Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
hogy rövidre legyen a Briles kérdés zárva, nemrég írt alá 10 évre a fószer, másrészt szarul rappel 😛
--
apesz: érdekes halmazt másoltál be, de ez lehet csak nekem tűnt fel:
.....................................................
Hc kérdéshez is okosat szólva, én örülnék ha maradna Mike; de jöjjön új OC-DC-ST, és akkor próbáljuk meg (ja és a Griffin ságára tegyen egy pontot)sapka
Tudom, hogy Briles nem pálya, én is utána néztem. Ékes példája a sajtó "mindentudásának". Azt is tudom kicsoda Cerrato, meg azt is, hogy $nyder "spanja". A találgatások özöne viszont elképesztő, ám egyben egyezik (80%-ban): Shanahannek mennie kell(ene). Viszont -és ez már a saját véleményem- ezzel nem leszünk kint a vízből, ahogy írtad a teljes trinity-nek mennie kellene. És az uszálynak is. Ez viszont már elég nagy változtatás lenne, újabb éveket emésztene fel, és ugyanúgy nem tudjuk biztosan az eredményét. Rengeteg a tippelgetés, találgatás, két-három hét múlva többet tudunk. A Griffin sagán nem lesz pont, ha Shanny marad.

Ez a blődség, és azon tájékozatlanságból ered, hogy ha az nfl a profi liga, akkor minden bizonnyal ott van a legnagyobb megkereshető pénz is, ami az elszabaduló ncaa-s főedzői fizetések ismeretében már nem teljesen igaz. A Texas pl. bárkinek simán megadná az évi 9 milliót is, mellyel az illető a legjobban fizetett futballedző lenne az USA-ban, Saban is az új kontraktusával már harmadik-negyedik ezen a listán...

Ha a fizetés/belefektetett munka arányát nézzük, akkor az NFL sokkal jobb állás (mivel profi hc-nek lenni relatíve könnyebb lenni, mint college coachnak), az ténybaggio
Ez nem volt túl meggyőző.. 😊 Nem ismerem a college szerződéseket, ám mondjuk nálunk az öt éves 35 millás szerződés elég jónak tűnik. És ez ugye nem egy élcsapat. A bónuszokról pl fogalmam sincs, de el tudom képzelni...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
hogy rövidre legyen a Briles kérdés zárva, nemrég írt alá 10 évre a fószer, másrészt szarul rappel 😛
--
apesz: érdekes halmazt másoltál be, de ez lehet csak nekem tűnt fel:

Well, they’ve got $32 million in cap room, so if they can make some of the right choices there, they’ve got a lot of places they need to upgrade,” Cerrato said. “They need to get a new special teams coach, No. 1, probably a new D-coordinator No. 2. And then they need to upgrade the talent. And if they can make some good choices with that $32 million in cap space, they can come back quicker without the draft picks. Because if you don’t have the picks, you’ve got to go get the players from somewhere. So go get some of the guys in free agency, is what they’re going to have to do. And then the draft picks that they do have, they’re going to be top picks in the second, third, fourth, fifth, sixth rounds. They’ve got to make those picks count, and then you’ve just got to start next year. You’ve got to band-aid it until you get through, and you can continue to add depth and young players.

na ő inkább ne mondjon semmit,

Hc kérdéshez is okosat szólva, én örülnék ha maradna Mike; de jöjjön új OC-DC-ST, és akkor próbáljuk meg (ja és a Griffin ságára tegyen egy pontot)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
minden út az NFL-be vezet, csak van aki bevallja, van aki nem. Mert bizony van az a pénz.apeszos
Ez a blődség, és azon tájékozatlanságból ered, hogy ha az nfl a profi liga, akkor minden bizonnyal ott van a legnagyobb megkereshető pénz is, ami az elszabaduló ncaa-s főedzői fizetések ismeretében már nem teljesen igaz. A Texas pl. bárkinek simán megadná az évi 9 milliót is, mellyel az illető a legjobban fizetett futballedző lenne az USA-ban, Saban is az új kontraktusával már harmadik-negyedik ezen a listán...

