Buffalo Bills - Kansas City Chiefs

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jamaal csak almapaprikának!ulpianus
elég lassan pötyög, azért szoktam én írni így meccs közben is, de hát na... gyermekkori kedvencek, mindenkinek volt/van és senki se szeretett náluk jobban az ember 😊


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nem is értem mi történt a bye week alatt, playbokk csere vagy átalakítás? Meglepően változatosak a hívásaink.BillsFan
mondjuk ahogy látom, a redzone-ban még mindig ugyanolyan lúzerek vagyunk 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Illett már valamit csinálni O oldalon is


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jamaal csak almapaprikának!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na visszatértem látom megjött a futás is 😀 szép volt
több mint 9 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Kellett 😀



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez szép volt

több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Nem is értem mi történt a bye week alatt, playbokk csere vagy átalakítás? Meglepően változatosak a hívásaink.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tényleg a tökös hívások napja


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Írtátok itt a fal problémát, Beni kérdezi, hogy hol van a falnak a hibája? (KC) Én csak felületesen ismerem a csapatot, melyik posztokon igazán gyenge/erősebb a falatok? (én annyit tudok, hogy a tavalyi felhozatalból bőven volt távozó...)balazs799
Van centerünk, aki átlagnál jobb. Hudson. És van egy átlagos LOT Fisher. Aztán ennyi. ROT és a két Guard olyan emberek, hogy inkább azt csodálnám ha valaki emlékezne rájuk.ulpianus
Köszönjük! Fisher-t tudtam ebből én értékelni de én is inkább csak az 1/1-es mivoltja miatt és hogy se túl rossz se túl jó de azon túl a többieket annyira nem ismertem.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Írtátok itt a fal problémát, Beni kérdezi, hogy hol van a falnak a hibája? (KC) Én csak felületesen ismerem a csapatot, melyik posztokon igazán gyenge/erősebb a falatok? (én annyit tudok, hogy a tavalyi felhozatalból bőven volt távozó...)balazs799
Van centerünk, aki átlagnál jobb. Hudson. És van egy átlagos LOT Fisher. Aztán ennyi. ROT és a két Guard olyan emberek, hogy inkább azt csodálnám ha valaki emlékezne rájuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Írtátok itt a fal problémát, Beni kérdezi, hogy hol van a falnak a hibája? (KC) Én csak felületesen ismerem a csapatot, melyik posztokon igazán gyenge/erősebb a falatok? (én annyit tudok, hogy a tavalyi felhozatalból bőven volt távozó...)


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
megérdemelte volna már a bills, jól jöttek ki a szünetből


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Halival kikezdeni nem mernék. Eleve mekkora, de harcművészetet tanul napi szinten vagy 6 éve.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Még az sem zavar, ha ma kikapunk, és ezzel segítjük őket. ulpianus
Amennyire körbeverik egymást, egy 9-7 is elég lehet. Lehet, hogy épp a Bills jut el 9-7-ig és pont ez a meccs fog számítani, úgyhogy ne add csak úgy oda. 😊peterk2005
Ezt én eleve így értettem.ulpianus
Ja, értelek. Tőlem jöhet a Bills Indy-be helyettetek, ha úgy alakul. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Néha meglepően szarul dobál az Alex gyerek.BillsFan
A jó pass rush nem lelkesíti őt sem. illetve a dropoknak sem nagy híve. Vagy feljavul, vagy kikapunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Még az sem zavar, ha ma kikapunk, és ezzel segítjük őket. ulpianus
Amennyire körbeverik egymást, egy 9-7 is elég lehet. Lehet, hogy épp a Bills jut el 9-7-ig és pont ez a meccs fog számítani, úgyhogy ne add csak úgy oda. 😊peterk2005
Ezt én eleve így értettem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Néha meglepően szarul dobál az Alex gyerek.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mindamellett én szurkolok a Billsnek idén is. Már olyan rég nem jutottak rájátszásba, hátha idén sikerül. Még az sem zavar, ha ma kikapunk, és ezzel segítjük őket. Sztem egyébként is kevés esélyünk van POra. ulpianus
Miért lenne? Szerintem egyre több esélyetek van. A Chargers erősen leeresztett, ráadásul vertétek is őket idegenben, a divízió második hely simán meg lehet. A Southból csak a Colts fog playoffba menni, úgyhogy az északi második (harmadik) és a keleti második (harmadik) lehet a versenytárs. Amennyire körbeverik egymást, egy 9-7 is elég lehet. Lehet, hogy épp a Bills jut el 9-7-ig és pont ez a meccs fog számítani, úgyhogy ne add csak úgy oda. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ez a homály passz megidézte Cassel szellemét


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez kurva jó volt, lefordultam a székről. 😀
Szegény Brown, pedig nagy futás volt.

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mondom én, ez a fura playek meccse


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hejj, ilyent playt is régen láttam. 😀 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
na ezért sajnálnak minket...
tessék KC momentum ott.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ZSENIÁLIS 😀😀😀😀