Philadelphia Eagles - Chicago Bears

1 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
úgy látom nem akarjuk elhamarkodni
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Döcögős kezdés
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 842 — Chalk Dawk fan
Huh de lassú volt itt Blount

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig azt hittem már becsomagolták
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Philly fanok.

Mi szerintetek a 3 legfőbb területe a QB játéknak, amiben Wentz leginkább előre lépett a második évére?
tüsi91
Minden téren fejlődött szerintem, a magabiztosságával, snap előtti olvasásával nem volt gond. A legfontosabb szerintem, hogy több az önbizalma, ami annak köszönhető, hogy kapott idén 2 új kezdő WR-t. Ami szembeötlő, hogy a mély labdái sokkal jobbak, és volt tavaly egy szerintem fontos hibája, hogy a középhosszú passzokat rendszerint túldobta, amiből viszonylag sok interception született. Ez idén megszűnt, a kis ablakokba pontosabbnál pontosabb labdákat ereszt (lásd múlt héten Jefferynek).
mustaine
+ Egész nyáron együtt dolgozott az elkapóival, hogy meglegyen a tökéletes összhang.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy Santossal egyébként már jók vagytok.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 842 — Chalk Dawk fan
Nyerjünk, de remélem Cohennek és Kwiatkoskinak jó meccse lesz

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
come on birds, nincs floyd így nyugodt szívvel szurkolok a csapatunknak!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 842 — Chalk Dawk fan
Philly fanok.

Mi szerintetek a 3 legfőbb területe a QB játéknak, amiben Wentz leginkább előre lépett a második évére?
tüsi91
Minden téren fejlődött szerintem, a magabiztosságával, snap előtti olvasásával nem volt gond. A legfontosabb szerintem, hogy több az önbizalma, ami annak köszönhető, hogy kapott idén 2 új kezdő WR-t. Ami szembeötlő, hogy a mély labdái sokkal jobbak, és volt tavaly egy szerintem fontos hibája, hogy a középhosszú passzokat rendszerint túldobta, amiből viszonylag sok interception született. Ez idén megszűnt, a kis ablakokba pontosabbnál pontosabb labdákat ereszt (lásd múlt héten Jefferynek).

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Philly fanok.

Mi szerintetek a 3 legfőbb területe a QB játéknak, amiben Wentz leginkább előre lépett a második évére?
tüsi91
szakmázgatni akarsz az eredménykövetőbe? veszélyes vizekre tévedsz 😛

Ez most hoszú lenne, szerintem inkább meccs után meg lehet tárgyalni, de hátha lesz, aki válaszol
dande
Ha lennél olyan aranyos virágszál, hogy ezt akár a mi, akár a Ti topikotokban megtennéd azt nagyon megköszönném.

Szakmázni? Nem csak értelmes beszélgetést folytatni. Sajnos a Bears topikban egyre kevesebb az ilyen...
tüsi91
hú pedig te elég rég itt vagy, azt gondoltam emlékszel még ezekre a "szakmázgatós" sztorikra és éretni fogod 😊 Egyébként én annyira nem értek hozzá. Talán, ami feltűnő, hogy jobban szabadul a labdától, illetve jobban fel tudja mérni, hogy hova érdemes bejátszani a labdát és hova nem. Most hirtelen ennyi 😊
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
tüsi
Pre snap szerintem nagyon sokat lépett előre, bár nem én lettem megszólítva. Az lesz majd a problémája, hogy ugyanugy játszik nyomás alatt mint amikor nincs is. Kiváncsi vagyok melyik védelem fog erre csapdázni majd.

Szerkesztette: Szivacs
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Nem sok esélyünk lesz, de legalább szépen játszunk!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
egy pastavisionos rz streammel meg tudna valaki dobni?
lol
 www.youtube.com/watch?v=igJnwAmP9q0
Kampman
koszi uram

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Üdv mindenkinek!
Jó meccset EAGLES GYŐZELMET !