Ha a fizetés/belefektetett munka arányát nézzük, akkor az NFL sokkal jobb állás (mivel profi hc-nek lenni relatíve könnyebb lenni, mint college coachnak), az tény


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apesz: ez a lábtartás dolog viszont tuti BLŐDSÉG (XD), szezon elején külön elemezték, hogy a tavalyi szűk dobóterpesze szépen átalakult a hagyományosként elfogadott széles kitámasztássá. A többit tényleg nem tudom, hajlok Shanahan-nel egyet érteni abban, hogy ezeknek a jelentős része "noise".nexion218
Igen, és egyet is értek veled. Mármint a lábmunkában, de azt azért tegyük hozzá, hogy tényleg nem tökéletes és nem is lehet 80%-os (szerintem nem több) gyógyultsággal, térdgépben. A jobbító szándékot utasította el, illetve inkább szabotálta egyesek szerint. Éspedig úgy, hogy amit gyakoroltak azt nem úgy csinálta a pályán, és amikor rászólt az edzője a vonal mellett, csak vigyorgott. Noise... Azt azért nehezen lehet tagadni, hogy születtek fura nyilatkozatok, és ebben a Shanahan family élen járt. Az nehezen tagadható, hogy az eredményeik tükrében elég nehéz bízni benne, hogy na majd jövőre aztán... Ez Shanahan csapata, nem kenheti másra a szart, és a bajok nem Grifinnel kezdődtek. Griffin nélkül milyen eredményeik voltak? Ha itt minden Robin múlik, akkor ő tényleg egy isten. Hiszen az offense érintetlen tavaly óta, semmi változás nem volt, mármint játékosokban. És eredményekben?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valami olyasmit csiripelnek a madárkák, hogy a Griffin family nagyon szeretné Washingtonba hozni Art Briles-t Shanny helyére. Örülnénk neki?apeszos
Nemtom, de sztem Mike maradni fog. Mondjuk ha esetleg OC-nak jönne, az más tészta...nexion218
Aminek -1% az esélye, blődségeket ne írjunk már... A texasi hc posztot is előbb vállalná el, mint a washingtoniét, rg3 ide vagy odabaggio
Ezt azért megindokolhatnád, mitől blődség.apeszos
Ha valaki elhiszi azt, hogy egy jól kereső (~ 4 millió dollár), bcs csapatnál dolgozó, mindenki által marasztalt, szerződéshosszabbítását nemrég aláíró főedző elhagyná állását egy nfl csapat OC posztjáért, akkor nincs miről beszélnünk. Pláne hogy Briles világ életében Texasban élt és dolgozott

Értem én, hogy a fejekbe az lett elültetve, hogy az nfl minden tekintetben klasszisokkal az ncaa felett áll (csak ma olyat is olvastam, hogy itt 100x jobbak a védelmek, na persze), de ennél kevésbé elvakultan kellene talán szemlélni a dolgokat (mondjuk aki csak az egyik oldalt ismeri, attól ez nehezen várható el)baggio
Tudom, hogy te baromira jól ismered az NCAA-t minden vonzatával együtt, ezért kértem indokot, mert a blődség nem magyarázat. Az OC poszt csak Nexion véleménye volt, és miért ne lehetne igaza? Minden út az NFL-be vezet, csak van aki bevallja, van aki nem. Mert bizony van az a pénz. És ha a HC poszthoz az OC vezet? Hogy ne 4 millája legyen hanem 8? De mindegy is, mert Griffinék HC-nak akarják benyomni, de ez is csak pletyka, és pletykaszinten akár OC is lehet. Az érintett viszont nem is tud róla, hivatalosan biztosan nem, tehát akár igaz is lehet. Vagy nem. Amúgy az az érzésem te is elvakult vagy, annyira biztos mint itt egynéhány NFL rajongó, csak a másik irányba.. 😊 És ilyet kijelenteni, hogy melyik hol áll, nem nagyon lehet, maximum akkor ha játszanának is egymás ellen.
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Valami olyasmit csiripelnek a madárkák, hogy a Griffin family nagyon szeretné Washingtonba hozni Art Briles-t Shanny helyére. Örülnénk neki?apeszos
Nemtom, de sztem Mike maradni fog. Mondjuk ha esetleg OC-nak jönne, az más tészta...nexion218
Aminek -1% az esélye, blődségeket ne írjunk már... A texasi hc posztot is előbb vállalná el, mint a washingtoniét, rg3 ide vagy odabaggio
Ezt azért megindokolhatnád, mitől blődség.apeszos
Ha valaki elhiszi azt, hogy egy jól kereső (~ 4 millió dollár), bcs csapatnál dolgozó, mindenki által marasztalt, szerződéshosszabbítását nemrég aláíró főedző elhagyná állását egy nfl csapat OC posztjáért, akkor nincs miről beszélnünk. Pláne hogy Briles világ életében Texasban élt és dolgozott

