Houston Texans - Pittsburgh Steelers

7 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
A kétperces drivetól az elvárásom, hogy elérjük az ellenfél térfelét és legyen ott egy játékunk.
7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 383
valahogy meg kellene szerezni Adams-et...legalább lenne egy igazi no1 WR, látszik, hogy Pickettnek nagyon hiányzik DJ, rengeteg könnyű elkapása volt neki és nem kellene azt nézni, hogy mikor omlik össze a zseb..Pickens egy-egy elkapást leszámítva sehol nincs hosszútávon
7 hónapja
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 316
Simán meccsben vagyunk! 😀
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Huu, nálad csak szaggat az a meccs... Újrakezdődött? 😀
7 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 357 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Simán meccsben vagyunk! 😀

7 hónapja
xtaki Pittsburgh Steelers 3 242
Elkoszonok, nincs ertelme ezt nezni. Majd holnap 5 percben
7 hónapja
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 316
INT, 3 and out, 3 and out, 3 and out.

Canada takarodj!
Szokol
Pickett pontatlan, a fal beborul, zseb összeomlik... futás faltörő kos módjára... ha véletlenül a fal megmarad, Pickettnek van némi ideje, akkor meg nem szeparálódnak a wr-ek...
Lehetne rosszabb is... Ja nem, 0 pontnál nincs rosszabb. Csak ezt nézni. De most ez van.
7 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Amit az Aréna4-en adnak, az milyen sport?
7 hónapja
xtaki Pittsburgh Steelers 3 242
INT, 3 and out, 3 and out, 3 and out.

Canada takarodj!
Szokol
Hogy a picsaba nezhezett ki jol ah O a preseasonban
7 hónapja
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Nem jó ezt nézni.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
7 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
INT, 3 and out, 3 and out, 3 and out.

Canada takarodj!
7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 383
kb a 4. játékvezetői hiba ellenünk...ez egy ilyen nap
7 hónapja
xtaki Pittsburgh Steelers 3 242
A futas nem.megy, a wr-ek meg nem tudnak ellepni
7 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
17 yardot hoztunknossze
xtaki
Azok nagyjából Picike futásai.
7 hónapja
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 199
shit

7 hónapja
xtaki Pittsburgh Steelers 3 242
17 yardot hoztunknossze
7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 383
sokadik screen-t szopjuk be, mi meg egyet nem tudunk megcsinálni...tényleg vicc ez a támadófal, a másik oldalon 3. csapat is megoldja ezeket a könnyű lehetőségeket
7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 383
az első negyed után leszedném ezt a gyökeret a kakasülőről...bár nem egyedül basznám ki, vigye magával a támadófal edzőt is
Klaci79
Nekem tomlinbol is elegem van. Kozepszar semmi
xtaki
erre inkább nem reagálok...sokan örülnének ennek a középszar semminek...aztán nélküle meg mehetne a háborgó mélység és az se tetszene
Klaci79
Nem ertunk egyet ebben. Nem tulajdonosi szemmel,shurkoloi szemmel nezem. Nekem ez.nezhetetlen.
xtaki
sajnos én is szurkolói szemmel nézem...de látom mi van a többi csapatnál, ahol nincs Tomlin szintű főedző...a koordinátorok kiválasztása tényleg nem az erőssége, mondjuk gondolom ez nem csak a saját döntése
Klaci79
Ki mas hozna a koordinatorokat??? Evtizede ez van.
xtaki
a GM és lehet a tulaj is...csapatmunka lehet, nem gondolnám, hogy csak a HC...de egy szar OC miatt biztosan nem fog a HC bukni...
7 hónapja
astroid Pittsburgh Steelers 514
Mondjuk ha megfogják mindkét kezét az elkaponak az miért nem PI? Persze nem ezen mulik
7 hónapja
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 316
Volt ma már first down-unk?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Volt, Pickett futotta meg.
7 hónapja
xtaki Pittsburgh Steelers 3 242
Volt ma már first down-unk?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem mind1?
7 hónapja
xtaki Pittsburgh Steelers 3 242
az első negyed után leszedném ezt a gyökeret a kakasülőről...bár nem egyedül basznám ki, vigye magával a támadófal edzőt is
Klaci79
Nekem tomlinbol is elegem van. Kozepszar semmi
xtaki
erre inkább nem reagálok...sokan örülnének ennek a középszar semminek...aztán nélküle meg mehetne a háborgó mélység és az se tetszene
Klaci79
Nem ertunk egyet ebben. Nem tulajdonosi szemmel,shurkoloi szemmel nezem. Nekem ez.nezhetetlen.
xtaki
sajnos én is szurkolói szemmel nézem...de látom mi van a többi csapatnál, ahol nincs Tomlin szintű főedző...a koordinátorok kiválasztása tényleg nem az erőssége, mondjuk gondolom ez nem csak a saját döntése
Klaci79
Ki mas hozna a koordinatorokat??? Evtizede ez van.
7 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 357 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Volt ma már first down-unk?

7 hónapja
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nagyon rutinosan mozog Stroud. Ki hitte volna?
Nemes samu09
Jól mozog, de néhány dobása kicsit pontatlan, mert nagyon gyorsan engedi el a labdákat (ami emögött a fal mögött nem csoda).
7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 383
az első negyed után leszedném ezt a gyökeret a kakasülőről...bár nem egyedül basznám ki, vigye magával a támadófal edzőt is
Klaci79
Nekem tomlinbol is elegem van. Kozepszar semmi
xtaki
erre inkább nem reagálok...sokan örülnének ennek a középszar semminek...aztán nélküle meg mehetne a háborgó mélység és az se tetszene
Klaci79
Nem ertunk egyet ebben. Nem tulajdonosi szemmel,shurkoloi szemmel nezem. Nekem ez.nezhetetlen.
xtaki
sajnos én is szurkolói szemmel nézem...de látom mi van a többi csapatnál, ahol nincs Tomlin szintű főedző...a koordinátorok kiválasztása tényleg nem az erőssége, mondjuk gondolom ez nem csak a saját döntése
7 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 3 943 — I like the Texans, I like who we are
Nagyon rutinosan mozog Stroud. Ki hitte volna?