Houston Texans - Pittsburgh Steelers

7 hónapja
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
De baszd meg ezt meg kell fogni!
Szokol
Nem szeparálódik soha.....és most már kisebb százalékban húzza be ezeket is.....

A harmadik downnál pedig egy Pickett hiba.....3 ember van egy emberen....akkor van egy üres....és volt is a sarokban.....de persze nyomás volt hatalmas megint....
Klemó
Az már nem nyomás, ha rendszeresen 2 ember érkezik az arcodba, hanem gyorsvonat
7 hónapja
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
De baszd meg ezt meg kell fogni!
Szokol
Csak egy láb volt lent.
7 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
De baszd meg ezt meg kell fogni!
Szokol
Nem szeparálódik soha.....és most már kisebb százalékban húzza be ezeket is.....

A harmadik downnál pedig egy Pickett hiba.....3 ember van egy emberen....akkor van egy üres....és volt is a sarokban.....de persze nyomás volt hatalmas megint....
7 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Ezt meg meg kell dobni...

Ennek a három pontnak most mi értelme volt?
7 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Bántóan szabad ember ugyanazon az oldalon

7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Pickett sokadszorra csak a tutit dobja és nem képes észrevenni az üresen álló embert 😕
Komoly csalódás nekem eddig idén
7 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
De baszd meg ezt meg kell fogni!
7 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
2 és goal....futás középen.....ezt nem hiszem el......hogy közelebb legyünk????? MINEK???????
7 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
na végre lehetett látni valamit Harris erősségéből!!!
pontosan ezt kellene erőltetni, nagyon jó az elkapásoknál, de inkább zavarjuk bele a blokkba...
Jaj remélem Freiermuth-nak nincs komoly baja
Klaci79
Ez sem designed play volt nyilván....olyat, hogy keresztező útvonal....mikor látunk?
7 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Pont ezt írtam a héten, idén teljesen elfelejtettük Nagyit elkapásokra használni.
7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
na végre lehetett látni valamit Harris erősségéből!!!
pontosan ezt kellene erőltetni, nagyon jó az elkapásoknál, de inkább zavarjuk bele a blokkba...
Jaj remélem Freiermuth-nak nincs komoly baja
7 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nagyi kűzdött szépen!

7 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Muuth megsérült...király....
7 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Érkezünk...

Szerkesztette: steelwolf
7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
No a D végre megérkezett....

Az első körösünk egyébként akcióban. A futásoknál nagyon jó volt az előbb. Kiváncsi leszek mit nyújt.
Klemó
valljuk meg őszintén, nincs magasan a léc, amit meg kellene ugornia, hogy kezdő legyen...sajnos
7 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
No a D végre megérkezett....

Az első körösünk egyébként akcióban. A futásoknál nagyon jó volt az előbb. Kiváncsi leszek mit nyújt.

Szerkesztette: Klemó
7 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
na iszok egy sört, legalább nekem jobb lesz 😊
Klaci79
Egs!!!

7 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Nem akar Stroud INT-et dobni?
7 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Azt vettétek, amikor elemezte az egyik kommentátor a felállásunkat, hogy vagy futás, vagy screen?
7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
na iszok egy sört, legalább nekem jobb lesz 😊
7 hónapja
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Tomlin ilyenkor nem szólhat bele, hogy ne fussunk már baszod?

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
7 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
egyébként Freiermuth blokkolása is egy nagy rakás szar...mondjuk ezzel többen is így vannak
Klaci79
Én az útvonal futásainkat nézem......borzalom....Én látom mi lesz az útvonal.....mi a faszt csinálunk edzésem?
7 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Bazdmeg, megy a futás, lehetne play action....de nem....végig akarjuk futni....és persze, hogy nem tudjuk már a végén....
7 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Bazdmeg....és utolsónak is középső futás......a kurva anyádoat Canada, a kurva anyádat!!!
Klemó
Áááááá b.meg ez hihetetlen

7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
egyébként Freiermuth blokkolása is egy nagy rakás szar...mondjuk ezzel többen is így vannak