Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
öööö... itt nem egészen erről van még szó van egy nő (akinek szép nagy melle van)
aki azt állítja RGIII küldött neki ilyen képet, amire egyelőre nincs bizonyíték 😊sapka
Tök mindegy, nem is érdekel, inkább nőzzenek a játékosok, mint lövöldözzenek, vagy részegen száguldozzanak.

Meg egyébként is, "every great quarterback needs a good backup". Szóval bizonyos szempontból RGIII csak tette a dolgát. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
RGIII állítólag a kukijáról küldött képet egy másik nőnek az esküvője napján.

Nagy a meleg, sok a szabadidő és buzog a tesztoszteron. 😊peterk2005
öööö... itt nem egészen erről van még szó
van egy nő (akinek szép nagy melle van)
aki azt állítja RGIII küldött neki ilyen képet, amire egyelőre nincs bizonyíték 😊
 bustedcoverage.com/2013/07/14/rg3-texting-side-piece-meredith-barber-on-his-wedding-day/
másrészt egyelőre arra sincs bizonyíték, hogy küldött egyáltalán magáról képet-e vagy sem (bármennyire is intim jellegűt), de cserébe x ezret kér érte a szerencsétlen
jah, vannak ilyenek is.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
RG3 egyelőre még nem tisztázott státuszban (akár PUP) kezdi az edzőtábort. Ettől még lehet első meccsen ő a kezdő "kérdés nélkül", ahogy állította nemrég. De TCen ez egyáltalán nem ilyen biztos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
RGIII állítólag a kukijáról küldött képet egy másik nőnek az esküvője napján.

Nagy a meleg, sok a szabadidő és buzog a tesztoszteron. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
merű lidless 😊


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
és robipapa elvette a menyasszonyát, bár szerintem ő lesz a nő, ha fehérbe bújt az esküvőjére, és a nó mibe volt? lol
 www.washingtonpost.com/blogs/dc-sports-bog/wp/2013/07/07/rgiiis-wedding-to-rebecca-liddicoat/sapka
Kellett a fehér néninek a nigger kuki, mindegy is miben volt. Azért szép kis sereglet volt a Redskins Parkból, azt csodálom, hogy Trent Williams-t kihagyták a felsorolásból. Állítólag a legnagyobb cimbik.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
és robipapa elvette a menyasszonyát, bár szerintem ő lesz a nő, ha fehérbe bújt az esküvőjére, és a nó mibe volt? lol
 www.washingtonpost.com/blogs/dc-sports-bog/wp/2013/07/07/rgiiis-wedding-to-rebecca-liddicoat/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
 www.washingtonpost.com/sports/redskins-release-chris-cooley/2012/08/28/c6bd39be-f14a-11e1-adc6-87dfa8eff430_gallery.html#photo=20
Cooley visszavonult, jó kis képgaléria

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ekki, eza mozambikbaszakadtbalázspali?sutianap
Egy itt ragadt New York-i a Pride-ról 😛 😀 😀apeszos
Ú fostam, hogy az egyik Manning, pfűsutianap
azért gyanús, elég bambán néz a gifes fiatalember

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Ekki, eza mozambikbaszakadtbalázspali?sutianap
Egy itt ragadt New York-i a Pride-ról 😛 😀 😀apeszos
Ú fostam, hogy az egyik Manning, pfű


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ekki, eza mozambikbaszakadtbalázspali?sutianap
Egy itt ragadt New York-i a Pride-ról 😛 😀 😀
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Ekki, eza mozambikbaszakadtbalázspali?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekem meg ezt... 😛
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekem ezt dobja mindég 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
beállítom, hogy kedvenc csapat redskins, és feljön egy Mara portré

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊jjncaa
mé' nem ny giantses a kép?sapka
ha az NYG-t állítod be kedvenc csapatnak, akkor az lesz 😊jjncaa
Na Mery vagy nem Mery?
Pixàba, helyesen...
Mara vagy nem Mara?sutianap
Ennyire nem elvetemült... Ha igen, akkor verbálisan kivégzem.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊jjncaa
mé' nem ny giantses a kép?sapka
ha az NYG-t állítod be kedvenc csapatnak, akkor az lesz 😊jjncaa
Na Mery vagy nem Mery?
Pixàba, helyesen...
Mara vagy nem Mara?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 850 — 258. §
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊jjncaa
mé' nem ny giantses a kép?sapka
ha az NYG-t állítod be kedvenc csapatnak, akkor az lesz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊jjncaa
mé' nem ny giantses a kép?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 850 — 258. §
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Elviszik a 3. körben, megkapja a lehetőséget, és cseszik dolgozni? Az korrektWyatt
Ez nálunk nem újdonság.... Még kísért BigAl szelleme..
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elviszik a 3. körben, megkapja a lehetőséget, és cseszik dolgozni? Az korrekt

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Más: LeRibeus állítólag nagy csalódás, nem nagyon akar melózni, kinéz neki a repülő. Kurvára sajnálnám....apeszos
ezt én is olvastam, hogy nagyon le van harcolódva mentálisan

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Helu kihagyta szinte az egész idényt, csak meggyógyult már... A hírek szerint Helu 100%osan érkezik a táborba. Morrist meg egybekötötték a read option-el, pedig Cousins-al is futott 87 yardot meg két TD-t. Egy egészséges Heluval ütős kis páros lenne... Az újakat mondom nem ismerem, ám ők is eléggé elhasználtan jönnek mint annó Helu, kinéz az IR az idényben, ha egyáltalán maradnak. Griffin állítólag kész lesz az első hétre (csoda!!), azt mondják gyorsabban gyógyul mint Peterson. Ha a fele igaz már örülök. Emlékszel a 2010-es RB párosra? Na ott mutatott valamit Williams utoljára újoncként Torain-el. Oszt kész. Nem lesz belőle FB sosem, és ez aggaszt, mert Young nagyon jó, de hajlamos a repedésre. És nincs mögötte senki. Cooley próbája szánalmas volt, K.Williams szar. Talán Paul-t át lehetne képezni (megint), mert szar WR-ből szar TE lett, viszont nagy tackle gép, talán, talán...

Más: LeRibeus állítólag nagy csalódás, nem nagyon akar melózni, kinéz neki a repülő. Kurvára sajnálnám....
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Helu sérülése hatalmas faktor; korábban beszéltük, hogy mi van akkor ha Morrist elhasználjuk all-down backént gyorsabban a kelleténél
azt mondtam annó, hogy nem baj mert majd jön más hasonló teljesítménnyel; egyre inkább úgy vagyok vele, hogy jobb lenne ha valakit beépítenénk váltásnak, és jelenleg ez a potenciál csak Heluban van meg; ami elég nagy baj
Royster súlytalan, Thompson+Jamison option fegyverek !lehetnek!, de ez sokkal kevesebb snap, mint amit várnánk első hangon
K. Will, fullback, abszolút nem change of pace
és akkor megint ott vagyunk, hogy demivanheluval :S

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!