Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
LG Kory Lichtensteiger (ankle) and SS DeJon Gomes (knee) are active
Robert Griffin III was wearing a sleeve on his knee in pregame drills, though it's not clear if he will don the bulky knee brace once the game starts.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
carragher 46
Inaktívak: QB R. Grossman, WR B. Banks, WR D. Briscoe, LB R. Muckelroy, LB V. So'oto, OT T. Compton, G A. Gettis
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Btw jól érzékelem, hogy otthagytad a Bears-t és felszálltál a Seahawks bandwagon-ra?tomi-tomi
nem egészen 😊 Legelső kedvenc csapatom a Hawks és a Bengals volt, még Alexander idején, egyébként is imádom Seattle-t, csak aztán miután Alex elment, elszürkült a csapat, így én sem annyira néztem őket. Wilsonnak viszont nagyon szurkoltam már a draft előtt is, nagyon bírom, így félig miatta is szoktam vissza a Hawksra, meg hát mert újra élvezet nézni őket 😊

A Bears-nek hardcore fanja sosem voltam, egyáltalán tavaly szerettem meg őket, és most is ugyanúgy szeretem, csak hát ők most sincsenek PO-ban, plusz az utolsó hetekben látszott is, hogy nem nagyon lesznek, így nagyon "hangoskodni" sem tudtam, szóval bár a meccseket nagyjából néztem, de figyelmemet a Seahawksra fordítottam 😊

Összefoglalva nem hagytam ott senkit, jelenleg két kedvenc csapatom van 😊

óh és bocs az offért 😀fetomy
Nekem is, a Redskins meg a Senators 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Btw jól érzékelem, hogy otthagytad a Bears-t és felszálltál a Seahawks bandwagon-ra?tomi-tomi
nem egészen 😊 Legelső kedvenc csapatom a Hawks és a Bengals volt, még Alexander idején, egyébként is imádom Seattle-t, csak aztán miután Alex elment, elszürkült a csapat, így én sem annyira néztem őket. Wilsonnak viszont nagyon szurkoltam már a draft előtt is, nagyon bírom, így félig miatta is szoktam vissza a Hawksra, meg hát mert újra élvezet nézni őket 😊

A Bears-nek hardcore fanja sosem voltam, egyáltalán tavaly szerettem meg őket, és most is ugyanúgy szeretem, csak hát ők most sincsenek PO-ban, plusz az utolsó hetekben látszott is, hogy nem nagyon lesznek, így nagyon "hangoskodni" sem tudtam, szóval bár a meccseket nagyjából néztem, de figyelmemet a Seahawksra fordítottam 😊

Összefoglalva nem hagytam ott senkit, jelenleg két kedvenc csapatom van 😊

óh és bocs az offért 😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/apeszos
ez a számsor elég homályos szerintem, nem teljesen korrekt
másrészt nem tudom benne van e a büntetés
ugyanakkor megszabadulunk jövőre pár milkó dead moneytól is (Haynesworth-Atogwe)
de nincs jövőre olyan nagynevű FA-nk, akiért pénzt kéne áldozni, csak kiegészítő emberek járnak le, akiknek vagy megvan a pótlásuk, vagy nem is olyan fontosak vagy nagyon olcsóak
szóval 2 nagyobb név simán várható FA-n, vagy nem tudom miről gondolsz/számítasz egészen pontosan
őszintén szólva nagyon is jól, mert van hely alatta, kevés a nedd, és eddig nagyon jók voltak a draftok is, feltételezem a mostani is az leszsapka
Itt egy másik, bár ez nem hivatalos, viszont ebben a pénzek is benne vannak.
 www.thehogs.net/washington-redskins/salary.php

Igen, az erősítésre gondoltam, ha már nem lesz első körünk...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
 www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/apeszos
ez a számsor elég homályos szerintem, nem teljesen korrekt
másrészt nem tudom benne van e a büntetés
ugyanakkor megszabadulunk jövőre pár milkó dead moneytól is (Haynesworth-Atogwe)
de nincs jövőre olyan nagynevű FA-nk, akiért pénzt kéne áldozni, csak kiegészítő emberek járnak le, akiknek vagy megvan a pótlásuk, vagy nem is olyan fontosak vagy nagyon olcsóak
szóval 2 nagyobb név simán várható FA-n, vagy nem tudom miről gondolsz/számítasz egészen pontosan
őszintén szólva nagyon is jól, mert van hely alatta, kevés a nedd, és eddig nagyon jók voltak a draftok is, feltételezem a mostani is az lesz

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Hogy vegyem ki a sziveteket husikáim, há mi folyik itt, hogy rágjon meg a kutyám, há a holló vájja ki a szemem, ha tudom miben lesztek, vagy mossam mega hátatokat, mikőne há? Nemelég a Hármas Gr khöm gggrúber izé gróberrt dzsirrobi, hàt még nyelvet is nyaljak alátok?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sapka, drága rízbőrű tezsvérem, te konyítol valamicskét a számokhoz. Bazseváld el nékem tudatlan analfabéta teknyővájónak, mostannék hogyan is állunk a rólad elnevezett sapka alatt? Jól-é avagy kurvára nem?
 www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jájj, hogy hajjak meg, ti nem birdzsátok az újmadzsart??apeszos
nem az újmadzsar nincs meg nekik, hanem az arab (zsidó közvetítéssel).tomi-tomi
Há ez most mé kelletett drága doktor doktorovics doktorov tezsvírem??
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Rasszista cigányok. Utálom a fehéreket. 😛apeszos
Én a fehérnépet azért szeretem 😂steroid stewie
Egyik nem zárja ki a másikat.. 😀
látod apeszos, kellett itt cigánykodni, most idevonzod őket😀
(sorry)sapka
Pedig elég csendben vagyok mostanában a kérdésben. Vannak akik mindent jobban tudnak, bár fingjuk sincs róla. Legyen meg az örömük.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Btw jól érzékelem, hogy otthagytad a Bears-t és felszálltál a Seahawks bandwagon-ra?tomi-tomi
ilyenek ezek a hardcore fanok

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Btw jól érzékelem, hogy otthagytad a Bears-t és felszálltál a Seahawks bandwagon-ra?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Ne cigányozááááá, téééééééééééééééé! Hogy a rák rágja meg a husodat tik büdös madzsarok! Még eltartani se tudtok minket! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
látod apeszos, kellett itt cigánykodni, most idevonzod őket😀
(sorry)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Rasszista cigányok. Utálom a fehéreket. 😛apeszos
Én a fehérnépet azért szeretem 😂
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jájj, hogy hajjak meg, ti nem birdzsátok az újmadzsart??apeszos
nem az újmadzsar nincs meg nekik, hanem az arab (zsidó közvetítéssel).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Rasszista cigányok. Utálom a fehéreket. 😛
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mondjuk Shannyt ismerve nem csodálkoznék a ködösítésen, de a f@sz tudja... az a baj, hogy én is elhiszem, nem tudni mikor mondanak igazat. 😀
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na bazd meg... ez nem jó...
Robert Griffin III's knee worries Dr. James Andrewsapeszos
Sztem csak annyi, hogy fosik, hogy több baja ne legyen. Rajta lesz az a szar, úgy csak nem tekerik ki neki. Egyébként múlt héten az volt, hogy az orvosok szerint 100%os a térde, akkor most ki hazudik?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Na bazd meg... ez nem jó...
Robert Griffin III's knee worries Dr. James Andrewsapeszos
legyen bármi a meccsen, de meg ne sérüljön robert mert akkor tökön lövöm magamat az biztos
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na bazd meg... ez nem jó...
Robert Griffin III's knee worries Dr. James Andrews
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Baszki, egy napig nincs netem és mire jövök vissza? Összegusztustalankodják a topicot, fújj!!! 😀
A hawksnál most biztos azon agyalnak mi a cikibb, ha nem állnak ki fejfájásra hivatkozva, vagy nagy zakóval hazamenni 😂steroid stewie
Nem lesz itt nagy zakó senkinek. 50-50 % esély mindkét csapatnak. Hidd el csak apró, pici momentumok fognak dönteni, MODERÁLVA 😉BigBaltazar
Nyilván én is csak hülyültem a nagy zakóval, szerintem is szoros meccs lesz, de én már nem izgulok, a cowboys meccs volt kötelező, innen már ajándék 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De hogy on is legyek..

Hello valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudnék mezt venni! Neten próbáltam rendelni, de nekem egy kicsit bonyolult ezért megköszönném ha valaki segítene!AtiBaby
Itt érdeklődj inkább:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Boltok, Üzletek - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jájj, hogy hajjak meg, ti nem birdzsátok az újmadzsart??
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
(amúgy mi a bánat az a halef??? 😊 )nexion218
azt hiszem kés, de fogalmam sincssapka
az


Állat vagyok, ami enni kér...