Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nekem amúgy sem volt túl világos, hogy minek jött Henderson....nexion218
találtam valami hírmorzsát
Coach Mike Shanahan said the team released veteran receiver Devery Henderson to give him a chance to sign with another team. He had no shot at making the final roster, which was apparent even before he had to miss a week to attend a funeral. Henderson did not look fast and Shanahan said he did not report to camp in shape. “Not in the type of football shape that I thought I could actually practice him full-speed without getting him hurt,” Shanahan said.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ismétlésképpen újranéztem a tavalyi Georga-Alabamát, bár tudom mi történt, de érdemes megnézni többször is 😀
 www.youtube.com/watch?v=3VJg2zJoYxE
mindenesetre jobban szemügyre vettem Rambot, és ezen a meccsen sem volt semmi köze a szereléshez, azt nem tudtam eldönteni, hogy azért mert lusta(=nincs ott fejben, elszívta a vonalat 😛) vagy azért mert technikailag nincsenek meg ezek a mozdulatsorok/nincsenek eléggé begyakorolva, de nagyon szembetűnően pl. a full sebességből rohanó Lacyt testen-testtel próbálta földrevinni, nyilván nem sikerült; +6 yardot hagyott ezzel, mire rájött hogy a lábát támadja stb.; coverben egész jó volt, bár a Bama keveset passzol, de jó a zónában, jó szögeket választ, de utána eléggé elfogy a tudomány, kb. nagyon ügyes helykitöltő safety, de nehogy arra menjen a labda...
jó kis depth lenne, de nálunk ugye kezdeni fog, ez kicsit szomorú

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nekem amúgy sem volt túl világos, hogy minek jött Henderson....

Amúgy mcnabb csak szerepelni akart, vagy tényleg ilyen gyökér?

www.nfl.com/news/story/0ap1000000229787/article/donovan-mcnabb-rgiii-brainwashed-by-redskins

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Devery Henderson el lett küldve

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
találós, ű baráttyae Thomasnak?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
-1 safety, mondjuk nem baj 😀, mert neki kell legalább 1 évet tanulnisapka
Na ja, csak így "mental reps" lesz a tanulás sorsa, az meg nem a leghatékonyabb. Egy ha minden igaz, ugyanaz a "Lisfranc szakadás/sérülés", mint ami Brandon Jenkins-nek volt.nexion218
ugyanaz biztosan nem 😛 😛sapka
Látom csillagszórót reggeliztél, úgy sziporkázol....😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
-1 safety, mondjuk nem baj 😀, mert neki kell legalább 1 évet tanulnisapka
Na ja, csak így "mental reps" lesz a tanulás sorsa, az meg nem a leghatékonyabb. Egy ha minden igaz, ugyanaz a "Lisfranc szakadás/sérülés", mint ami Brandon Jenkins-nek volt.nexion218
ugyanaz biztosan nem 😛 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
-1 safety, mondjuk nem baj 😀, mert neki kell legalább 1 évet tanulnisapka
Na ja, csak így "mental reps" lesz a tanulás sorsa, az meg nem a leghatékonyabb. Egy ha minden igaz, ugyanaz a "Lisfranc szakadás/sérülés", mint ami Brandon Jenkins-nek volt.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
-1 safety, mondjuk nem baj 😀, mert neki kell legalább 1 évet tanulni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Apa kezdődik... Még akkor majd az jön, hogy Vödör edzésen nekiütközik a levegőnek és mondjuk elszakadnak a térdszalagjai vagy nyílt lábszártörése lesz, aztán pedi már jöhet is a jó öreg Doughty... Szerintem amúgy ezeket ő intézi. Kíváncsi leszek, hogy ha egyszer elkerül a csapattól, akkror hogy fog alakulni a safety-k egészsége. 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
meh, csak most látom, Phillip Thomas lábsérülése annyira súlyos, hogy ki kell hagynia az évet 😕 szar volt a Titans ellen, de hát akkor is 😕
több mint 11 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
Kedd 02:00 és szombat 22:30.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mielőtt megint beleszaladok valamibe...
jövő hét kedd-szerda hajnal és vasárnap lesz a nyerő?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
"How can you come back if you were never gone?"


