Baltimore Ravens - Pittsburgh Steelers

több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Végre megjött Norbi, az utolsó fórumon maradó orosz bot! 😀
több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 663
Teljesen szabályos volt mire akartok zászlót idióták.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szórakoztató...úgy látszik szeretnének meccset látni a zebrák 😂
Klaci79
Azt mondod tippmixültek?
több mint 5 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Zászló????!!!
bcsarli
Nem hazai pályán vagyunk

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Szórakoztató...úgy látszik szeretnének meccset látni a zebrák 😂
több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 663
Mire?
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Ennyi sírás után az egyenlítésért mehet a Ravens, ezt nem is értem..
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Zászló????!!!

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Ha nem lassítjuk le ezt a drive-ot, akkor csak 7 pont előnyünk lesz az utolsó negyedre, az lófasz.
Szokol
pedig Flacco egy nagy rakás szarnak felel meg. Nem tudom mi kell ahhoz, hogy padra kerüljön.
shagi0206
Ugyan,aztán ki áll be a helyére?
LeviPoki
Ok, hogy Jackson sem vszínű, hogy megoldás, de legalább próbálják meg. Lehet kifogna egy jó napot.
shagi0206
Hát a szezon többi meccsében tétnélkül lehet játszatni.Ez a meccs jelenleg az uccsó esélyünk,nehogymár vele,mondjuk szar Flacó is,de azért nincsenek egy szinten.Nem tud még a gyerek passzolni.
LeviPoki
Nem is konkrétan erre a meccsre gondoltam, hogy hozzák le, és mehet a Jackson time. Egyébként ha passzolni nem is, de futni legalább tud 😊
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ha nem lassítjuk le ezt a drive-ot, akkor csak 7 pont előnyünk lesz az utolsó negyedre, az lófasz.
Szokol
pedig Flacco egy nagy rakás szarnak felel meg. Nem tudom mi kell ahhoz, hogy padra kerüljön.
shagi0206
Ugyan,aztán ki áll be a helyére?
LeviPoki
Ok, hogy Jackson sem vszínű, hogy megoldás, de legalább próbálják meg. Lehet kifogna egy jó napot.
shagi0206
Hát a szezon többi meccsében tétnélkül lehet játszatni.Ez a meccs jelenleg az uccsó esélyünk,nehogymár vele,mondjuk szar Flacó is,de azért nincsenek egy szinten.Nem tud még a gyerek passzolni.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Tudjuk, tök szar ez a Ravens, Flacco hülye, edzők buknak, a stadiont a földdel kell egyenlővé tenni, de simán pariban vannak, szóval mielőtt szólnának a robbantási szakembereknek érdemes lenne végignézni a meccset.
fcancellara
Kisírják vazze 😊

több mint 5 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Tudjuk, tök szar ez a Ravens, Flacco hülye, edzők buknak, a stadiont a földdel kell egyenlővé tenni, de simán pariban vannak, szóval mielőtt szólnának a robbantási szakembereknek érdemes lenne végignézni a meccset.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Ha nem lassítjuk le ezt a drive-ot, akkor csak 7 pont előnyünk lesz az utolsó negyedre, az lófasz.
Szokol
pedig Flacco egy nagy rakás szarnak felel meg. Nem tudom mi kell ahhoz, hogy padra kerüljön.
shagi0206
Ugyan,aztán ki áll be a helyére?
LeviPoki
Ok, hogy Jackson sem vszínű, hogy megoldás, de legalább próbálják meg. Lehet kifogna egy jó napot.
több mint 5 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Csak büntikkel felhozzuk őket.
bcsarli
Abban elég jók vagyunk a ligában.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Csak büntikkel felhozzuk őket.

több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ha nem lassítjuk le ezt a drive-ot, akkor csak 7 pont előnyünk lesz az utolsó negyedre, az lófasz.
Szokol
pedig Flacco egy nagy rakás szarnak felel meg. Nem tudom mi kell ahhoz, hogy padra kerüljön.
shagi0206
Ugyan,aztán ki áll be a helyére?
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Ha nem lassítjuk le ezt a drive-ot, akkor csak 7 pont előnyünk lesz az utolsó negyedre, az lófasz.
Szokol
pedig Flacco egy nagy rakás szarnak felel meg. Nem tudom mi kell ahhoz, hogy padra kerüljön.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Ha nem lassítjuk le ezt a drive-ot, akkor csak 7 pont előnyünk lesz az utolsó negyedre, az lófasz.
több mint 5 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Kérek egy Int-et!
bcsarli
Akkor megintelek. Most jó? 😊
iktriad
IntŐ

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kérek egy Int-et!
bcsarli
Akkor megintelek. Most jó? 😊
több mint 5 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Nekem olyannak tűnik Flaco mint Eli, jönnek szembe és tele a gatya. Így jönnek a hibák. Lehet tévedek nekem úgy tűnik.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Mondjuk azért ezt a drive-t még megfoghatná a D legalább FG-ra...
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kérek egy Int-et!

több mint 5 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Boswell b+
vontod
Jobbra hord 10 °-al.
prérifarkas
Állítani kell a lábán, és jó lesz az.
bcsarli
Úgy látszik a nagy pénz elvette az eszét...

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Boswell b+
vontod
Jobbra hord 10 °-al.
prérifarkas
Állítani kell a lábán, és jó lesz az.