Értem én, hogy a fejekbe az lett elültetve, hogy az nfl minden tekintetben klasszisokkal az ncaa felett áll (csak ma olyat is olvastam, hogy itt 100x jobbak a védelmek, na persze), de ennél kevésbé elvakultan kellene talán szemlélni a dolgokat (mondjuk aki csak az egyik oldalt ismeri, attól ez nehezen várható el)baggio
Öhhmm... Itt senki nem hitt el semmit, nemtom feltűnt-e... A következők hangzottak el:

- "a Griffin family nagyon szeretné"
- "nemtom (hogy örülnénk-e neki)"
- "HA ESETLEG OC-nak jönne..." (...=akkor engem érdekelne a dolog)

apesz: ez a lábtartás dolog viszont tuti BLŐDSÉG (XD), szezon elején külön elemezték, hogy a tavalyi szűk dobóterpesze szépen átalakult a hagyományosként elfogadott széles kitámasztássá. A többit tényleg nem tudom, hajlok Shanahan-nel egyet érteni abban, hogy ezeknek a jelentős része "noise".

Egy cikk a "noise"-ról:

 www.washingtonpost.com/lifestyle/style/anonymous-sources-are-increasing-in-news-stories-along-with-rather-curious-explanations/2013/12/15/5049a11e-61ec-11e3-94ad-004fefa61ee6_story.html

Illetve kettő:

 www.washingtonpost.com/blogs/dc-sports-bog/wp/2013/12/17/anonymous-sources-on-the-redskins/

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
Valami olyasmit csiripelnek a madárkák, hogy a Griffin family nagyon szeretné Washingtonba hozni Art Briles-t Shanny helyére. Örülnénk neki?apeszos
Nemtom, de sztem Mike maradni fog. Mondjuk ha esetleg OC-nak jönne, az más tészta...nexion218
Aminek -1% az esélye, blődségeket ne írjunk már... A texasi hc posztot is előbb vállalná el, mint a washingtoniét, rg3 ide vagy odabaggio
Ezt azért megindokolhatnád, mitől blődség.apeszos
Ha valaki elhiszi azt, hogy egy jól kereső (~ 4 millió dollár), bcs csapatnál dolgozó, mindenki által marasztalt, szerződéshosszabbítását nemrég aláíró főedző elhagyná állását egy nfl csapat OC posztjáért, akkor nincs miről beszélnünk. Pláne hogy Briles világ életében Texasban élt és dolgozott

