Minnesota Vikings - Chicago Bears

több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Bassból is lehet még valami, egy jó edzővel, akár Jonesból

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 672 — Vikings fan
a mai Vikings legjobb védője: ki tudja kiről van szó?KmetyG
COLE
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
a mai Vikings legjobb védője: ki tudja kiről van szó?
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Carey pláyra se lépett ma. 4. kör.füligjimmy
Múltkor se. Keep Emery&Trestman.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Carey pláyra se lépett ma. 4. kör.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Engedjetek már két 0 yardos passzt Fortenak légyszíves.tüsi91
szólj Cole-nak 😊

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Engedjetek már két 0 yardos passzt Fortenak légyszíves.
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
2009-es szezonja 3666 volt Jaynek. Gyanúsan azt nézted sztem.tüsi91
Cutler a sátán gyermeke, ki kell tenni.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bushrod annyit keres, mint Joe Thomas

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Cole Mania!
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Valaki adjon egy nem akadó linket plshpeter93
tessék parancsolni:  www.vipleague.me/american-football/268063/1/chicago-bears-vs-minnesota-vikings-live-stream-online.html
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cutler szezon TD rekord nem lesz meg. 28 van, 29 kéne. Passzolt yard sztem megleszfüligjimmy
66 yard kell hozzá. (sztem elszámoltad a 173-at, amit topikba írtál. Meccs előtt 3640 volt JC-nek, Kramer meg 3838-al vezeti a sort).tüsi91
számológépet használtam, sztem az adatok voltak különbözőek.füligjimmy
2009-es szezonja 3666 volt Jaynek. Gyanúsan azt nézted sztem.
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Valaki adjon egy nem akadó linket pls

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Cutler szezon TD rekord nem lesz meg. 28 van, 29 kéne. Passzolt yard sztem megleszfüligjimmy
66 yard kell hozzá. (sztem elszámoltad a 173-at, amit topikba írtál. Meccs előtt 3640 volt JC-nek, Kramer meg 3838-al vezeti a sort).tüsi91
számológépet használtam, sztem az adatok voltak különbözőek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Ebből nem lesz 3000 yard. Mindegy, biztató kezdet, a többit meglássuk jövőre.
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Necces volt de bent van. Walsh remélem jövőre összekapja magát és megrúgja azt a 68 yardost. 😀😀
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cutler szezon TD rekord nem lesz meg. 28 van, 29 kéne. Passzolt yard sztem megleszfüligjimmy
66 yard kell hozzá. (sztem elszámoltad a 173-at, amit topikba írtál. Meccs előtt 3640 volt JC-nek, Kramer meg 3838-al vezeti a sort).
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Cutler szezon TD rekord nem lesz meg. 28 van, 29 kéne. Passzolt yard sztem meglesz

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jeffery egy kibaszott hulladék, tavaly nem tudom mi volt, megszállta a szentlélek de idén bűn rossz

több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Már csak egy negyed szenvedés maradt hátra ebből a szezonból, Forte kapjon egy passzt és csá. Holnap pedig hulljon a férgese!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Passzol Fortenak légyszíves.
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
2. 3. és sokakat miért szeretjük ennyire beszopni? Nem olyan jó az...
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Másfél perces potencianövelő reklám. Kiváló termék lehet, nekem már attól felállt hogy végignéztem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jonesban én azért látok fantáziát, sokkal inkább, mint Bosticban. Nyilván kellene egy jó edző.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 672 — Vikings fan
Bridgewater 10 egymást követő meccsen kiosztott legalább egy TD passzt, ez a 2003-2004 -es Culpepper-es időszak óta az első ilyen alkalom.KmetyG
Mért akkor is kiosztott 10-et Teddy ? o_oToca
az oviban 😊vsanyi132
Tegyük hozzá, hogy mennyien ríttak, hogy Teddy nem tud TD-t adni erre tessék.