Jacksonville Jaguars - Houston Texans

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trevor méltóképp zárta a napját.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Garrard jöhetne egy hail mary-re
gamerkr
Ő már "too old for this shit" korban van. Amúgy fun fact a felesége neve Mary. 😀
több mint 1 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
na, ez jó volt... a szokásos vasárnap esti hétórás híg foslé, pont ahogy szeretem... mi lenne velem a Jaguars nélkül, nem is tudom

több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Garrard jöhetne egy hail mary-re

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az milyen first down volt 😛
dande2
Nem sokat érős.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az milyen first down volt 😛
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Where is Minshew when you need him?
Jakehomer
Philyben melegíti a padot.
több mint 1 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Where is Minshew when you need him?

Perception is reality.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Game Over
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pierce megérdemli, hogy bevigye. Nagy meccse van. A Texans franchise RB-t draftlt a 4. körben. Mi feltradedel egy olyat, aki még nem volt aktív 1 körrel később...
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 401 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ok, elfogadtam magamban a tényt, hogy ki fogunk kapni az egyetlen idén még nyeretlen csapattól. Otthon. Úgy, hogy 1 fontosabb sérültünk van.
iktriad
amikor már azt hinnéd, hogy végre csapatunk van (lsd. Colts, Chargers), akkor jön egy ilyen kijózanító meccs és rájössz, hogy: "Helló, ez a Jags!"
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
az fumblinak tűnik
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ok, elfogadtam magamban a tényt, hogy ki fogunk kapni az egyetlen idén még nyeretlen csapattól. Otthon. Úgy, hogy 1 fontosabb sérültünk van.
több mint 1 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
Itt ihletet merítettek csütörtökről?
Wester
Még annál is jobb. Jelen állás szerint még hosszabbítás is lehet 😀
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Travon is csinált egy akkora baromságot, mint Trevor a picknél. Csodás napja van mindkét 1/1-esünknek...
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Itt ihletet merítettek csütörtökről?

Szerkesztette: Wester

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyerni még meg kell tanulnia DPnek nálatok is, nem akarjatok mindent egyszerre na 😉
több mint 1 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 595
iktriad
Szóval csak egy hagyományos Jags meccs, értem 😀

több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 401 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
mondjuk 352 yard mellé már fel szoktak rakni vagy 30 pontot...
több mint 1 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
Sziasztok, csak az eredményt láttam, milyen a meccs?
Olyan mint gondolom? 😀
akdestroyer
Annál is rosszabb 😀
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sziasztok, csak az eredményt láttam, milyen a meccs?
Olyan mint gondolom? 😀
akdestroyer
Ilyen.
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 401 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Sziasztok, csak az eredményt láttam, milyen a meccs?
Olyan mint gondolom? 😀
akdestroyer
olyan 😊
több mint 1 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 595
Sziasztok, csak az eredményt láttam, milyen a meccs?
Olyan mint gondolom? 😀

több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 401 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
egy biztos van ezen a meccsen: Lovie ősz szakálla nagyon hasít
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
teljesen impotens O mindkét oldalon, mintha ismételnék a TNF-et...és tuti, hogy AFC South győztes lesz a végén itt is 😊
Stoki
Jövő héten az Arena 4-en Colts - Jags ebben az idősávban. Are you not entertained???