Jacksonville Jaguars - Indianapolis Colts

több mint 9 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Fogad valaki arra, hogy a meccs után belinkeli valaki a JAGS-fórumba a Henne is a *** videót? Nekem van egy söröm, hogy igen 😊phylos
Persze, évekkel ezelőtt csináltál egy kamu accountot iktriad néven, csak azért hogy ezt a videót belinkelhesd és igazad legyen egy sörért 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a Jax kabala is felakasztotta magát inkább, mint hogy Hennet nézze

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Go értelmes playhívás.bobi0092
Remélem T-Rich sokat lesz foglalkoztatva. És nem nem dugott/dugott a meccs előtt(nem tudom melyik a jó verzió nekünk).
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Fogad valaki arra, hogy a meccs után belinkeli valaki a JAGS-fórumba a Henne is a *** videót? Nekem van egy söröm, hogy igen 😊

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Valaki dob egy streamet? Köszi!

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
55-2Stez
Szerintem nem foguk ennyire dominálni/alázni, de köszi a bizalmat. 😀iktriad
Gondoltam beáll BortlesStez
Kár, hogy nincs pass rushotok, hogy Hennet kiszedjétek. Bár lehet Pagano kiadta napi parancsba, hogy nehogy sérülést okozzatok neki. 😀iktriad
Hennehez pont nem kell pass rush, ő is van olyan hülye, hogy bebújik a rookie centeretek segglyukába, aztán eltöri az állkapcsát.

több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Jóestét!

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Go értelmes playhívás.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
55-2Stez
Szerintem nem foguk ennyire dominálni/alázni, de köszi a bizalmat. 😀iktriad
Gondoltam beáll BortlesStez
Kár, hogy nincs pass rushotok, hogy Hennet kiszedjétek. Bár lehet Pagano kiadta napi parancsba, hogy nehogy sérülést okozzatok neki. 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
55-2Stez
Szerintem nem foguk ennyire dominálni/alázni, de köszi a bizalmat. 😀iktriad
Gondoltam beáll Bortles

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
55-2Stez
Szerintem nem foguk ennyire dominálni/alázni, de köszi a bizalmat. 😀
több mint 9 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Go Kóc!

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
55-2

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Go Jags!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem mintha a Jaguars tight endjein múlna hogy ki nyerHöri
Igaz, majd a Colts TEjei döntik el a meccset.
Csak jelenzi próbáltam mennyire szánalmas a depthünk a poszton. És Michael Egnew még így is csak P squados. 😀😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem mintha a Jaguars tight endjein múlna hogy ki nyer

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mi inaktívjaink
RB Storm Johnson, OG Tyler Shatley, OT Austin Pasztor, WR Marqise Lee, WR Tavarres King, TE Clay Harbor, CB Jeremy Harris

A Jags TE szituációja a következő: Mickey "Kenny Powers II" Shuler kezd, aki 3 hete van a csapatnál, 2010 óta játszott 8 meccsen, és van 2 elkapása. A cseréje, Marcel Jensen egy UDFA rookie, aki a héten hoztunk fel a practice squadból, tehát ma debutál az NFLben. 3. TE nincs....

A Colts nézői:
16 Rogers
50 Freeman
53 Carter
60 Louis
62 Holmes
76 Reitz
97 Jones
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
19:00