I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 11 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
Ebből elég kemény afro lesz majd, aztán egy hi top fade.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
RGIII új sérója:

Menőbb mint az eddigi Maugli-dizájn 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
szélső LB-knél, végre volt Orakpo, de mindenkit elhalványított Brandon Jenkins, hatalmas húzás volt, nagyon sok snapet kapott, és remek volt rushban és kizárásban is, végre van depth!
sapka
Egyik kedvenc pickem volt a 3 napon.
Nem tudom melyik, már visszavonult GM-től olvastam nemrég, hogy a "sérülésekkel nem foglalkozik, azok arra valók, hogy begyógyuljanak".
Milyen igaza volt. Húztatok egy első körös OLB-t az 5. körben. Tisztára, mint Bruce Cartert a Cowboys a 2. körben, csak Jenkins-nél úgy látszik redshirted évre sincs szükség...


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát persze hogy nem értek egyet több dologban sem... 😛apeszos
no hát ne kéresd magad, nem vagy te tehén 😛😛sapka
Most kénytelen vagyok.. 😛 A vihar miatt nincs gépem, mobilról meg nincs kedvem pötyögni... Majd holnap.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hát persze hogy nem értek egyet több dologban sem... 😛apeszos
no hát ne kéresd magad, nem vagy te tehén 😛😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
#34 bizonyos Mouton volt, aki talán pont a Titanstól jött.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát persze hogy nem értek egyet több dologban sem... 😛
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
csak szegény Robinsonnak meg kéne tanulni a szép route-okat összehozni a szép elkapásokkal... Pedig a sebessége nagyon tetszik, sajnálnám, ha repüle, de olyanok az elkapásai, mint anno Carlos Rogersnek a számok közé vágott és aztán lepattanó majdnem INT-jei.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
amire nem jöttem rá; ki volt a 34-es corner?sapka
ez elvileg Tanard Jackson száma, de ő még el van tiltva %/kristof
hivatalos rosterösszeírásban sem volt ilyen számú játékos
és cornert játszott a 2.-3. csapatban + spec team

