Philadelphia Eagles - New Orleans Saints

több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Ezt mennyirol hagyta ki? 20?
MC12
22 😀 😀 😀

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
24-0 papirforma 😊
Janek
még 20 se köszi
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
HENERY!

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
bmeg
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
Ezt mennyirol hagyta ki? 20?

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Henery baszdmeg
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Legjobb félidőnk az idényben.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
Mondjuk kezdem így érezni hogy romoljon el ma minden legyünk túl egy borzasztó szar meccsen aztán haladjunk.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
24-0 papirforma 😊

több mint 3 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
De hiányzott nekem egy ilyen QB. Mondjuk most minden tekintetben nagy a kontraszt...
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Hurts pocket-ban is ilyen?
zsoeo
sose derül ki

több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Ma nem vagyunk a pályán egyik oldalt sem.

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Legalabb a Lions egyenlitett...



több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 860 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kelce pedig HOF bárki bármit mond 😛
dande
Travis? Jó úton jár! 🙃
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
Borzasztó lassú ma Hill, vannak elszakadó elkapók szóval nem az a baj, lassú.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
És ha fut még 4 yardot Sanders akkor 100 yardos alatt tartós szériánk is megszakad 😕 50 meccs után.
MC12
nekünk idén hány pozitív statunk szakadt meg 😊
dande
hány?
mustaine
számold meg 😛 😉
több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Hurts pocket-ban is ilyen?
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
És ha fut még 4 yardot Sanders akkor 100 yardos alatt tartós szériánk is megszakad 😕 50 meccs után.
MC12
nekünk idén hány pozitív statunk szakadt meg 😊
dande
hány?

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kelce pedig HOF bárki bármit mond 😛
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
És ha fut még 4 yardot Sanders akkor 100 yardos alatt tartós szériánk is megszakad 😕 50 meccs után.
MC12
nekünk idén hány pozitív statunk szakadt meg 😊
több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Azért Hurts mekkora hand off-ot adott. 😆
Invincible
Pondering
több mint 3 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Azért Hurts mekkora hand off-ot adott. 😆

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
És ha fut még 4 yardot Sanders akkor 100 yardos alatt tartós szériánk is megszakad 😕 50 meccs után.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
elkezdek inni, az mindig bejön

elkezd nem érdekelni az eredmény
Gyurma Pappa
erről jut eszembe.. ano-t látta valaki mostanában a fórumon? nagyon eltűnt..
karmïgran
Most elég jól állunk úgyhogy szerintem iszik. Eddig nem ivott.
mustaine
szégyellje magát
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
talán lassan el kezdik Sanderst is elismerni