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 321
egy pastavisionos rz streammel meg tudna valaki dobni?
lol
 www.youtube.com/watch?v=igJnwAmP9q0
több mint 6 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
egy pastavisionos rz streammel meg tudna valaki dobni?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Philly fanok.

Mi szerintetek a 3 legfőbb területe a QB játéknak, amiben Wentz leginkább előre lépett a második évére?
tüsi91
szakmázgatni akarsz az eredménykövetőbe? veszélyes vizekre tévedsz 😛

Ez most hoszú lenne, szerintem inkább meccs után meg lehet tárgyalni, de hátha lesz, aki válaszol
dande
Ha lennél olyan aranyos virágszál, hogy ezt akár a mi, akár a Ti topikotokban megtennéd azt nagyon megköszönném.

Szakmázni? Nem csak értelmes beszélgetést folytatni. Sajnos a Bears topikban egyre kevesebb az ilyen...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Philly fanok.

Mi szerintetek a 3 legfőbb területe a QB játéknak, amiben Wentz leginkább előre lépett a második évére?
tüsi91
szakmázgatni akarsz az eredménykövetőbe? veszélyes vizekre tévedsz 😛

Ez most hoszú lenne, szerintem inkább meccs után meg lehet tárgyalni, de hátha lesz, aki válaszol
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
sziasztok
nyerjünk jól és ne sérüljön senki (se Medve, sem Sas)
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Philly fanok.

Mi szerintetek a 3 legfőbb területe a QB játéknak, amiben Wentz leginkább előre lépett a második évére?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyzser-kétszer elszaladnak és kapaszkodhatunk.
dande

mustaine
Jól van meg se szólalok 😊
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 842 — Chalk Dawk fan
Egyzser-kétszer elszaladnak és kapaszkodhatunk.
dande

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Legutóbb 54 pontot kaptunk itt, ennyit talán nem fogunk. Idei első meccs, ahol úgy érzem nem leszünk lőtávban. Trubisky első olyan meccse lesz, ahol egynél több INT-et dob, sztem rögtön 3-at.

Sims aktív, ha visszateszik Shaheen helyett komolyan szétbaszok valamit.


Hiányoznak azok az idők amikor egy mnf-n ugyanígy esélytelenek voltunk a Vick-féle (sztem sokkal gyengébb) eagles ellen és mégis elhoztunk egy hatalmas győzelmet. Briggs&Urlacher... jó szórakozást a mai egyoldalú mérkőzéshez, remélem jövőre ha találkozunk az már nem ilyen esélyek mellett lesz 😊
davemayer
Mehh. Azért az más volt, az időtájt két W után jöttünk ide. A Lovie&Urlacher duót azért nagyon bosszantotta mikor lenézték őket.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hiányoznak azok az idők amikor egy mnf-n ugyanígy esélytelenek voltunk a Vick-féle (sztem sokkal gyengébb) eagles ellen és mégis elhoztunk egy hatalmas győzelmet. Briggs&Urlacher... jó szórakozást a mai egyoldalú mérkőzéshez, remélem jövőre ha találkozunk az már nem ilyen esélyek mellett lesz 😊
davemayer
Bizony eszembe jutott ám, morgolódtam is miatta. A mai miatt csak azért morgolódnék, mert utána két nehéz meccs jön, amelyeknek jó lenne úgy neki menni, hogvy tényleg nyugi van a PO kapcsán. De, ha csak egy ponttal nyerünk az se zavar, csak nyerjünk.
Meg persze ne legyen sérülés egyik oldalon se.
Howard és Cohen okozhat azért fejfájást. Egyzser-kétszer elszaladnak és kapaszkodhatunk.

Én is jó szórakozást kívánok mindekinek 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 111
Szép estét, jó szurkolást! Remélem Trubisky-nak lesz pár nagy játéka ( pozitív értelemben). Kiváncsi leszek, tudunk-e egyáltalán majd támadó TD-t szerezni, mert jelen pillanatban nem látom ki lenne képes rá. Go Bears!