Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Voltak kesergések hogy lemaradtok a meccsről, leginkább semmiről nem maradtatok le.

Pat White játéka impresszív volt, jó lenne ha jövőhéten ő több játékidőt kapna. Philip Merlinget lehet kiemelni védő oldalon, Cousins ismét megmutatta hogy jó QB. A védekezés úgy összességében nevetséges, ezen minél előbb változtatni kell.

Tarik El-Bashir ‏@TarikCSN

Mid-foot sprain for Thomas and a separated shoulder for Kimbrough. #RedskinsTalkZolee23
Kicsit túlzásba is vitte... Az elején lyukat akart lőni az elkapók mellébe. De ha így folytatja Rexy csomagolhat...
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 846 — 258. §
srácok, torrentet azért nyilvánosan ne linkeljünk pls...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
valaki látja-e valahol a meccset?sapka
Nem. Én is keresem, mert a streamek nevetségesek voltak, kicsiben meg alig láttam valamit.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
valaki látja-e valahol a meccset?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
Voltak kesergések hogy lemaradtok a meccsről, leginkább semmiről nem maradtatok le.

Pat White játéka impresszív volt, jó lenne ha jövőhéten ő több játékidőt kapna. Philip Merlinget lehet kiemelni védő oldalon, Cousins ismét megmutatta hogy jó QB. A védekezés úgy összességében nevetséges, ezen minél előbb változtatni kell.

Tarik El-Bashir ‏@TarikCSN

Mid-foot sprain for Thomas and a separated shoulder for Kimbrough. #RedskinsTalk

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
mindenki bekaphatja, hogy holnap 5kor kelek, és qrva sok fontos dolgom lesz, ami miatt szeretnék aludni
miért nem holnap van a meccs, amikorra úgy szerveztem hogy pont jó?? tölthetem le 😕sapka
Mé' nem holnap lesz? 😛apeszos
kösziköszisapka
Am honnan töltitek le, figyelembe véve, hogy a Ten Yard nem üzemel, úgy veszem észre.
Nekem van itt regem, szerintem lehet is itt regisztrálni most: www.nhltorrents.co.uk
Football, hoki, soccer, minden fenn szokott lenni, de nem olyan gyorsan, mint ahogy a Ten Yardra felkerült.agent T
Khhmm... A "nem üzemel" az mit takarna? Mert én most teljesen sikeresen beléptem és pár napja sikeresen lehúztam egy meccset (hogy pendriveról menőzzek az új TV-n 😊 )....nexion218
azt takarja, hogy nem üzemelt, mikor néztem kb egy hete még 😊
ok még három óra és első PS
na és innentől eldugulok 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Drogosokról jut eszembe... Az vajon érvényes TD ünneplés, hogy mondjuk odahajolnak a goal line fölé és szippantanak egy csíkot? 😀nexion218
persze, gondold el az arizonai pályát hányszor kell edzésen is újrafesteni 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Drogosokról jut eszembe... Az vajon érvényes TD ünneplés, hogy mondjuk odahajolnak a goal line fölé és szippantanak egy csíkot? 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ahá, akkor értenek mindent. Szóva nagyon kiváncsi vagyok idén mi lesz a muzsikasutianap
erre nem kell kíváncsinak lenni
ugyanaz lesz mint tavaly, ez teljesen biztos
sőt az elején elég nehezen fogunk indulni a körülmények ismeretében
és a secondaryra leszek kíváncsi, ott van Rambó3, meg a jó ég tudja milyen drogos jöttment, élmény lesz 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ahá, akkor értenek mindent. Szóva nagyon kiváncsi vagyok idén mi lesz a muzsikasutianap
Én is... 😊 Leginkább a dzsungelharcosra, és Amersonra leszek kíváncsi. No meg mennyit fejlődött Cousins, hogy a rosszra is gondoljak... 😛
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
ahá, akkor értenek mindent. Szóva nagyon kiváncsi vagyok idén mi lesz a muzsika


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na várjál, nem voltam egyértelmű:

"Én nem akarnék Ngata alá kerülni, ez tuti, ő (azaz RGIII) viszont ebből (azaz részben abból, hogy Ngata alá kerül) vett házat. Én sem akarom, hogy újra megsérüljön, de ezzel jár a foglalkozása, ha gyökér módon végzi a munkáját az egészsége látja kárát(mármint ha RGIII végzi gyökér módon a munkáját és nem óvja meg magát a hasonló helyzetektől)."

