Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
mindenki bekaphatja, hogy holnap 5kor kelek, és qrva sok fontos dolgom lesz, ami miatt szeretnék aludni
miért nem holnap van a meccs, amikorra úgy szerveztem hogy pont jó?? tölthetem le 😕sapka
Mé' nem holnap lesz? 😛apeszos
kösziköszisapka
Am honnan töltitek le, figyelembe véve, hogy a Ten Yard nem üzemel, úgy veszem észre.
Nekem van itt regem, szerintem lehet is itt regisztrálni most: www.nhltorrents.co.uk
Football, hoki, soccer, minden fenn szokott lenni, de nem olyan gyorsan, mint ahogy a Ten Yardra felkerült.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mindenki bekaphatja, hogy holnap 5kor kelek, és qrva sok fontos dolgom lesz, ami miatt szeretnék aludni
miért nem holnap van a meccs, amikorra úgy szerveztem hogy pont jó?? tölthetem le 😕sapka
Mé' nem holnap lesz? 😛apeszos
kösziköszi

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
mindenki bekaphatja, hogy holnap 5kor kelek, és qrva sok fontos dolgom lesz, ami miatt szeretnék aludni
miért nem holnap van a meccs, amikorra úgy szerveztem hogy pont jó?? tölthetem le 😕sapka
Mé' nem holnap lesz? 😛
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mindenki bekaphatja, hogy holnap 5kor kelek, és qrva sok fontos dolgom lesz, ami miatt szeretnék aludni
miért nem holnap van a meccs, amikorra úgy szerveztem hogy pont jó?? tölthetem le 😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
 www.cbssports.com/nfl/blog/pat-kirwan/23038772/with-healthy-rg3-orakpo-redskins-out-to-prove-nfc-east-title-no-fluke

Egyetértek.Zolee23
Nagyjából én is, azt az egyet kivéve, hogy OT poszton azért nem olyan acélos a cseresorunk, mint amilyennek leírja.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
 www.cbssports.com/nfl/blog/pat-kirwan/23038772/with-healthy-rg3-orakpo-redskins-out-to-prove-nfc-east-title-no-fluke

Egyetértek.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Alig várom az éjszakai meccset.
fel se merül, hogy ne élőben nézzem.
gondolom, ti is így vagytok vele.agent T
Erős a kísértés.... 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Alig várom az éjszakai meccset.
fel se merül, hogy ne élőben nézzem.
gondolom, ti is így vagytok vele.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
csak az ellenféllel szemben nem lehet csinálni, tehát ha nem "megalázás" a cél idén is láthatjuk
(szerintem is gáz döntés)kristof
Sosem az ellenféllel, hanem a közönséggel szemben csinálta. Még azt sem lehet mondani, hogy hergelte őket, mert ugyanúgy tette itthon, mint idegenben. Szóval megint csak egy nyomás gyakorlás....
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
csak az ellenféllel szemben nem lehet csinálni, tehát ha nem "megalázás" a cél idén is láthatjuk
(szerintem is gáz döntés)
több mint 11 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
Óriási fazon volt Morris, érthetetlen hogy mi volt a problémájuk.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Most lehet megint érzékelten, megkülönböztetésellenes-ellenes európai vagyok, de mi a túró bántó van a tisztelgésben vagy a Garcon féle lasztipörgetésben? Komolyan mondom az a legrosszabb az USAnkában, hogy nem tudom tiszta szívből utálni az ilyan faszságok miatt, mert onnan jön az NFL meg a Bay Area Thrash Metal... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
az a tisztelgés lehet tényleg sok volt, bár szerintem nem mások kicsúfolása végett csinálta, szóval engedhetnék
de pl. a sack táncok már sokkal durvábbak, na nem mintha azokkal bajom lenne 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
No Fun League 2.0: a Morris féle TD ünneplés betiltva

