaepernick_more_injury_prone.single.htmlnexion218
visszakerestem és te tetted be a cikket korábban 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
“Regardless of how we sliced the data, there was no statistically significant difference in injury rates between mobile and conventional quarterbacks. Quarterbacks of both types tend to lose 11 to 14 percent of their starts to injury . . . three of the four tests produced a lower injury rate for mobile quarterbacks. The gap, though, is small enough that a statistician would call it zero.”

 www.slate.com/articles/sports/sports_nut/2013/02/quarterback_injuries_are_mobile_qbs_like_colin_kaepernick_more_injury_prone.single.html

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valószínűleg a fiam volt.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
OFF: láttam ma vkit olyan 17.00-17.15 között a klinikák metrómegállónál RG3-as pólóban, esetleg innen vki?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins third-round TE Jordan Reed (thigh) ended up missing all of OTAs and minicamp.
franc se tudja mikor lesz ez a srác egészséges

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
én személy szerint a 3. kör elejére vártam, de sok helyen 2. kör végét is megért, ill. akkori megítélésem alapján 5-6 safety is kiment előtte akiktől jobbnak gondolom/gondoltamkristof
ebben van is valami, de a Fresnoról érkezik, és a pont a domináns statjai miatt lehet benne kételkedni; lehet ez a technikai, fizikális, stb. teljesítőképességének csúcsa, és véleményem szerint ezért is ijedtek meg, és húztak inkább egy McDonaldot, Wilcoxot helyette; + elég pozíciótlan a kiosztható feladatköröket tekintve.
Mindenesetre az egyetemen domináns playmaker volt, mint Rambo, és elég ha csak egyikük válik be; de ettől függetlenül szerintem heylén ment el, leszámítva pl. Harmont és ezeket a liblingeket.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
én személy szerint a 3. kör elejére vártam, de sok helyen 2. kör végét is megért, ill. akkori megítélésem alapján 5-6 safety is kiment előtte akiktől jobbnak gondolom/gondoltam
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mér' hangzik hülyén? A helyedben én is irigyelném.. 😛 😀 apeszos
nulla NFL tapasztalat és csúszás a drafton, de mindkét srácot nagyon kedvelem, szóval hajrá! 😊kristof
Thomas mennyit csúszott?
mert az még oké, hogy Rambo az offield miatt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mér' hangzik hülyén? A helyedben én is irigyelném.. 😛 😀 apeszos
nulla NFL tapasztalat és csúszás a drafton, de mindkét srácot nagyon kedvelem, szóval hajrá! 😊
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
ez bitang jó safety páros lesz, meglátjátok

mi van azzal a QB sráccal, akiről pár hete írtatok, hogy remek backup lenne?
elvesztettem a fonalat

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
lehet hülyén hangzik, de nagyon irigyelném azt a rookie kezdő párost 😊kristof
Mér' hangzik hülyén? A helyedben én is irigyelném.. 😛 😀

Szerintem nem is kell sokat várni. Vödör esete nagyon Landry-re hajaz, Gomes meg üveg.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
lehet hülyén hangzik, de nagyon irigyelném azt a rookie kezdő párost 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
közben kiderült, hogy Philip Thomas gyakorol SS-ben, ha Meriweather lesérülne; és Rambo lesz az FS, ha le tudja győzni Gomest
naja, es war ein bisschen kampf, in der Frühling camp, die Safety Position ist eine gute Frage 😊; dass Philip Thomas auf SS wenn Meriweather verletzt, und Rambo wird der FS sein, wenn Rambo kann Gomes überwinden.
megpróbáltam 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
kettővel feljebb tettem be, igaz angolulsapka
Legközelebb németül próbáld... 😛apeszos
megpróbálni megtudom 😀sapka
Neue futrinker de roteskeltzer bis Wusengton, aber nacht liebe kleine kindertojás, das ist eine hűtőszekrény? Gut besser Kessler........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak