Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
| sapka-nap alkalmábúl, szeretettel, virág helyett | sutianap
ez nagyon kedves tőled, de esküszöm nem tudom miről van szó
lehet megint túl korán keltem, de ilyen későn nem jött át a dolog
| rákérdeznék: mivel nekem most nincs se név/szülinap, szóval ma van a nemzetközi sapka nap? | sapka
muszály vót egyet csinálnom, hiányzott a világegyetemből 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
| sapka-nap alkalmábúl, szeretettel, virág helyett | sutianap
ez nagyon kedves tőled, de esküszöm nem tudom miről van szó
lehet megint túl korán keltem, de ilyen későn nem jött át a dolog
| rákérdeznék: mivel nekem most nincs se név/szülinap, szóval ma van a nemzetközi sapka nap? |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Boldog Krisztina napot! 😀

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Kedves, Roger-Roger, aki ugye a Rekettyés!
A Franchise-névhasználat kérdésben egy olyan sarokköre bukkantunk, amely számunkra hiteltelenné teszi az egész procedúrát. Amíg erre nem találtok kielégítő megoldást, addig ne tapogatózzatok nálunk.
Üdv: Dan, me rácsapok a csápjaidra

| sapka-nap alkalmábúl, szeretettel, virág helyett |


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Én már egy rendes tétmeccset néznék lassan, mert kezd a tököm is telelenni ezekkel az amcsi antihírekkel...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
nem tudom ki követi még a csapat edzéseit rajtam kívül, kis benyomás-színes 😊
sapka
Aki tudja nézni neten az NFL Network-öt, annak idén igazán érdemes követni, mert kb. training Camp live adások fele rólatok szól. 😊 RGIII marha nagy buzz-t csinált a csapat körül. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
egyre több az a bizonyos nemjutmégmindigazeszembeanevetaktikai felállás (de Mangini Jetsében láttam sokat), hogy az LB sor túltömődik a DL kárárasapka
Psycho
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nos
nem tudom ki követi még a csapat edzéseit rajtam kívül, kis benyomás-színes 😊
Brandon Jenkins nagyon-nagyon tetszetősen játszik, egyelőre nagyon acélos cserének tűnik, és semmiféle sérülés nem látszik rajta
egyre több az a bizonyos nemjutmégmindigazeszembeanevetaktikai felállás (de Mangini Jetsében láttam sokat), hogy az LB sor túltömődik a DL kárára, pl. olvastam is, de nekem is nagyon fura, hogy Orakpo és Kerrigan szokott egyoldalra kerülni, bizonyos downokban
Reed (Te) nem igazán meggyőző, TE-nek nagyon rutintalan, optiont pedig nem játszatnak vele, mint Floridában
az RB helyzet siralmas 😊, a rookiek vagy sérültek vagy keveset mutatnak, pedig ketten is jöttek, másrészt Royster is gyenge
az elkapók viszont egyre jobbak Cousinssal, mondjuk Cousins is szépen dobál (tét nélkül), vagy inkább a secondary cserék gyengék
Rambo szinte teljesen biztosan kezdő lesz FS-ben
van egy másik kicker is Forbath mellett, F. 59-ről hibázott egyet, de Potter (who?) egyet sem hibázott és elrakott egyet 62 körülről (nem emlékszem pontosan mennyi volt ), szóval úgy tűnik versenyhelyzet van

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
nfl.com szerint volt a háttérben Barnett-nek egy "undisclosed injury" is... Gondolom ez elég olcsóvá és ezáltal számunkra ideálissá tette.nexion218
ezért küldték el Buffalóból is (izé Kanadából)sapka
mer szar, a többi porhintés, Kandában nem tévednek 😉 a helyesírást néha ebasszák


