New Orleans Saints - San Francisco 49ers

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Remélem a tavalyi év ismétlődik NFC-n belül. A két későbbi kiemelt csatáját az alapszakaszban pontháborúban egy utolsó perces pontszerzéssel nyeri meg az első kiemelt, de a PO-ban a második kiemelt nyer.
Egyébként tényleg jó meccs volt. Túl korai volt tőlünk az utolsó TD, illetve a folyamatosan kreténkedések kellettek a vereaéghez , pl CGJ, Williams a végén, szokás PJ Mesterünk. Nem beszélve a szokásos bírói faszoskodásról amit a fake punt-nál csináltak az egyszerűen röhej, ezt még a legkezdőbb rajongó is tudja hogy ha nem néz hátra a DB és úgy lök akkor az PI és még sorolhatnám, de ezen már fölösleges is fenn akadni, szerintem azt játsszák higy ki tud nagyobb faszágot csinálni a Saints kárára. O részről rendben volt, remélem a #2 meglesz legalább, a jövőben LB sorba nagy ránc felvarrás kell Davis kivételével.
nemethbence55
A legkezdőbb igen, aki ismeri a szabályokat az nem. Értsd már meg punt felállásnál nincs PI, de fogd erre nyugodtan, biztos jobb lesz


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
Gratulálok a bíróknak egy újabb sikeresen teljesített küldetésnek!!! Ennyire nem volt rászorulva a SF49!! Dehát tolni kell a szekeret rendesen!!
mrxxl77
Köszönjük, átadjuk nekik a jókívánságodat!
Coolearie
Azt nem tennék zsebre mint a lóvét!! Fájna ám de nagyon!!
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
csak nem értitek a zsenimet
petey
Jöhetsz trollkodni, egy kitétellel, azok után, hogy a SF-SEA meccsen mennyire fújt a szél hátulról, (a mai sem volt rossz), bírózni, hát hogy is mondjam... minimum röhejes.

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Remélem a tavalyi év ismétlődik NFC-n belül. A két későbbi kiemelt csatáját az alapszakaszban pontháborúban egy utolsó perces pontszerzéssel nyeri meg az első kiemelt, de a PO-ban a második kiemelt nyer.
Egyébként tényleg jó meccs volt. Túl korai volt tőlünk az utolsó TD, illetve a folyamatosan kreténkedések kellettek a vereaéghez , pl CGJ, Williams a végén, szokás PJ Mesterünk. Nem beszélve a szokásos bírói faszoskodásról amit a fake punt-nál csináltak az egyszerűen röhej, ezt még a legkezdőbb rajongó is tudja hogy ha nem néz hátra a DB és úgy lök akkor az PI és még sorolhatnám, de ezen már fölösleges is fenn akadni, szerintem azt játsszák higy ki tud nagyobb faszágot csinálni a Saints kárára. O részről rendben volt, remélem a #2 meglesz legalább, a jövőben LB sorba nagy ránc felvarrás kell Davis kivételével.
nemethbence55
A Németh egyik gyöngye is fent van bowl.hun?

több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Remélem a tavalyi év ismétlődik NFC-n belül. A két későbbi kiemelt csatáját az alapszakaszban pontháborúban egy utolsó perces pontszerzéssel nyeri meg az első kiemelt, de a PO-ban a második kiemelt nyer.
Egyébként tényleg jó meccs volt. Túl korai volt tőlünk az utolsó TD, illetve a folyamatosan kreténkedések kellettek a vereaéghez , pl CGJ, Williams a végén, szokás PJ Mesterünk. Nem beszélve a szokásos bírói faszoskodásról amit a fake punt-nál csináltak az egyszerűen röhej, ezt még a legkezdőbb rajongó is tudja hogy ha nem néz hátra a DB és úgy lök akkor az PI és még sorolhatnám, de ezen már fölösleges is fenn akadni, szerintem azt játsszák higy ki tud nagyobb faszágot csinálni a Saints kárára. O részről rendben volt, remélem a #2 meglesz legalább, a jövőben LB sorba nagy ránc felvarrás kell Davis kivételével.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
azért szerizlek ám
petey
Én is, csak ezt a műfelháborodást hagyjuk már. 😀
akdestroyer
megyek is trollkodni a hawks meccsre
petey
Mindig is ezt csináltad te díva. 😀
akdestroyer
csak nem értitek a zsenimet
petey
A macskás avatarból már tudják, nyugi
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
azért szerizlek ám
petey
Én is, csak ezt a műfelháborodást hagyjuk már. 😀
akdestroyer
megyek is trollkodni a hawks meccsre
petey
Mindig is ezt csináltad te díva. 😀
akdestroyer
csak nem értitek a zsenimet

