Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tudom, hogy itt mindenki elküldi Shannyt a rákba, hogy fent hagyta RG III-t. De... Ilyenre ezer példa van. Ő a vezér, majd mindenki fent hagyta volna, ha vállalja a játékot. íme erre egy durvább példa: Lefty sípcsonttöréssel is vállalta, az edzője engedte, a playek között az OL-játékosok vitték Leftyt a köv. snaphez:

 www.youtube.com/watch?v=U-jzYMSiNHQSoldados
Ez ok. Igy döntött elfogadható, de akkor miért dobattak vele hosszút? Miért nem futottak? Vagy option nélkül úgy ítéltek nincs értelme? En le hoztam volna. Mások vagyunk persze, de akkor legalább ne olyan gameplannel jöjjenek ki ami megöli RG-t.Blevi
Ahogy eredménykövetőben is írtam, ez már érdekesebb téma, és ezzel egyet is értek. Olyan playeket kellett volna hívni, ami megvalósítható, ami kevésbé terheli a lábát, mert nem kell annyit futnia, mint mondjuk egy option playnél. Ebben valóban hibázott Shanny az én meglátásom szerint is.Soldados
Soldi, Te most eldöntötted, hogy ez volt a helyes döntés és hozol olyan példát, amelynek nem sok köze van a maihoz, illetve ugyan milyen terhelést kap option play-nél RGIII lába, ha nem ő fut?
Ezért a srácért a Redskins kb. négy-öt éves jövőjét adta oda. Megsérült és kiderült, hogy a tartaléka képes meccset nyerni éles, kritikus helyzetben hirtelen beszállva. Ma rásérült (már az is nagy fájdalommal járt és szinte mozgásképtelenné tette), még két play-ből összehozta a TD-t. Utána viszont egyértelműen elvesztette minden hatékonyságát: képtelen volt futni - nincs option játék, képtelen volt jól beleállni a dobásaiba - egy INT a "váratlan" hosszú bomba után, nem tudott ellépni a nyomás elől, nem tudott mozogni a zsebben - meghalt a rövid passzos játék is és halálba sack-elték.
A félidőt kihúzták előnnyel, a szünetben pont átállhattak volna a backup-ra, egy félidőnyi play kellett legyen Cousins-ra kidolgozva.


Nagyon sajnálom, nekem az egyik legszimpatikusabb figura. Félek, hogy nem AP kivételes csodaszámba menő esete lesz a menetrend, hanem a minimum egy idényt alacsonyabb szinten végigszenvedő példák sora.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A futás is visszaesett sztem a meccs végére. Vagy csak nekem tűnt így. mindenesetre összesítve 4.5ös átlag jött ki. Ami átlagos, nem fantasztikus. ÉS mondom sztem ez a meccs eleji jó átlag maradéka is lehet.
De RG3 ahogy a passzhoz, a futáshoz is kellett volna. Én ezért hoztam volna le. Mert ha nem mernek futni, nehogy szétüssék a tömegben. ÉS passzolni meg nem tud, mert egy lábon nem lehet. Akkor hozzák le. Nemcsak a sérülés miatt, hanem a győzelem miatt is. Akkor fussanak, az ment. És kész, adjon kuzin hand offot 100x, ha kell.ulpianus
Tuti visszaesett a futás, nekem is így tűnt. Igazából tök mindegy, hogy RG3 vagy Cousin, de a game plant át kellett volna alakítani, ez tuti. Ezért sokkal inkább felelős Shanny.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
A futás is visszaesett sztem a meccs végére. Vagy csak nekem tűnt így. mindenesetre összesítve 4.5ös átlag jött ki. Ami átlagos, nem fantasztikus. ÉS mondom sztem ez a meccs eleji jó átlag maradéka is lehet.
De RG3 ahogy a passzhoz, a futáshoz is kellett volna. Én ezért hoztam volna le. Mert ha nem mernek futni, nehogy szétüssék a tömegben. ÉS passzolni meg nem tud, mert egy lábon nem lehet. Akkor hozzák le. Nemcsak a sérülés miatt, hanem a győzelem miatt is. Akkor fussanak, az ment. És kész, adjon kuzin hand offot 100x, ha kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
...Soldados
teljes mértékben egyetértek.
Arról nem is beszélve hogy ha leültette volna és úgy ment volna el a meccs meg az lett volna a baj.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tudom, hogy itt mindenki elküldi Shannyt a rákba, hogy fent hagyta RG III-t. De... Ilyenre ezer példa van. Ő a vezér, majd mindenki fent hagyta volna, ha vállalja a játékot. íme erre egy durvább példa: Lefty sípcsonttöréssel is vállalta, az edzője engedte, a playek között az OL-játékosok vitték Leftyt a köv. snaphez:

