New Orleans Saints - Jacksonville Jaguars

7 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kezdenek összefolyni a napok, de enyhe deja vu érzésem van... ez mostmár minden éjszakai meccsen lesz, hogy belerohanunk a fair catch játékosba?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
7 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jags mi a lófaszt csinál?
shagi0206
Jó vendégek vagyunk.
7 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
Minek ment oda??????????????
7 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
B+++++
7 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Alakul a roncsderbi. Pedig milyen szép volt az első drive
7 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
Jags mi a lófaszt csinál?
7 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
B+.
iktriad
Ez inkább F- szerintem

7 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
B+.
7 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jah, Yasir Abdullahnak is jöttem szurkolni, de ő is inaktív. Szerencsére Iktriad nem az
mustaine
Remélem Chaissonnak jót tesz, hogy kb hazai pályán játszik egykori LSU-sként.
iktriad
Szerintem rajta nem segít. Ő már rég bust.
shagi0206
Múlt héten volt sackje. 2.0 idei sackjével ez a legjobb eddigi szezonja evör és még csak a 7- héten vagyunk. 1/20 (2-vel Justin Jefferson előtt...).
7 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
Jah, Yasir Abdullahnak is jöttem szurkolni, de ő is inaktív. Szerencsére Iktriad nem az
mustaine
Remélem Chaissonnak jót tesz, hogy kb hazai pályán játszik egykori LSU-sként.
iktriad
Szerintem rajta nem segít. Ő már rég bust.
7 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jah, Yasir Abdullahnak is jöttem szurkolni, de ő is inaktív. Szerencsére Iktriad nem az
mustaine
Kb minden eredménykövetőben ott van, majd pont egy Jaxesben ne lenne? 😀
shagi0206
Már én se vagyok a régi ilyen téren, de ezt azért nem hagyom ki.
7 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jah, Yasir Abdullahnak is jöttem szurkolni, de ő is inaktív. Szerencsére Iktriad nem az
mustaine
Remélem Chaissonnak jót tesz, hogy kb hazai pályán játszik egykori LSU-sként.
7 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
Jah, Yasir Abdullahnak is jöttem szurkolni, de ő is inaktív. Szerencsére Iktriad nem az
mustaine
Kb minden eredménykövetőben ott van, majd pont egy Jaxesben ne lenne? 😀
7 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Jah, Yasir Abdullahnak is jöttem szurkolni, de ő is inaktív. Szerencsére Iktriad nem az

7 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Sziasztok, jöttem Iktriadnak és AT Perrynek szurkolni | utóbbi sajnos inaktív |

7 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, milyen 1st drive volt ez?!
7 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Ez egy elég meggyőző drive volt
7 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
Na, akkor nem kérek mást, csak egy végig izgalmas jó meccset. A győztes kiléte nem érdekel 😊
shagi0206
Boldogok a semlegesek, mert övek a roncsderbi felhőtlen megtekintésének élménye.
iktriad
A csapatok mérlege túl jó ehhez a minősítéshez.
Aztán hogy maga a meccs milyen színvonalú lesz, arról nekem is van egy elképzelésem.
Kampman
Bizzatok a megérzésemben. Ez egy jó meccs lesz 😊 Bár nem engem igazol a történelem, csütörtökönként ritka a minőség.

Szerkesztette: shagi0206
7 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Na, akkor nem kérek mást, csak egy végig izgalmas jó meccset. A győztes kiléte nem érdekel 😊
shagi0206
Boldogok a semlegesek, mert övek a roncsderbi felhőtlen megtekintésének élménye.
iktriad
A csapatok mérlege túl jó ehhez a minősítéshez.
Aztán hogy maga a meccs milyen színvonalú lesz, arról nekem is van egy elképzelésem.
7 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na, akkor nem kérek mást, csak egy végig izgalmas jó meccset. A győztes kiléte nem érdekel 😊
shagi0206
Boldogok a semlegesek, mert övek a roncsderbi felhőtlen megtekintésének élménye.

Trevor aktív és kezd.


Szerkesztette: iktriad
7 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
Na, akkor nem kérek mást, csak egy végig izgalmas jó meccset. A győztes kiléte nem érdekel 😊
7 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
2:15, Arena4


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!