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
azért szerizlek ám
petey
Én is, csak ezt a műfelháborodást hagyjuk már. 😀
akdestroyer
megyek is trollkodni a hawks meccsre
petey
Mindig is ezt csináltad te díva. 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Gratulálok a bíróknak egy újabb sikeresen teljesített küldetésnek!!! Ennyire nem volt rászorulva a SF49!! Dehát tolni kell a szekeret rendesen!!
mrxxl77
Köszönjük, átadjuk nekik a jókívánságodat!

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Baromi jó meccs volt. A Saints-nek kicsit jobban össze kéne kapni a D-t. Ez a 49ers viszont most lett igazán SB-esélyes. SB XLVII visszavágó Februárban?
Pizsama
Okos volt, aki elengedte Garoppolót a 49ers--hez. Ki lehetett az a fantasztikus edző? Hmmmmm....
Cypress
pedig egy nulla legszarabb irányító

ja az a grapolo, bocs

több mint 4 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
Gratulálok a bíróknak egy újabb sikeresen teljesített küldetésnek!!! Ennyire nem volt rászorulva a SF49!! Dehát tolni kell a szekeret rendesen!!
több mint 4 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Baromi jó meccs volt. A Saints-nek kicsit jobban össze kéne kapni a D-t. Ez a 49ers viszont most lett igazán SB-esélyes. SB XLVII visszavágó Februárban?
Pizsama
Okos volt, aki elengedte Garoppolót a 49ers--hez. Ki lehetett az a fantasztikus edző? Hmmmmm....
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
azért szerizlek ám
petey
Én is, csak ezt a műfelháborodást hagyjuk már. 😀
akdestroyer
megyek is trollkodni a hawks meccsre

több mint 4 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
Az év egyik legjobb meccse volt ez is
Chargers LT
Melyik volt hasonlóan jó? 😊
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 569
Nagy meccs, nagy győzelem!
Végre most mi hoztuk a végén a győztes FG-t.
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Köszi mindenkinek, a jóisten áldjon meg titeket!

több mint 4 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Baromi jó meccs volt. A Saints-nek kicsit jobban össze kéne kapni a D-t. Ez a 49ers viszont most lett igazán SB-esélyes. SB XLVII visszavágó Februárban?
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Köszönöm a Saints fanoknak a korrekt eredménykövetést. Nagyon kemény meccs volt, mi voltunk szerencsésebbek.
Po-ban sztem találkozunk

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Brees papának kijárna egy második gyűrű...
Pizsama
Az biztos, de ha el is jutnak az SB-be és véletlenül a Pats vagy Ravens jön szembe, azért ott védelem is van...
Solymi
Jah mert az idei 9ers védelem liga utolsó 😁
Chargers LT
Nem ezt mondtam, de nekem a másik kettőé most még jobbnak tűnik.
Solymi
A Ninersnek ez volt az első szar meccse, a Pecc D-t idén már többször megrajzolták

Perception is reality.
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Az év egyik legjobb meccse volt ez is
Chargers LT
packers-redskins-et is ajánlom
ja, nem

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Ez egy geci jó meccs volt, többször is a defibrillátor után kellett nyúlnom.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
jó volt az idei Chiefs-Rams
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Tudtam hogy beszopjuk
kapitnono
annyira biztos volt a rövid passz, nem voltatok elég agresszívek
gedam
Sosem értem ilyen TE ellen miért nem lábra megy a db....


több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Az év egyik legjobb meccse volt ez is

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Tudtam hogy beszopjuk
kapitnono
annyira biztos volt a rövid passz, nem voltatok elég agresszívek
gedam
GEDAM SZEVASZ XDDDDDD