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
amire nem jöttem rá; ki volt a 34-es corner?sapka
ez elvileg Tanard Jackson száma, de ő még el van tiltva %/
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
irogatok véleményfélét a látottak alapján, közben volt alkalmam másodszor is megnézni
egész izgalmas meccs volt, sok dolog tetszett, ami viszont nem hogy sok játékos nem is votl a pályán 😕😕, főleg akikre kíváncsi lettem volna 😕
QB-k közül, Cousins az elején szép rövid passzokkal darabokra szakította a zónázó Titans Lb-sort, ami illett is, jól mozgott, jól játszott, erős a gyanúm hogy már most Locker előtt jár 😊
Grossman a szörnyűségesen kezdő második fal mögött játszott, de szépen megoldotta a feladatot, nagyon rutinos volt, offseasonban nem meglepően mindig jó 😀
Pat White egyáltalán nem tetszett Qb-ként, a passzolás és pocket mozgásban pocsék, szerencséje, hogy még mindig elég gyors, ahhoz hogy ne legyen teljesen kuka, Qb-ként nem lehet vele számolni, és úgy biztosan nem lesz neki roster spot sem, talán ha marad a Wr sorban egy hely, és option fegyverként feljöhet egyszer-egyszer, de ő ennyit tud, ami nfl szinten nagyon kevés
-
futók:
az újoncok nem is voltak pályán 😕😕 (Morris sem), Helu végre egészséges! nagyon odatette magát, nagyon bizakodó vagyok így, Royster és Keiland W.-nek voltak momentumai egy pár yard erejéig, de ha a rookiek elkapják a fonalat nem lesz maradásuk, ha elkapják...
TE:
Jordan Reed egyáltalán nem volt 😕😕, Paulsen végre megtanult elkapni, a blokkjai jók, és véégre rendesen használja a kezeit, nagyon jó második TE lesz idén, Niles Paul továbbra sem tud blokkolni, ST player lehet..., Davis egészségesnek tűnt, bár egy kicsit visszafogott volt
WR:
Nick Williams és Briscoe teljesen fogalmatlan volt, false startok, koncentrációs problémák, rossz routeok, dropok, jó nagyot kell hajrázniuk a rosterért..., viszont Lance Lewis nagyon tetszett votl két nagyon szép visszafújt TD-je, úgy tűnik végre találtunk valakit
Skye Dawson egész üdítő volt returnerként, de nem hiszem hogy marad, Hendersonra Garconra és Reevesre nem emlékszem, hogy ott lettek volna
Robinson nagyon üde színfolt volt, szép pontos routeokat csinált, úgy tűnik van benne még lehetőség; Stallworth összevissza futkározott, Grossman majdnem kétszer is intet dobott róla, teljesen fogalmatlan volt az öreg; legnagyobb meglepetés nekem Hankerson játéka, úgy tűnik megérett mint a meggy 😊, meglátjuk élesben mi lesz ebből
--
támadófal:
a first unitot nehéz belőni, mert a Titans nem erőltette pl. a passrusht amivel voltak tavaly gondok, szóval a második egység a következőképpen nézett ki:
Compton-LeRibeus-Matthews-Gettis-Pashos
ebből LeRibeus és Pashos teljesen súlytalan volt mindkét irányba, Compton csinált szép dolgokat runblockban, illetve Gettis passblockban simán megtartotta az aktuális DT-t, ami fantasztikus dolog, végigjátszottak, féltávnál jött be Compton helyett Nixon, és Pat White kapta a vakoldalára Truebloodot, aki a harmadik unitokban snapenkétn átlagosan két embert rakott arrébb ami szép, de azt hittem, hogy Polumbust fogja megszorongatni...
volt a második sornak egy nehéz periódusa a Titans kezdők ellen, de utána belerázódtak (egész sokat volt fenn a Titans kezdősor, hozzánk képest)
--
Dline:
alig-alig volt sztenderd 3-4es play, de a kezdők egész jók voltak
(kivéve azt a 3-4 runplayt, amikor teljesen félre voltak tolva/playhívás volt katasztrófa, illetve az a Roos-Levitre páros elég komoly volt!!), cserék közül Golston lepett meg, szerintem még életében nem volt ennyit a backfielden mint most... végre előkapott valamiféle rejtett segítséget, egész bizakodó vagyok vele a meccs alapján; Neild is szépen mozgott, remélem nem lesz egyből IR ahogy szokta..., Ron Brace a harmadik egységben szószerint kapálózott nem lesz ebből roster (ezt csak a Pats szurkerek kedvéért 😛), Baker DE-ben pocsék, annyira egydimenziós egy játékos, de nincs más 😕, Merlingben nem tudom mit láttatok, amitől lenne esélye a rosterre, főleg a harmadik unit ellen
viszont a 4-3 nickel packagokban nagyon szép DLine kombinációk jöttek össze, pl Kerrigan sackjekor, Brandon Jenkins-Bowen-Kerrigan-Orakpo volt a fal, amikor Kerrigan Bowen cserélt (switch😊) a felállásnál, és hasonló nyalánkságok voltak 😊
szélső LB-knél, végre volt Orakpo, de mindenkit elhalványított Brandon Jenkins, hatalmas húzás volt, nagyon sok snapet kapott, és remek volt rushban és kizárásban is, végre van depth! Jacksont nem láttam 😕
--
ILB-k
Már azon is meglepődtem Fletcher aktív volt, de Rileyval elég szar napot fogtak ki, Barnett nem volt 😕😕, a többiek teljesen kukák
--
secondary:
sok volt a hiányzó, de a cserék is förtelmesek voltak; Biggers, Gomes és Phillip Thomas szörnyű volt!
Rambo nem tud szerelni!, és nem láttam a coverjét, remélem az sokkal jobb, különben nagyon tragikus lesz a kezdősor (is)
Minnifield, DeAngelo, Dougthy, Wilson és Meriweather mintha nem lett volna egyáltalán a pályán.
Crawford két megmozdulását eltekintve úgy játszott és szaladgált mint egy kislány..., Pugh és Gumbs ST játékos
Amerson legalább lelkesen tacklézett, hamár pass distruptionra esélye sem volt
bár a Titans nem volt jó értékmérő, mert túl sokat futottak, ami ellen beoltották a safetyket, majd megnézzük, hogy megy a cover legközelebb 😊
amire nem jöttem rá; ki volt a 34-es corner?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!