New York Jets - Philadelphia Eagles

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor most futtassuk meg Sanderst
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
köszi az előző inkább az volt 😀
dande
előző alul volt dobva és sztem oda-vissza ment az adok-kapok és a védő vissza is nézett
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
nevetséges...
több mint 2 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
ez kamu flag
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
köszi az előző inkább az volt 😀
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 037 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ettől a répavörös hajtól mindig megijedek bakker.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
hát ez ajándék zászló volt

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bezzeg Hurts megdobta 😛
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
egyzserűen Sandernek nem nyílik ajtó
több mint 2 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
megy a passz fussunk 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
még nem 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
megakadtunk .P?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
csaknem sikerül az elfutás
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Sanders sík ideg. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
yardról yardra 😀
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
kb olyan érzésem van hogy Hurts tudott vna játszani de megnézik a bye előtt bajusz mit tud egy gyengébb ellenfél ellen
zsoeo
Jöttek olyan cikkek, hogy elfogyott a bizalom Hurts irányába. Mondjuk nem lepne meg. Szerintem biztos, hogy nem benne látjuk a jövőt.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
kb olyan érzésem van hogy Hurts tudott vna játszani de megnézik a bye előtt bajusz mit tud egy gyengébb ellenfél ellen
zsoeo
A védelemnek meg szóltak, hogy tegye TD kényszer alá 😛 😀
több mint 2 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
kb olyan érzésem van hogy Hurts tudott vna játszani de megnézik a bye előtt bajusz mit tud egy gyengébb ellenfél ellen
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
ez nagyon beszari végjáték lett kicsit
Beki
vszeg pont azt volt benne, hogy ne adjuk el fg táv megvan, a 2. félidőt mi kezdjük. reméljük nem járunk rosszul vele
dande
valszeg igen, csak fura volt a sok futás ahhoz viszonyítva h tudtok haladni simán
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
ez nagyon beszari végjáték lett kicsit
Beki
vszeg pont azt volt benne, hogy ne adjuk el fg táv megvan, a 2. félidőt mi kezdjük. reméljük nem járunk rosszul vele

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
ezt eltötyörögtük
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
ez nagyon beszari végjáték lett kicsit
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
De lassan kérjük ki az időt.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sanders megfuthatná már a TDjét
dande
Azt is, de pont a napokban merült fel bennem a kérdés, hogy mikor lesz belőle 1000y+-os RB?
Greengo
Amikor nem lesz balszerencsés...a scrimmage yardja megvolt eddig is
dande
Engem a futott yardok érdekelnek....a többi csak szépítés. Balszerencse? Ugyan már. Használni kéne rendesen.
Greengo
én az egészségére értettem a szerencsét meg persze nem használtuk normálisan..meg visszafújják azt is amit hoz 😛
dande
Tehetsége alapján simán 1000y fölött kéne hoznia. Nem lenne jó ha egy frusztrált játékos lenne nálunk..Az elbaszhatja a karrierjét.
Greengo
Egyetértek 😀 😀 😀 nekem is ezért bszta a csőröm, hogy a szezon elejét elszórakoztuk vele
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Ennyi b@szd meg. Észre kell venni az üresen álló elkapót.


E-A-G-L-E-S EAGLES !