Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
na, akkor újra nézek meccset úgy 3 hét után 😊sapka
Gondolod hogy más lesz?apeszos
nem tudom, de azt sem tudom az eddigi 3 milyen volt 😀

nexion: Keimet én is csak 'bekedvenceltem', nyilvános a twitter accja; és már évek óta olvasom, ő a legtájékozottabb
idén ment át az espnhez és ő a redskins blogger

update: ez lesz a hivatalos :
 twitter.com/JeffDarlington/status/410795776793923585sapka
Én mindenképp megnéztem volna, csak jövőre nem nézek 'skins meccset, ha marad a család. Ezek után meg pláne nézem.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
na, akkor újra nézek meccset úgy 3 hét után 😊sapka
Gondolod hogy más lesz?apeszos
nem tudom, de azt sem tudom az eddigi 3 milyen volt 😀

nexion: Keimet én is csak 'bekedvenceltem', nyilvános a twitter accja; és már évek óta olvasom, ő a legtájékozottabb
idén ment át az espnhez és ő a redskins blogger

update: ez lesz a hivatalos :

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
na, akkor újra nézek meccset úgy 3 hét után 😊sapka
Gondolod hogy más lesz?
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Cousins kezd a Falcons ellen.Höri
Mindent megpróbál a jó öreg Shanny, hogy a szurkolók szívébe visszalopja magát. A mi nemlétező O-Lineunk mögött csoda lesz ha Kuzin nem sérül bele a 10+ sackbe.bálnalekvár
ha jól nyomja, akkor el lehet majd adni pár draftjogért.
ha nem, az mindegy mostmár.Höri
És hol olvastad ezt ennyire konkrétan? Mert én csak annyit találtam eddig, hogy "egyesek szerint, akik látták a gameplant" Cousins kezd, mert a a gameplan erre enged következtetni. De a draftcetlis témával egyetértek.nexion218
a legegyszerűbb tájékozódási mód ha beírod a twitter keresőbe.

 twitter.com/john_keim/status/410772624294166528Höri
Ahhüm, ahhoz használnom kelle a shitter-t, a faecesbook-ot meg a hasonló, általam elutasított jóságokat...😀 De köszi a linket mindenesetre.😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cousins kezd a Falcons ellen.Höri
Mindent megpróbál a jó öreg Shanny, hogy a szurkolók szívébe visszalopja magát. A mi nemlétező O-Lineunk mögött csoda lesz ha Kuzin nem sérül bele a 10+ sackbe.bálnalekvár
ha jól nyomja, akkor el lehet majd adni pár draftjogért.
ha nem, az mindegy mostmár.Höri
És hol olvastad ezt ennyire konkrétan? Mert én csak annyit találtam eddig, hogy "egyesek szerint, akik látták a gameplant" Cousins kezd, mert a a gameplan erre enged következtetni. De a draftcetlis témával egyetértek.nexion218
a legegyszerűbb tájékozódási mód ha beírod a twitter keresőbe.


több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
na, akkor újra nézek meccset úgy 3 hét után 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amúgy ha már: megkérdezném hogy kinek kellene mindenképpen mennie a keretből, de inkább azt kérdezném kinek kellene maradnia? Tippek?
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Cousins kezd a Falcons ellen.Höri
Mindent megpróbál a jó öreg Shanny, hogy a szurkolók szívébe visszalopja magát. A mi nemlétező O-Lineunk mögött csoda lesz ha Kuzin nem sérül bele a 10+ sackbe.bálnalekvár
ha jól nyomja, akkor el lehet majd adni pár draftjogért.
ha nem, az mindegy mostmár.Höri
És hol olvastad ezt ennyire konkrétan? Mert én csak annyit találtam eddig, hogy "egyesek szerint, akik látták a gameplant" Cousins kezd, mert a a gameplan erre enged következtetni. De a draftcetlis témával egyetértek.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Cousins kezd a Falcons ellen.Höri
Mindent megpróbál a jó öreg Shanny, hogy a szurkolók szívébe visszalopja magát. A mi nemlétező O-Lineunk mögött csoda lesz ha Kuzin nem sérül bele a 10+ sackbe.bálnalekvár
ha jól nyomja, akkor el lehet majd adni pár draftjogért.
ha nem, az mindegy mostmár.Höri
Ha jól nyomja inkább maradjon. Griffin nem fogja kitölteni az öt évét ilyen térddel. Szerintem. És akkor kezdhetnénk elölről. Megint be kéne áldozni egy jobb QB-ért.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cousins kezd a Falcons ellen.Höri
Mindent megpróbál a jó öreg Shanny, hogy a szurkolók szívébe visszalopja magát. A mi nemlétező O-Lineunk mögött csoda lesz ha Kuzin nem sérül bele a 10+ sackbe.bálnalekvár
ha jól nyomja, akkor el lehet majd adni pár draftjogért.
ha nem, az mindegy mostmár.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na most jól meglepődtem. 😀
több mint 12 éve
bálnalekvár Washington Commanders 696
Cousins kezd a Falcons ellen.Höri
Mindent megpróbál a jó öreg Shanny, hogy a szurkolók szívébe visszalopja magát. A mi nemlétező O-Lineunk mögött csoda lesz ha Kuzin nem sérül bele a 10+ sackbe.

akkorisredskins
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cousins kezd a Falcons ellen.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Minden napra valami jó. Piros alma mogyoró.

