Detroit Lions - Minnesota Vikings

több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Kicsit nehezen indult, de annál könnyebb lett a vége. 4-2, jöv héten jöhet az 5. siker.
több mint 8 éve
Nickname Detroit Lions 18
Na ez is megvolt, így kell lezárni egy hosszú, dolgos hetet. Grat a Vikingsnek
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miért nem dobtunk egyszer sem az endzone felé amúgy?

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Gratula a vikingeknek!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Dear Martha Firestone Ford,
Please sell the Lions.
Your family has proven your incompetence for 50+ years. Sincerely, ALL Lions fans
Bazzani
Dear Lions fans,

as long as it brings in millions, we won't.
Love,
Ford family

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Ha előző héten rugtunk amikor értelme nem volt akkor most miért nem ? Több értelme lett volna most... 2 possession game volt így is úgy is , csak most így még mindig az...
Nickname
Caldwell
képzeljük ide a history channeles mémet, annyit nem ér az egész Lions, hogy megcsináljam.

Az egész egy fos. Mindenki húzzon a gecibe, de főleg a Ford család, Mayhew, Caldwell, Retardi, az OLine és aki kitalálta, hogy zónázzanak.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dear Martha Firestone Ford,
Please sell the Lions.
Your family has proven your incompetence for 50+ years. Sincerely, ALL Lions fans

több mint 8 éve
Nickname Detroit Lions 18
Ha előző héten rugtunk amikor értelme nem volt akkor most miért nem ? Több értelme lett volna most... 2 possession game volt így is úgy is , csak most így még mindig az...
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Na most FG-t kellett volna rúgni, 11 pontnál mindegy. Ezek totál fogalmatlanok.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
W!😛
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Caldwell tapsol. Neki tetszett.
Hogy erelné meg egy lamantin.

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Szerintem fussunk egyet középre Lombardi.
Te fasz.
Bazzani
De ha lehet, a 4. számú futónkkal

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem fussunk egyet középre Lombardi.
Te fasz.

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
kivédekezzük!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Megatron elkapás TD volt.
Barom Caldwell nem pirosozott.

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
INT 😀
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem szeretem a Vikingst, de ezt a védelmet azért jó nézni. S nem csak a mai meccsen.
tüsi91
Igen ez a vikings ha így fejlődik tovább főleg Hídvíz akkor jövőre el is lophatja előlünk már ezt a csoportot ..
nando89
Én olyan sokra nem tartom Bridgewatert. Ma jól játszik. Bár az offense fala köpedelem. Szerintem amíg Rodgers irányít, addig nem nyer csoportot a Vikes. Se más.
tüsi91
Hát legyen igazad ..de én azt érzem h jövőre ez már egy nagyon kemény csoport lesz ,ha nem kurjátok el a draftot ennyi pénzből ami nektek lesz lehet versenyképes a csapat , a vikings építkezhet tovább , Lionsban van potenciál csak kell egy normális stáb , egy nagy hirigből a 4 csapat közül kicsúszhat a Viks, de ne legyen igazam 😊
nando89
Én úgy hallottam annyira szar ez a csoport, hogy jövőre a NFC North győztes helyett az AFC south másodikja indul a PO-ban.
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
 pbs.twimg.com/tweet_video/CSL-gR0WUAAdNL1.mp4
több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Nem szeretem a Vikingst, de ezt a védelmet azért jó nézni. S nem csak a mai meccsen.
tüsi91
Igen ez a vikings ha így fejlődik tovább főleg Hídvíz akkor jövőre el is lophatja előlünk már ezt a csoportot ..
nando89
Én olyan sokra nem tartom Bridgewatert. Ma jól játszik. Bár az offense fala köpedelem. Szerintem amíg Rodgers irányít, addig nem nyer csoportot a Vikes. Se más.
tüsi91
Hát legyen igazad ..de én azt érzem h jövőre ez már egy nagyon kemény csoport lesz ,ha nem kurjátok el a draftot ennyi pénzből ami nektek lesz lehet versenyképes a csapat , a vikings építkezhet tovább , Lionsban van potenciál csak kell egy normális stáb , egy nagy hirigből a 4 csapat közül kicsúszhat a Viks, de ne legyen igazam 😊
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
0 yardos futás, rossz passz és sack a tippem a következő drive-ra.
Amúgy már -4 yardunk van a második félidőben.

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
@MacPhisto tessék itt egy újabb rekord: Stafford-ot ma hétszer sackeltük, ez karriercsúcs nála 😀
KmetyG
Próbálok meglepetést színlelni.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Nem szeretem a Vikingst, de ezt a védelmet azért jó nézni. S nem csak a mai meccsen.
tüsi91
Igen ez a vikings ha így fejlődik tovább főleg Hídvíz akkor jövőre el is lophatja előlünk már ezt a csoportot ..
nando89
Én olyan sokra nem tartom Bridgewatert. Ma jól játszik. Bár az offense fala köpedelem. Szerintem amíg Rodgers irányít, addig nem nyer csoportot a Vikes. Se más.
tüsi91
néha tényleg elég unott pofával ül a padon, mintha már csak azt várná, hogy hazaérjünk és mehessen aludni
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
@MacPhisto tessék itt egy újabb rekord: Stafford-ot ma hétszer sackeltük, ez karriercsúcs nála 😀
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem szeretem a Vikingst, de ezt a védelmet azért jó nézni. S nem csak a mai meccsen.
tüsi91
Igen ez a vikings ha így fejlődik tovább főleg Hídvíz akkor jövőre el is lophatja előlünk már ezt a csoportot ..
nando89
Én olyan sokra nem tartom Bridgewatert. Ma jól játszik. Bár az offense fala köpedelem. Szerintem amíg Rodgers irányít, addig nem nyer csoportot a Vikes. Se más.
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ámen!!!