Értem én, hogy a fejekbe az lett elültetve, hogy az nfl minden tekintetben klasszisokkal az ncaa felett áll (csak ma olyat is olvastam, hogy itt 100x jobbak a védelmek, na persze), de ennél kevésbé elvakultan kellene talán szemlélni a dolgokat (mondjuk aki csak az egyik oldalt ismeri, attól ez nehezen várható el)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valami olyasmit csiripelnek a madárkák, hogy a Griffin family nagyon szeretné Washingtonba hozni Art Briles-t Shanny helyére. Örülnénk neki?apeszos
Nemtom, de sztem Mike maradni fog. Mondjuk ha esetleg OC-nak jönne, az más tészta...nexion218
Aminek -1% az esélye, blődségeket ne írjunk már... A texasi hc posztot is előbb vállalná el, mint a washingtoniét, rg3 ide vagy odabaggio
Ezt azért megindokolhatnád, mitől blődség.
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
Valami olyasmit csiripelnek a madárkák, hogy a Griffin family nagyon szeretné Washingtonba hozni Art Briles-t Shanny helyére. Örülnénk neki?apeszos
Nemtom, de sztem Mike maradni fog. Mondjuk ha esetleg OC-nak jönne, az más tészta...nexion218
Aminek -1% az esélye, blődségeket ne írjunk már... A texasi hc posztot is előbb vállalná el, mint a washingtoniét, rg3 ide vagy oda


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valami olyasmit csiripelnek a madárkák, hogy a Griffin family nagyon szeretné Washingtonba hozni Art Briles-t Shanny helyére. Örülnénk neki?apeszos
Nemtom, de sztem Mike maradni fog. Mondjuk ha esetleg OC-nak jönne, az más tészta...nexion218
Az eléggé kellemetlenül érintene engem, mert akkor nem nézhetnék jövőre 'skins meccset. Mindenképpen változás lesz, hogy milyen azt majd $nyder papa eldönti. De így ahogy van nem fog menni tovább, ezt minden érintett tudja. Az elmúlt pár napban kicsit beleástam magam a "szakirodalomba", már amennyire tőlem telik. Szóval: Griffin és Shanahan között eléggé elmérgesedett a helyzet, olyannyira, hogy alig beszélnek egymással. Ugyanígy Kyle-al is, hiába nyilatkozták azt, hogy megbeszélték a dolgot. Odáig jutottak Griffinnel, hogy állítólag nem volt hajlandó azt csinálni amit LaFleur mondott neki, mikor ki akarta javítani a lábtartását dobás közben. Ezt azért nehezen tudom elképzelni azok után, hogy RG III milyen munkamániás, de legyen. Aztán kiderült, hogy Griffin Danny boy szívszerelme, és ez nem tetszik a Shanahan & Co.-nak. Kavarodik a katyvasz. Az öltözői hangulatjelentések (pletykák) szerint, lassan jobban hallgatnak Griffinre a játékosok mint Shannyre, ami valljuk meg kissé nevetséges lenne, mivel egy másodéves játékosról van szó. Ráadásul a defense is, Fletcher szerint megvan az új vezér. Amit kétlek, hiszen nem lehet ott velük a pályán. Shanahan már tavaly el akart menni (mimóza effektus), gondolom váratlanul érte a relatíve sikeres év, és úgy döntött így kapna máshol állást. Most viszont szarban van, a kutyának sem kell, és tele van a szatyor, több szar nem fér bele. Volt három nagyon szar, és egy jó éve, igencsak negatív a mérleg. Sok-sok rossz döntés a vonal mellett, ami azért megmarad az emberekben (szurkolókban), ezek közül is a legrosszabbal majdnem tönkre vágta a csapat franchise irányítóját. Ha azt vesszük, hogy valakinek mennie kell, akkor az ő lesz. Snydernek a csapat csak egy játékszer, de ő sem hülye, és zsebe igencsak megérzi ezt a szarventillátort, így gondolom ő is mérlegel. Az egyik oldalon Shanahan & Co. és a szerződésükből megmaradt 13 milla, a másikon Griffin a bekerülési árával és a 4 éves szerződésével, aminek a következő évi dead cap-je akkora mint a Shanny family fizuja. Nem beszélve az okozott járulékos veszteségekről. (Bérlet és jegyeladás, reklámok elmaradása, mezeladás stb...) Igencsak sokat mond Bruce Allen hallgatása. Egyesek szerint gőzerővel dolgozik az új HC kilétén. Csakhogy itt az nem elég. Szinte a teljes stáb cseréjére szükség van a HC kilététől függetlenül.
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Valami olyasmit csiripelnek a madárkák, hogy a Griffin family nagyon szeretné Washingtonba hozni Art Briles-t Shanny helyére. Örülnénk neki?apeszos
Nemtom, de sztem Mike maradni fog. Mondjuk ha esetleg OC-nak jönne, az más tészta...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom ti követitek ezt a sorozatot, én kicsit beszartam ezen a kiadáson:

 www.hogshaven.com/2013/12/16/5215516/recap-redskins-27-26-loss-to-the-falcons-via-arrested-developmentgyeek
Hogy nem vettem észre ezt eddig? Ez kurva jó!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valami olyasmit csiripelnek a madárkák, hogy a Griffin family nagyon szeretné Washingtonba hozni Art Briles-t Shanny helyére. Örülnénk neki?
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Nem tudom ti követitek ezt a sorozatot, én kicsit beszartam ezen a kiadáson:

 www.hogshaven.com/2013/12/16/5215516/recap-redskins-27-26-loss-to-the-falcons-via-arrested-development

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mindent kétszer mondok kétszer mondok? 😊
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amúgy azzal nekem sem volt bajom, két okból sem:
  • Cousins megérdemelte volna, az a drive nagyon jó volt, szép befejezés lett volna. Arról nem is beszélve, hogy Shanny papa egekbe emelte volna a szöszit (no meg a döntését is 😀)
  • Tök mindegy volt már kikapunk, vagy nyerünk, csak vége legyen már. Cirkusz volt az egész meccs, két töketlen balfasz csapat kínlódása az idény vége felé.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Sapka, ez válasz lehet az eredménykövetőben feltett kérdésemre?

    Well, they’ve got $32 million in cap room, so if they can make some of the right choices there, they’ve got a lot of places they need to upgrade,” Cerrato said. “They need to get a new special teams coach, No. 1, probably a new D-coordinator No. 2. And then they need to upgrade the talent. And if they can make some good choices with that $32 million in cap space, they can come back quicker without the draft picks. Because if you don’t have the picks, you’ve got to go get the players from somewhere. So go get some of the guys in free agency, is what they’re going to have to do. And then the draft picks that they do have, they’re going to be top picks in the second, third, fourth, fifth, sixth rounds. They’ve got to make those picks count, and then you’ve just got to start next year. You’ve got to band-aid it until you get through, and you can continue to add depth and young players.
  • több mint 12 éve
    Black_Adder Denver Broncos 9 479
    A mi esetünkben teljesen érthető és védhető döntés volt. A 2. félidőre teljesen elfogytunk, hatalmas előnyt adtunk le, és egyetlen pontszerző driveunk volt, amit ráadásul egy óriás bírói tévedés tartott életben (egy sima fumble-t Hochuli incomplete passznak ítélt, és lefújta a játékot, visszanézéskor megadták fumblenek, de nálunk maradt a labda, mert lefújták, pedig simán Bolts TD lett volna belőle), ezek után a hosszabbításban nem sok esélyünk lett volna. A régi szabályok szerint meg eleve a coin toss majdhogynem eldöntötte a meccset OT-ben, főleg egy olyan pontgazdag meccsen. Btw, a Bolts hogy kapott most ki a Skins ellen? úgyhogy az egy yardosról nem próbálták meg 4-re bevinni, hanem FG-lal egyenlítettek. McCoy kvázi extra pontot rúgott 2 pontos helyett, az OT-ben meg égtek, és most emiatt nem jutnak PO-ba...A mi esetünkben teljesen érthető és védhető döntés volt. A 2. félidőre teljesen elfogytunk, hatalmas előnyt adtunk le, és egyetlen pontszerző driveunk volt, amit ráadásul egy óriás bírói tévedés tartott életben (egy sima fumble-t Hochuli incomplete passznak ítélt, és lefújta a játékot, visszanézéskor megadták fumblenek, de nálunk maradt a labda, mert lefújták, pedig simán Bolts TD lett volna belőle), ezek után a hosszabbításban nem sok esélyünk lett volna. A régi szabályok szerint meg eleve a coin toss majdhogynem eldöntötte a meccset OT-ben, főleg egy olyan pontgazdag meccsen. Btw, a Bolts hogy kapott most ki a Skins ellen? úgyhogy az egy yardosról nem próbálták meg 4-re bevinni, hanem FG-lal egyenlítettek. McCoy kvázi extra pontot rúgott 2 pontos helyett, az OT-ben meg égtek, és most emiatt nem jutnak PO-ba...

    Én úgy vagyok vele, inkább amiatt kapjon ki egy csapat, amivel szimpatizálok, mert kockáztatott és nem jött be, semmint hogy arra játszott, h ki ne kapjon, és a végén a túl konzervatív döntések megbosszulják magukat. Persze ha berúgják az extra pontot, aztán simán kikapnak hosszabbításban, most csak a vereség miatt lenne nevetség tárgya, így a 2point attemp miatt is, egy ilyen balul sikerült szezonban meg minden rosszul elsülő döntés olaj a tűzre...Én úgy vagyok vele, inkább amiatt kapjon ki egy csapat, amivel szimpatizálok, mert kockáztatott és nem jött be, semmint hogy arra játszott, h ki ne kapjon, és a végén a túl konzervatív döntések megbosszulják magukat. Persze ha berúgják az extra pontot, aztán simán kikapnak hosszabbításban, most csak a vereség miatt lenne nevetség tárgya, így a 2point attemp miatt is, egy ilyen balul sikerült szezonban meg minden rosszul elsülő döntés olaj a tűzre...

    Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

    Nothing is more permanent than a temporary solution

    If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

    The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
    több mint 12 éve
    slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
    teljesen érthetetlen...sapka
    pont ez történt meg pár évvel ezelőtt egy chiefs-chargers meccsen, a meccs végén egyenlíthetett volna a chiefs, de a jó öreg herm megtréfált mindenkit...hasonló sikerrel😊ehh
    Shanny is megcsinálta, még a Broncos-zal. Akkor sikerült:
     www.nfl.com/gamecenter/2008091411/2008/REG2/chargers@broncos#tab=recapBlack_Adder
    meg egyszer nekem is, igaz csak valamelyik régi Maddenben, de mindannyiunk egyik kedvence (Giants) ellen.
    egyébként tavaly szerintem nekünk is meg kellett volna próbálni, amikor a Saints-cel játszottunk, és úgy 20 másodperccel a vége előtt egyenlítettünk ki. nem tettük meg.

    Shanahan részéről szerintem jó húzás volt, a szezonotok nem lett rösszabb tőle, de legalább azt próbálta eladni a külvilágnak, hogy még nem adta fel az egész csapat a szezont (még akkor is, ha esetleg de).
    több mint 12 éve
    Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
    teljesen érthetetlen...sapka
    pont ez történt meg pár évvel ezelőtt egy chiefs-chargers meccsen, a meccs végén egyenlíthetett volna a chiefs, de a jó öreg herm megtréfált mindenkit...hasonló sikerrel😊ehh
    You play to win the game 😊

    Tepper takarodj!
    több mint 12 éve
    Black_Adder Denver Broncos 9 479
    teljesen érthetetlen...sapka
    pont ez történt meg pár évvel ezelőtt egy chiefs-chargers meccsen, a meccs végén egyenlíthetett volna a chiefs, de a jó öreg herm megtréfált mindenkit...hasonló sikerrel😊ehh
    Shanny is megcsinálta, még a Broncos-zal. Akkor sikerült:
    https://static.www.nfl.com/image/upload/v1554321393/league/nvfr7ogywskqrfaiu38m.png
    Los Angeles Chargers at Denver Broncos 2008 REG 2 - Game Center | Official Site of the National Football League
    The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

    Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

    Nothing is more permanent than a temporary solution

    If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

    The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Na ja. Amúgy most az NFC East-en van a sor? Jelenleg ez a leggyengébb csoport az NFL-ben? Reméljük nem tart sokáig...
    több mint 12 éve
    Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
    Valahol szörnyű hogy ez a ket csapat itt tart. Rengeteg szurkoló csalódott az eredmények a folytonos edző váltások az esztelen szerződések miatt. De amíg Snydernel es Jerruhnal csorog a kassza addig ugyis csak a csendes reménykedes marad.
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    scandrick interceptiont vesztett a redzoneban, amikor jordy nelson kivette a kezebol a labdat, dez td passzt ejtett, callahan 23 pontos vezetes utan 8 futojatekot hivott a 2. felidoben, beasley megtorpant a routja kozben, witten kis hijan intet ero labdat ejtett, a vedelem most is egy kalap fos volt udfa linebackerrel es 5. koros ujonccal a 2. felidoben vegig. sorolatnam meg...gyeek
    gyeek, azért ne túlozzunk. Callahan 8 futást hívott, de ebből egyet visszahívtak holding miatt, tehát lényegében csak 7 futásunk volt a második félidőben. Witten meg úgy ejtett kis híján interception-t érő labdát, hogy közben fogták a bal kezét, ami a liga 31 csapata számára first down-t érő büntetés, csak mi nem kapjuk meg ezeket soha.

    de a többit adom, a linebacker sor pl egész nevetséges, egy konvertált DE, egy ötödik körös, félig sérült újonc és egy UDFA spec teamer alkotja, a cseréjük egy másik UDFA spec teamer, meg (ha esetleg Lee IR-re kerül, és újraigazoljuk Lemont) egy vándorcigány vándormadár lehet.
    Albright nincs véletlenül csapat nélkül?slowmotion
    Hát én sok mindent sorolhatnék, de csak hármat fogok: offense, defense, special team. Ez a Falcons meccs szorosabb lett mint gondoltam, de csak azért, mert ugyanolyan balfaszok voltak mint mi. Nekünk bírózásra sincs szükségünk, megoldják a fiúk azt ügyesen, függetlenül attól, hogy kevés bíró kedvel minket az NFL-ben. Talán Snydert nem csípik, nem tudom. De idén szinte semmit nem kellett tenniük ez ügyben.

    A Shanahan & Co. is egyre szánalmasabb nyilatkozatokat tesz, már amikor nem megy el a kérdés elől válasz nélkül az illetékes egy sajtótájékoztatón. Menekülnek a patkányok a süllyedő hajóról. És nem veszik észre, hogy már elsüllyedt és ők fuldokolnak, és csak kapálóznak a hideg vízben. Kíváncsi vagyok melyik csapat nyújt nekik mentőövet... Remélem nem mi.
    több mint 12 éve
    slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
    scandrick interceptiont vesztett a redzoneban, amikor jordy nelson kivette a kezebol a labdat, dez td passzt ejtett, callahan 23 pontos vezetes utan 8 futojatekot hivott a 2. felidoben, beasley megtorpant a routja kozben, witten kis hijan intet ero labdat ejtett, a vedelem most is egy kalap fos volt udfa linebackerrel es 5. koros ujonccal a 2. felidoben vegig. sorolatnam meg...gyeek
    gyeek, azért ne túlozzunk. Callahan 8 futást hívott, de ebből egyet visszahívtak holding miatt, tehát lényegében csak 7 futásunk volt a második félidőben. Witten meg úgy ejtett kis híján interception-t érő labdát, hogy közben fogták a bal kezét, ami a liga 31 csapata számára first down-t érő büntetés, csak mi nem kapjuk meg ezeket soha.

    de a többit adom, a linebacker sor pl egész nevetséges, egy konvertált DE, egy ötödik körös, félig sérült újonc és egy UDFA spec teamer alkotja, a cseréjük egy másik UDFA spec teamer, meg (ha esetleg Lee IR-re kerül, és újraigazoljuk Lemont) egy vándorcigány vándormadár lehet.
    Albright nincs véletlenül csapat nélkül?
    több mint 12 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    Már késő...
    Kyle Shanahan decides he can't work alongside dadapeszos
    lol!

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Már késő...
    Kyle Shanahan decides he can't work alongside dad