The Houston Chronicle's John McClain reports the Texans won't consider Mike Shanahan for their head-coaching vacancy if/when he's fired by the Redskins.
Shanahan has gone full George Costanza as he attempts to force his way out of Washington, but it apparently won't be to Houston. McClain has his finger on the pulse of the Texans like no one else in the media. According to McClain, candidates the Texans will consider are Lovie Smith, Stanford's David Shaw, Penn State's Bill O'Brien and Chargers OC Ken Whisenhunt. Shanahan's sour act — and perpetual losing — could mean his days as an NFL head man are through.
😀 😀

El tudom képzelni hogy szurkolnak a Ramsnél... De az 1/1 nem lesz meg. Azt megtartja a Texans.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
MUST READ: Mike Shanahan’s Brilliant Last Act by KC Clyburnapeszos
Azért van némi összeesküvés-elmélet feeling-je...XDnexion218
Viszont sok mindent megmagyaráz. Azt most hagyjuk, hogy nagyjából így látom én is, mert meglehetősen logikus amit ír. A másik magyarázat, hogy egyszerűen szarok a játékosok, amire hajlanék is, ha nem láttuk volna tavaly, hogy többre is képesek. Na meg ebben is felmerül a HC felelőssége, hiszen az ő dolga a csapatépítés nem? Így mindenképpen mosakodásnak tűnik akármit is mond. Azért megértem, megpróbálja a lehető legjobb színben feltüntetni magát (és a fiát), hátha lesz csapat ami beveszi a maszlagot.apeszos
Vmiért az az érzésem, hogy egy D és ST coord cserével meg fogja úszni.😊nexion218
Azt nem hinném.. 😊 Valamiért a kinti szurkolók is megorroltak Kyle-ra, csak tudnám miért? 😛 Emlékszel a Kansas meccsen a TD-s drive-ra? 80+ yardos no huddle drive, Griffin maga hívta a playeket. Pillanatok alatt keresztül gyalogoltak a pályán. No, az ilyesmiket nem tűri Kyle, gondolom az öltözőben lett szólva, hogy ne partizánkodjon, még a végén pontokat, ne adj isten TD-t is szerzünk. Meg is látszott, a 0 pontos második félidővel. Erre Griffin leül. Persze azért, hogy védje a térdét. Ezen az alapon nem is kellett volna játszania, 3-9 és 10-38 a szünetről ki se kellett volna jönnie. Aztán láttuk a szöszit szintén reménytelenül. Ergo egyforma szar az összes QB, vagy van valami hézag edző tájékon?
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
MUST READ: Mike Shanahan’s Brilliant Last Act by KC Clyburnapeszos
Azért van némi összeesküvés-elmélet feeling-je...XDnexion218
Viszont sok mindent megmagyaráz. Azt most hagyjuk, hogy nagyjából így látom én is, mert meglehetősen logikus amit ír. A másik magyarázat, hogy egyszerűen szarok a játékosok, amire hajlanék is, ha nem láttuk volna tavaly, hogy többre is képesek. Na meg ebben is felmerül a HC felelőssége, hiszen az ő dolga a csapatépítés nem? Így mindenképpen mosakodásnak tűnik akármit is mond. Azért megértem, megpróbálja a lehető legjobb színben feltüntetni magát (és a fiát), hátha lesz csapat ami beveszi a maszlagot.apeszos
Vmiért az az érzésem, hogy egy D és ST coord cserével meg fogja úszni.😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
MUST READ: Mike Shanahan’s Brilliant Last Act by KC Clyburnapeszos
Azért van némi összeesküvés-elmélet feeling-je...XDnexion218
Viszont sok mindent megmagyaráz. Azt most hagyjuk, hogy nagyjából így látom én is, mert meglehetősen logikus amit ír. A másik magyarázat, hogy egyszerűen szarok a játékosok, amire hajlanék is, ha nem láttuk volna tavaly, hogy többre is képesek. Na meg ebben is felmerül a HC felelőssége, hiszen az ő dolga a csapatépítés nem? Így mindenképpen mosakodásnak tűnik akármit is mond. Azért megértem, megpróbálja a lehető legjobb színben feltüntetni magát (és a fiát), hátha lesz csapat ami beveszi a maszlagot.
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
MUST READ: Mike Shanahan’s Brilliant Last Act by KC Clyburnapeszos
Azért van némi összeesküvés-elmélet feeling-je...XD

