Baltimore Ravens - Atlanta Falcons

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Szenvedosen de megvan. Fontos gyozelem.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 267 — maci faszán vitézkötés
Egyszeruen most SEMMI nem szolt a passzjatek mellett.

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 267 — maci faszán vitézkötés
Nnna akkor most. 4 futasra max 1 passz

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 701
Miért kell ennyire puhàn játszanunk a meccsek végén?
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 267 — maci faszán vitézkötés
Megint Tucker huz ki minket a vegen a posvanybol?

Lassunk egy 70 yardost?

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 267 — maci faszán vitézkötés
Foleg ha P helyett WR-t draftolunk...

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 701
Ez a passz se rajtunk múlott...
több mint 1 éve
gedam 5 692
Eddig nem sokat beszéltünk róla de a punterunket.mindenki ajnarozta a draft után de csak nekem tűnik úgy hogy sokat hibázik? Nem tudom a szelviszonyokat de csak a felpalyaig rúgta most is el.
Benibácsi
szerintem is gyenge. meg félpályáról sem tudja 10yardon belülre rúgni.
több mint 1 éve
gedam 5 692
ezt a néger qb iskolában tanítják, hogy 5yarddal dobd túl az elkapódat. inkább dobná alul, tuti dpi.
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 701
Eddig nem sokat beszéltünk róla de a punterunket.mindenki ajnarozta a draft után de csak nekem tűnik úgy hogy sokat hibázik? Nem tudom a szelviszonyokat de csak a felpalyaig rúgta most is el.
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 267 — maci faszán vitézkötés
Nnna jojjon egy hosszu drive.
Esely a futase
RedFive
És jött a.passz a második és hosszúra 😀
Benibácsi
Errol ennyit. 😣

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 701
Nnna jojjon egy hosszu drive.
Esely a futase
RedFive
És jött a.passz a második és hosszúra 😀
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 267 — maci faszán vitézkötés
Nnna jojjon egy hosszu drive.
Esely a futase

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
gedam 5 692
RZ D# megoldotta.
RedFive
az legyen jó mindig és akkor nyelhetjük is a yardokat
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 701
aldzsír elég bivaly. 7 ember csak levitte
gedam
Kb ugyanennyi kell hogy nyomás alatt legyen az ellen QB
több mint 1 éve
gedam 5 692
aldzsír elég bivaly. 7 ember csak levitte
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 701
ez az oweh mekkora bust
gedam
Csúnyán fenekre ültettek
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 267 — maci faszán vitézkötés
RZ D# megoldotta.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
gedam 5 692
kicsit mintha ledarálták volna a d-t
több mint 1 éve
gedam 5 692
ez az oweh mekkora bust
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Zárják már ki ezt az agresszív, idióta barmot,ez az Artur Smith egy idiota barom, a bíró helyében már elzavartam volna a picsába.
Norbi180
hagyad már végre látni, hogy harcol a csapattal neki ez a dolga, mellesleg talán valameilyen szinten igaza is van. Nem mintha Harbaugh nem ezt csinálná ha valami nem tetszik neki és szív a csapata.
Midnight
Valamilyen szinten belefér, de hogy mindenért üvöltözik, mint egy hisztis kisgyerek.
Norbi180
Vagy mint Te 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
Zárják már ki ezt az agresszív, idióta barmot,ez az Artur Smith egy idiota barom, a bíró helyében már elzavartam volna a picsába.
Norbi180
hagyad már végre látni, hogy harcol a csapattal neki ez a dolga, mellesleg talán valameilyen szinten igaza is van. Nem mintha Harbaugh nem ezt csinálná ha valami nem tetszik neki és szív a csapata.
Midnight
Valamilyen szinten belefér, de hogy mindenért üvöltözik, mint egy hisztis kisgyerek.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 187
Zárják már ki ezt az agresszív, idióta barmot,ez az Artur Smith egy idiota barom, a bíró helyében már elzavartam volna a picsába.
Norbi180
hagyad már végre látni, hogy harcol a csapattal neki ez a dolga, mellesleg talán valameilyen szinten igaza is van. Nem mintha Harbaugh nem ezt csinálná ha valami nem tetszik neki és szív a csapata.
több mint 1 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
Zárják már ki ezt az agresszív, idióta barmot,ez az Artur Smith egy idiota barom, a bíró helyében már elzavartam volna a picsába.