Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Reed is Gátőr. Jenkins és Thompson az FSU-s, előtte az SMU-ról jöttek ketten (Crawford+LeRibeus)
azelőtt meg a Nebraskáról (Helu és nemjuteszembe)sapka
Gomes, Paul. De csak az ideire gondoltam.. 😛
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nemjuteszembe)sapka
KerikerGomezPaul?sutianap
Helu és Gomes és Paul
és még tévedtem is 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
nemjuteszembe)sapka
KerikerGomezPaul?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Reed is Gátőr. Jenkins és Thompson az FSU-s, előtte az SMU-ról jöttek ketten (Crawford+LeRibeus)
azelőtt meg a Nebraskáról (Helu és nemjuteszembe)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De most seminola indiánokkal vagyunk tele, a Gátőrök nem játszanak. Bár Florida-Florida...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azért ilyeneket beoffolni ebbe a komoly témába 😛😛

Hurt is Gátor volt, méghozzá igencsak rossz, és most pedig egész jó ZB G, majd bekonvertáljuk belülre ott jó lesz :p

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Xavier Nixon botrány gyenge OT szerintem.Robilluma
Szerintem is. Valamiért ismerős volt a neve, és utána néztem. Nem kellett volna...

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
UDFA-k
Josh Jarboe, WR, Arkansas State
Nekem itt mindenki kínai, szóval valaki okosabb nyilatkozzon van-e benne értelmes játékos, vagy sem 😀sapka
A legérdekesebb talán a jó fizikumú elkapó, Josh Jarboe, aki nagyon tehetséges középiskolai játékos volt állítólag, az Oklahoma recruitolta is, de pályán kívüli dolgai miatt 4 év alatt 5 sulit is megjárt 😊. Vagy fordítva, már nem emlékszem, de mindegy is.
Idén 50 elkapása volt 570 yardért az Arkansas State-ben. A Memphis ellen 6 elkapása volt 101 yardért (#3):  www.youtube.com/watch?v=usTaLHTNK_k (2:35, 3:50, 8:15-nél van elkapása, nem sok látszik, de azért az lejön, h jó alkat)
A pro day-e után eléggé felkapták, mert a méreteihez képest jó számokat hozott:

Josh Jarboe/WR; Measured 6023/198. Timed 4.49-to-4.55 in the forty, 4.20s in the short shuttle, 7.24s in the 3-cone. Broad jump was 10-feet, 4-inches and vertical jump 37.5-inches.
Xavier Nixon botrány gyenge OT szerintem.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
furán néz ki a hölgy, így hogy nincs semmi a szájábansapka
Síp?sutianap
hegedűsapka
Inkább a vonó nem?apeszos
biztos befér neki az egész 😀sapka
Még mindig a szájáról beszélünk?apeszos
Arról... is... 😀

És akkor közkívánatra egy RT is:

"The Redskins have added two offensive linemen, (...)Florida tackle Xavier Nixon"
 www.washingtonpost.com/blogs/football-insider/wp/2013/04/28/redskins-add-collection-of-undrafted-rookies/

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
furán néz ki a hölgy, így hogy nincs semmi a szájábansapka
Síp?sutianap
hegedűsapka
Inkább a vonó nem?apeszos
biztos befér neki az egész 😀sapka
Még mindig a szájáról beszélünk?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
furán néz ki a hölgy, így hogy nincs semmi a szájábansapka
Síp?sutianap
hegedűsapka
Inkább a vonó nem?apeszos
biztos befér neki az egész 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
furán néz ki a hölgy, így hogy nincs semmi a szájábansapka
Síp?sutianap
hegedűsapka
Inkább a vonó nem?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
furán néz ki a hölgy, így hogy nincs semmi a szájábansapka
Síp?sutianap
hegedű

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
furán néz ki a hölgy, így hogy nincs semmi a szájábansapka
Síp?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
furán néz ki a hölgy, így hogy nincs semmi a szájában

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Apeszos nagyon fog örülni a Stevens húzásnak, csak elírták a nevét, Tabitha egészpöttyösen 😉sutianap
😀 😀 Örülnék is neki, de belehalnék valószínű. Csak egyszer segítene rá a jóisten, csak a boncmester vakarna le róla... 😀 😛

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Apeszos nagyon fog örülni a Stevens húzásnak, csak elírták a nevét, Tabitha egészpöttyösen 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
UDFA-k
Jacoby Ashworth, OL, Houston
Ricky Barnum, G, Michigan
T'Sharvin Bell, CB, Auburn
Marvin Burdette, LB, UAB
Will Compton, LB, Nebraska
Skye Dawson, WR, TCU
Steve Greer, MLB, Virginia
Josh Jarboe, WR, Arkansas State
Jeremy Kimbrough, MLB, Appalachian State
Xavier Nixon, OT, Florida
Emmanuel Ogbuehi, H-back, Georgia State
Chip Reeves, WR, Troy
Tevita Stevens, C, Utah
Seth Thomas, CB, McNeese State
Jason Thompson, WR, New Haven
Colby Walden, CB, Jacksonville
Trey Wilborn, C, Troy
Nick Williams, WR, Connecticut

Nekem itt mindenki kínai, szóval valaki okosabb nyilatkozzon van-e benne értelmes játékos, vagy sem 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
…The three new defensive backs were some of the best interceptors in the nation over the past two years. Amerson and Thomas both led the nation in picks in 2011 and ’12, respectively, while Rambo was second to Amerson.

“We talked about turnovers since we’ve been here,” Shanahan said. “Usually a team that excels in turnovers, they win championships. If not Super Bowls, it’s getting to the playoffs. That will always be an emphasis on offense and defense. These guys have come up with a lot of turnovers, one of the reasons they were drafted where they were.”

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Na akkor összefoglalva:


ellopom a képet 😊, és a nyitó szöveget 😛
nekem nagyon tetszik a draft, összességében A- (Amínusz) -ra értékelem
a secondary kivételével nem igazán volt need, mert ha egészséges Griffin és mindenki sérült akkor is a győzelemért játszunk, fordítva meg tökmindegy.

Az offensebe érkezett egy elkapó TE, és két joystick RB;
Qb megvolt, a támadófalban azt várom a fiatalok mikor lépnek be a kezdőbe (Hurt, Compton, Gettis, LeRibeus)
Wr-ekben mindenkit megtartottunk még egy évre, tul.képpen ide sem kell játékos (bár nem lett volna rossz)
A többire meg érkezett
TE: Davisszel fene se tudja mi lesz, sérülés + ott volt az a füvezéses balhé, és mögötte nincs még egy elkapó TE, mert Paul nem volt az; most érkezett, sőt még annyi plusszal, hogy Reedben nagyon sok upside van az option tekintetében, egyetemen pl. futót is játszott, csak ismételni tudom igazi matchup killer. Túl gyors, vagy túl fizikális. Ha belejön az nfl sebességébe, nagyon jó lehet.
A két RB tul.képpen teljesen ugyanaz a karakterű játékos (~Sproles, McCluster), alacsony gyors, főként elkapó; mindketten sérülésből jönnek vissza, csak egyiküknek kell beválni, mert mindketten önmagukban egyelőre elég kockázatosak. Banksnek voltak option playei, most átadta őket.
+ azért RB-kről beszélünk, természetesen kapni fognak standard carrieket akár pistolból stb., még kiszámíthatatlanabb offense.

Defense
A védőfalba érkezett Merling, és még valaki, szóval elvileg meg van oldva a depth; valamint a passrusher részlegbe is érkezett Tapp, Jackson maradt, stb.; papíron mindenképpen erősödtünk
A secondaryba csak Biggers érkezett, ki tudja mire lesz ő elég.
draft; Egy CB, egy SS, egy FS, egy OLB a felhozatal.
Amerson egy ballhawk, aki elég atletikus, hogy a collegeban villoghasson következmények nélkül.
Az nfl-ben ezt nem igazán lehet megtenni, apeszos; nekem semmi bajom vele, ti nem szeretitek Hallt!, ugyanaz a stílusa a srácnak; azt nem teljesen értem, hol kap majd helyet, elvileg fullos a corner poszt, FS-nek pedig hajmeresztő lenne 😀.
Phillip Thomas SS egy nagyon szolíd játékos, nem mondanám, hogy most rögtön tudna kezdeni, de egy-két év múlva belejöhet a játékba.
Rambo+Jenkins pedig mint már írtam boom or bust játékosok; Rambo pályán kívül egy egysejtű, belül pedig akár a kezdhetne is. 6. kört simán megért.
Jenkins pedig kb. egy éves kihagyás után tér vissza a játékba, meglátjuk hogy sikerül; állítólag első körbe várták korábban.

értékelés: A-

szerk. még valami, safety poszton örültem volna ha bezsákoljuk a floridai Evanst, akit a Jags vitt 5/1-re?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
CooleySkins Washington Commanders Florida State Seminoles 12

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na akkor összefoglalva:



Kicsit utána nézve, teljesen jó lett a draftunk, kivéve a futókat, mer' minek kettő. Én ugyanezeket a posztokat húztam volna, kivéve a második RB-t, helyette inkább egy RT-t hoztam volna. Nagy kedvencem elment Bengáliába a cicusokhoz, remélem Shanny is őt húzta volna, ha nem pont előttünk viszik el. 😛 De aludva rá egyet, így is jó. Nem tudom Sapkának mi baja Amersonnal, én teljesen jónak tartom, el tudom képzelni a harcot majd a backupért az Amerson-Crawford-Minnifield trióban. Mivel a kezdők megvannak (Hall-Wilson-Biggers), és szerintem Biggers előrelépés C.Griffinhez képest, valamint a backup posztok csupa-csupa fiatalból állnak, nagyot lépett előre a secondary. A safetyknél keresgélve nagyon remélem, hogy mindketten megmaradnak, mert mint mondtam nemrég: Vödör vagy van vagy nincs, Gomes üveg, Tanard Jackson olyan mintha nem is lenne, és végre megszabadulhatnánk az offseason királytól Doughtytól, jövőre úgyis UFA lesz. Van anyag amiből válogatni lehet... A passrushernek külön örülök, mert Orakpo nélkül Kerrigan félkarú óriás volt, és valljuk be Rob Jackson nem az igazi... Bár én inkább belülre vártam valakit, mert Fletcher sem tart ki örökké, tavaly egyre több testrészét fájlalta már, szerintem csak azért maradt hogy beelőzze Ray Lewist, és ezek szerint Shannyék bíznak abban, hogy Keenan Robinson sérülése csak EGY véletlen volt. A DT sor teljesen jó, érintetlen, Jarvis Jenkins végighúzta sérülés nélkül, ránézve a névsorra, simán tudja akár meccs közben is váltogatni a sémákat Haslett. A támadóknál sem akart bízni semmit a véletlenre az FO, így utólag megértem a két RB-t, ami azt jelentheti, ( az offense fal érintetlenségét látva) hogy ez a Shanny féle ZBS ütni fog. A leggyengébb pontja még mindig Polumbus, aki a passzblokkot továbbra sem szereti, de a runblokkban nagyon ott van. Látszik, hogy vigyázni akarnak Griffinre, és mert Morris szinte egyedül tolta végig az idényt, kellett mögé hasonló típusú futó. Royster és Helu ezzel szerintem kuka, ha nem gyógyulnak meg teljesen, bár Royster példája mutatja, a jó formához nem elég a gyógyultság. Ami aggaszt, hogy FB nincs, Young is egyedül van, talán Keiland Williams-t átképezik majd... A WR-ek maradtak, innen csak Briscoe lóg ki. A TE jó húzás volt, ezzel Paulnak reszeltek, mert szvsz már nem elkapó és még nem TE, amolyan egyiknek sem jó típus. Jordan Reed olyan mint Davis kb. tudják majd váltogatni őket, blokkolni meg ott lesz Paulsen, aki eléggé kinőtte magát tavaly, és nem jön zavarba ha elkapni is kell. Mindent egybevetve optimistán nézek az idény elé, ami tőlem eléggé szokatlan, és lehet hogy nem jó jel... 😛 Kicsit hosszú lett, meg lehet hülyeségeket beszéltem, de most így érzem. És akkor bemutatók az érkezőkről:

David Amerson CB



Jordan Reed TE



Phillip Thomas FS



Chris Thompson RB



Brandon Jenkins OLB



Bacarri Rambo SS



Jawan Jamison RB

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
utsó pick
Jawan Jamison, RB
tul.képpen u.a. mint Thompson, magasságra súlyra
playmaker tökmag, ő is sérülésből jön vissza, egyikük be fog jönni!
és azmár elég, tökmindegy ki a 7. körös

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Baccari Rambo S
még egy füves safety 😀, nagyszerű játékos, kellett mert safety, de off the field issues a lot of
szkeptikus vagyok, jobb mint Tírann, de...sapka
Ha kicsit is észhez tér, vagy meg tudjátok nevelni, akkor baromi nagy steal! Ha nem, akkor se buktatok rajta sokat.Pizsama
pontosan ez a helyzet Jenkinssel is, ha felépül 5. körben hatalmas steal, ha nem akkor buktunk egy 5.et
2 boom or bust a végefelé
megtehetjük!
a többiek viszont nagyon szolíd játékosok (illetve majd meglátjuk milyen lesz az optionbe Thomas, szerintem állat)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Baccari Rambo S
még egy füves safety 😀, nagyszerű játékos, kellett mert safety, de off the field issues a lot of
szkeptikus vagyok, jobb mint Tírann, de...sapka
Ha kicsit is észhez tér, vagy meg tudjátok nevelni, akkor baromi nagy steal! Ha nem, akkor se buktatok rajta sokat.