riggosrag.com/2013/08/06/morris-home-run-celebration-banned/

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez jó:
Redskins coach Mike Shanahan missed practice to attend the funeral of a close friend. Assistant head coach/running backs coach Bobby Turner ran practice. Turner has been with Shanahan for 18 years and has excelled at grooming running backs who fit the stretch zone system. But Turner is a man of few words who doesn't enjoy talking to the media. He took no questions in his post-practice press conference, instead reading a 115-word statement.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Illetve nem tudom mennyi a jelentősége, de Rambo van az első hivatalos depth chart tetején FS poszton.nexion218
nem hivatalos, éppen ezért nincs is nagy jelentősége máshol, de annak már annál inkább van, hogy rengeteget gyakorol az első csapattal és elégedettek is vele, szal simán kezdő lehet. (lesz.)
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Valamint Jordan Reed TE megsérült, egyelőre nem tudni mennyire. Illetve nem tudom mennyi a jelentősége, de Rambo van az első hivatalos depth chart tetején FS poszton.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
az még biztos nem volt, de csak közvetve érinti a csapatot, hogy eladták a Washington Postot az Amazon tulajdonosának, és úgy tűnik a football részleg meg is fog szűnni, és más néven folytatja a lap
picit sajnálom a dolgot

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nem, petikievak SEMMIKÉPP nem tud Rézbőrűként indulni, mert akkor már tényleg jogosan kampányolnának a Redskins névhasználat miatt...

suti: a black metal kép zseniális!😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Üdv!
Alakul az NFC East liga. Nagyon hiányoznak a rézbőrűek még...ezért is jöttem ide kampányolni. (naivan azt gondoltam azonnal jelentkezik innen is a kemény mag, de még vagy kivárásra játszotok vagy szimplán elkerülte e figyelmeteket 😀😀 ) Ha megjönne a kedvetek egy kis játékhoz akkor itt tudtok jelentkezni. Remélem meglesz a létszám és egy jó játék vár ránk a szezonban.
ui: Petikievak te rézbőrűként is tudsz jelentkezni. 😀Greengo
Hát ha ő lesz, akkor meg is lesz a létszám, sőt, még többen is lesznek a kelleténél.apeszos
neki egy külön ligát indítunk

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Üdv!
Alakul az NFC East liga. Nagyon hiányoznak a rézbőrűek még...ezért is jöttem ide kampányolni. (naivan azt gondoltam azonnal jelentkezik innen is a kemény mag, de még vagy kivárásra játszotok vagy szimplán elkerülte e figyelmeteket 😀😀 ) Ha megjönne a kedvetek egy kis játékhoz akkor itt tudtok jelentkezni. Remélem meglesz a létszám és egy jó játék vár ránk a szezonban.
ui: Petikievak te rézbőrűként is tudsz jelentkezni. 😀Greengo
Hát ha ő lesz, akkor meg is lesz a létszám, sőt, még többen is lesznek a kelleténél.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Üdv!
Alakul az NFC East liga. Nagyon hiányoznak a rézbőrűek még...ezért is jöttem ide kampányolni. (naivan azt gondoltam azonnal jelentkezik innen is a kemény mag, de még vagy kivárásra játszotok vagy szimplán elkerülte e figyelmeteket 😀😀 ) Ha megjönne a kedvetek egy kis játékhoz akkor itt tudtok jelentkezni. Remélem meglesz a létszám és egy jó játék vár ránk a szezonban.
ui: Petikievak te rézbőrűként is tudsz jelentkezni. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
| sapka-nap alkalmábúl, szeretettel, virág helyett | sutianap
ez nagyon kedves tőled, de esküszöm nem tudom miről van szó
lehet megint túl korán keltem, de ilyen későn nem jött át a dolog
| rákérdeznék: mivel nekem most nincs se név/szülinap, szóval ma van a nemzetközi sapka nap? | sapka
muszály vót egyet csinálnom, hiányzott a világegyetemből 😉sutianap
ezt jól tetted!
| kár hogy csak azért a nick:sapka, mert nem vagyok kellőképpen kreatív ilyen körmönfontságok kitalálásához, és ilyenkor az egyszerűségre törekszem 😊 😊 |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!