Chicago Bears - Minnesota Vikings

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Jesszusom, megtudtuk, hogy Cutler azért játszik, hogy megmutassa magát ligának és eladja magát...
pahynor21
Persze Ricsi és Márk szerint 😀

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Most ha elmondaná valaki miért futottunk másodikra azt megköszönném..

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez alapjáraton hülyeség szerintem.. már ne vedd sértésnek nem úgy értem, hanem én az elmúlt 5-6 év játékos keringőt elnézve... 10/9 alkalommal a legtöbb játékos nem azt nézte, hogy hova megy hanem, hogy mennyiért.... Jeffery is van az a pénz amiért maradna.. főleg, ha jövőre hoznak új QBt ezzel belehet őt etetni... ha a nyeretlenség a főbb problémája, de kétlem
ricsiii83
Köszönöm, hogy kimondtad. Belefáradtam már ennek a hülyeségnek a sorozatos olvasásába.
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Jesszusom, megtudtuk, hogy Cutler azért játszik, hogy megmutassa magát ligának és eladja magát...
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Az a baj, hogy van egy első körös Whiteod.. aki nem játszott még 3 meccset egészségesen.. két szezon két IR....... van egy Royal aki fasza, de nem NO1 WR... és utána helo nincs első számú WR.... de Jefferyt meg nm hinném, hogy meg fogják tartani... megint draftolnak majd WRT az elsp 2 körben??.... miközben nagyobb needek vannak
ricsiii83
Nem hinném hogy ne akarnák AJ-T megtartani, az más kérdés hogy ő valszeg nem akar ezen a trágyadombon megrohadni...
Tomcsik
Ez alapjáraton hülyeség szerintem.. már ne vedd sértésnek nem úgy értem, hanem én az elmúlt 5-6 év játékos keringőt elnézve... 10/9 alkalommal a legtöbb játékos nem azt nézte, hogy hova megy hanem, hogy mennyiért.... Jeffery is van az a pénz amiért maradna.. főleg, ha jövőre hoznak új QBt ezzel belehet őt etetni... ha a nyeretlenség a főbb problémája, de kétlem

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kurva jó coverage volt Bausbytól.

Bazz 43-ról indulunk, legyen már valami. Nyerhető ez a meccs bassza meg.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Fal továbbra is gyenge, de Samu fiú is össze van esve.
Megint a D-re kell várni...
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Na, ez fasza drive kezdő pozíció...
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Eddig pofásan brummog Mackóhad de még sok van hátra

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Már nem tudom ki volt, az a Vikings drukker, aki draft után fennhangon hirdette, hogy Floyd óriás bust, szeretettel üdvözlöm, minden ilyen jelenet után
hpeter93
Ne kiabáljuk el de mostanában mutat szép dolgokat...

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Már nem tudom ki volt, az a Vikings drukker, aki draft után fennhangon hirdette, hogy Floyd óriás bust, szeretettel üdvözlöm, minden ilyen jelenet után

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az a baj, hogy van egy első körös Whiteod.. aki nem játszott még 3 meccset egészségesen.. két szezon két IR....... van egy Royal aki fasza, de nem NO1 WR... és utána helo nincs első számú WR.... de Jefferyt meg nm hinném, hogy meg fogják tartani... megint draftolnak majd WRT az elsp 2 körben??.... miközben nagyobb needek vannak
ricsiii83
Nem hinném hogy ne akarnák AJ-T megtartani, az más kérdés hogy ő valszeg nem akar ezen a trágyadombon megrohadni...

több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Floyd!!
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
LEONARD FLOOOOOOYD SACCCK

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
8 pontot hagytunk benn. 4-et Cutler, 4-et Jeffery.

Cutler nem játszott 6 hete, nem edzett 5 hetet. Látszik. De mi a faszért visszük bele faszságokba? Hozzuk be Careyt, aztán nyomjuk le a torkukon a labdát erőből. Tavaly működött ellenük, pedig akkor Ducasse+Omameh volt a két guard.
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Az a baj, hogy van egy első körös Whiteod.. aki nem játszott még 3 meccset egészségesen.. két szezon két IR....... van egy Royal aki fasza, de nem NO1 WR... és utána helo nincs első számú WR.... de Jefferyt meg nm hinném, hogy meg fogják tartani... megint draftolnak majd WRT az elsp 2 körben??.... miközben nagyobb needek vannak

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
És megint ha top5 WR lóvét akarsz akkor ezt lehúzod...

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én nem mertem Howardot kezdetni fantasy ben a Vikes ellen😁 jogos a L

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ez sima td..

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Na ez most inkább volt AJ hibája mint Cutleré....

több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Jeffery, ááá
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
BUUUUM HEADSHOOOOT
Jeffery elszokott a labdáktól..:/ Hoyar alatt alig kapott így már nem is várja őket
ricsiii83
szép volt ez a löbbölt passz Cutlertől
pahynor21
mármint Howardnak
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Na most derül ki hogy Cutler jobb-e tudunk e végre td-t a red zoneban

több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
BUUUUM HEADSHOOOOT
Jeffery elszokott a labdáktól..:/ Hoyar alatt alig kapott így már nem is várja őket
ricsiii83
szép volt ez a löbbölt passz Cutlertől
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Egyre inkább kezdem sajnálni Langfordot