Denver Broncos - Green Bay Packers

10 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 118
Valid 1/1 contenderekké léptünk elő.😕
SBL
ahhoz még sokat kell dolgozni
Gergőbácsi
Szerintem mindenki rajta van. Már csak Douglas nem érti mi a cél.
10 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
Valid 1/1 contenderekké léptünk elő.😕
SBL
pedig én az év elején még örültem is neki, hogy picit a radar alatt fogunk mozogni

és erre Savage is kiesik
gamerkr
radar alatt vagyunk csak nem mozgunk

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
10 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 890 — Packers Suicide Squad
Valid 1/1 contenderekké léptünk elő.😕
SBL
ahhoz még sokat kell dolgozni

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
10 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 10 515 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Valid 1/1 contenderekké léptünk elő.😕
SBL
pedig én az év elején még örültem is neki, hogy picit a radar alatt fogunk mozogni

és erre Savage is kiesik

10 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
2 és 31 -ről 3 yardra meg Savage is kidől?
sújt minket ez a gyönyörű kurva élet

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
10 hónapja
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 690
Idén megdontjuk a pont nélküli első felidok rekordját szezonokra vetítve , nem tudom
Mennyi az annyi de haladunk .

Szerkesztette: nando89
10 hónapja
jossbeaumont Green Bay Packers 1 137
ez már nem
Gergőbácsi
Szerintem ha jatekoknkent 20 yardot engedunk, az meg pont belefér 😀
10 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 794 — beers & Packers
Fejben sokkal jobbak vagyunk, márpedig a meccs ott dől el.
10 hónapja
Zalán Denver Broncos 3 754 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Mimsre a trükkös játékokat befejezhetnénk.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
10 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 118
Valid 1/1 contenderekké léptünk elő.😕
10 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 890 — Packers Suicide Squad
ez már nem

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
10 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 890 — Packers Suicide Squad
ez gyönyörű védekezés volt

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
10 hónapja
jossbeaumont Green Bay Packers 1 137
Mikor már egy lefújt játékban, full megállt denveri D ellen nem találod el az elkapót... Na az az a momentum, amikor lerúgom a tévét.
twitch(4thline)
Love-nak még a kezébe merik adni az MS Surface-t 😀
gamerkr
Lehet, hogy csak Arod motivacios "Good guy..." treningje megy rajta
10 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 10 515 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Love-nak még a kezébe merik adni az MS Surface-t 😀

10 hónapja
Rubens Green Bay Packers 794
Sztm ma van napja h végleg elengedem ezt a Love projektet , én akartam h jó legyen az elejen kicsit el is hittem .. de ez mostmár kezd nagyon kevés lenni .
nando89
Pontosan ugyanígy gondolom, már-már vállalhatatlan kategória...
10 hónapja
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 690
Sztm ma van napja h végleg elengedem ezt a Love projektet , én akartam h jó legyen az elejen kicsit el is hittem .. de ez mostmár kezd nagyon kevés lenni .
nando89
van egy tök jó rúgónk, meg a punterünk se ágrólszakadt ne add fel
Tactful Cactus
Jah a csapatot soha végig fogom én ezt szenvedni , meg valahol belul az ember tudta is h Farve és Rodgers után ez jön , volt egy kos tagadás fázis de ennyi benne van 😀
10 hónapja
jossbeaumont Green Bay Packers 1 137
Én is hulyedegnek gondoltam, de ezt latva, mi a kockazata Cliffordot palyara engedni?
10 hónapja
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 677 — twitch@citromail.hu
Mikor már egy lefújt játékban, full megállt denveri D ellen nem találod el az elkapót... Na az az a momentum, amikor lerúgom a tévét.
10 hónapja
Zalán Denver Broncos 3 754 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A Denver eddig 33 pontot engedett meccsenként. Mi nullán állunk. (Bazmeg, elégettem a pirítóst.)
nagylaza, főpohárnok
Most keményedett fel a D. A Kansas is húsz alatt maradt.. 😉

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
10 hónapja
Zalán Denver Broncos 3 754 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Látva a packers kommenteket egy szinten van a két csapat 😀
Heisman nádor
Csak a szokásos hazai sírva vígadás.. 🥹

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
10 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
Sztm ma van napja h végleg elengedem ezt a Love projektet , én akartam h jó legyen az elejen kicsit el is hittem .. de ez mostmár kezd nagyon kevés lenni .
nando89
van egy tök jó rúgónk, meg a punterünk se ágrólszakadt ne add fel

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
10 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 794 — beers & Packers
A Denver eddig 33 pontot engedett meccsenként. Mi nullán állunk. (Bazmeg, elégettem a pirítóst.)
10 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 890 — Packers Suicide Squad
na ez homály volt

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
10 hónapja
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 690
Sztm ma van napja h végleg elengedem ezt a Love projektet , én akartam h jó legyen az elejen kicsit el is hittem .. de ez mostmár kezd nagyon kevés lenni .
10 hónapja
jossbeaumont Green Bay Packers 1 137
Tényleg MLF-ék kezdenek kozepiskolas bohoc-edzonek kinezni ezekkel a hivasokkal.
jossbeaumont
Sztm múltkori Pick cunami után meg butítva is lett az a playbook
nando89
Ma Love minuszban van passzolt yardban. Elozo meccsen legalabb volt 5 yardos passza. Most mar nem kockaztatjak be