 www.youtube.com/watch?v=U-jzYMSiNHQSoldados
Én ezt értem, de a második negyedtől lehetett látni, hogy nem megy semmire. Akkor sem értem meg, miért kellett erőltetni még két és fél negyeden át. Miért kellett addig erőltetni amíg teljesen (pontokban is) elvesztette a meccset.apeszos
Azért mert Shanny, és a csapattársak is tutira jobban hittek benne, hogy mégis megcsinálja egyszercsak, mint Cousinsban.Soldados
Értem. Szóval vártak a csodára. Mert az tisztán látszott, hogy dobni nem tud. Mitől lett volna a "hátha"? Erre azért kíváncsi lennék...apeszos
Ezt Shannytől kell megkérdezni. Blevi
Robi kurva jó QB, és vezér is, tele elszántsággal, mint ahogy Soldi is írta. De. A Hox rögvest levágta, hogy Rob nem fog futni, passzolni sem fog tudni (hosszút biztos nem) ergo feltöltötték a boxot, ezzel megfogták Morrist. Így kínlódott végig két és fél negyedet, amíg a D bírta. Remek QB, de felelőtlen, hiszen rookie még, ezt Shannynek tudnia kellett volna, felküldve Cousinst, áthívva a playeket, lemenedzselhette volna a meccset. Ehelyett tönkrevágta Robi lábát, és elbukta a meccset. HC hiba. És nem kicsi.
több mint 11 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
Egy álomkezdés után, drámai befejezés, még drámaibb sérüléssel. Nagyon sajnálom hogy így alakult a szezon utolsó meccse, de hála az istennek azért RGIII a saját lábán ment le a pályáról.

Nem akarok rosszindulatú lenni és gratulálok a Seahawksnak, de ezt inkább mi vesztettük el, komoly összegben fogadtam volna arra hogy egy egészséges Griffinel ezt hozzuk.

Mindenesetre nagyon jó szezon volt ez azért, sok év után megnyertük a divíziót és bejutottunk a PO-ba. Szezon előtt kis túlzással ennek a felét aláírtam volna. Van két fantasztikus játékosunk RGIII és Morris személyében, akik ha így folytatják, elképesztő karrier állhat előttük és még nagyon sok örömet, illetve győzelmet fognak nekünk okozni/szerezni.

Fiatal, szimpatikus és jó csapat ez a Redskins, nincs értelme szégyenkezni.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Azon gondolkozom vajon a magyar szurkolók jobban bosszankodnak mint az amcsik? Ott ilyen kaja, pia összejövetelek vannak, tán az eredmény másodlagos is, vagy nem mind ilyen? 😀

Most úgy szívesen a kezem közé kapnám és bucira pofoznám az öreget, miközben csak azt kérdezgetném, miért? miért? ha elájul fellocsolnám, hogy nehogy lemaradjon egy MIÉRT???-ről 😂
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tudom, hogy itt mindenki elküldi Shannyt a rákba, hogy fent hagyta RG III-t. De... Ilyenre ezer példa van. Ő a vezér, majd mindenki fent hagyta volna, ha vállalja a játékot. íme erre egy durvább példa: Lefty sípcsonttöréssel is vállalta, az edzője engedte, a playek között az OL-játékosok vitték Leftyt a köv. snaphez:

 www.youtube.com/watch?v=U-jzYMSiNHQSoldados
Én ezt értem, de a második negyedtől lehetett látni, hogy nem megy semmire. Akkor sem értem meg, miért kellett erőltetni még két és fél negyeden át. Miért kellett addig erőltetni amíg teljesen (pontokban is) elvesztette a meccset.apeszos
Azért mert Shanny, és a csapattársak is tutira jobban hittek benne, hogy mégis megcsinálja egyszercsak, mint Cousinsban.Soldados
Értem. Szóval vártak a csodára. Mert az tisztán látszott, hogy dobni nem tud. Mitől lett volna a "hátha"? Erre azért kíváncsi lennék...apeszos
Asszem több mint 10 éve nézem az NFL-t, a sportot meg több mint 20 éve. Láttam ennél már nagyobb csodát.

Elmesélek egy sztorit a mostani olimpiáról. Mindenki ekézte Joó Abigél edzőjét, én mondtam, hogy ha nem kap ki azonnal, felszökik majd az adrenalin, nem érzi majd (annyira) a fájdalmat és akkor csoda lehet. Elkezdődött a meccs, szar volt Abigél. Mindenki szidta az edzőjét, mint a bokrot, csak én mondtam, hogy várjatok, lehet ebből még vmi (nem mondtam, hogy lesz, csak azt, hogy lehet) Azt a végére kezdett belelendülni, és egyszercsak a semmiből eldobta ipponra.

RG3 képes lehet(ett) erre a csodára, csak egy momentum, egy big play, vmi kis apróság kellett volna hozzá és belelendült volna. Bent is láttam így játszani, talán még rosszabb állapotban is. És volt hogy nyert, mert ő képes rá, mert ő a vezér. És sztem ez Griffinben is megvan. Ott ég benne a becsvágy, ami miatt képes rá.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
A következőt látod, egy erőssen alulöltözött Csokiájsz betoppan a szobába, ahol az ágyon vergődik maga Michelle Wild, tehát mi lessz szegény szűzlánnyal? Percek kérdése, vagy kibír egy negyedet seckojedno meg lesz b... va vaagy scramblezni fognak?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Tudom, hogy itt mindenki elküldi Shannyt a rákba, hogy fent hagyta RG III-t. De... Ilyenre ezer példa van. Ő a vezér, majd mindenki fent hagyta volna, ha vállalja a játékot. íme erre egy durvább példa: Lefty sípcsonttöréssel is vállalta, az edzője engedte, a playek között az OL-játékosok vitték Leftyt a köv. snaphez:

 www.youtube.com/watch?v=U-jzYMSiNHQSoldados
Én ezt értem, de a második negyedtől lehetett látni, hogy nem megy semmire. Akkor sem értem meg, miért kellett erőltetni még két és fél negyeden át. Miért kellett addig erőltetni amíg teljesen (pontokban is) elvesztette a meccset.apeszos
Azért mert Shanny, és a csapattársak is tutira jobban hittek benne, hogy mégis megcsinálja egyszercsak, mint Cousinsban.Soldados
Értem. Szóval vártak a csodára. Mert az tisztán látszott, hogy dobni nem tud. Mitől lett volna a "hátha"? Erre azért kíváncsi lennék...apeszos
Ezt Shannytől kell megkérdezni.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tudom, hogy itt mindenki elküldi Shannyt a rákba, hogy fent hagyta RG III-t. De... Ilyenre ezer példa van. Ő a vezér, majd mindenki fent hagyta volna, ha vállalja a játékot. íme erre egy durvább példa: Lefty sípcsonttöréssel is vállalta, az edzője engedte, a playek között az OL-játékosok vitték Leftyt a köv. snaphez:

 www.youtube.com/watch?v=U-jzYMSiNHQSoldados
Én ezt értem, de a második negyedtől lehetett látni, hogy nem megy semmire. Akkor sem értem meg, miért kellett erőltetni még két és fél negyeden át. Miért kellett addig erőltetni amíg teljesen (pontokban is) elvesztette a meccset.apeszos
Azért mert Shanny, és a csapattársak is tutira jobban hittek benne, hogy mégis megcsinálja egyszercsak, mint Cousinsban.Soldados
Értem. Szóval vártak a csodára. Mert az tisztán látszott, hogy dobni nem tud. Mitől lett volna a "hátha"? Erre azért kíváncsi lennék...
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tudom, hogy itt mindenki elküldi Shannyt a rákba, hogy fent hagyta RG III-t. De... Ilyenre ezer példa van. Ő a vezér, majd mindenki fent hagyta volna, ha vállalja a játékot. íme erre egy durvább példa: Lefty sípcsonttöréssel is vállalta, az edzője engedte, a playek között az OL-játékosok vitték Leftyt a köv. snaphez:

 www.youtube.com/watch?v=U-jzYMSiNHQSoldados
Ez ok. Igy döntött elfogadható, de akkor miért dobattak vele hosszút? Miért nem futottak? Vagy option nélkül úgy ítéltek nincs értelme? En le hoztam volna. Mások vagyunk persze, de akkor legalább ne olyan gameplannel jöjjenek ki ami megöli RG-t.Blevi
Ahogy eredménykövetőben is írtam, ez már érdekesebb téma, és ezzel egyet is értek. Olyan playeket kellett volna hívni, ami megvalósítható, ami kevésbé terheli a lábát, mert nem kell annyit futnia, mint mondjuk egy option playnél. Ebben valóban hibázott Shanny az én meglátásom szerint is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tudom, hogy itt mindenki elküldi Shannyt a rákba, hogy fent hagyta RG III-t. De... Ilyenre ezer példa van. Ő a vezér, majd mindenki fent hagyta volna, ha vállalja a játékot. íme erre egy durvább példa: Lefty sípcsonttöréssel is vállalta, az edzője engedte, a playek között az OL-játékosok vitték Leftyt a köv. snaphez:

 www.youtube.com/watch?v=U-jzYMSiNHQSoldados
Én ezt értem, de a második negyedtől lehetett látni, hogy nem megy semmire. Akkor sem értem meg, miért kellett erőltetni még két és fél negyeden át. Miért kellett addig erőltetni amíg teljesen (pontokban is) elvesztette a meccset.apeszos
Azért mert Shanny, és a csapattársak is tutira jobban hittek benne, hogy mégis megcsinálja egyszercsak, mint Cousinsban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Tudom, hogy itt mindenki elküldi Shannyt a rákba, hogy fent hagyta RG III-t. De... Ilyenre ezer példa van. Ő a vezér, majd mindenki fent hagyta volna, ha vállalja a játékot. íme erre egy durvább példa: Lefty sípcsonttöréssel is vállalta, az edzője engedte, a playek között az OL-játékosok vitték Leftyt a köv. snaphez:

 www.youtube.com/watch?v=U-jzYMSiNHQSoldados
Ez ok. Igy döntött elfogadható, de akkor miért dobattak vele hosszút? Miért nem futottak? Vagy option nélkül úgy ítéltek nincs értelme? En le hoztam volna. Mások vagyunk persze, de akkor legalább ne olyan gameplannel jöjjenek ki ami megöli RG-t.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tudom, hogy itt mindenki elküldi Shannyt a rákba, hogy fent hagyta RG III-t. De... Ilyenre ezer példa van. Ő a vezér, majd mindenki fent hagyta volna, ha vállalja a játékot. íme erre egy durvább példa: Lefty sípcsonttöréssel is vállalta, az edzője engedte, a playek között az OL-játékosok vitték Leftyt a köv. snaphez:

 www.youtube.com/watch?v=U-jzYMSiNHQSoldados
Én ezt értem, de a második negyedtől lehetett látni, hogy nem megy semmire. Akkor sem értem meg, miért kellett erőltetni még két és fél negyeden át. Miért kellett addig erőltetni amíg teljesen (pontokban is) elvesztette a meccset.
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tudom, hogy itt mindenki elküldi Shannyt a rákba, hogy fent hagyta RG III-t. De... Ilyenre ezer példa van. Ő a vezér, majd mindenki fent hagyta volna, ha vállalja a játékot. íme erre egy durvább példa: Lefty sípcsonttöréssel is vállalta, az edzője engedte, a playek között az OL-játékosok vitték Leftyt a köv. snaphez:

 www.youtube.com/watch?v=U-jzYMSiNHQ


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezt sikerült elfingni, tudom is hogy kinek. Azér is kár, hogy Soldi nem tudta átküldeni Arianst polisból, pedig... De ma is tanultam, Grr Tri fafej, Shani baracklekvár, Fetomyval nem babozunk.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Nem nagyon rajongok Árdzsíért, de mielőbbi jobbulást neki, nem volt jó nézni a szenvedését. Amúgy érdekes, hogy ti voltatok az egyetlen csapat, akinek nem jött be a hazai pálya. Mindenesetre érdekes lesz a csoportotok jövőre, már nagyon várom.
több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
sajnáltam a csapatot, rgIII miatt ők voltak akiknek még drukkoltam idén, legalábbis most biztos. szegényen látszott, hogy közel sem egészséges. nagyon szimpatikus csapat!
több mint 11 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Végtelenül csalódott vagyok most, mert egy egészséges RG3-vel hoztuk volna ezt a meccset, de még Cousins is győzelemre vezethette volna a csapatot, ha időben küldik be. De fel a fejjel mindenki, az elmúlt évek szezonjai után ez már ajándék volt. Köszönöm az egész évet a fiúknak!
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Nyilván szurkolóként nekem könnyű mondani miért nem cserélt irányítót, mert övé a felelősség, de szerintem hiba volt. Hozható meccs lett volna... Mi bosszankodhatunk, ők meg felveszik a fizetésüket ugyan úgy és az élet megy tovább.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Sracok fel a fejjel RGIII rendbe lesz, es ezekutan legalabb jobban is fog vigyazni magara.
AP -re tavaly azt mondtak nem fog normalisan felepulni aztan lathatjuk. Remelem RG - nak is osszejon.
Shanny meg ostoba, de levaltani nem fogjak.
több mint 11 éve
jvic 115
S(h)anyi rohadjon meg... Ép ésszel felfoghatatlan ez a meccs.

1. Griffin megsérül. Pályán hagyja.
2. Griffin megsérül, elfelejti a futójátékot. Mármint a liga legjobb futócsapata. Ha kivesszük RG3 futásait, akkor is ligaelit. (még akkor is, ha kivesszük a read optiont)
3. Teljesen érthetetlen offense playhívások. Saját ötösünkről nem tudna futni Morris???

Még nagyon sok kérdés kavarog a fejemben, de legjobban azt bánom, hogy megnéztem eddig ezt a meccset. Shanyi nem változik, lehet, hogy valaha legendás edző volt, mostmár nem jó. 😕((
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Jajj, az a fránya sérülés... ha az nincs már kitömte volna a skins a hawkst, mint a libát 😊 így viszont csoda kellene a győzelemhez.
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Na, srácok, hajrá, pár óra múlva értékelünk 😊