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ngatya nemgyökér, nemköcsög, nem azér kap pénz hogy sérülést okozzon, védő, egy kemény védő, meg kell csinálnia a stoppot, csak sokkal nagyobb a kockázat kimozogva a zsebből sebességből ütközni, főleg úgy, hogy kapkodósabb a védelem, hiszen az opsön nyereséghajhász. Az ok vonzza az okozatot, nagyobb nyereség érdekében, nagyobb kockázatot vállal, a kérdés, hogy hosszútávon meg éri- e, ott van Pat ű tuggya.sutianap
Azt az esetet szvsz a véletlen számlájára kellene írni inkább, minthogy szándékos lett volna. Griffin felemelt lábának ütközött neki, ha másképp megy le a földre, elmegy felette...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Ngatya nemgyökér, nemköcsög, nem azér kap pénz hogy sérülést okozzon, védő, egy kemény védő, meg kell csinálnia a stoppot, csak sokkal nagyobb a kockázat kimozogva a zsebből sebességből ütközni, főleg úgy, hogy kapkodósabb a védelem, hiszen az opsön nyereséghajhász. Az ok vonzza az okozatot, nagyobb nyereség érdekében, nagyobb kockázatot vállal, a kérdés, hogy hosszútávon meg éri- e, ott van Pat ű tuggya.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
gyú, akkor fogalmazzuk mégeccer meg, az a lepény a gáton, aki éles szituban mégeccer az választja, hogy Ngatya őszentsége elkarmolhatja, akarod, igen, biztos akarod, nem, ha akarod vagy nem akarod ott zakatol a fejedben, ezen védelmeknek a nyomás a lényege, pzichésen, nem akarsz velük kontaktálni, egyszer lehetsz ügyes, kétzer is, az már két pléj, neki csak eccer kell elkapni, naugye.sutianap
Igen, ezt írtam alább pár hsz-el. Időben le kell menni, kevesebbet kockáztatni. Az volt a baj, hogy a legény kurvára meg akarta mutatni, pedig nem kellett volna. De Washingtonban istenítik, ennek meg kellett felelni. Remélem Shanny beleveri a fejébe a hogyant. Szerintem rezzenéstelenül megáll a zsebben, ha kell, ha ott ütik el az semmivel sem jobb.
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
gyú, akkor fogalmazzuk mégeccer meg, az a lepény a gáton, aki éles szituban mégeccer az választja, hogy Ngatya őszentsége elkarmolhatja, akarod, igen, biztos akarod, nem, ha akarod vagy nem akarod ott zakatol a fejedben, ezen védelmeknek a nyomás a lényege, pzichésen, nem akarsz velük kontaktálni, egyszer lehetsz ügyes, kétzer is, az már két pléj, neki csak eccer kell elkapni, naugye.sutianap
De ezzel már megint visszatérünk oda, hogy az a legbiztosabb, ha nem játszik vki az NFL-ben. Mert ugyebár a zsebbe gyökerezett Brady-nek meg Rivers-nek meg Grossman-nak meg mittoménmégkinek is volt ACL és/vagy egyéb térdszalag szakadása. És ha a falnak olyan napja van, egy 7step drop közepén is kivasalják. Én nem akarnék Ngata alá kerülni, ez tuti, ő viszont ebből vett házat. Én sem akarom, hogy újra megsérüljön, de ezzel jár a foglalkozása, ha gyökér módon végzi a munkáját az egészsége látja kárát.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
gyú, akkor fogalmazzuk mégeccer meg, az a lepény a gáton, aki éles szituban mégeccer az választja, hogy Ngatya őszentsége elkarmolhatja, akarod, igen, biztos akarod, nem, ha akarod vagy nem akarod ott zakatol a fejedben, ezen védelmeknek a nyomás a lényege, pzichésen, nem akarsz velük kontaktálni, egyszer lehetsz ügyes, kétzer is, az már két pléj, neki csak eccer kell elkapni, naugye.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ahhüm. Bőven elégedett vagyok, ha az East-ből továbbmegyünk, onnan meg lutri az egész. Azt szeretném látni, hogy nem "one hit wonder" volt a csapat, hanem tényleges játékerőt képviselünk. Felőlem egyébként csúnyán is nyerhetünk. 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
egy világszámmal sok mindent lehet, de volt fél évük, azt is tuggyák merre néz, mit csinál, az opsönt ha megfogják los- on, kábe kivéreztetés, a kérdés, van e annyi target ami elfoglakoztatja a covert? Első szezonba könnyű parádézni, másodikba visszajön a medicinlabda, igen baba eza corner huva megy?sutianap
Na ez az amit nem fognak tudni. Griffin és Morris ezt tökélyre fejlesztette, ezt egy év alatt nemigen fejtik meg. Majd jövőre. Amúgy épp elég a sok kicsi rövid passz, erre elég jó Moss, Garcon, Davis?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azon az egyetemen, ahol egy teljes évet kihagyott? 😛 Jól tudjuk, hogy az NFL más. Most már azt is tudjuk, hogy ezek a srácok meg fogják állni a helyüket (ha egyben maradnak), mindegyiknek van annyi esze, hogy tanuljon. Jól mondja Sapka, elég lenne idénre egy KÖZEL olyan eredmény mint tavaly.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
egy világszámmal sok mindent lehet, de volt fél évük, azt is tuggyák merre néz, mit csinál, az opsönt ha megfogják los- on, kábe kivéreztetés, a kérdés, van e annyi target ami elfoglakoztatja a covert? Első szezonba könnyű parádézni, másodikba visszajön a medicinlabda, igen baba eza corner huva megy?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az option-ben kell egyáltalán mást olvasnia? 😊 nexion218
pont ez az, hogy nem igazán kell mást, mert a playhívás, és a fal munkája elintézi a többit, szóval nem igazán tudjuk ez hogy megy neki valójában (kéne rutin)
ez már károgásnak minősül, de az egyetemen ebben nem volt jó

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hát nézd, a playoldali rusht mindenképp (az option-ben kell egyáltalán mást olvasnia? 😊 ), elnézve milyen kétségbeesetten keresték néha szegény LB-k a kupac közepén a lasztit, miközben vhol a hátuk mögött volt vki másnál. Persze van még mit tanulnia, sok üres elkapó volt a visszajátszásokon, amit nem vett észre, de ez a része asszem tanulható és nem is ostobenkó a srác, szóval nem reménytelen a helyzet! 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
hajjaj, visszakérdezek 😛 😛
és Griffin jól olvassa az nfl védelmeket?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Amúgy az option-ben sokkal több lehetőség van mint a wildcat-ben. Szerintem.apeszos
Ugyanezt akartam írni! Én személy szerint anno nem is értettem, mi a frász volt a durranás a wildcat-ben. Volt egy spéci felállás, amihez teljesen más emberek jöttek a pályára és mindenki tudta, hogy jön a wildcat, figyeljünk oda. Meg is lepett volna, hogy nem fejtik meg egy szezon alatt. Ehhez képest az option-t személyzeti csere nélkül bele lehet gyógyítani a playbook-ba, akármilyen formációból (nyilván ahol van egy back, akinek a belébe lehet tuszkolni a tojást) tudod futtatni és fogalma sincs senkinek, hogy option lesz, playfake, sima dropback és passz vagy futás. De ha még meg is neszelik, hogy option, nem tudnak vele mit csinálni, mert ha a QB jól olvassa a D mozgását, pont az ellenkezőt fogja meglépni, mint amit a védelem játszani akar. Ezt pedig nem tudod megfejtni, kasszikus csiki-csuki szitu. (Mondom ezt én, mint korszakos NFL defense stratéga 😀 )

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson