Atlanta Falcons - Philadelphia Eagles

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sipos Áron 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
első két driveban ment el ez a meccs, ha azokat bevisszük akkor nem hiszi el az eagles, hogy nyerhet.
Kenny
én még mindig nem, bmeg Sanders.....
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
első két driveban ment el ez a meccs, ha azokat bevisszük akkor nem hiszi el az eagles, hogy nyerhet.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
mondjuk itt simán elengedtek a false startot...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
megint rosszul olvasta merre az arra
több mint 2 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Slay-t eddig nem sokat láttam, gondolom ez jót jelent.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Slay gyönyörűűűűű
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
gg go next.
Kenny
Leszarom mi lesz a vége, az előzetesen határszarnak gondolt D 3 negyedig meccsben tartotta a csapatot úgy, hogy 80%ban csak ők voltak a pályán. Smith agyalhat...
peach
van egy Ridleyd,Hurtsod,Pittsed és futsz középen egész meccsen. Passzoljon baszki. ez a nagy terv.
Kenny
Kurva sok drive halt be amúgy personal gyökérségeken meg kettő a sporikon. Szóval még nem temetek mert nem csináljuk meg amit akarunk. Az jobban felbasz, hogy 10 yardnál nem nézünk messzebre



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Voltmár hogy passz után elsőre sikerült a tackle?

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Gainwelt sutyiban behúztam fantasyben(mondom hátha)... szerintem meg fogja érni. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
gg go next.
Kenny
Leszarom mi lesz a vége, az előzetesen határszarnak gondolt D 3 negyedig meccsben tartotta a csapatot úgy, hogy 80%ban csak ők voltak a pályán. Smith agyalhat...
peach
van egy Ridleyd,Hurtsod,Pittsed és futsz középen egész meccsen. Passzoljon baszki. ez a nagy terv.

több mint 2 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Akkora gap volt, itt a fórumon mindenki bevitte volna td-re. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még egy stop kellene a Dtől (vagy a Falcons O-tól) és akkor meg lehet.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
gg go next.
Kenny
Leszarom mi lesz a vége, az előzetesen határszarnak gondolt D 3 negyedig meccsben tartotta a csapatot úgy, hogy 80%ban csak ők voltak a pályán. Smith agyalhat...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Kenny GGGGGGGGGGGG ! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na végre
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
gg go next.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sanders nem mindig jó irányba indul
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Most ez mi a fasz?
peach
balfaszok vagyunk. same old shit.
Kenny
Agyfasz bazmeg amit az O művel. Az első negyed után kurva nagy pofon, nem láttam jönni. Azóta sztem többet mentünk hátra mint előre, de úgy, hogy az eagles D-nek semmit nem kell ehhez csinálnia
peach
kiölték belőle az egyetlen dolgot ami működött mindig, a passzolást. helyette futunk középen mint egy olyan csapat akinek nincs rendes elkapója.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most ez mi a fasz?
peach
balfaszok vagyunk. same old shit.
Kenny
Agyfasz bazmeg amit az O művel. Az első negyed után kurva nagy pofon, nem láttam jönni. Azóta sztem többet mentünk hátra mint előre, de úgy, hogy az eagles D-nek semmit nem kell ehhez csinálnia
peach
azért igyekszünk, hogy majdnem elszúrjuk 😛
több mint 2 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
bfstrms. xyz/watch/nfl. php
ez hibátlanul megy

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Most ez mi a fasz?
peach
balfaszok vagyunk. same old shit.
Kenny
Agyfasz bazmeg amit az O művel. Az első negyed után kurva nagy pofon, nem láttam jönni. Azóta sztem többet mentünk hátra mint előre, de úgy, hogy az eagles D-nek semmit nem kell ehhez csinálnia



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bírók Steelers fanoknak érzik magukat.....szeretik a sárgát lobogtatni

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Egy youtube stream-et ha valaki tud megköszönném
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Most ez mi a fasz?
peach
balfaszok vagyunk. same old shit.