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
MUST READ: Mike Shanahan’s Brilliant Last Act by KC Clyburn
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Coach Shanahan Monday Press Conference: Dec. 9, 2013
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Engem egyedül az bosszant, hogy teljesen mindegy ki az edző, a QB, hogy hogy szerepel a csapat, előbb-utóbb mindig felbukkan egy konstans a rendszerben: bizonyos Dan Snyder (és nem a nyilvánvaló ok miatt, miszerint ő a tulaj)...nexion218
Most nem nagyon hinném, hogy hibás lenne. Tudjuk, hogy egy fasz, de most önmérsékletből jeles. Eddig az volt a baj, hogy mindenbe beleszólt.apeszos
No igen, de olvastam olyasmiket, hogy amikor tavaly Kirk nyerte a meccset az öltözőben akkor is Griffinhez ment oda pacsizni Danny Boy, meg Griffin egy picit "egyenlőbb", mint a csapat többi tagja, ami egy edző munkáját nem kicsit nehezíti. Nyilván Shanahan is csinált bőven faszságot, de számomra kezd statisztikailag is szignifikáns lenni, hogy minden elbukott kísérletben egyetlen egy a konstans: Snyder. Illetve Mike már bőven bizonyította, hogy képes elvégezni a dolgát, Snyder pedig csak a komplementer halmazban vitézkedett. Egyébként meg leszarom az egészet, csak végre legyen már egymás után két pozitív mérlegű szezon... :S

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Engem egyedül az bosszant, hogy teljesen mindegy ki az edző, a QB, hogy hogy szerepel a csapat, előbb-utóbb mindig felbukkan egy konstans a rendszerben: bizonyos Dan Snyder (és nem a nyilvánvaló ok miatt, miszerint ő a tulaj)...nexion218
Most nem nagyon hinném, hogy hibás lenne. Tudjuk, hogy egy fasz, de most önmérsékletből jeles. Eddig az volt a baj, hogy mindenbe beleszólt.apeszos
az teljesen egyértelmű h mindenkinek mennie kell. kéne egy fiatal egyetemi edző (ala haribo tesók) aki kifacsarja az egészet és két éven belül rendbeteszi nagyjából a dolgokat. Robertről addig kiderül h valóban mire képes, és az a pár használható ember aki most van se fog kiöregedni. fájni fog a szívem amikor a rams a top5ös pickel fog üzérkedni majd. de azt is belátom h meg kellett szerezni RG-t mindenáron. vmit valamiért
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Engem egyedül az bosszant, hogy teljesen mindegy ki az edző, a QB, hogy hogy szerepel a csapat, előbb-utóbb mindig felbukkan egy konstans a rendszerben: bizonyos Dan Snyder (és nem a nyilvánvaló ok miatt, miszerint ő a tulaj)...nexion218
Most nem nagyon hinném, hogy hibás lenne. Tudjuk, hogy egy fasz, de most önmérsékletből jeles. Eddig az volt a baj, hogy mindenbe beleszólt.
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Engem egyedül az bosszant, hogy teljesen mindegy ki az edző, a QB, hogy hogy szerepel a csapat, előbb-utóbb mindig felbukkan egy konstans a rendszerben: bizonyos Dan Snyder (és nem a nyilvánvaló ok miatt, miszerint ő a tulaj)...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most beszéltek Ricsiék arról a TV-ben, hogy Snyder erősen fontolgatja h Shannyéknak lecsó, tudunk erről valamit?agent T
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000294178/article/dan-snyder-is-pissed-at-state-of-washington-redskinsjvic
És akkor hogy a másik oldal is meghallgattasson.
 espn.go.com/nfl/story/_/id/10101919/mike-shanahan-was-ready-quit-washington-redskins-2012-seasonJakehomer
Ez már egyszer be lett linkelve... És semmit sem változtat a három elbaszott éven. Amúgy McNabb is Snyder kedvence volt?apeszos
Á, bocs, tényleg, pont addig nem pörgettem már le...
Nehéz elbaszott éveknek nevezni szerintem, mármint persze, az összkép nem jó, de könnyen lehet (sőt, szerintem egyértelmű), hogy más edzővel ugyanilyen, vagy még rosszabb lett volna. De majd akkor jövőre megint lehet új edzőt szidni.Jakehomer
6-10, 5-11, és most 3-10 eddig. Miért olyan nehéz ezt három elbaszott évnek hívni? Lehet hogy más edzővel rosszabb LEHETETT volna, de nem más edző volt, ergo nem egyértelmű. Mitől vagy olyan biztos benne? Egy alternatív világban láttad ezeket az éveket más edzővel? Ugyan már. Ha újra kezdenénk, még ezzel az edzővel sem lett volna ugyanolyan.