Miami Dolphins - New York Jets

több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
ja kössz. a bullshit call

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Affene, ez nem jott jol OPI

Believe In Your 'Fins!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
És ilyen CB-k ellen nem lehetett eddig agresszívnak lenni? Carroo meg a tökéletes elbaszása 3draftcetlinek.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Basszus nem lehetne Claibornet állítani Landry-re?
több mint 6 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Csak elbalfaszkodjuk, most már tényleg

Lesz ez még így se!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
de komolyan ezt nem értem. hogy vn az hogy most ki tudjuk mozgatni az egész zsebet és eddig meg katasztrófális volt az egész.
Geeri
4th quarter biiics
Adirotor
jön még kutyára kamion...

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
de komolyan ezt nem értem. hogy vn az hogy most ki tudjuk mozgatni az egész zsebet és eddig meg katasztrófális volt az egész.
Geeri
4th quarter biiics
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
de komolyan ezt nem értem. hogy vn az hogy most ki tudjuk mozgatni az egész zsebet és eddig meg katasztrófális volt az egész.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Skrine megint, komolyan nincs nála jobb a rohadt rosteren?
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
ez az NB1 talaj se akadályozhatta meg a sacket.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
A böd9s picsáért kell mindkét safetyt blitzre küldeni mikor öreganyám is megverné Skrinet
Beki
Mert eddig da next Don Schula alias Gase egyszer se próbálkozott hogy ezt megbüntesse. Talán az a holdingos eset volt és ennyi.
Geeri
Ezt értem én, de 2 labdabirtoklásnyi előnyöd van, inkább lassítanánk az időt.
Beki
Ez ellen a halovány Miami ellen? Én inkább játszanék agresszívan, mert több hiba lesz mint ilyen TD. Egyébként a támadóknál is, ha néhány futás után nem támadjátok keményen a pálya közepét 10-15 yardos passzokkal akkor esetleg vissza is jöhetünk a meccsbe. Az Atlanta is ott rontotta el, hogy túl konzervatívan játszottak, azt pedig meg tudja a LOS mögött büntetni ez a D. Persze csak ha az utolsó drive szinvonalát képesek hozni, mert amúgy gyász.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na ha a Dolphins ezzel a field pozival sem tud mit kezdeni, abszolút nem érdemelnek itt semmit.
Beki
Amúgy se. Gase nagyobb one hit wonder mint Cedric Benson.
Geeri
HOGY MERÉSZELED!!!!!!!!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
A böd9s picsáért kell mindkét safetyt blitzre küldeni mikor öreganyám is megverné Skrinet
Beki
Mert eddig da next Don Schula alias Gase egyszer se próbálkozott hogy ezt megbüntesse. Talán az a holdingos eset volt és ennyi.
Geeri
Ezt értem én, de 2 labdabirtoklásnyi előnyöd van, inkább lassítanánk az időt.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ja és meccs van
Wester
Még ez a mázli h Claiborne a saját elkapóit leradírozza ma, de a MIA szerencséje h van egy Skrine-unk.
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
A böd9s picsáért kell mindkét safetyt blitzre küldeni mikor öreganyám is megverné Skrinet
Beki
Mert eddig da next Don Schula alias Gase egyszer se próbálkozott hogy ezt megbüntesse. Talán az a holdingos eset volt és ennyi.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
a döglött kacsa lehullott. Moore stratoszféraba felkúrt passzainál háromszor kapok szívrohamot kinek a kezébe esik.
Geeri
Safetyk mozgását figyeltem és sejtettem h 1v1 lesz hátul.
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
a döglött kacsa lehullott. Moore stratoszféraba felkúrt passzainál háromszor kapok szívrohamot kinek a kezébe esik.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Ja és meccs van

Lesz ez még így se!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
A böd9s picsáért kell mindkét safetyt blitzre küldeni mikor öreganyám is megverné Skrinet
több mint 6 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Skrine borzasztó ma

Lesz ez még így se!
több mint 6 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Na ha a Dolphins ezzel a field pozival sem tud mit kezdeni, abszolút nem érdemelnek itt semmit.
Beki
Amúgy se. Gase nagyobb one hit wonder mint Cedric Benson.
Geeri
Lol

Lesz ez még így se!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Na ha a Dolphins ezzel a field pozival sem tud mit kezdeni, abszolút nem érdemelnek itt semmit.
Beki
Amúgy se. Gase nagyobb one hit wonder mint Cedric Benson.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Na ha a Dolphins ezzel a field pozival sem tud mit kezdeni, abszolút nem érdemelnek itt semmit.
több mint 6 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Timmons meg megtud csinalni egy tacklet
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
na ideje volt már, hogy lefüleljék a screen playt
Wester
Igen, pufifánkok is lassan érkeztek