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nfl.com szerint volt a háttérben Barnett-nek egy "undisclosed injury" is... Gondolom ez elég olcsóvá és ezáltal számunkra ideálissá tette.nexion218
ezért küldték el Buffalóból is (izé Kanadából)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
nfl.com szerint volt a háttérben Barnett-nek egy "undisclosed injury" is... Gondolom ez elég olcsóvá és ezáltal számunkra ideálissá tette.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt nyilatkozta Barnett, hogy elég sok megkeresést kapott, de ő nem akar többé 6-10-es csapatban játszani
(ezért jött ide)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
úgy nézem nagy szarban lehet az LB corps, mert hogy az LB needes Buffaloba le tudtak mondani róla, és nekünk meg kellett az sokat elárul
biztos van valami komolyabb gubanc Fletcherrel is és ez nem csak Robinson elvesztésének szól
mert Barnett nem projekt, talán nem annyira sérült, hogy !!!!!jövőre!!!!! beleszálljon a kezdőbe, és ő legyen a csk, ha az öreg elmegy
és így át lehet vészelni, de idén mi lesz? soványak leszünk ILB-ben nagyon is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ehh, megelőztek... 😊 De most már akkor leírom: Barnett signed. 😀 Valamint TWill is megsérült, ha jól emlékszem csuklóficam.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Barnett érkezik látogatóba, meglátjuk mennyire van szar állapotban (nagyon...)sapka
in da house:  pro32.ap.org/article/lb-barnett-agrees-1-year-deal-redskins


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hall is megsérült. Elszállt a jobb bokája. Amerson örül... 😀apeszos
Mennyire?agent T
még nem tudni, vagy nem akarják elmondani. Hall szerint csak ficam, de lehet, hogy szakadt a szalag is...

több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Hall is megsérült. Elszállt a jobb bokája. Amerson örül... 😀apeszos
Mennyire?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hall is megsérült. Elszállt a jobb bokája. Amerson örül... 😀
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
NFC East fantasy, csapatonként 5 emberrel... Gondolom ESPN-es IDP-s liga lesz, ez még kiderül. Jelentkezni itt.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Barnett érkezik látogatóba, meglátjuk mennyire van szar állapotban (nagyon...)sapka
Most miért, lehet hogy itt lesz táltos. És még meg is fiatalodik.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ez a John Keim figura, a csapat egyik ex-Postos beatwritere, átment az ESPN Insiderbe továbbra is a Redskins témában irogatni, és csináltak vele (gondolom kollégái, picit megfuttatták) egy interjút, elég cukormázas, nem érdekes, de ez tetszett
Az a csodálatos Spurrier éra, ami még a Zorn korszaknál is izgalmasabb volt 😀

- What were the five signs that Spurrier was a joke?

- Little things. When he came in, he didn't know anyone on the roster. Schottenheimer could tell you about everyone. Book-end tackles, blah, blah. With Spurrier it was, "I'm just going to see how it goes." There was no homework that went into it. I like Steve, he was a good guy. In camp, he wouldn't be paying attention to practice to all the things going on. He'd be on the side showing kickers how to bounce the ball on the ground and catch it behind your back. How he conducted himself with the draft. To a degree it's okay, but as a head coach, you need to know what's going on. Personally, I liked him. He was entertaining. Even in the preseason games, the first year, Pittsburgh blew them out in the first half, and in the second half they had this great fourth quarter and came back - I think they even won. In the postgame presser he was confused why no one wanted to ask him about winning the game. He couldn't understand what was going on. He didn't have a clue to how the NFL worked and you could see that.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Barnett érkezik látogatóba, meglátjuk mennyire van szar állapotban (nagyon...)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
RG3 az egész szezonban térdpántban tolja:  www.nationalfootballpost.com/Robert-Griffin-III-Knee-brace-is-seasonlong-gear.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
vótmá, úgy 4 napos hír

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
RG3 az egész szezonban térdpántban tolja:  www.nationalfootballpost.com/Robert-Griffin-III-Knee-brace-is-seasonlong-gear.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
Ha egész szezonban tolja, akkor felőlem cilinderben is játszhat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
RG3 az egész szezonban térdpántban tolja:  www.nationalfootballpost.com/Robert-Griffin-III-Knee-brace-is-seasonlong-gear.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...