New York Giants - Washington Redskins

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Sziasztok, szép estét, hajrá Giants, a meccs előtt olvastam, hogy Jennings nem fog játszani, erről van vmi? kár volna, mer kezdett a futójáték életjeleket adni, egyébként meg remélem Norman és OBJ nem csinál műsort mint tavaly
Mazzu
nem játszik ma, Darwaa és Vereen fog előtérbe kerülni
több mint 7 éve
Mazzu New York Giants 1 673
Sziasztok, szép estét, hajrá Giants, a meccs előtt olvastam, hogy Jennings nem fog játszani, erről van vmi? kár volna, mer kezdett a futójáték életjeleket adni, egyébként meg remélem Norman és OBJ nem csinál műsort mint tavaly
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Sziasztok!
jó lenne, de nem lesz hátradőlős ez sem , az tuti..😊
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
sziasztok
na húzzuk be szépen a harmadikat
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Giants inaktívok: RB Rashad Jennings, QB Josh Johnson, WR Roger Lewis, DT Montori Hughes, OT Marshall Newhouse, FS Darian Thompson, DT Robert Thomas

Redskins inaktívok: WR Josh Doctson, CB Kendall Fuller, OG Arie Kouandjio, DE Anthony Lanier, DT Kendall Reyes, OLB Martrell Spaight, QB Nate Sudfeld

Streamek:
 wiz1.net/channel19
 www.vipbox.sx/football/401119/5/new-york-giants-vs-washington-redskins-live-stream-online.html
 ifirstrow.eu/watch/469519/1/watch-new-york-giants-vs-washington-redskins.html

John Hussey vezetőbíró hosszasan beszélgetett Josh Normannel a félpálya közelében, a tavalyi gyerekes OBJ vs. Norman párharcnak szerintem nyoma sem lesz, mindketten szabályos eszközökkel igyekeznek a másik fölé kerülni, bár sok labda nem fog arra szállni. Az első meccs idén amit élőben tudok nézni, remélem a srácok kitesznek magukért. 😊
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
19:00


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!