New England Patriots - Tennessee Titans

több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Ezért kár volt, jó lett volna pontokat szerezni és kicsit tovább pihentetni a D-t...
Castleai01
Nem érdemelnek pihit, ma szakadjanak csak meg mert ellinkeskedték a felkészülést
ParadSEC
No comment...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Buták, hogy passzolnak.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Ezért kár volt, jó lett volna pontokat szerezni és kicsit tovább pihentetni a D-t...
Castleai01
Nem érdemelnek pihit, ma szakadjanak csak meg mert ellinkeskedték a felkészülést

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Bakker a Colts vagy 350 yardot fog megtenni ellenünk földön ennek a meccsenek alapján

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Ezért kár volt, jó lett volna pontokat szerezni és kicsit tovább pihentetni a D-t...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Nem hiába vigyorog Tannehill...ha nem húzunk el sokkal, akkor nekik ez a meccs megvan, csak idő kérdése.

több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Tudatosan átengedtük hogy biztonságban érezze magát a futó majd váratlanul kiütöttük és ráugrottunk a labdára... 😛
Tökéletes kivitelezés... 😀

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
hát gecc, ez mekkora mák... jézusom, kinyírnak minket a futásaikkal.

több mint 2 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Mák!!!

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Mák
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Megint elkúrtuk
NB2
Azért itt volt egy rossz dobás Jonestól meg egy jó védekezés és aztán Jonestól egy jó menekülés.
A Titans D jó ellenünk, az O annyira nem, de futásokkal meg haladnak, bőven elég nekik.

Ez még nem az a Pats gépezet ami korábban volt, de alakul.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Megint elkúrtuk
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Szerintem a második félidőre szintet lép a D#..Még egy ilyen mázlis futásuk nem lesz! 😀
kyobalu
remélem, mert fantasyben a Pats-D nálam van egy ligában..

Amúgy igen, félidei elemzések.
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Arra leszek kíváncsi hogy a második félidőre fel tudjuk-e éleszteni a futást mert ha nem akkor nagyon nehéz lesz...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Ezt benyaltuk, van ez így... 😕
Castleai01
Nem ez a baj,olyan van,de úgy érzem,hogy a def nem tudott felpörögni erre a meccsre
kolok1972
Az offense sem.
Burkus
Ez az O jelenleg ennyit tud, azért ne várjunk csodát tőlük...
(Én személy szerint elégedett vagyok azzal amit ma eddig látok tőlük... Mozgatjuk a labdát gond nélkül, punt nem is volt még... Az hogy nem lesz minden TD az meg abszolút nem meglepő, jelenleg ez a plafon viszont meccsről meccsre tolják ezt magasabbra és ez biztató...)
Castleai01
Hát ja, valahogy én is így vagyok vele.
Nem feltétlenül leszek szomorú ha most nem verjük meg a Titanst, lesz még lehetőség a Colts és Bills ellen is.
Solymi
Mielőtt valaki félreértene, szerintem meglesz a meccs de szoros csata lesz a végéig...
Castleai01
2019-ben is azt hittük 😊
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Ezt benyaltuk, van ez így... 😕
Castleai01
Nem ez a baj,olyan van,de úgy érzem,hogy a def nem tudott felpörögni erre a meccsre
kolok1972
Az offense sem.
Burkus
Ez az O jelenleg ennyit tud, azért ne várjunk csodát tőlük...
(Én személy szerint elégedett vagyok azzal amit ma eddig látok tőlük... Mozgatjuk a labdát gond nélkül, punt nem is volt még... Az hogy nem lesz minden TD az meg abszolút nem meglepő, jelenleg ez a plafon viszont meccsről meccsre tolják ezt magasabbra és ez biztató...)
Castleai01
Hát ja, valahogy én is így vagyok vele.
Nem feltétlenül leszek szomorú ha most nem verjük meg a Titanst, lesz még lehetőség a Colts és Bills ellen is.
Solymi
Mielőtt valaki félreértene, szerintem meglesz a meccs de szoros csata lesz a végéig...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Szerintem a második félidőre szintet lép a D#..Még egy ilyen mázlis futásuk nem lesz! 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Vrabelt azért szeretjük, akármi volt, van, lesz. 😀
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Ezt benyaltuk, van ez így... 😕
Castleai01
Nem ez a baj,olyan van,de úgy érzem,hogy a def nem tudott felpörögni erre a meccsre
kolok1972
Az offense sem.
Burkus
Ez az O jelenleg ennyit tud, azért ne várjunk csodát tőlük...
(Én személy szerint elégedett vagyok azzal amit ma eddig látok tőlük... Mozgatjuk a labdát gond nélkül, punt nem is volt még... Az hogy nem lesz minden TD az meg abszolút nem meglepő, jelenleg ez a plafon viszont meccsről meccsre tolják ezt magasabbra és ez biztató...)
Castleai01
Hát ja, valahogy én is így vagyok vele.
Nem feltétlenül leszek szomorú ha most nem verjük meg a Titanst, lesz még lehetőség a Colts és Bills ellen is.

több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Ezt benyaltuk, van ez így... 😕
Castleai01
Nem ez a baj,olyan van,de úgy érzem,hogy a def nem tudott felpörögni erre a meccsre
kolok1972
Az offense sem.
Burkus
Ez az O jelenleg ennyit tud, azért ne várjunk csodát tőlük...
(Én személy szerint elégedett vagyok azzal amit ma eddig látok tőlük... Mozgatjuk a labdát gond nélkül, punt nem is volt még... Az hogy nem lesz minden TD az meg abszolút nem meglepő, jelenleg ez a plafon viszont meccsről meccsre tolják ezt magasabbra és ez biztató...)

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Úgy érzem picit mindenkinek most egy szinttel feljebb kéne lépnie!
5x voltunk az ellenfél térfelén és csináltunk 16 pontot. Ha nagyon durva lennék, akkor ez 31 pont! A védelemnél és sajnos nyeljük a futást, nem csak erre a nagyra gondolok, de basszus, folyamatosan röhögve futnak 4 yardokat... Henry nélkül. Remélem a szünetben egy picit rendbe rakják a srácokat, köztük Jonest is!
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Nálunk volt a momentum, elvesztettük, visszaszereztük a fumble-el és megint meccsbe hozzzuk őket. 😕
Burkus
Egyszóval balfaszkodtunk....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
A Titans bevet mindent, hogy megnyerjék a meccset és eddig ül nekik a dolog.
Viszont figyelembe véve a hibákat is, elég kiegyenlített a meccs.

Meglátjuk mi lesz, de a Titans így is erősebbnek tűnik mint mi.

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nálunk volt a momentum, elvesztettük, visszaszereztük a fumble-el és megint meccsbe hozzzuk őket. 😕
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ezt benyaltuk, van ez így... 😕
Castleai01
Nem ez a baj,olyan van,de úgy érzem,hogy a def nem tudott felpörögni erre a meccsre
kolok1972
Az offense sem.