Detroit Lions - Minnesota Vikings

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Nem hiszem, hogy itt 10-15 győzelmes szezont akarnak, a cél sztem a 9-7-es szezon, ahhoz meg a 8-ból 7 hazai meg 2 idegenbeli siker kell, otthon eddig minden okés, idegenben meg elég megverni a Bears-t meg vki mást. Nem úgy néz ki, hogy Detroitban bele akarnak halni a játékba a fiúk.
Go Vikings!
Én eddig olvastam el. 😊
Bazzani
Lehet a Twinsről beszél 😀

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A reklám tökéletesen megy a meccs akad.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem hiszem, hogy itt 10-15 győzelmes szezont akarnak, a cél sztem a 9-7-es szezon, ahhoz meg a 8-ból 7 hazai meg 2 idegenbeli siker kell, otthon eddig minden okés, idegenben meg elég megverni a Bears-t meg vki mást. Nem úgy néz ki, hogy Detroitban bele akarnak halni a játékba a fiúk.
Go Vikings!
Most ezt Te tényleg komolyan gondolod vagy csak hülyéskedsz? Mert nem tudom eldönteni az írásodból.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem hiszem, hogy itt 10-15 győzelmes szezont akarnak, a cél sztem a 9-7-es szezon, ahhoz meg a 8-ból 7 hazai meg 2 idegenbeli siker kell, otthon eddig minden okés, idegenben meg elég megverni a Bears-t meg vki mást. Nem úgy néz ki, hogy Detroitban bele akarnak halni a játékba a fiúk.
Go Vikings!
Én eddig olvastam el. 😊

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Nem hiszem, hogy itt 10-15 győzelmes szezont akarnak, a cél sztem a 9-7-es szezon, ahhoz meg a 8-ból 7 hazai meg 2 idegenbeli siker kell, otthon eddig minden okés, idegenben meg elég megverni a Bears-t meg vki mást. Nem úgy néz ki, hogy Detroitban bele akarnak halni a játékba a fiúk.
Go Vikings!
Már meg is van a 7 hazai győzelem, nem? Ha pedig meglesz a 9. győzelem összességében, akkor jöhet a pályára az ifi meg a fakó, ugye? A csudimudiba, ez ilyen egyszerű lenne?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Nem hiszem, hogy itt 10-15 győzelmes szezont akarnak, a cél sztem a 9-7-es szezon, ahhoz meg a 8-ból 7 hazai meg 2 idegenbeli siker kell, otthon eddig minden okés, idegenben meg elég megverni a Bears-t meg vki mást. Nem úgy néz ki, hogy Detroitban bele akarnak halni a játékba a fiúk.
Go Vikings!
UramIsten...
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Nem hiszem, hogy itt 10-15 győzelmes szezont akarnak, a cél sztem a 9-7-es szezon, ahhoz meg a 8-ból 7 hazai meg 2 idegenbeli siker kell, otthon eddig minden okés, idegenben meg elég megverni a Bears-t meg vki mást. Nem úgy néz ki, hogy Detroitban bele akarnak halni a játékba a fiúk.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
a következőt fűzném hozzá: ????
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
na ne vicceljünk már, persze hogy fontos a meccs de sírhatnékom van eddigiek láttán
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy honnan a faszból lettünk ilyen jók offense-ben???
Bazzani
Bassza meg egymás ellen játszunk ligában... Termeled szépen a pontokat.
tüsi91
Mondjuk ott éppen tankolni akarok. 😊

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Van amikor nincs kedvük játszani a fiúknak, mint Frisco-ban. Meglátjuk, hogy végig alibizni akarunk-e, és a lényegesebb Bears meccsre spórolunk.
Go Vikings!
Biztosan viccnek szánod ezt. Vagy nem? 😮 😮
AMúgy tényleg nem fontos nektek a mai. Végül is a csoportot nem nyeritek meg a maradék wild card helyek megszerzéséhez meg nem fontos a csoportmeccs.
több mint 8 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Van amikor nincs kedvük játszani a fiúknak, mint Frisco-ban. Meglátjuk, hogy végig alibizni akarunk-e, és a lényegesebb Bears meccsre spórolunk.
Go Vikings!
A miénk miért lényegesebb? A legjobb csop. 3. csak a gurulós fociban játszik néha. 😊
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
nagyon remélem hogy kiosztják a pofonokat mert ha nem Zimmer adja akkor a Lions offense
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Van amikor nincs kedvük játszani a fiúknak, mint Frisco-ban. Meglátjuk, hogy végig alibizni akarunk-e, és a lényegesebb Bears meccsre spórolunk.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Amúgy honnan a faszból lettünk ilyen jók offense-ben???
Bazzani
Bassza meg egymás ellen játszunk ligában... Termeled szépen a pontokat.
több mint 8 éve
morc Minnesota Vikings 54
Lombardi for prez.

Kár, hogy így égetik a Vikes defensét, jövő héten tuti szívják majd magukat.
tüsi91
most kellene felpofozni mindegyiket
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
2TD első negyedben???? hát ennek szomorú vége lessz
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lombardi for prez.

Kár, hogy így égetik a Vikes defensét, jövő héten tuti szívják majd magukat.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
csak nálam akadozik az összes stream és nem lehet normálisan nézni?? nincs olyan ami teljesen jó??
Johnnyblaze
Én is szopok vele folyamatosan.
Bazzani
Nesztek cicák:  ifirstrow.eu/watch/382230/3/watch-detroit-lions-vs-minnesota-vikings.html

😀
tüsi91
Köszi, nálam ez is akad sajnos...
Amúgy honnan a faszból lettünk ilyen jók offense-ben???

több mint 8 éve
skarface Minnesota Vikings 35
Nem lesz ez igy jo :/ Sehol nincs a védelmünk
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
ezt nem értem! hol a védelmünk????
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
csak nálam akadozik az összes stream és nem lehet normálisan nézni?? nincs olyan ami teljesen jó??
Johnnyblaze
Én is szopok vele folyamatosan.
Bazzani
Nesztek cicák:  ifirstrow.eu/watch/382230/3/watch-detroit-lions-vs-minnesota-vikings.html

😀
tüsi91
háhá én is ezt nézem
több mint 8 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Múlt héten is a red zone D# volt ami működött csak mert a yardokat azt nyeltük folyamatosan
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
van jó stream de fizetni kell érte és ilelgális 😀 és várólistás 😕
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
csak nálam akadozik az összes stream és nem lehet normálisan nézni?? nincs olyan ami teljesen jó??
Johnnyblaze
Én is szopok vele folyamatosan.
Bazzani
Nesztek cicák:  ifirstrow.eu/watch/382230/3/watch-detroit-lions-vs-minnesota-vikings.html

😀