New Orleans Saints - Los Angeles Rams

több mint 1 éve
szata Los Angeles Rams 137
Stafford agyrázkódás? Nem is érte ütés a fejét?
több mint 1 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Koszi. Ez mar-mar vagyaink netovabbja!!!⚜️⚜️⚜️⚜️



több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 831
Sziasztok!
Most ertem csak gep ele...
Milyenek vagyunk a roncsderbin?
Kájzerszóze
Kevésbé roncsak mint a másik 😆 az O egész jópofa, a D-nek meg azért az atomjaira hullot Rams O-fallal kell megküzdenie meg a csereirányitóval - de megteszik, és ez idén elégedettséggel kell el töltsön 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
AteszV2SP2 New Orleans Saints 7
Streamet dobjatok legyszi
több mint 1 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Sziasztok!
Most ertem csak gep ele...
Milyenek vagyunk a roncsderbin?



több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 831
Kár ezért a driveért.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 831
Ruiz egyébként egész jó mostanában.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
kijo New Orleans Saints 332
Tartok tőle jobban jártunk volna ha MS nem sérül le, egy rohangálós iarnyitóra a jelek szerint nem vagyunk felkészülve.
atapapa
Sosem vagyunk.
több mint 1 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Tartok tőle jobban jártunk volna ha MS nem sérül le, egy rohangálós iarnyitóra a jelek szerint nem vagyunk felkészülve.

több mint 1 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
De most komolyan. Volt idén olyan trükkös játék ami bejött? Nem kéne ezt abbahagyni?
MC12
Jó lett volna ez ha Dalton tud döntést hozni. De inkább ő tűnt meglepettnek, nem a védelem. 😁

De így is jó 😋

több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 831
Nem is emlékszem, vezettünk 10el már idén? 😊))

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
adam77 New Orleans Saints 633
dalton menj a picsába
adam77
khm
több mint 1 éve
adam77 New Orleans Saints 633
dalton menj a picsába
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 831
De most komolyan. Volt idén olyan trükkös játék ami bejött? Nem kéne ezt abbahagyni?

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 831
Ez szép drive-volt, van ebben az Oban fantázia egyébként.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
MC bejegyzése hol marad? 😀
atapapa
Nemrég értünk haza a kölkökkel egy játszóhàzból…de ahogy látom nem szakadt meg a már 332 mérkőzés óta tartó sorozat, melynek során minden meccsen szereztünk pontot. Ez egyébként a leghosszabb élő sorozat és a 4. leghosszabb az nfl-Ben.
MC12
köszönöm uram 😉

több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 831
MC bejegyzése hol marad? 😀
atapapa
Nemrég értünk haza a kölkökkel egy játszóhàzból…de ahogy látom nem szakadt meg a már 332 mérkőzés óta tartó sorozat, melynek során minden meccsen szereztünk pontot. Ez egyébként a leghosszabb élő sorozat és a 4. leghosszabb az nfl-Ben.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
MC bejegyzése hol marad? 😀

több mint 1 éve
kijo New Orleans Saints 332
Mint kés a vajon.
Nagy a baj.
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Dalton nem is nézett a WRek felé. Borzasztóan bizonytalan

több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Szerintem az hogy én itthonról a fotelből pontosan meg tudtam mondani hogy milyen játékot fogunk hívni, nem túl jó fényt vet a támadókordinárunkra😁


több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Dalton fájdalmasan statikus
több mint 1 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Sérültek:
Sok+1

több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
19:00


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!