NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Dallas Cowboys - Baltimore Ravens

3 órája
KeyG Baltimore Ravens 8 969
Ez hol volt holding?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
3 órája
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 428 — maci faszán vitézkötés
AFC het tamadojanak lenni nagy kihivas de - lekopogom - Henry most jo uton jar... 😉

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
3 órája
KeyG Baltimore Ravens 8 969
Tetszik amit látok, kivételes.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
3 órája
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
Egy percig nem volt ezen a meccsen esely. Kihuza McC szezon vegeig?
Blevi
Szerintem igen.
3 órája
Blevi 8 295 — Lions & Cowboys fan
Egy percig nem volt ezen a meccsen esely. Kihuza McC szezon vegeig?
3 órája
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Wiggins nem kifejezetten van képben

3 órája
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
Nagyon menő Lamar NFC elleni mérlege, csak sajnos AFC-s irányítóként ez kicsit olyan megmosolyogtató 😀
Kampman
az fix 4-0 minden szezonban, nem rossz kezdés
3 órája
KeyG Baltimore Ravens 8 969
Nem hiszem el, kezdődik

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
3 órája
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
no. nézzünk körül, hogy melyik koordinátorunkból lehet a legjobb hedkócs, mert épeszű ember nem jön ehhez a csapathoz.

bár végülis lehet, hogy Parsons megunja az egészet, és már csak a centit fogja vágni, és akkor lesz hely megfizetni az embereket.
3 órája
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 428 — maci faszán vitézkötés
Azt imadtam, mikor Lamar az elhajitott passznal epp elhagyta a kezet a bor, mar unnepelt a levegobe csapva. Aztan Batemen el is kapta. Vidam.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
3 órája
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
Nagyon menő Lamar NFC elleni mérlege, csak sajnos AFC-s irányítóként ez kicsit olyan megmosolyogtató 😀
3 órája
KeyG Baltimore Ravens 8 969
Ez milyen védekezés td passznál?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
3 órája
Benibácsi Baltimore Ravens 729
Falele most felvette a keresztet
3 órája
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
Remélem Jerry jól érzi magát most, hogy látja a különbséget Henry és Elloitt között
tamas424
ja. 2/16 vs 1/2. mármint év/millió.
gondolom Dakota Rayne fizujára spóroltak, aki a flatbe nem tud megint passzolni.
3 órája
KeyG Baltimore Ravens 8 969
2 sikeres screen egymás után, biztos hogy a Ravens ez?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
3 órája
Blevi 8 295 — Lions & Cowboys fan
Remélem Jerry jól érzi magát most, hogy látja a különbséget Henry és Elloitt között
tamas424
Majd megbeszeli valakivel kinek mekkora a peloja
3 órája
tamas424 Dallas Cowboys 1 744
Remélem Jerry jól érzi magát most, hogy látja a különbséget Henry és Elloitt között
3 órája
Blevi 8 295 — Lions & Cowboys fan
hatvanmillió.
:drops mic:
slowmotion
Lamb se sokat tesz a penzeert
3 órája
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 835 — beers & Packers
Köszike, nem kérjük vissza MM-et!
3 órája
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
hatvanmillió.
:drops mic:
3 órája
Blevi 8 295 — Lions & Cowboys fan
De pl az Eaglesnek van malaca...meg csalnak...aha....
dande2
Fejezd mar be a hisztit, elvezkedj magadban
Blevi
Nem hisztizek egyèbkènt meg ugye milyen rossze ez, egyfolytában ezt nyomatattátok az EKinkben másról sem szólt, ha meg szóvá tettük kiakadtatok..
de ok itt se vagyok 😉
dande2
technikailag nem volt safety, tehát nem tudtak csalni. egyébként sok mindent lehet mondani, de hogy a Kovbojznak fújnának, azt nem.
slowmotion
Nem is gondolom hogy így volna egyèbkènt (soha nem is foglalkoztam ezekkel amúgy egyik csapatnal se) ès ezt is elfogadom hogy nem volt az csak azèrt ami tavaly ment egèsz èvben a meccseinken, muszáj volt. Sorry befejeztem 🙏🙏🙏
dande2
Szegeny sajnalom hogy ezt at kell elni 😕
3 órája
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
De pl az Eaglesnek van malaca...meg csalnak...aha....
dande2
Fejezd mar be a hisztit, elvezkedj magadban
Blevi
Nem hisztizek egyèbkènt meg ugye milyen rossze ez, egyfolytában ezt nyomatattátok az EKinkben másról sem szólt, ha meg szóvá tettük kiakadtatok..
de ok itt se vagyok 😉
dande2
technikailag nem volt safety, tehát nem tudtak csalni. egyébként sok mindent lehet mondani, de hogy a Kovbojznak fújnának, azt nem.
slowmotion
Nem is gondolom hogy így volna egyèbkènt (soha nem is foglalkoztam ezekkel amúgy egyik csapatnal se) ès ezt is elfogadom hogy nem volt az csak azèrt ami tavaly ment egèsz èvben a meccseinken, muszáj volt. Sorry befejeztem 🙏🙏🙏
4 órája
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
Ez milyen hívás JH?
KeyG
megpróbálták beugratni egy yardról a védelmet, nem sikerült, akkor meg több helyet adtak a punternek.
slowmotion
Rúgja rá Tuckerral, ellenfél térfelén ennyire beszari ne legyen
KeyG
ez itt most a field positionről szól, úgy érzi (helyesen), hogy megint megfognak first down előtt
4 órája
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
De pl az Eaglesnek van malaca...meg csalnak...aha....
dande2
Fejezd mar be a hisztit, elvezkedj magadban
Blevi
Nem hisztizek egyèbkènt meg ugye milyen rossze ez, egyfolytában ezt nyomatattátok az EKinkben másról sem szólt, ha meg szóvá tettük kiakadtatok..
de ok itt se vagyok 😉
dande2
technikailag nem volt safety, tehát nem tudtak csalni. egyébként sok mindent lehet mondani, de hogy a Kovbojznak fújnának, azt nem.
4 órája
KeyG Baltimore Ravens 8 969
Ez milyen hívás JH?
KeyG
megpróbálták beugratni egy yardról a védelmet, nem sikerült, akkor meg több helyet adtak a punternek.
slowmotion
Rúgja rá Tuckerral, ellenfél térfelén ennyire beszari ne legyen

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers